Mājsaimniecei grūta dzīve

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Iedvesmojos no šīsdienas Tēta nedienu sērijas.
Sieviete, vīrietis, divi bērni. Sieva nestradā, bērni 3-... gadiņi un iet dārziņā. Ko sieviete dara mājās? Tā vīrs arī pajautāja! Un sieviete apvainojās.
Skatos sēriju ar dziļu interesi, jo es sēžu mājās, bērns sāka iet 5 stundu pieskatīšanas grupā, nekad neesmu teikusi savam vīram, ka esmu pārgurusi no mājasdarbiem. Un es gaidu darbu, pēc 2 mēnešiem būs darbs. Vai esat bijušas mājsaimnieces, un vai bija grūti?
17.01.2017 16:16 |
 
Reitings 29
Reģ: 03.01.2017
Par tiem šoviem jau arī ir smieklīgi, ja salīdzina latviešu un ukraiņu! Jo ja ukraiņu šovā tiešām šķiet ārprāts, kā tās sievietes tiek gala, tad mūsu pašmāju liekas tik tāds šovs šova pēc!
17.01.2017 23:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, kā ir, ja bērns iet bērnudārzā, bet diendienā dzīvoties mājās ar divgadnieku man liekas grūtāk nekā strādāt. Un es nedomāju fizisko nogurumu, bet tieši psiholoģisko. Diena tomēr tiek pakārtota bērna dienas ritmam. Ir grūti ieplānot kaut ko. Pat vizīte pie ārsta ir jāsaskaņo ar vīru, vai viņš varēs pieskatīt bērnu. Par iepirkšanos vai citām izklaidēm nemaz nerunāsim. Nu, varbūt kāda var iet sirot pa veikaliem arī ar divgadnieku, bet es nevaru. Jo mans ir ļoti aktīvs bērns. Pa veikalu pie rociņas nestaigās un negaidīs, kamēr es kaut ko piemērīšu/
18.01.2017 08:22 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
baigi žēl, ka izvēle ir starp darbu un būšanu par mājsaimnieci. ka pasaule ir tāda. ka, pa lielam, cilvēkiem nav daudz vairāk iespējas ko darīt ar savu laiku. ok, paceļot. izņemot dažus, kas tā pavada savu mūžu, lielajam vairumam tās ir dažas dienas gadā. ļoti retam cilvēkam darbs ir 100% sirdslieta, jēgpilna ikdienas pavadīšana, kas nes ne tikai materiālus ienākumus, vietu, kur pavadīt trešdaļu sava laika un šādus tādus paziņas, bet arī kādu gandarījumu par paveikto, redzamu rezultātu, kas gan sev, gan citiem uzlabotu dzīvi. darbs, tas ir forši, bet pārsvarā saprotu to tiekšanos pēc darba kā tiekšanos kaut ko darīt vispār, bēgt no vienatnes ar sevi un savām "četrām" sienām. parasti kolēģes, kas atgriežas no dekrēta, ir izslāpušas darīt da jebko. to es īsti nesaprotu. un man žēl, ka tā, bet pieļauju, ka grūti saprast manu domu gājienu :D
18.01.2017 10:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits