Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skolotāja profesija/ mācības

 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Labdien!
Ir diploms mākslās LKA, ir interese par skolotāja profesiju. Kā ir mācīties LU PPMF kulturoloģijas skolotājos? Jā, tas nav tas bieži pārstāvētākais priekšmets, bet man jau ir stabila darbavieta, skolotāja vēlētos būt dažas stundas nedēļā.
Zinu, ka šī tēma te jau ne vienu reizi vien aprunāta, bet parasti viss ievirzās negatīvā gultnē: zemas algas un liela slodze. Varbūt ir kāda iedvesmojoša, forša pieredze?
16.01.2017 14:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man ir paziņas, kas ar kultūras menedžmenta diplomu no LKA ir strādājušas "Iespējamās misijas" programmas ietvaros. un atsauksmes ir labas :) tas ir veids kā izmēģināt vai sākt savas gaitas skolotāja amatā, atalgojums, vismaz tobrīd, bija labāks, nekā vidēji pedagogiem. un pēc programmas bija iespējas mācīties un paturēt darbavietu. varbūt ir vērts pamēģināt šādā veidā.
16.01.2017 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Ja tev ir jau apgūta kāda joma, tad tev jāiziet B programmas skolotāja kursi (80 h, ja pareizi atceros). Ik pa laikam rīko Daugavpils Unversitāte, RPIVA, kas dod tiesības veikt pedagoģisko darbību.
Ja jau esi sācis strādāt skolā, tad kursi ir bezmaksas, ja nē - tad bija pāri 200 EUR.
16.01.2017 15:18 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Iespējamā misija ir forša, bet mani velk iegūt "atsevišķu" izglītību. Vai šeit kāda absolvējusi PPMF?
17.01.2017 10:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits