0% greizsirdibas

 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Labrit dailas damas! :-)
Vakar aizdomajos, mans virietis pateica, ka nekad muza un nekados apstaklos nav izjutis kaut mazako greiizsirdibu pret mani. Es celoju loti daudz viena un man komandejumi apkart visai pasaulei un godigi nedaudz nosokejos, kad vins ta pateica. Vins saka es Tev uzticos un man nav vienta galva kaut mazakajai greizsirdibai neskatoties ko Tu dari un kur Tu esi.
Vai ta esmu es kam skiet, ka tas tuvak vienaldzibai?
19.01.2017 08:17 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Es nespeju izteikt to vardos, jo es redzu tas siekalainas butnes lienot virsu viriesiem manos komandejumos un es iedomajos vinu calojot ar vinam un malkojot vinu nakts vidu bara man svaki paliek (t)
laikam man passapzinas problemas un ari loti iedragata speja uzticeties cilvekiem, lai ari uzticos uz 100 man nepatik, ka sanak nonakt tadas situacijas.
Neesmu stulba zoss kas virietim neko nelauj..lai iet dzer ar caliem, skatas hokeju, celo apkart pasaulei viens(ko es 100% atbalstu)..bet tas meitenes tur.Turklat visas jaunas un mans tik izskatigs...nu stulba nu bet ieksa viss tric un dusma kad domaju
20.01.2017 14:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Zini medz but ari ta ka tavejais patik un liekas super puper tikai tev:-D:-D:-D;-)
20.01.2017 14:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
gia, te pat ar pašvērtējumu nekāda sakara nav, manuprāt. Paskaties kas notiek slavenību pasaulē...viniem nu tādas sievas/vīri. Bombas! Bet tāpat krāpj :) Man LV diemžēl (vai par laimi) nav īsti sanācis saskarties ar šo problēmu, bet dzīvojot ārpus LV robežām, uhhh..... viena vieta bija nemitīgie tūristi, kur tu visdrīzāk nekad mūžā vairs tos cilvēkus nesatiksi, otra vieta bija metropole ar 10+ miljoniem iedzīvotāju :-D Abas vietas bija "a perfect place for adultery/cheating" :-D sava burvība tajā visā ir!
20.01.2017 14:50 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Gia
Vnk esi tāda, lai viņam tās citas nevajadzētu.
Neviens normāls vīrietis nemainīs sakarīgu (arī gultā), mīlošu sievieti pret pliku seksu. :)
20.01.2017 14:52 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Caloo, nu nerunā, nerunā. Jā, LV es domāju, ka tas nav tā riska vērts... bet ja networking, business lunches un drinks ir regulārs pasākums vietā, kur nekad neviens neko neuzzinās.... tad es nebūtu gan tik pārliecināta par to. Lai arī cik laba ir sieviete/vīrietis, ja ir iekšās piedzīvojumu gariņš, tad neko tur nevar padarīt :)
20.01.2017 14:56 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Kāpēc tu domā, ka tavs vīrietis uz tām siekalotājām vispār panesīsies? No personīgās pieredzes es zinu, ka vīriešiem tādas nemaz nepatīk, kas pašas kaklā karās. Ja tam papildus vēl nāk ne pārāk aizsedzošas drēbes, tad reāli esmu dzirdējusi, kā vīrieši tādas sauc par ''staigājošu katastrofu'' un tamlīdzīgi, lai gan vizuāli tā meitene ir ok. Ja vīrietim mājās viss ok un ir mīlošas, cieņpilnas attiecības, tad tās m**kas nevienam nav vajadzīgas :-D Ja visu laiku zāģē, tad gan gribēsies atslēgties un izbaudīt brīvību, atgūt vīrišķību utml..
Bet, godīgi sakot, ļoti neapskaužama situācija tev ir - rūgta pieredze pagātnē + vīrietis, kas tik bieži ir prom no mājām + pavada laiku ar citām sievietēm. Tas ir NORMĀLI, ka tu tā jūties! Es ieteiktu aiziet pie kāda psihoterapeita, palīdzēs tev sakārtot visu pa plauktiņiem, jo vienai tikt galā ar šādu situāciju varētu būt liels izaicinājums..
Turies un nestreb karstu ;-)
20.01.2017 14:58 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Es runāju tādā aspektā, ka var ļaut uzkārties sev kaklā, bet nekas tur tālāk tāpat nebūs. Nu tāds - what happens in Vegas stays in Vegas variants. :) Tāda ir cilvēka daba, noraujās ne tikai džeki. Uz tādu miesisku pasākumu ieciklēties nav pareizi, tās ir atskaņas no laikiem, kad vīrieša aiziešana pie citas mātītēs nozīmēja bezmazvai bada nāvi.... :D
20.01.2017 15:07 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
āāa nu ja, tas ir tas ko es domāju - situācijās un sabiedrībā, kad zini, ka tas ir tikai fun un nekur tas tālāk neaizies (komandējumi, ceļojumi, darba pasākumi utml :D), tas nereti arī notiek. Lai arī cik mīlošs/a mājas cilvēks negaidītu, neko nevar salīdzināt ar adrenalīna pildītu sakaru :-D:-D:-D
20.01.2017 15:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
...neko nevar salīdzināt ar adrenalīna pildītu sakaru :D:D:D

Muahahaha, nu baigi uzrakstīji. :D
Nu ja, vismaz es rēķinos, ka tā var būt un, lai jau otram tiek tā mirkļa laime. :D Vienīgais, es nekādā gadījumā negribu to uzzināt vai pat nojaust. Lai kā ar saprātu visu saproti, emocionālā līmenī tomēr ir sāpīgi. :D
20.01.2017 15:25 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jap, piekrītu. Es ar esmu par to domājusi un pieņēmusi, ka arī mani kāds varbūt kādreiz nokrāps, bet kamēr es par to nezinu, nu... tāda ir dzīve! :-D Es vienkārši apzinos to, ka mums apkārt ir ļoti daudz HOT cilvēku un citreiz viens nabaga cilvēks vienkārši nevar pats sev nekādi palīdzēt kā ļauties.... :-D Bet nu jā, es to saku, jo man tiešām ir bijuši nu taaaaaaaadi kolēģi vai partneri darba, arī klienti, kurus ieraugot, pilnīgi iekšiņas notrīc. Un pat ja esi attiecībās, nu nevar taču tā kā ar pulti to fizisko pievilkšanos atslēgt kaut kā. Nenozīmē, ka tur kas notiks vai kas, bet flirts utt...tas viss dabiski, instinktīvi. Un tad piejauc klāt pāris vīna glāzes, ideālus apstākļus un kabēēēēm!
20.01.2017 15:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Vai ne. :D :D
20.01.2017 15:36 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
daydreaming... :-D
20.01.2017 15:39 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Haha, pēc šitā visa Gia sirdsdrapes jau meklē... :D
20.01.2017 15:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu bet vajag taču kādam kādreiz te arī godīgi pateikt, nevis tikai "ja viņš tevi mīl, tad nekrāps". Arī mīlot krāpj :-D visādi gadās! Viss atkarīgs no tā, ka uz to skaties!
20.01.2017 15:50 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Esmu attiecībās gandrīz divus gadus un es ne reizi neesmu bijusi greizsirdīga, jo es vienkārši esmu pārliecināta pati par sevi, izaugusi no šīm pusaudžu muļķībām, kā arī mans partneris nekad nav devis iemeslus, lai es par viņu šaubītos.
Mums visiem ir kontakts ar pretējo dzimumu, taču, ja attiecības ir stabilas, harmoniskas un mīlošas, tad tas nekad nenovedīs pie flirta vai fiziskas krāpšanas. Un pat, ja arī vīrietis izdomās aiziet pie kādas citas, ko tā tava greizsirdība izmainīs?

+++
Man arī darba dēļ ikdienā sanāk kontakts ar pretējo dzimumu, arī draugu lokā man ir vairāk vīriešu kā sieviešu. Draugam, jomā, kurā viņš strādā, savukārt ikdienā ir kontakts ar sievietēm, taču tāpēc es nekrītu izmisumā, jo pilnībā viņam uzticos, tāpat kā viņš uzticas man. Autores vīrietis gluži vienkārši izklausās pēc pieauguša, nobrieduša cilvēka, savukārt visi šie "ja nav greizsirdīgs, tātad viņam ir vienalga" utt.utjp., gan man šķiet bērnam raksturīgi izgājieni. A ja gribēs krāpt, krāps ar vai bez iešanas ar kolēģēm uz bāru.
20.01.2017 18:15 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Jaaa, dazas no jums man iedvesa to sajutu, ka ir forsi tadi sakari, kuru es negribetu sagaidit no citam sievietem ar ko mans virietis medz atpusties(t) zinu, zinu, ka vins nedaritu ta.. ma skiet es sev mazak varu uzticeties neka vinam.
Bet ta mana skarba pagatnes pieredze un zel ka tik labam virietim jacies manu tarakanu del..
21.01.2017 19:07 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Gia
Tarakāni jādresē. ;-)
Es arī nekad neizrādīju greizsirdību, jo pirmkārt uzticējos, otrkārt man šķita, ka ar savu greizsirdību es otru pazemotu, un treškārt - ar varu mīļš nebūsi un mēģināt kādu piesiet ir bezjēdzīgi.
21.01.2017 21:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!