Vannasistabas remonts.

 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Sveikas, ka jau redzu te pavid jaunas diskusijas par remontiem un nu man ir jautajums, es dzivokli taisisu vannasistabu ar visam sienam, nu jaunu telpu un meistars teica, kad tas varetu izmaksat 1025, tikai un vienigi darbs, no sakuma sapratu no sev tuva cilveka, jo vins runaja ar so meistaru, kad ieksa tur ir nepieciesamie materiali, lai uzceltu vispar tas sienas utt, bet mums vajag par atseviskju summu pirkt vel dusu, izlietni, tur lampas, flizes utt, bet tagad izradas, kad tikai un vienigi darbs, vai tas nava taka saaliiiti?
16.01.2017 21:44 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kurs liedz maximas kasierei parkvalificeties par celtnieku ? :D
Cena ir pilnigi adekvata, protams, ka var atrast gan letak, gan dargak. Bet es nespeju iedomaties par sadu summu uztaisit remontu kopa ar materialiem, ja visu visu nem pasu letako - nu varbut un to loti saubos.
Viss maksa un ne jau to mazako naudu.
19.01.2017 10:45 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Jonce, es ņemtu citu meistaru! Aizdomīgi par tie čekiem, garantiju utt. Nerada uzticību.
19.01.2017 11:00 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Draudzenes mamma vasarā iegrābās. Pati, protams, vainīga! No sērijas "skopais maksā 2x".
Atrada strādnieku, kurš izremontēs 2 ist.dzīvokli, bet bija diez gan jāremontē (grīdas jālīdzina, jāpārvelk elektrību, tapetes, linolejs utt.) Bail samelot, bet sākuma summa par darbu bija 2000. Solīja, ka 2 mēn, laikā viss būs gatavs. Beigās tas viss ievilkās uz 4 mēn., summa izauga krietni lielāka, jo viņa nebija sīki atrunājusi, kas ietilps tajā summā. Beigās izrādījās, ka par katru rozetes pielikšanu atsevišķa summa, par līstīšu pielikšanu atsevišķi utt. Pēc tam pati teica, ka būtu labāk paņēmusi firmu, jo tā būtu mēneša laikā visu izdarījusi. A tā dabūja maksāt īri i jaunajā dzīvoklī, i vecajā utt.
Tā kā visu vajag 10x apdomāt.
19.01.2017 11:07 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Mietenes, smiekligs jautajums, zinu, bet, kad pie jums ir nacis meistars taisit, remontet, vai jus medzat ari pagatavot kadas pusdienas tam cilvekam, ta teikt no cilveciga faktora skatoties vai neko, pat ne kafiju, ka ir?
19.01.2017 15:10 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Jonce mēs barojām ar pusdienām (citreiz kārtīgakas , citreiz maizītes ) un piedavājām tēju/kafiju . Atteicies bija tikai dažas reizes , bet pārsvarā labprāt piekrita paēst . :)
Man jau arī liktos savādi , ja nepiedavāt cilvēkam kaut vai tēju/kafiju ar kaut kādu uzkodu , paši taču speciāli nesēdēsiet badā , lai nebūtu tās awkward situācijas vai vēl trakāk , ja gatavo kaut ko īpaši garšīgu un smarža ir vilinoša , ka siekala tek , paši ēd grabinot šķīvjus , kamēr nabaga meistars sviedros strādā . Būtu baigi nesmuki .
19.01.2017 15:16 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Nu ja, tiesi ari par to domaju.
19.01.2017 21:31 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Jonce,es barotu! Man mamma tā ir mācījusi,ka jābūt viesmīlīgai. :) Vīrs strādā ar celtniecību un bruģēšanu saistītā jomā un ir teicis,ka ir ļoti patīkami,ja piedāvā kafiju/tēju. Ja pusdienas,tad vispār jauki. :-) Tādos gadìjumos vìrs mēdz beigās iedot atlaidīti. Kā saka attieksme pret attieksmi.
19.01.2017 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits