Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Treniņu grupa

 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Tuvojoties pavasarim, sāku komplektēt treniņu grupas brīvdabas treniņiem.
Treniņi notiek spēka treniņu laukumos uz inventāra + pieejamas arī hanteles.
Grupas tiek veidotas līdz 4 cilvēkiem katrā lai varu katram katram veltīt gana lielu uzmanību.
Nopietniem interesentiem rakstīt PM
14.01.2017 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Treniņu grupā palikusi brīva 1 vieta (kopā 4 cilvēki)..... ja nu kādam vēl interesē rakstat man PM... Treniņi sāksies uzreiz pēc lieldienām, tie notiks 4x nedēļā (1diena,2diena, 4diena, 6diena), katrs treniņš aizņems ~1,5h laika.
Dalības maksa 3 eur no cilvēka par katru nodarbību.
21.01.2017 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Baigi labi, ka aicini "pavasarim tuvojoties". Ieprieksh simtam reizhu dirsi, -ka Tev besi tie cilveki, kas pavasari sasparojas un aiznjem vietu zaalee.
21.01.2017 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Kurā vietā?:)
21.01.2017 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Uz AB-dambja.. pārdaugavā pretī vecrīgai.. bet pastāv variants arī par grupas veidošanu Juglā
22.01.2017 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
piparene
Redz ir liela starpība vai uz zāli ej ar nopietniem nolūkiem vai tikai "ķeksīša" pēc.... jebkuram nopietnam sportotājam nepatiktu ja cilvēks šī "ķeksīša" pēc zālē nevis trenējas bet izklaidējas, tādējādi aizņem inventāru bez savas jēgas un līdzarto traucē pilnvērtīgi trenēties citiem.
Nu piemēram - cilvēks čipa trenējas uz konkrētā trenažiera, lai gan pēc katra piegājiena 5-10min bakstās savā telefonā un tad gala rezultātā trenažieris ir aizņemts uz 30-40min tiaki dēļ ši viena cilvēka kurš patiesībā teju vai neko netrenē....
Otra galējība - tik tālu aizrauties ar čatošanos savā telefonā ka aiz sevis visiem trenažieriem nenoņem paša uzliktos svara diskus.
Man nebūtu nekas pret to ka cilvēks ši "ķeksīša" pēc nāk uz zāli, lai nāk ja vēlas un viņam ir arī tādas tiesības nākt ja ir zāles klients, bet lai padomā arī par citiem, ja reiz konkrētajā brīdī neveic vingrojumu palaid citus, novāc aiz sevis darba svarus.... Nez kādēļ pieredzējušajiem sportistiem šādas lietas nepiemīt... reizēm pamanamies vienlaikus pat 3-4 cilvēki pilnvērtīgi trenēties uz 1 trenažiera un cits citam nomainam darba svarus...
A kas sanāk citādāk, šis "pavasarnieks" pats īsti netrenējas un apgrūtina šo procesu arī citiem kuri uz zāli nāk nopietnu mērķu vadīti...
Tas ir aptveni kas līdzīgs skrējienam - iesācēji nostājas vienā rindā pa vius distances platumu un startē no 1. rindas un skrējienā laikā paši paskriet vairs nevar bet garām teju vai nevienu nelaiž, jā nejau speciāli bet tā gadijās.... :-D
22.01.2017 13:44 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
kādreiz jau katrs uzsāk savas sporta gaitas, arī ir tādi kas gatavojas pavasarim un saprot ka var gatavoties katru gadu un to arii turpina. Man janvāris, februāris sporta zālēs arī nepatīk jeb sagādā pacietību, jo visa zāle aizsista un nav vietas darboties, bet tas ir jāsaprot...Jāiet agri no rītiem, tad kad cilvēkiem ir vismazākā motivācija agri jo agri celties lai ietu sportot :D
22.01.2017 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Te jau tā lieta ka vairums nevis uzsāk, bet tiaki imitē uzsākšanu... zālē vairāk izklaidējas nekā trenējas, un tas niecīgais treniņš ko trenējas tāpat ir nepareizs un neefektīvs - vienkārši kā jau minēju rodas sajūta ka daudzi uz zāli nāk kautkādas modes dēļ vai "ķeksīša" pēc.
Spilgti atminos savus pirmos treniņus.. jā teju vai visu darīju nepareizi bet nebija tā kā lielāko daļu treniņa izklaidētos aizņemot inventāru.
Pēdējos gados uz treniņu mobilo vispār līdzi neņemu un tikai priecājos ka zālē nav pieejams arī tv.
22.01.2017 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Saprotat pareizi, man nav neklas pret šādiem tipiņiem l;idz brīdim kamēr tas nesāk traucēt ... cita lieta ja vienkārši pa daudz cilvēki proporcionāli telpu izmētriem un trenažieriem, es vairāk runāju par momentu ka cilvēks apzināti vai neapzināti tīri savas izklaidības pēc traucē citiem, teiksim tā netraucē, pats uz priekšu neiet un brezmē arī citus
22.01.2017 14:04 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
kaban valstī kurā es dzīvoju, 80% zāles apmeklētāju ir vecumā sākot no 40 gadiem, bet pārsvarā pensionāra vecumā. šeit viennozīmīgi tā nav modes lieta :D
22.01.2017 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
jaukums
Neņemšos spriest par citām valstīm, saku no sava paša pieredzētā tepat LV, un ar ko salīdzināt man ir daudz, trenējies esu kopumā padsmit zālēs.
Par to gan nesūdzos, jo tā ir katra paša cilvēka neizglītotība konkrētā jomā - bet ir vēl viena visai kaitinoša lieta attiecībā uz iesācējiem - tieši tiem kuri nenopietnu nolūku vadīti apmeklē zāli... epiteti par muskuļainajiem... protams skaļi acīs jau nesaka bet ir nācies padzirdēt... cik tie ir nedabīgi, sex nevaroši utt... kā tu vispār vari spriest ko tik personīgu par citu neko par to nezinot.... Te ir tā satrpīuba vai iesācējs ir nopietnu nolūku vadīts treniņos vai nēe....
Nopietnu nolūku vadīti iesācēji nereti tieši nāk un prasa visko nevis savā barā aprunā...
Redz ja es aprun;ātu visus tievos par kaulu kambariem - tracis nepajokam cik es slikts
22.01.2017 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits