Strīda karstumā

 
Reitings 27
Reģ: 06.11.2016
Kā piedot sev, kad strīda karstumā ir pateikts un izdarīts tas, ko ļoti nožēloju? Šī bija viena no pirmajām reizēm, kad nekontrolēju sevi, tāpēc domas par to, ka attiecības ir sabojātas utt. Esam izrunājušies un salabuši, bet rūgtums un nožēla paliek. Pat, ja gribu spēt kontrolēt savas emocijas un ceru to darīt, bailes, ka tas var atkārtoties:'-(
16.01.2017 11:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sorry,es izdarītajā neredzu neko TĀDU lai tagad tā pārdzīvotu. Jēziņ, īstu problēmu trūkst? Jā, smuki nva, bet nekas traģisks jau nav noticis.
16.01.2017 15:13 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Caloo, man tādas divas histēriķes dzīvo kaimiņos, ja es būtu viņu vīru vietā, savāktu bērnus un atstātus tās sievietes vienas. Reizēm nav izturams. Bet es arī, no vienas puses, saprotu kāpēc viņas ir tādas, kādas ir ... sarežģīti, bet tur abām vispirms jāgrib pašām mainīties, tad arī no malas kāds spēs palīdzēt.
16.01.2017 15:27 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Beibe.Marta
es tikai pateicu, ka man pretīgi, ka tu man pieskaries, jo viņš centās mani samīļot.

komplektā ar šo:
negribu publiski iztirzāt, taču viņa vaina tur nebija nekāda

komplektā ar iekaustīšanu gultā :D
Es jau teiktu, ka autorei ir par ko pārdzīvot, jo skaidrs, ka viņa vispirms dara un tikai pēc tam domā. Un tā 1 frāze vispār ir stulbums, ko saka tikai tāpēc, lai pēc iespējas sāpīgāk aizskartu otru...
16.01.2017 15:28 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Manuprāt, tas ir labi, ka tu to nožēlo. Tas nozīmē, ka varbūt neesi emocionālā varmāka. Bet tie, kas nenožēlo (tikai izliekas, ka nožēlo) un turpina šādu uzvedību, ir nelabojami gadījumi. Un temperaments nav attaisnojums. Strīds vienkārši ir brīdis, kad nokrīt visas maskas, un atklājas, cik neglīta ir otra cilvēka dvēsele.
16.01.2017 15:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu ja cilvēkam patīk taisīt drāmu lai sēž un pārdzīvo. Man no tā ne silts ne auksts.
16.01.2017 15:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Ja vīri ir atbildīgi, tad arī velk to vezumu, ko jaunības muļķības pēc ir izvēlējušies. Nu vismaz tik ilgi kamēr bērni lieli. :) Bet visādi var būt - nevar jau zināt vai viņi paši ir daudz labāki. :)
16.01.2017 15:36 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ja mani strīda karstumā līstu mīļot es arī pateiktu kaut ko riebīgu. Vispirms atrisinām problēmu, salīgstam mieru un tad mīļojamies.
16.01.2017 15:37 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Autorei ieteiktu atvainoties un nākamreiz domāt, ko runā un dari. Vienalga, strīda laikā vai nē.
Es priecājos par savu savaldību. Par strīdos nesaprotu, kāpēc teikt otram lietas ar mērķi sāpināt vai noniecināt. Tas taču ir cilvēks, ar ko tu esi kopā, ko tu mīli un ar ko tu gribi labas, mīlestības un cieņas pilnas attiecības! Man bija pazīstams pāris, kuriem patika publiski strīdēties un tikpat publiski vienam otru noniecināt. Vienkārši šausmīgi. Es nezinu, kāpēc viņi bija kopā, ja parādīja, ka viens par otru kaut ko tādu domā.
16.01.2017 15:39 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Caloo,
Bet visādi var būt - nevar jau zināt vai viņi paši ir daudz labāki.
Visticamāk, ka nav.
16.01.2017 15:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Ja mani strīda karstumā līstu mīļot es arī pateiktu kaut ko riebīgu.

Nu redz, mēs jau nezinām kāda tieši bija tā situācija, kas bija sarunāts un izdarīts pirms tam, bet jebkurā gadījumā, tas ko viņa pateica, ir galīgi garām. Saka jau, ka vīrietim rozā brilles nokrīt tajā brīdī, kad sievietei pirmo reizi sāp galva :D, bet šitais teksts - "man riebjas, ka Tu man pieskaries" arī pilnīgi noteikti pretendē uz briļļu noņemšanu.
16.01.2017 15:56 |
 
Reitings 27
Reģ: 06.11.2016
Šajās attiecībās ir bijuši strīdi, kā jau tas sadzīviski notiek, bet nekad robežas nav pārkāptas. Šis bija pirmais tāds strīds, kad tā iznāca. Jā, es ļoti nožēloju un es apzinos, ka tikai vienīgi es esmu atbildīga par savu uzvedību un tam nav attaisnojuma. Es tik ļoti pārdzīvoju, jo zinu, ka cieņa ir attiecību pats pamats un neatbalstu ne fiziski, ne verbālu agresiju, bet redz, ka pati esmu kļuvusi par tādu. Aaahhh. Un es pat neesmu histēriķe vai garastāvokļa cilvēks, tāpēc viņš noteikti mani ieraudzīja no cita skatupunkta un viņa domas mainījās. Es zinu, ka viņš mīl mani un grib būt kopā, bet man sāp, ka viņam esmu es(kas tā izrīkojās), viņš būtu pelnījis ko labāku.
16.01.2017 15:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja pati apzinies sekas, nu bus tev maciba kludas neatkartot. Beidz tagad sevi saustit.
16.01.2017 16:04 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tās visas temperamentu lietas ir ļoti subjektīvs jēdziens.
Vienmēr esmu uzskatījusi, ka esmu savaldīga. Bet tas ir TIK subjektīvi... Piemēram,mana labākā draudzene ar kuru uzaugu kopā un biju ikdienā daudzus gadus uzskata mani par mierīgāko cilvēku uz pasaules, savukārt cita bērnības draudzene uzskata, ka esmu asa, jo izbesī mani tomēr vairāk kā citi :D Nu un tās izpausmes kā otrs vērtēs nevar paredzēt.. ja iepriekšējais draugs domāja, ka man ir enģeļa temperaments, tad šajās attiecībās man nākas pie šī jautājuma drusku vairāk piedomāt. Kur ir patiesība? Varbūt kādam tava psihošana būs ok, citam - nepieņemama. Relatīvi. Ir gan robežas, kuras nevajag pārkāpt.
Bet tas ir raksturīgi - jo lielāka dusmu izgāšana, jo pēc tam lielāka vainas apziņa. Tas ir kā piedzerties un nākamjā dienā just paģiras. Es nedomāju, ka tu vari tur radikāli sevi mainīt. Jānodarbojas ar sevis un savas dzīves harmonizāciju, jāgūst dzīves pieredze, bet nedomāju, ka tas mainīs tavas personības izpausmes vairāk par kādiem 10-15%. Bet tas mans subjektīvais viedoklis :) un arī tas nav maz.
Es tik esmu ievērojusi, ka cilvēki, kuri sevi ir pilnvērtīgi realizējuši dzīvē (profesionāli un attiecību ziņā) ar gadiem kļūst mierīgāki it kā paši no sevis.
16.01.2017 16:28 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Labi teikts. :)
16.01.2017 16:41 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Laleh, Tu esi cilvēks, nevis supervaronis multenē. Cilvēki kļūdās un neviens uz šīs pasaules nav perfekts. Ja esi otram no sirds lūgusi piedošanu, nožēlo savu rīcību un apņemies papūlēties, lai nekas tāds nekad vairs neatkārtotos, tad ir laiks beigt šaustīt sevi.
Es droši vien pie sevis pārdomātu, kas tieši bija tas, kas izsauca tik neadekvātas emocijas. Tikai tiekot līdz problēmas saknei, varēsi to atpazīt citās situācijās un jau iepriekš izdomāt rīcības modeli, ko pielietot gadījumā, ja vēl kādreiz uznāk līdzīga veida neadekvātas emocijas. Tādas ir manas domas.
16.01.2017 20:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Agrāk bija problēmas ar savaldīšanos, bet nu esmu mainījusies un iemācījusies sevi savaldīt. Izlādējos uz citiem dažkārt :D Bet vīrs un mūsu sasniegtā tuvība un lieliskās attiecības man ir pārāk svarīgas dzīvē, lai tās bojātu.
16.01.2017 20:25 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Pat NEZINU,kam būtu jānotiek,lai es strīda karstumā kādam ko pateiktu riebīgu. Vienmēr visu turu sevī, reizēm sāp,reizēm dusmas pārņem,bet es vienkārši nespēju neko pateikt. Iekšā reizēm viss vārās ,reizēm gribās kliegt. Bet vārdi par lūpām man nenāk, es varu tos pie sevis domāt,bet nespēju tos skaļi izteikt. Nezinu vai tas ir labi vai slikti.
16.01.2017 22:40 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man ir tāds traks temperaments, bet nekad nekad nav sanācis strīdā pateikt kaut ko rupju vai riebīgu mīļotajam cilvēkam. ar bijušo pat šķiroties, bija daudz ko teikt, bet nepateicu, jo galu galā tā cieņa pret cilvēku, ko esmu izvēlējusies sev kā partneri, ir pārāk stipra.
ir sanācis pateikt ko aizvainojošu, nezinot, ka tas ir aizvainojoši.. bet tās ir drīzāk mūsu atšķirīgās uztveres pie vainas.
bet šaustīt sevi par pagājušo vairs nav jēgas. vari tikai turpmāk būt laipna un mīļa un vēlreiz atvainoties viņam, pateikt, ka tevi pašu šī rīcība pārsteidz un tagad šausta.
16.01.2017 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits