Angļu filoloģija

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Sveikas!
Ir šeit kāda ar filologa izglītību? Ko ar šo iespējams pasākt pēc tam? Tīri teorētiksi inteteresē valodas, bet ko ar to darīt pēc tam?
16.01.2017 19:31 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Bet, uzsākot studijas, tu tak nezini, vai tev tās patiks vai nē, vai studiju programma ir kvalitatīva vai nē. Manējās studijas manā uztverē nebija kvalitatīvas. Vai es lieki izmetu naudu studējot? Nē, es tā neuzskatu. Sanāca tomēr uzlabot valodu, piedalīties erasmus. Tomēr studējot tu neiegūsi nekādu pieredzi. Galvenais tak ir zināšanu pielietošana praksē. LV, manuprāt, daudzām studiju programmām tas pieklibo. Nezinu, vai LV ir tāda lieta, bet modern apprenticeship šķiet daudz labāks veids jauniešiem apgūt kaut kādu profesiju.
16.01.2017 21:53 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Tīri teorētiksi inteteresē valodas, bet ko ar to darīt pēc tam?

Ja ir velme vienkārši apgūt valodas, tad vari aiziet valodas kursos. Ko ar do darīt pēc tam? Dotajā brīdī visiem vajag inženierus un tehniskos speciālistus.(e) Tā kā variantu nav daudz: Skolotāja, tūlks vai arī speciālists/menedžeris, kurš strādā ar ārvalstu klientiem.
Bet principā, angļu valodas zināšanas iemāca labas, tā ka apkalpojošā sfērā, kur par pamatu angļu valoda, noderēs labi.

Mācīties augstskolā, lai pēc tam strādāt apkalpojošajā sfērā? Kur loģikā?
Pēkšņi sagribējās strādāt par sētnieku. Uz kuru augstskolu man iet?:-D
16.01.2017 22:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
xanax, Tev nepareizās tabletes profila bildē. :-D
16.01.2017 22:09 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Daenerys1, zinu zinu. Profila bildē ir "Valium" tabletes, kuras izskatās parliecinošāk.
16.01.2017 22:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits