Attiecības bez seksa

 
Reitings 5
Reģ: 27.12.2016
Jautājums šāds: vai jūs būtu gatavas būt kopā ar puisi, ja attiecībās viss pārējais būtu ļoti labi, taču trūkst seksa?
Esmu kopā ar puisi 4 mēnešus un tas vēl arvien nav noticis. Zinu, ka viņš ir nevainīgs (kas patir par sevi nebūtu problēma, problēma ir tajā, ka viņam negribas tā kā man) un mums arī īsti nav vietas, kur palikt kopā pa nakti (abi dzīvojam kopmītnēs). Parasti tiekamies kaut kur ārpus mājas, pie draugiem, tusiņos.
Puisis man ārkārtīgi patīk, tāpēc es negribētu tā uzreiz iet prom, it sevišķi tikai tāda iemesla dēļ. Neesmu arī super seksuāli aktīva, respektīvi, kamēr neesmu attiecībās, nemeklēju one night stand, taču tagad, esot attiecībās, seksa pietrūkst.
Esmu apjukusi, visa šī situācija man neliekas īsti normāla, tāpēc nezinu, ko darīt. Nezinu, cik ilgi man būtu jāgaida, kamēr viss sanāks, nezinu, cik ilgi vēl būtu gatava gaidīt.
Ko darītu jūs?
18.01.2017 00:14 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Var taču izīrēt kādu dzīvoklīti.
18.01.2017 15:04 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Nē.
18.01.2017 15:12 |
 
Reitings 5
Reģ: 27.12.2016
Man ir 22, viņam 21 gads
18.01.2017 15:35 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Paliekat kādu nedēļas nogali kopā kojās, pie viena vai otra. Brīvdienās jau parasti istabas biedri mēdz braukt prom pie saviem vecākiem, uz citām pilsētām utt. Sarunājat ar viņiem. Paliksiet divvientulībā kādas naktis, viss notiksies. :D Viņš droši vien ir uztraucies, jo nav par sevi pārliecināts, bail visu sačakarēt un tml, iedrošini labāk viņu, ka ja viņš būs 3 sekunžu varonis, tu nekur neaizbēgsi. ;)
18.01.2017 15:46 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Viņš droši vien ir uztraucies, jo nav par sevi pārliecināts, bail visu sačakarēt un tml, iedrošini labāk viņu, ka ja viņš būs 3 sekunžu varonis, tu nekur neaizbēgsi.

Precīzi manas domas. :)
18.01.2017 16:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 27.12.2016
Paldies par atbildēm! Droši vien viss nemaz nav tik traki, kā esmu to iedomājusies.
Runājot par dzīvokļa īrēšanu utt., esmu to apsvērusi, taču tā kā pagaidām puisis īsti neraujas pēc iespējas pārgulēt, pagaidām nekas nav sanācis. Visdrīzāk viņš uztraucas daudz vairāk nekā jebkad man ir teicis, ko es arī saprotu. Tāpēc laikam vislabāk būtu nekur nesteigties.
Nekad iepriekš nebiju iedomājusies, ka būšu ar mieru krāmēties ar nevainīgu puisi un vienu brīdi pat apsvēru domu visu beigt tieši dēļ šīs stiepšanas garumā. Taču vienmēr, kad nomierinos, saprotu, ka laikam ir citas daudz svarīgākas lietas.
18.01.2017 16:16 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
ja viņš būs 3 sekunžu varonis

Es dodu 90% garantiju, ka būs. Un tas ir normāli, it sevišķi, ja meitene tiešām piesaista kā sieviete un ir spēcīgas jūtas pret viņu. :) Atceros savu nevainības zaudēšanas (1. mēģinājumu :D) pirms 8 gadiem. Es personīgi, līdz pašiem paradīzes vārtiem 1. reizē nemaz netiku, beidzot jau priekšspēles laikā :D Meitene, manā gadījumā, nedaudz pārcentās, un es neizturēju. :D Kāds kauns man toreiz bija :D Taču ar katru nākamo reizi jau veicās aiz vien labāk. :)
18.01.2017 16:18 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Saka, ka apetīte rodas ēdot. Puisis vienkārši vēl nav izjutis seksa garšu, varbūt tāpēc tā
18.01.2017 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Izklausišos dīvaini uz "sadzirdi un kāp tik virsū" fona, bet cmooon - varbūt viņš negrib savu pirmo reizi ar Tevi kaut kā sasteigti un kur pagadās? Varbūt viņš vispār grib pārliecināties par savām jūtām un mīlēt cilvēku, ar ko pārguļ? Varbūt plāno gaidīt līdz kāzām vai vismaz saderināšanai?! Tak atslābstat. Ja autorei tikai sekss interesē, tad viens, bet gluži par platoniskām, kur vēl "brālis/māsa" attiecībām saukt, seriously?? Cilvēki parasti iepazīst viens otru, iet uz randiņiem, kafenēm, kino, brauc ārpus pilsētas (uz kalnu, slidot, pastaigā, spa, utt).
Un nē, es negaidīju līdz kāzām vai pat līdz 20 gadiem ne, tomēr nesapratu galīgi to čalim uzbrūkošo fišku. Lai dara ar savu krānu kā grib. Ja autorei tas nav pieņemams, meklē citu. Vienīgi dīvainais laikam jau šķiet, ka puisis nepaziņo konkrēti par saviem plāniem šajā jomā, tādejādi mulsinot meiteni.
18.01.2017 18:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Cosmo vienmēr problēmas. Ja grib tikai seksu vai uzreiz, tad ir slikti. Ja nesteidzas, tad arī slikti.
Un gan jau kojās arī var atrast iespēju. Domājams, ka daudzi tur izklaidējas.
18.01.2017 19:12 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Varu saderēt,ka viņš grib. Iespējams,ka kautrējas un baidās,bet tā vietā izpēlē "dod man laiku. Esmu tik jūtīgs,blā, blā".
Iespējams,nezina kā uzsākt.
Bet vispār interesanti. 4 mēneši bez seksa. Vai ir bijušas iespējas? Citreiz jau pietiek vienkārši pabučoties kopīgi filmu skatoties un var iekarst.
18.01.2017 19:29 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Esmu pieradis pie pazīstamo meiteņu sūdzībām, par to ka puiši grib tikai "vienu". A te, puisim ir meitene, kura grib seksu, bet puisis neko nedara lietas labā. Pirmo reizi redzu šādu situāciju.
Allie, ja reiz tavs puisis zina ka tu gribi, pajautā viņam kad konkrēti viņš grasās likt lietā savu .. štrumentu, lai tev ir kāda skaidrība. Nezinu, iedod puisim kādu 18+ filmu noskatīties, lai apgūst teoriju un tad lai mēģina ar tevi realizēt redzēto praksē.:-D
18.01.2017 19:51 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Nezinu, iedod puisim kādu 18+ filmu noskatīties, lai apgūst teoriju un tad lai mēģina ar tevi realizēt redzēto praksē.

Nav jau puisim 12 gadi, ka nezinātu, kā tās lietas notiek.
Mēs ar draugu arī randiņojām koju laikā. kad istabas biedri vienam vai otram bija prom, arī nakšņojām kopā, iespējas bija, bet sekss mums bija tikai pēc 6 mēn, un mēs nebijām nevainīgi. Un abi izdzivojām, tā ka nesaprotu, par ko tāds sašutums.
Bijām par to runājuši, bet nesteidzāmies. Kad pienāca laiks, tad viss bija lieliski un vairs ne atrauties :)
18.01.2017 20:43 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
varbūt problēma ir nevis viņa nevainībā vai seksa trūkumā jūsu attiecībās, bet tajā, ka vispār divvientulībā nav kur palikt?
Parasti tiekamies kaut kur ārpus mājas, pie draugiem, tusiņos.

mēh.
es parasti attiecību sākumā cenšos noorganizēt, lai varam vairākas diennaktis pavadīt divvientulībā. tā ļoti labi var iepazīt cilvēku :) netraucē, ne apkārtējā vide, ne draugi, nekas. un nav runa par fizisku tuvību, lai gan arī tā tad sanāk tā dabiski, nevis "klau, mana istabas biedrene tagad 2h vēl nebūs mājās, netflix and chill?"
18.01.2017 22:06 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Tepat bija hosteļa tēma, 20 (?) eur cenā par privātu isatbiņu, neatceros.
Ir daudzi varianti. Acīmredzot - čalis baidās, bet nu, jo ilgāk baidīsies, jo lielākas bailes būs to darot. Tas taču ir normāli, ka 1. reizē, vai 1. seksa reizē ar jaunu partneri, nav baudas virsotnes, jo var būt stress, emocijas utt.
Un - tas viss jāizrunā, javēlies attiecības turpināt. Pliks - man vajag seksu, vai es Tevi pametīšu, arī neko nedos..
18.01.2017 22:51 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
mēh.
es parasti attiecību sākumā cenšos noorganizēt, lai varam vairākas diennaktis pavadīt divvientulībā. tā ļoti labi var iepazīt cilvēku

+++
Es arī laikam nevarētu būt tādās attiecībās, kur pavadāt laiku kopā nevis divatā, bet vislaik draugu barā. Man šķiet, ka pirmos kopābūšanas mēnešus mēs vispār pavadījām laiku tikai divatā, atskaitot retus izņēmumus, kā jaunā gada svinības. Kad bijām kopā jau kādus 8 mēnešus, tikai tā pa īstam sākām iet uz draugu ballītēm un citiem sabiedriskiem pasākumiem, kur notiek kaut kāda čupošanās ar citiem. Bet tā pat daudz vairāk laika pavadām divatā, nekā cilvēku barā.
18.01.2017 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Vienīgais reālais variants - braucot uz savu pilsētu pie vecākiem, paņemt otru pusi līdzi, iepazīties ar vecākiem. Tādējādi ļoti dabīgi sanāks pavadīt naktis kopā un pat ar iespēju noorganizēt to romantiski. Nevis darīt to kādā piedraztā hostelī. Varbūt puisim šī lieta ir daaaudzreiz intīmāka, nekā autorei...
19.01.2017 01:04 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Tēmas autore - ar lielu ticamību Tavs draugs Tevi izmanto kā aizsegu savai patiesajai orientācijai. Respektīvi - lai ģimene/draugi/paziņas viņu neuzskatītu par to, kas viņš patiesībā ir - vai nu aseksuālis, vai gejs. Ne vienā, ne otrā gadījumā Tev ilgtermiņa nekas prātīgs nesanāks.
19.01.2017 12:34 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Viņš patiesībā ir - vai nu aseksuālis

Tādi cilvēki vispār pastāv? Man likās, ka tas ir tikai mīts....Īsti nesaprotu, kā tas vispār ir iespējams, dabiski, cilvēks bez dzimumtieksmes, faktiski bez seksuālās orientācijas, kā tādas!!? :-/
19.01.2017 12:42 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Kaupo -
Jā, pastāv.
Asexuality.org
19.01.2017 13:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!