Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās portāls

 
Reitings 26
Reģ: 22.05.2014
Sveiciens visiem!
Man uzradās viena tāda problēma...vismaz tā es to saucu.Nesen pamanīju nejauši,ka mans draugs ir reģistrējies iepazīšanās portālā.Es tiku viņa profilā un redzēju,ka viņš ir atzīmējis daudzām meitenēm,ka patīk,bet čatojis neko nav.
Es nesaprotu,kāpēc tas ir vajadzīgs?Un vai tas nozīmē,ka attiecības vairs nevar turpināties?jo es personīgi vīlos viņā...:-|
17.01.2017 01:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kā to var nejauši pamanīt? Pati tajā biji? Epastā līdi?
17.01.2017 11:20 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Kas meklē, tas atrod. Es vispār esmu šokā, cik pēdējā laikā sanāk lasīt, ka sievietes nejauši uzrok visu šo. Mums ir tā, ka ja otrs pajautā, tad ejam sociālajos portālos, viensotra telefonu ņemt varam jebkurā laikā, kādām specifiskām aplikācijām vai jebkam, bet, lai līstu īsziņās? Ko tur parasti cer ieraudzīt?
.
Varbūt, ka viņam tas ir vecs profils?
17.01.2017 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Mūsdienas vīrieši ir pastalas.
Nespēj atzīt , ja viss cauri un meklē nākamo uz ko pārmesties.
Neesmu labs piemērs, bet sarakstos un tiekos ar aizņemtu vīrieti. Tik cik sarunu līmenī, jo man ir arī robežas , kuras nepārkāpju.
Viņš , būdams aizņemts sūta selfijus, video mājas, kad draudzene blakus istaba. Zvana , kad nav blakus draudzenei, čato, grib iedzert kafiju. Man ar radās jautājums, kā var dzīvot tādu dubulto dzīvi?!?!, ja labums no otra nav :)!
Man personīgi, nepatiktu atrast faktu, kad mans puisis ir iepazīšanās portālos...
17.01.2017 11:58 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Pajautā viņam, lai pasaka godīgi, kāds ir mērķis šiem "like". Vispār nesaprotu kāda jēga čatoties/tikties ar cilvēku, kuram jau ir otra pusīte. Pat ja viņš pamet Tevi un aizskrien.pie citas, kur garantija, ka pie pirmajām nesaskaņām skries citu meklēt?
:-/
17.01.2017 12:15 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nav ta, ka viņam tas profils tur jau sen piereģistrēts? Es pati relatīvi nesen atklāju, ka mans profils tinder vēl ir aktīvs, lai gan nebiju tur 2 gadus logojusies iekšā :-D
17.01.2017 12:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man ar radās jautājums, kā var dzīvot tādu dubulto dzīvi?!

Tu izliecies dumja? Ir aitas, būs cirpēji.
17.01.2017 12:41 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Marbell'
Mūsdienas vīrieši ir pastalas.

Nop, nav gan. :D
17.01.2017 13:22 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Manas attiecības ar to beidzās. Neticu visiem attaisnojumiem.
Meitenes kā Marbell man šķiet maucīgas, jo uzskatu, ka vienlīdz slikti cilvēki ir gan puiši, kas krāpj savas meitenes, gan tās meitenes, ar kurām tiek krāptas. Varbūt, ka šādas meitenes vienkārši ir ar ļoti zemu pašvērtējumu. Pati sevi cienu pārāk daudz, lai atļautu sev tikties ar aizņemtu vīrieti. :)
17.01.2017 15:01 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Esmu brīva un esmu ipazīšanās portālos, ļoti,ļoti,ļoti daudz aizņemti, precēti vīrieši raksta. Par cik,vīrieši neaizdomajas par to,cik daudz internets galabā, ātri atrodu,ka ir attiecībās.. kad nostādu fakta priekšā - Bet Tev taču ir attiecības, vai ar sievu/draudzeni nerunājies,ka meklē citu ar ko runāt ?
Reakcijas dažādas, daudzi noliedz, ka nav attiecības,ka vecas bildes un veca info.. tad ir tādi,kuri atzīst,un saka,ar attiecībām viss ir ok, bet gribas parunāt ar citām.. pa kluso. Un tad vēl ir variants -click- bloķēts,jo laikam apzinās,ka ir ieberzušies,baidās par sekām un tad nobloķē mani, kaut paši uzsāka sarunu vai piedāvāja netiklības.
Man ļoti žēl to sieviešu,kurām vīrieši tā rīkojas, un par cik, es tiešām daudz portālos esmu bijusi un vēl esmu, tad tā realitāte ir, ka katrs 10 vismaz, ir attiecībās,bet meklē 'asumiņam' kaut ko papildus.
17.01.2017 16:09 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es gan,ja uzzinu,ka vīrietim ir attiecības, uzreiz pasaku,ka es zinu,ka ir aizņemts un neturpinu komunikāciju. Man kaut kā neļauj sirdsapziņa. Bet tāda varbūt tikai es viena, ir gan jau tādas,kurām netraucē tas,ka vīrietis ir attiecībās..
Man laikam pašai bail no tā,ka ja man būtu vīrietis,viņš varētu iepazīties ar citām, tāpēc negribu radīt liekas nesaskaņas tajās attiecībās,kas jau ir.
17.01.2017 16:13 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
BlackIce, mēdz būt tādas draudzenes/sievas, ka gribas pakārties. Atnāk vīrietis mājās no darba, bet tur viņu gaida "tantuks" ar pannu vai mīklas rulli rokās. Vot arī meklē vīrieši sievieti ar kuru vismaz var parunāt par dzīvi. Iespējams tev tādi džeki ir trāpījušies.
Marbell'
Mūsdienas vīrieši ir pastalas.

Kāpēc visi? Es tāds neesmu.
Palasīju tēmu un tā arī nesapratu vienu lietu. Ja es, izteikšu komplimentu, kādai meitenei, kura nav mana draudzene, par to ka viņa ir smuka un labi izskatās, tad tas skaitīsies krāpšana? Dāmas kur beidzās čomiskās attiecības ar meiteni un sākas krāpšana?
17.01.2017 18:52 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
xanax, ir divas lietas, par ko vīrietis nedrīkst žēloties. Sieva un mašīna. Pats izvēlējās!
17.01.2017 18:58 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
ja vīrietis savai draudzenei pietiekoši bieži izsaka komplimentus un ir PIERĀDĪJIS savu uzticību, mīlestību utt., tad viņai nekas nebūs, ka vīrietis kādu reizi izsaka komplimentu citai dāmai. bet ja vecis tik saka kādas citas smukas, bet savai nepievērš uzmanību, tad par ko te var būt runa?
17.01.2017 19:21 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Vot arī meklē vīrieši sievieti ar kuru vismaz var parunāt par dzīvi. Iespējams tev tādi džeki ir trāpījušies.

Jā, arī atklāti,pirmajā ziņā raksta - esmu precēts,mīļāko nemeklēju, bet vēlos vnk parunāt.. un interesanti, ka ar tādiem arī tiešām par visu var runāt un nevienā momentā neiezogas kāda romantiska runa vai domas par tikšanos vai ko. Vīrieši arī saka,ka grib parunāt,jo,kā jau minēji, sievas vislaik brūk virsū.
Bet tomēr,labāk jau parunāt ar savu otro pusīti,izrunāties,varbūt visām šīm rīcībām ir kāds pamatojums,iemesls.
17.01.2017 19:31 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
drostala, haha, es tev piekrītu. Bet zini memmes dēliņus vēl neviens nav atcēlis. Vispār tagad ir tāda savāda tendence, ka meitenes pašas "sit kanti" un izvēlās kuru puisi grib, to es pēc savas pieredzes varu spriest. Laikam normālu vīriešu vairs nav palicis, ja reiz sevietēm ir "ieslēdzies" mēdnieka instinkts.
17.01.2017 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Meitenes kā Marbell man šķiet maucīgas, jo uzskatu, ka vienlīdz slikti cilvēki ir gan puiši, kas krāpj savas meitenes, gan tās meitenes, ar kurām tiek krāptas. Varbūt, ka šādas meitenes vienkārši ir ar ļoti zemu pašvērtējumu. Pati sevi cienu pārāk daudz, lai atļautu sev tikties ar aizņemtu vīrieti.

Tev labs redzējums uz dzīvi. Komunikācija ar vīrieti satiekoties, neiesaistot fiziku kontaktu, jau ir mauciska attieksme :-D. Lai paliek.
Krāpšana, manuprāt, ir pakļauties fiziskam kontaktam un tuvībai otram aiz muguras.
Manuprāt, attiecības ir ,kur abi cilvēki mīl viens otru, neskatoties uz to, kad satiekas ar citiem cilvēkiem ,runājoties pie kafijas.
17.01.2017 21:33 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Tas, ka pagaidām (!) viņa loceklis fiziski nav iegājis tevī, nenozīmē, ka šāds kontakts savai meitenei aiz muguras ir ok, tā ir emocionāla krāpšana, turklāt viņa nodomi ir skaidri, tavas vērtības arī, tā kā fiziska ieiešana jau ir tikai laika jautājums. Atvainojos par tiešumu, bet ko nu tēlosim naivules, kuras nesaprot neko. :) Ja tu būtu viņam paziņa ar draudzīgām sarunām, jūs tiktos trijatā ar viņa meiteni vai vismaz viņa būtu pazīstama ar faktu, ka tu eksistē. Strīdēties gan ar tevi nevēlos jo paredzu, ka turpināsi tēlot naivuli.. Vai arī tāda nepārāk attapīga arī esi.
17.01.2017 22:33 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Iepazīšanās portālos nesēž bezmērķīgi.. (t)
Ja ir atzīmējis, ka patīk, tad vēl nav sadūšojies uz nākamo soli (izošņā situāciju) vai gaida, kad atrakstīs viņam. Paskaties, kāds ir viņa profils - kāda bilde, kāds apraksts..
Nu vāāāār jau būt, ka meklē domu biedrus, bet ne jau iepazīšanās portāli ir vieta, kur tos meklēt.:-/
Nezinu, ko iesāktu, ja uzietu savējam, jo pilnībā uzticos, jūtu, ka mīl un esmu viņam vis viss. Nespēju pat tādu situāciju iedomāties - stāstam viens otram visu, nekad nav bijusi pat doma speciāli ložņāt pa telefonu vai datoru.
Labā ziņa, ja viņš nevienai vēl nav aizrakstījis, tad, visticamāk, attiecībās vienkārši kaut kas nav kārtībā un viņš tik tiešām izošņā situāciju, apsver iespējas utt. Vienkārši izrunājaties, pajautā (bez uzbraucieniem un agresijas), kāpēc, nepiedāvājot savus variantus, un paskaties, ko atbildēs, un galu galā, ja attiecības jums abiem gribās saglabāt, vienkārši piestrādājiet nedaudz pie tā, kas pieklibo :)
Zinu, ka sākumā sāku šerpi, bet atcerējos, ka pati medzu Tinderi ieslēgt un šad tad, pat kopā esam swaipojuši, pārsvarā brīžos, kad iet nedaudz čābīgāk un parasti nonāku pie secinājuma, ka man patiesībā ir traki labi. Neattaisnoju puisi, bet tīri perspektīvai. Cilvēki ir dažādi un dažādas ir lietas, ko viņi dara, kā reaģē.
17.01.2017 23:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Marbell
Ne, krapsana sakas jau taja bridi kad tu sac so kontaktu, lai kads vins butu, ar citu personu, sleept. Ja cilveks baidas, ka otrs uzzinot ardisies, ta cilveka nodomi ilgtermina nav tiiri.
17.01.2017 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits