Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāk stipri patikt ex-drauga draugs

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas meitenes!
Man ir radusies viena, manuprāt, liela problēma - man dikti sāk iepatikties viena bijušā puiša draugs.
Mēs mācamies vienā kursā (vienīgo gadu, jo viņš bija paņēmis akadēmisko), viņš man bija pazīstamākais kursā, tāpēc sākām vairāk laika pavadīt kopā jau kopš septembra. Sākumā likās tikai draudzīgas attiecības, bet vēlāk izrādījās ne tik vienkārši. Mums pat ir sanāci pabučoties vienā tusiņā. Nākamajā dienā viņš man pateica, ka negrib pazaudēt savu draugu (manu ex) un tas būtu dīvaini. Kaut kā to pārdzīvoju, sāku satikties ar citu puisi (tas, kurš tas ķertais, ja kāda atceras iepriekšējo diskusiju). Tagad atkal esmu laiciņu brīva un mēs atkal satuvinājāmies - sestdien divatā aizgājām uz Vecrīgu, mierīgi pasēdējām, papļāpājām, neko vairāk. Sāku saprast, ka viņš man tiešām sāk patikt, bet arī apzinos viņa nostāju un baidos, ka tās ir tikai manas cerības :'-(
Šo puisi es iepazinu tajā pašā laikā, kad savu ex, tieši tajā pašā pasākumā. Nezinu vai biju izdarījusi nepareizu izvēli vai kas, bet tagad graužu pirkstos un apzinos, ka attiecības tā arī varētu neizveidoties. :'-((t)
Kā man rīkoties? Vai aizmirst šo visu vai tomēr mēģināt rīkoties un cīnīties?
17.01.2017 12:06 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Es ieteiktu aizmirst.
Parasti cik esmu novērojusi, puišu "draudzības" ir stiprākas, nekā meiteņu. Pat ja Tu viņam patiksi, domāju, viņš to neizrādīs..
17.01.2017 12:11 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Ray ehh, es tieši tā arī domāju :-(
17.01.2017 12:12 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Pacel galvu augšā, gan jau atradīsi sev vīrieti! :-) pietam, pat ja jūs ar šo puisi izveidotu attiecības, vienmēr pa vidu būtu Tavs ex. Vai Tev to vajag? Priekškam? :-)
17.01.2017 12:18 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Par to es arī biju domājusi un tas bija tas, kas mani mazliet bremzēja.
17.01.2017 12:24 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Viņš sākumā jau pateica, ka neko nevēlas, ar varu mīļš nekļūsi.
17.01.2017 12:29 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
miamo gluži jau neteica, ka neko negrib. Viņš man pēc tā tusiņa pateica, ka esmu forša un mums ir līdzīga domāšana utt, bet tomēr traucē tā bijušā druaga būšana.
Laikam jau jāseko Ray padomam un jāaizmirst visu.
17.01.2017 12:35 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
gluži jau neteica, ka neko negrib. Viņš man pēc tā tusiņa pateica, ka esmu forša un mums ir līdzīga domāšana utt, bet tomēr traucē tā bijušā druaga būšana.

Patiesībā, es gaidīju, ka tu tā teiksi. Vīriešiem draudzība ir svarīga, bet ja ir īstā sieviete un prot izrunāties, tad arī tas draugs netraucētu.
17.01.2017 12:47 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Dzivosi redzesi! Cik noprotu jums ta pat vel macibu gads japabeidz kopa, ta pat laiku pavadisiet kopa..lieki necenties un neizradi loti savas jutas, bet bik viegls flirts jau nekad nenak pa launu..jo nekad nevar zinat, iespejams ka peksni pienak bridis, kad vins saprot ka tomer jutas ir specigakas neka domaja. Galvenais necensties mainit vina domas un izturies dabigi vina klatbutne, iespejams pati sapratisi ka ta nav nemaz tik laba doma. Laiks paradis visu..tikai vajag pacietibu! Galvenais cieni sevi!;-)
17.01.2017 12:51 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Ja gribi ar viņu kaut ko tad meģini, ja sapratīsi, ka nebūs būs vieglāk, nekā tad ja nemēgināsi! neko jau zaudēt īsti nevar! Un nav jau nemaz tā, ka vienmēr puišu draudzība ir stiprāka par meitenu.
Cik ļoti tuvi draugi viņi ir? Varbūt nemaz nav tik tuvi? Un kādas tev attiecības ar tavu ex?
Katrā ziņā uzskatu, ka vajag mēgināt, jo draugi ir draugi, bet mīlestība ir kas cits un ar draudzību to neliegsi. Tā pat jau visu mūžu draugi kopā nedzīvos, būs tavam ex jauna draudzene un nemaz nebūs viņam laika par Jums domāt! Varbūt vnk nav pagajies peitakami ilgs laiks kopš izsķīries no ex.? Tāpēc vinš īsti negrib?
17.01.2017 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Viena mana draudzene ir precējusies ar sava ex labāko draugu. Ar ex viņa bija kopā apmēram 2 gadus, bet kad pašķīrās lēnām satuvinājās ar viņa draugu. Puišu draudzību tas nekādi neietekmēja (vismaz no malas skatoties). Liela nozīme ir tam kā beidzās attiecības, vai viss jūsu starpā ir atrisināts un nav palikušas kādas jūtas. Daudz kas atkarīgs arī no puišu draudzības stipruma un jūsu jūtu patiesuma. Un iespējams arī no vecuma8-)
17.01.2017 13:17 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Par to cik tuva ir viņu draudzība ir vairāki varianti, jo vienā momentā man tas tuvais draugs stāsta, ka ilgi viņu paciest nevar, bet otrā momentā, ka negrib draudzību zaudēt.
Ar ex mums vispār kontakta nav un jūtas (vismaz no manas puses) vairs vispār nav, jo es biju tā, kas pārtrauca attiecības, bijām kopā 2 gadus un šķirušies esam jau vairāk kā pusotru gadu atpakaļ.
Es jau varu mēģināt, bet ko gan es varētu panākt, ja viņš domā tādā veidā?
17.01.2017 13:44 |
 
