Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc tā?

 
Reitings 101
Reģ: 02.06.2015
Labvakar,
Vēlējos uzzināt Sieviešu viedokli sekojošā jauājumā.
Esmu 20 gadīgs puisis.Uzskatu,ka vizuāli esmu ļoti nepievilcīgs-bērnišķīga seja,tievas miesasbūves,170 garš +vēl daudz kas cits.....Bet tomēr tik un tā kaut kādā veidā meitenēm (mana vecuma) pret mani bieži ir simpātijas,un tikai es visu ar savu stulbumu sabojāju...
Respektīvi,es nesaprotu ,kas var būt par iemeslu šādām simpātijām?,jo kā vienīgo savu plusu varu nosaukt personību,bet vai tad šādā vecumā meitenes tik lielu uzmanību pievērš puiša personībai,no apkārt redzētiem piemēriem negribas tam ticēt...Vai arī meitenes ir tik izmisušas tagad,ka ir gatavas veidot attiecības ar jebkuru?
13.01.2017 19:55 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
tu sevi redzi savādāk nekā citi.
man liekas, ka es esmu resna, ar pārāk lielu degunu un pārāk mazu muti, bet visi uz mani skatās kā uz idioti un prasa vai man spogulis pareizi rāda, kad runāju par to, ka gribētu pāris plastiskās operācijas
13.01.2017 20:28 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Katram jau tās prioritāte citādākas, vecumam tur maza ietekme. Bet nu salīdzināšanai, esmu apmēram tava vecuma - man ļoti svarīga ir cilvēka personība, kādai citai izskats ir izšķirošais, un gan jau vēl kādai pietiks ar maka biezumu.
Un jā, piekrītu default - pats sevi redz citādāku, kā pārējie.
13.01.2017 20:33 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Cilvēki ir ļoti dažādi, tāpat kā viņu gaumes un prioritātes. :-)
13.01.2017 20:45 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Hmmmmm, man ir, piemēram, kādreiz iepaticies visai neglīts puisis. Viņam bija nu taaaaaaads šams, tāds cheeky motherfucker. Nenormāli pašpārliecināts, lieliski joki, un viņa ķermeņa valoda utt bija tāda, it kā viņš būtu smukākais kens. Citreiz puiši ir vienkārši neizskaidrojami jauki un forši.
13.01.2017 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits