SĀP, SĀP TIK BRUTĀLI

 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Kā tiekat galā tām kurām ir sāpīgas mr?
Nereāli sāp. Šodien tikai pirmā diena. Nereāli sāp. Guļu embrija pozā, raudu un bļaustos ka briesmīgi sāp. Iedzēru ibumetīnu, nepalīdz vairāk! Vienkārši drausmīgi sāp ka sajūta ir tāda ka varētu vienkārši nomirt.
Savulaik ārsts teica ka tas ir tikai normāli tām kurām vēl nav bērnu.
Kā tas var būt normāli? Ārprātīgi sāp ka nezinu kur likties. Vienīgais kas par kripatiņu palīdz ir embrija poza. Masēju vēdera lejasdaļu, liku kaut ko siltu klāt nekas nepalīdz tām mežonīgajām sāpēm. Kas vēl varētu palīdzēt? Vienkārši man nav kur likties vairāk no sāpēm. :'-(:'-(
13.01.2017 15:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Par ibumetīnu un citiem pretsāpju līdzekļiem runājot - tie visi padara nejūtīgu pret sāpēm, bet sāpes paliek, tikai Tu vairs tās nejūti, jo esi palikusi bezjūtīga. Pretsāpju līdzekļi neārstē, tie tikai rada ilūziju, ka sāpju vairs nav. Ja tiešām, tiešām vēlies tikt vaļā no mēnešreižu krampjiem, meklē, kur tās sāpes rodas.
.
Bija reiz laiki, kad pati mēnešreižu krampju dēļ jutos drausmīgi, arī embrija poza piedzīvota. Pretsāpju līdzekļus nekad nelietoju (jo ļoti labi zinu, kādas ir to blaknes), bet meklēju, kas un kā, atradu, un tagad ikmēneša ciemiņu reize ir patīkama :)
13.01.2017 17:03 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
hmm, a varbūt sāp kkas cits? Man draudzenei bija tāpat, un izbrauca uz Gaiļezeru. Kopā ar MR, viņai izrādās ir arī pāris nierakmeņi, kas to sāpi padara neizturamu (t)
13.01.2017 17:06 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ibumetins pie MR sāpēm nekad nav palīdzējis, tikai un vienīgi No-spa + Magne B6.
13.01.2017 17:40 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Oi, traki. Varu tikai just līdzi. Man arī agrāk bija diezgan traki - pirmajā dienā vienmēr nežēlīgas sāpes + vemšana. Ginekoloģe ieteica pārtraukt dzert pienu, jo esot lakotozes nepanesamība, noteikti palīdzēšot. Izdarīju, bet drastiski nekas nemainījās. Parasti centos izkārtot tā, lai pirmajā dienā varu palikt mājās, saritinājusies gultā, iedzēru ibumetin vai paracetamolu un daudz komforta ēdiena. 8-) Tas palīdzēja pārciest to dienu, bet sāpēja tāpat. Mazliet alkohola arī palīdzot, paplašinās asinsvadi un tad ātrāk tās mokas beidzas. (s)
13.01.2017 17:54 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Šajās revolūcijas sarkanajās dienās divas ripas ar Airtal, arī recpšu pretsāpju līdzekļi un ievīstīšanās segā ar grāmatu kalnu apkārt, man personīgi ieejot siltās vannās, dušās paliek vēl sliktāk. Man ir tieši tas pats smagas mr, aizejot uz pārbaudēm atklāja endometriozes vienu no paveidiem, ārstējos, pagaidām ar piemeklētām zālēm un pretsāpju tabletēm šīs dienas ir vieglākas.
13.01.2017 18:34 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Man tas pats. Tikai ir mēneši, kad nesāp tik traki, un dažreiz tā, ka līdz ģibonim un asarām. (t) Lietoju Nalgedolu. Vienreiz ome iedeva kkādas zāles kas ir uz recepti, 5 min un pārgāja, bet neatceros kā sauca.
13.01.2017 18:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)