Reitings 28122
Reģ: 11.02.2015
pilnīgi piekrītu Matilde
Ja reiz kontakts jums foršs, turpiniet tikties, neiespringsti uz "kaut ko vairāk". Var pa reizei viegli paflirtēt - nekur nav aizliegts :D Ja puisis gribēs, viss notiksies - draugi/ne-draugi ar tavu ec (jo sevišķi ja viņam pašam ir tik kontrastējoši izteikumi par šo draudzību). Drīzāk izklausās, ka nav nekādi sirdsdraugi, bet gan vienkārši pašizdomāts "čaļu goda kodekss" nostrādājis :D
No vienas puses, nekas slikts, parāda, ka puisim ir kaut kādi morālie standarti ;)
17.01.2017 15:11 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Ieteiktu aizmirst.
Es neesmu skatījusies nedz uz citu ex draugu draugiem,ne viñi uz mani.
Tas pats ir arī ar meitenēm - ex draudzeñu puiši un ex puiši man ir tabu.
17.01.2017 15:17 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Biggy man arī kādreiz tas bija tabu, taču sirdij nepavēlēsi.
Visu to pastiprina tas, ka ar viņu ir tik vienkārši - viņa kompānijā ir viegli runāt, uzvesties un varu būt pilnīgi atvērta. Mēs pat esam izdomājuši, ka varētu kādā ekskursijā aizbraukt kopā, bet tagad jāsāk domāt, kas no tā visa beigās iznāks - visticamāk kādam sāpēs un šoreiz tā būšu es. :'-(
17.01.2017 15:36 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Iespējams es esmu dīvains, taču es īsti neizprotu problēmu. Jūs taču jau kādu laiku esat šķīrušies, cik sapratu, bez iespējām atjaunot attiecības. Tad kāda problēma saiet kopā ar kādu kurš patiešām patīk, kurš tevi iespējams spēs darīt laimīgu. Man kā puisim nebūtu problēma saiet ar drauga bijušo, ja man pret viņu izveidotos spēcīgas jūtas. Kā arī, man kā puisim nebūtu iebildumu, ja mans draugs satiktos ar manu bijušo, jo mēs taču esam šķīrušies. Es neesmu no tiem puišiem, kurš dzīvo pēc principa, ja man nav, tad neviens cits arī nedabūs...Manuprāt diezgan egoistisks princips. Es ticu ka neesmu tāds vienīgais. :)
Iespējams tava ex, draugs tevi vēlas kā draugu, drošivien nedaudz simpatizē viņam kā sieviete, taču ne tik ļoti, lai tevi skatītu kā potenciālo partneri, draudzeni. Un viņš zin, ka meitenēm ir tāds TABU uz draudzeņu bijušajiem puišiem, viņš to iespējams izmantoja, lai nesāpīgā veidā tev paskaidrotu, ka tu viņu neinteresē kā partnere, otrā pusīte, taču viņš vēlas saglabāt tevi kā draugu. :)
17.01.2017 16:37 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Kaupo priekš kam tad vajadzēja līst virsū tusiņā bučoties un stāstīt, ka vienalga viņam par to draugu? :-/
17.01.2017 16:41 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
priekš kam tad vajadzēja līst virsū tusiņā bučoties un stāstīt, ka vienalga viņam par to draugu?

Mirkļa iespaidā.. alkohols... uzbudinājums un vēlme pēc sievietes ...
Tikai kad skaidra galva, tad saslēdz vadiņus kopā un sāk domāt par draugu, vai arī draugs ir kā atruna.
17.01.2017 16:58 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
BlackIce tieši tāpēc vairāk nosliecos uz aizmiršanu nevis cīnīšanos. Žēl jau, protams, ka tā. :-/
17.01.2017 17:07 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Mirkļa iespaidā.. alkohols... uzbudinājums un vēlme pēc sievietes ...
Tikai kad skaidra galva, tad saslēdz vadiņus kopā un sāk domāt par draugu, vai arī draugs ir kā atruna.

Grūti, ko piebilst! :) Precīzi, pateikts. Pēc manām domām draugs ir drīzāk kā atruna, taču tas nav pārak būtiski. :)
17.01.2017 17:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits