Tavs vīrietis

 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Sveikas!
Te bieži tiekam apspriestas mēs pašas,apspriest tiek augumi citām sievietēm.. Šoreiz padalamies ar saviem vīriešiem!
Diskusijā "Kas šodien vakariņās" ,bieži tiek rakstīts,ka pašas apēdam vien ābolu,izdzēram tējas krūzi,vai apēdam krāsainos dārzeņu/lapu salātus,savukārt vīriešiem pagatavojams kartupeļus ar steiku,Rīsus ar kotletēm utt.
Kāds augums ir jūsu vīriešiem? Viņi ir kalsnas miesasbūves,ar nelielu alus vēderiņu, standarta latvieši ar puncīti vai varbūt muskuļoti svarcēlāji?
;-) šī ir iespēja izlietot šīs dienas bilžu limitu :-D ,ievietojot vīriešu foto,kas atbilstu jūsu vīrieša izskatam.
Varbūt tāpat kā uzlabot savu figūru,jūs labprāt redzētu izmaiņas arī savā vīrietī?
17.01.2017 09:28 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka saukt kg ir tikpat bezjēdzīgi kā sievietēm - tas neko nedod, jo zem tiem var slēpties gan pavairāk tauciņš, gan normāli muskuļi. Manējam ir vidējais variants -

Normāls, trenēts augums - no viņa sporta veida+zāles. (l)
Mums ēdienkartes sakrīt, jo abi koncentrējamies uz vienām un tām pašām produktu grupām. Es neesmu ābolu grauzēja, un viņš nav ieslīcis vista+rīsi galējībā. :-D
17.01.2017 10:35 |
 
Reitings 957
Reģ: 15.11.2015
Mans vīrs ir 191cm, 84kg. Sporta veida spepcifikas dēl rokas un kājas ir uztrenētas, puncis ne visai :D
ēd visu, kas nekustas, pirms treniņiem vieglus salātus, pēc treniņiem un pārējā laikā, kas gadās ceļā. Īpaši jau saldumus :D
17.01.2017 10:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Manējais ir tievs, nav gara auguma, garāks par mani ir, bet varbūt apmēram 10 cm garāks tik. Viņam ir ļoti izteikti plati pleci un muskuļotas rokas/kājas, tāpēc lai gan viņš ir kārnulītis, to tomēr nekad tā nevar ievērot. :-D
17.01.2017 10:59 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
interesanti palasīt...
manējam laba, sportiska miesasbūve lai gan ar sportu nenodarbojas un ēd visu kas nekustas,īpaši garšo viņam saldumi un čipsi...mazliet gan ir mazs mazs puncītis uzaudzis bet tas tāds sīkums. Viņš jau saka ka var lepoties ar labajiem gēniem. Es tā ēstu, sen pa durvīm netiktu un jā mums ir dažādas ēdienkartes. Es PAR veselīgu uzturu, viņš vairāk uz to neveselīgo...Skatoties filmas viņš grauž čipsus vai cepumus, kamēr es ābolus un jā abiem ir labi un tas pats galvenais :)
es jau šad un tad pieminu ka viņam kājas izskatās sportiskākas, muskuļotākas neko nedarot nekā man, kura sporto un mēģina attīstīt kāju muskulatūru...Ja viņš sportotu, tad vispār būtu super atlētisks augums, bet nu katra paša vēlēšanās ko darīt un kā izskatīties :)
17.01.2017 12:59 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Man ir saldumēdājs un liels kolas dzērājs tāpēc ir puncītis mazs, kaut regulāri iet uz zāli un peld. 185 un 90-92 kg
17.01.2017 13:07 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Vidēja garuma un vidējas miesasbūves,ar jau uzkrājušos riepu,kurai esam pieteikuši karu,nepatīk man resnums un viņš pats arī nejūtas labi.
17.01.2017 13:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ar mums ir smieklīgi - viņš ir veselīgais un kārtīgais, kurš katru dienu ēd svaigus dārzeņus, taisa sev salātiņus, pieskata kaloriju daudzumu un iespēju robežās sporto. Es ēdu samērā nekārtīgi, neskaitot kalorijas, reizēm varu visu dienu pārtikt no picas un kapučino, vai ceptiem kartupeļiem ar 25% krējumu, garšo ēst un vingroju ļoti neregulāri (vasarā sanāk labāk).
Rezultāts - man ar svaru nav problēmu, pat bez sevišķas vingrošanas var redzēt muskuļu reljefu, jo esmu caurbira, bet viņam ir ļoti jāuzmanās, lai neuzēstu vēderiņu :D Atbilst vidējam attēlam (mezomorfais), tomēr viņam ir jāiegulda krietni vairāk pūļu, lai noturētos normā, reizēm tik un tā nesanāk un parādās neliels puncītis.
Tā kā aizraujas ar velobraukšanu, ķermeņa apakšdaļa ir ļoti muskuļota, grūti nopirkt bikses, jo ciskas mēdz nelīst starās. Toties superīga pēcpuse, tas mani priecē :D
17.01.2017 13:19 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Masīvas miesasbūves, bet ne resns, plati pleci un samērīgi muskuļotas rokas (speciāli netrenējas,vnk fizisks darbs un ķermeņa uzbūve tāda ka nekad nav bijis no kalsnajiem) manā garumā (esmu 178cm) pēdējā gada laikā uzaudzējis nelielu vēderiņu, jo ēd visu pēc kārtas, bet apņēmies no tā tikt vaļā.
17.01.2017 13:27 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Mums ir interesanti - ēdam abi daudz (es pat vairāk), bet esmu salīdzinoši maza auguma un patieva, draugs ir gara auguma (1,90) un ar vēderiņu :-D Viņam vispār ļoti viegli nāk klāt svars, bet nu tas iedzimts, ģimenē visiem tā ir, bet citi piekopj daudz drastiskākus ēšanas paradumus.
17.01.2017 13:34 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Mans ir tievs un garš, 175cm - 60kg, bet kaulaini slims vēl neizskatās. Bet atšķirība jūtama, jo pirms 2 gadiem bija 80 kg svars, bet tagad ir - 20kg. Bet muskuļi arī ir :)
17.01.2017 13:50 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.09.2009
Es par bijušo puisi - bija ķermenis kā no fitnesa modeļu žurnāliem - aptuveni 1.85m un 100kg, no kā lielākā daļa ir muskuļu masa. Nekāds alus vēderiņš, tauku gandrīz nav, rokas un visi muskuļi milzīgi un izteikti, bet ne nedabīgi. Un dibens pavisam apaļš.
Nu un tagad, kad ir būts gultā ar kādu citu, kas ir gan slaids, bet ne sportisks, šķiet, ka nekad vairs ar puisi, kas tik perfekti izskatās, kopā nebūšu. Man svarīgāks ir tas, kas ir galvā un parasti tiem ar perfektu ķermeni un ārieni galvā nekā daudz nemēdz būt... Bijušajam bija, bet nu tas jau ir bijušais un izņēmums...
17.01.2017 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!