Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Remonts - meistari

 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Sveiki!
Varbūt kādai ir svaiga pieredze par remontmeistariem? Kādu firmu izmantojāt? Vai kādus pārbaudītus cilvēkus? Kādas ir bijušas aptuvenās izmaksas (tieši darbs)?
13.01.2017 19:05 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Ko Tev konkreti vajag? Es domaju remonta zina.
13.01.2017 19:12 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Sadzīves tehnikas? Dzīvokļa/mājas?
13.01.2017 19:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoklim vienkāršs kosmētiskais remonts.
13.01.2017 19:13 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka mūsdienās ir ārkārtīgi grūti dabūt labus meistarus, pēdējā laikā ļoti bieži redzu un dzirdu par to, kā meistari haltūrē. Ja vien ir tāda iespēja - jāmeklē caur tuviem cilvēkiem, paziņām. Tāpat arī drīzāk iesaku privātos meistarus (jo īpaši, ja runa iet tikai par kosmētisko remontu). Ņemt kādu no sludinājumiem - tas ir ļoti liels risks.
Mums ilgi gāja, kamēr atradām labu meistaru, kurš tiešām strādā perfekti, ļoti rūpīgi.
13.01.2017 19:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mēs gribējām firmu, lai ir ar līgumu. Viena atsūtīja tāmi, ka acis izsprāga. No otras vēl gaidām, varbūt tā būs pieņemamāka. Paziņas neko neieteica, bet tā no malas bail ņemt.
13.01.2017 19:36 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, firmām pluss tāds, ka būs līgums. Bet cena viennozīmīgi būs augstāka, turklāt tie reāli izpildītāji saņem labi, ja pusi no tās cenas, līdz ar to viņiem arī tā motivācija censties nav tik liela. Ir man draugu lokā viens celtnieks, zinu aizkulises.... Firmu ir simtiem, haltūrēsi vienā, ātri vien tiksi citā.
13.01.2017 19:39 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Annie, arī privātais Tev uztaisīs tādu tāmi, ka acis uz kātiņiem. Pusi var nokaulēt :-D Viņi laikam ķer uz muļķi, ka kāds arī parakstīsies.
Sāpīga tēma. Mēs esam arī iekrituši uz krāpniekiem, pazaudējām naudu, kaut arī bijām noslēguši pat līgumu. Kaķim zem astes tas līgums.
Tiešām turpini meklēt caur paziņām, kolēģiem utt.
13.01.2017 19:40 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Galvenais maksàt par padarīto, ne par stundàm :D draugu vecàki dzīvojot àrzemès nolīga Latvijas màjai stràdniekus, ar samaksu par laiku, ne par padarīto, it kà pazinjas :D es ilgi smèjos... un logiski, ka rezultàtà nauda samaksàta un pa 3 mèn izdarīts tik, cik reàli var izdarīt 2 nedèlju laikà :D bet nu, tik "gudru" cilveku laikam nav daudz.
13.01.2017 19:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mis Take, ir, ir daudz... Man draugi arī prombūtnes laikā nolīga meistaru caur sludinājumiem. Maksāja par laiku - pietiekami lielu summu. Ok, strādāja gana ātri, bet rezultāts bija tāds, ka pēc tam viņi paši lauza augšā visas grīdas, visu lika par jaunu. Flīzes bija ieklātas tā, ka pat ar čībām ejot varēja just kantes, ozolkoka parkets viss bija uzlocījies uz augšu, jo vispār nebija atstātas atstarpes no malām.
13.01.2017 19:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Freya, brīnums, ka stràdàja àtri:-P
13.01.2017 20:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ah, cik labi, ka man tētis visu māk un pašai ir iemācījis ļoti daudz ko. Mājās remontu taisam paši. Tētis tik atbrauc, parāda mazu gabaliņu vai paskaidro kas ko kā, atved visus instrumentus, nu un tad ņemos pati, kad uznāk iedvesma. :)
Starp citu, nav arī tā, ka jūs maksājat tikai par darbu + materiāliem. Daudziem darbiem ir nepieciešama tehnika, instrumenti, kas arī maksā naudiņu (pietam, ne mazu). Lielākā daļa meistaru apgūst iemaņas darbā, bet vienu gan pateikšu priekšā - labs meistars parasti prasa samaksu par kvm, nevis par stundām, jo... tas, kurš savu darbu māk darīt, izdarīs ātrāk nekā tas, kurš ņem pa kvm. Uz kvm sliecas tie, kuri īsti vēl nav pārliecināti par saviem spēkiem vai arī tādi, kuri vienkārši zina, ka laidīs lažu :) Piem flīzētājs normāls vienmēr prasīs apmaksu par kvm, jo, pieņemsim, viņš ņem 10eur/kvm. Labs flīzētājs ieklās to pa, pieņemsim, 4h un laidīs mājās, un nebūs jātup 8h, lai saņemtu tādu pašu maksu ar 5eur/h tāmi.
Es varu sencim uzjautāt vai viņam kāds no darbiniekiem negrib piehaltūrēt, bet nu tas noteikti būs bez līguma un 99%, ka pa brīvdienām tikai, jo viņējie visi strādā darba dienās.
13.01.2017 20:34 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
labs meistars parasti prasa samaksu par kvm, nevis par stundām, jo... tas, kurš savu darbu māk darīt, izdarīs ātrāk nekā tas, kurš ņem pa kvm. Uz kvm sliecas tie, kuri īsti vēl nav pārliecināti par saviem spēkiem vai arī tādi, kuri vienkārši zina, ka laidīs lažu

saputrojos te, smadzene nestrādā vairāk, jo esmu apslimusi un pārāk daudz laika pavadu pie ekrāna! :D Tas bija basically domāts - labāk tēmēt uz tiem, kas prasa par kvm, nevis eur/h!
13.01.2017 20:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tikai brīvdienas mums neder, jo tad tas remonts būs ilgs. Mēs jau tā tagad maksājam par diviem dzīvokļiem. Gribam, lai tas ātrāk beidzas.
13.01.2017 20:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Uzraksti man varbūt privāti kas ir tas, ko jums tur vajag izdarīt un kādos termiņos. Es aizsūtīšu sencim, lai uzmet aci, varbūt kaut kas padomā viņam būs. Viņi tagad iet uz jaunu objektu, līdz ar to varbūt tieši to darbu meistari būs brīvi. Nu, jebkurā gadījumā - uzjautāt varu. Vismaz zinu, ka sencis nevienu mēslu neieteiks.
13.01.2017 20:49 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Piem flīzētājs normāls vienmēr prasīs apmaksu par kvm, jo, pieņemsim, viņš ņem 10eur/kvm. Labs flīzētājs ieklās to pa, pieņemsim, 4h un laidīs mājās, un nebūs jātup 8h, lai saņemtu tādu pašu maksu ar 5eur/h tāmi.

Un cena atšķirsies no flīzējamās vietas. Jo, piemēram, virtuvē grīdu noflīzēs par tiem pašiem 10eur/kvm., bet tualeti par tādu cenu neviens flīzēt neuzņemsies, jo aizies visa diena, lai kaut vai 2 kvadrātus uzliktu.
13.01.2017 20:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
vienspats, hmmm.... nu nezinu gan kur tu esi redzējusi/is, ka wc flīzes klāj 2 kvm vienā dienā.
13.01.2017 21:00 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Varbūt kādam (darba) diena garāka un kādam īsāka, varbūt kāds to dara ātrākā tempā un kāds lēnākā. Cik tad, tavuprāt, viens cilvēks var noflīzēt šaurā tualetē pa 8 stundu darba dienu?
Lai nu kā ne par dienas apjomu es taisos strīdēties, es tikai gribu pateikt to, ka tualetes kvadrātmetri nebūs vienādi ar virtuves grīdas kvadrātmetriem. Jo tualetē ir daudz vietas, kur ir jāpiemēra un jāpiegriež flīzes (stūros, visām trubām utt.), kas paņem daudz laika un kas nav jādara, klājot flīzes virtuves grīdai. Ja tualetē vairāk būs grieztās flīzes kā veselās, tad virtuves grīdā gandrīz visas ies veselas.
13.01.2017 21:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
vienspats, man ir diezgan nopietna pieredze ar flīzēm un pat ar to klāšanu (:D)... manuprāt, tu mazliet pārspīlē. Flīžu griešanas mašīnīte savu darbu izdara dažās sekundēs :) Es saprotu, ja nepieciešama telpas hidroizolācija, tad tas prasa nedaudz ekstra laiciņa, bet arī nav nekas traks. Ilgākais laiks ir telpas un materiālu sagatavošana, ne pati klāšana. Pietam, jebkurš normāls un pieredzējis flīzētājs samērīs un sagatavos flīzes vienā piegājienā, ne "pa līnijai". Jebkurā gadījumā, jā WC ir mazliet "čakarīgāk" ieklāt flīzes, bet ne tik traki, lai teiktu, ka ieklāt var tikai 2kv m pa visu dienu. :-)
13.01.2017 21:50 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Flīžu griešanas mašīnīte savu darbu izdara dažās sekundēs.

Protams, un flīze pie flīžu līmes arī pielīp dažās sekundēs.
Pietam, jebkurš normāls un pieredzējis flīzētājs samērīs un sagatavos flīzes vienā piegājienā, ne "pa līnijai".

Nu man vismaz vieglāk būtu precīzi izrēķināt kur flīzē ir jāgriež caurums trubai (apaļš, kuru ar flīžu griezēju nevar izgriezt), mērot no blakus flīzes, nevis no sienas, skaitot visu flīžu izmērus un flīžu starpas. Kā arī gala flīzes piegriezt beigās, nevis uzreiz visas sagriezt. Bet nu es neesmu pieredzējis flīzētājs, tāpēc noteikti man tā.
Bet varbūt tomēr tu ar nopietno pieredzi flīzēšanā man piekrīti, ka cena kvadrātmetrā ir atkarīga no sarežģītības? Tā bija mana sākotnējā komentāra galvenā doma, nevis par 2 kvadrātmetriem (kaut gan man ieieinteresēja - cik tad, tavuprāt, var salikt tās flīzes pa dienu)?
13.01.2017 22:15 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
vienspats, hmmm.... nu nezinu gan kur tu esi redzējusi/is, ka wc flīzes klāj 2 kvm vienā dienā.

Mums WC flīzēšana prasīja gandrīz 2 dienas - tie paši te minētie 2 kvadrātmetri. Tai skaitā arī grīdlīstes no flīžu slejām tika uzliktas. Tagad viss ļoti smuki un kvalitatīvi. Un noteikti netika vilkts garumā, jo vīrs bija klāt. :-) Nestādos priekšā, kā to varētu izdarīt kvalitatīvi 4 stundās - nereāli!
13.01.2017 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits