Latvijas pilsonība - vai no tās atteiktos?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tām, kas dzīvo ārvalstīs - vai apsverat iespēju atteikties no Latvijas pilsonības par labu tai valstij, kurā dzīvojat? Vai arī jau esat to izdarījušas?
12.01.2017 16:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://cred24.lv/bernu-pabalsts-latvija-viens-no-zemakajiem-eiropa/
ta ka LV nav nemaz tik slikti.Pat ja bezdarbniece dzemde sanem 170 katru menesi un 400 vai cik tur piedzimsanas pabalsts. Un neviens nav vainigs ja sieviete bezdarbniece izdoma dzemdet un velak cikst ka visa pasaule redz sai parada...
12.01.2017 20:49 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un neviens nav vainigs ja sieviete bezdarbniece izdoma dzemdet un velak cikst ka visa pasaule redz sai parada...

Njāā... :-D varone :-D
12.01.2017 20:52 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Riidziniece-Paldies!Bija interesanti palasiit,jo par so teemu daudz neko iisti nezinaaju,tikai nojautu peec sarunam ar savam meiteneem.
12.01.2017 20:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par ASV tas ir dzrdets, skarbi jau ir ....un vel skarbak ja nav veseliba sapdrosinasana .....muejie jau doma ka ASV un citur pasaule ir piena upes kisela krastos un nauda no debesim krit.:-D
12.01.2017 20:58 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Kas te ko spriest, ir Latvijā viss čiki poki, ja visu jaunību pavadi sūri gāžot kalnus, tad var dzīvot arī tīri labi, tas gan. :D Es gan labāk izvēlos pavadīt jaunību vieglā garā un dzīvot labi, nelaužoties cauri dzīvei un necīnoties ar korupciju. Labāk jaunību pavadu valstī, kura atbalsta mani un manas idejas, nevis cenšas tās izmantot savā labā.
12.01.2017 20:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Riidziniece-Paldies!Bija interesanti palasiit,jo par so teemu daudz neko iisti nezinaaju,tikai nojautu peec sarunam ar savam meiteneem.
ka tavam kolegem, ja tik atri pec dzemdibam jaatsak darbs, kas mazo skatas? Aukle?
12.01.2017 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Man vēl jānodzīvo 3 gadi valstī, kur šobrīd dzīvoju, lai iegūtu tās pilsonību. Un es šo iespēju apsveru, jo gribas drīkstēt ietekmēt procesus arī šeit, ne tikai pasīvi vērot visu no malas... Un LV pilsonība tad vairs nebūs svarīga... īpaši, ja tai komplektā nāks kādas represijas muļķīgu nodokļu veidā
12.01.2017 21:04 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Riidziniece-vinas paarsvara dzivo kopaa ar mammaam,vecmaaminaam.Meksikaaniem ,piemeeram loti patiik dziivot lielaas gimenees,taapat arii afganiem,indiesiem,filipino utt!Vini taa neraujaas prom no saveejiem!
Kaadreiz dzirdu,ka straadaa arii uz mainaam ar viiriem.Aukliites ir diezgan daargas-taas nevar atlauties visi.
12.01.2017 21:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet istie amerkinani tacu ari iet moneta faktiski stradat un tie ar vecakiem nedzivo visbiezak. Vispar traki ka maja zidainis bet tev neko nemaksa un atvalinajums tik dazas nedelas, ej strada un bebis maja..LV tada zina ir salidzinosi ideali .
12.01.2017 21:15 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Riidziniece-tie kas dziivo taalu no saveejiem nem aukliites ,un tad ir taada iespeeja vest uz vietu,kur mazie vairaaki kopaa,bet tas nav kaa daarzins-mazaak beernu!
12.01.2017 21:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
zidainisiem? Interesanti ...
12.01.2017 21:23 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Besī tās mātes, kas piedzemdē bērnu un gaida, kad valsts atbalstīs un uzturēs. Ir pašiem jāpārskata savas finanses, nevis jāvaino valsts. Dzemdējāt taču sev nevis citiem. Nevienam jūsu bērni nav vajadzīgi, izņemot jums. Priecājieties, ka vispār nestrādājošām maksā.
.
Par tēmu - pilsonību nemainītu.
12.01.2017 21:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Riidziniece-jaa !Nu es paliidzeeju skatiities tos "muusu bernus",vairaak iznaaca tiesi skatiities meiteniiti!Nu man jau loti patika-hormoni saaka darboties!
Runaajot par Latviju-es noteikti gribu atgriezties!Lai cik diivaini arii tas neliktos.Taa domaa ari pie mums dziivojosie kiiniesi,filipiiniesi ,indiesi!Cilveeki ,kuri straadaa loti labus darbus ,tomeer beigaas saka-noteikti gribu atgriezties maajaas!Tas laikam ir kaut kas taads,ko pat gruuti izskaidrot-tie ir cilveeki uz viena vilna,paradumi.Varbuut naakosaa paaudze taa vairs nedomaas,bet nu tie ,kuriem ir 40+ tomeer veelaas kaut kad braukt atpakal!Noteikti to nevar teikt 100%,kaa jau par visu.Esmu ieveerojusi,to saka tiesi tie,kuri atbraukusi ap tiem 30 gadiem!Tie ,kuri dziivo no beerniibas nekal tos plaanus!
12.01.2017 21:57 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Berni valdibai vajadzigi, lai butu kas izaug un maksa nodokljus nakotne :-|
12.01.2017 22:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Redzi ASV nemaqz tik loti ka LV valdiba ne rupejas par jaunam maminam un berniem, un neko... tapat dzemde un dZemdes...
nu nevcar sedet bez darba un tik razpt ber nus klaigajot ka visa pasaule vainiga ka neuztur tagad jauno maminu ar bebi.,
12.01.2017 22:07 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tas ir pabalsts, ne uzturēšana
12.01.2017 22:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Redzi ASV tada nav, un uz darbu jaiet jau dazas nedels pec dzemdibam. Un citviet pasaule ari nav miljoni vai ielas naudas .... pasai dzemdsetajai ari ir jadoma ar galvu!
12.01.2017 22:30 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Neuzskatu, ka man ir jādzīvo valstī, kurā esmu dzimusi, vai ka tas būtu jādara visiem citiem. Cilvēkam ir jādzīvo tur, kur viņš jūtas komfortabli. Mums ir visa pasaule pie kājām. Bērnības atmiņas jau nekur nepazudīs.

+++
Es pati, kopš sevi atceros, sapratu, ka Latviju nejūtu kā savu valsti. Man ir svešas latviešu tradīcijas un svētku dienas, sveša latviešu mentalitāte un paradumi. Prom devos galvenokārt tāpēc, ka nejutos esam savā vietā. Ja paskatās uz visām pārējām problēmām, kuras tur valda, saprotu, ka mana izvēle bija pareiza. Jā, es mīlu savu ģimeni, kura joprojām dzīvo Latvijā. Mīlu labās atmiņas, kuras saistās ar dažām vietām. Viss pārējais man ir svešs. Nejūtu sevī latvieti. Esot Latvijā, drīzāk jūtos kā ārzemju tūrists. No pilsonības tuvākajā nākotnē plānoju atteikties, lai kļūtu par tās valsts, ar kuru saistu visu savu turpmāko dzīvi, pilsoni.
12.01.2017 23:30 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ziniet, tā ir tāda cilvēku kategorija, kuriem nekad nekur nav labi un kuri nekad nekur nevar izsisties. Man ir viens tāds klasesbiedrs, kurš 8. klasē bļāva, ka učenes ir stulbas un, ja viņam būtu mašīna un 500 lati, viņš izsistos un dzīvotu zaļi. Tagad viņam ir 27 gadi, viņš dzīvo mazpilsētā mammas dzīvoklī, guļ uz dīvāna un jau kādu 7. reizi ir bezdarbniekos, n-tos gadus nodzīvojis Anglijā, viņa lielākie karjeras sasniegumi bija ābolu fasētājs Anglijā un Maximas apsargs Latvijā. Tagad atgriezies no Anglijas uz palikšanu uz Latviju (it kā), jo Anglijā viss esot baaigi slikti. Radinieks iekārtoja darbā, tur nenoturējās pat pāris mēnešus. Un ziniet, ir pat vidējā profesionālā izglītība un viņš pat nelieto alkoholu. Lūzeris, vienu vārdu sakot. Tai pat laikā es zinu cilvēkus Latvijā, kuri ar vidējo profesionālo pelna 1000-1500 uz rokas. Bez pazīšanās.
__________
Saprotiet, nu nav tādas ideālās valsts, kurā piedzimt. Esmu par to domājusi. ASV? Jā, iespējas un dzīves līmenis super, es tur varētu būt ārsts un pelnīt 8000-10 000$ mēnesī, bet vai es esmu gatava diennaktīm neiziet ārā no slimnīcas, jo nepārtraukti jāoperē un strādāt bez atvaļinājumiem? Maksājiet man kaut 10x vairāk, bet nē.
_________
Skandināvija? Jā, darba apstākļi, soc. garantijas, mentalitāte, viss ir super. Bet es tur nekad nedzīvotu klimata dēļ. Esmu jūtīga uz auksto klimatu, godīgi sakot, tā lieta, kas man Latvijā visvairāk traucē, ir klimats, nevis ekonomika. Man nav superkruta alga, bet man pietiek arī izklaidēm un ceļojumiem. Es nebraucu ar Bentliju, bet man patīk mana mašīna. Man nemet katru dienu darba piedāvājumus epastā par n-tūkstošiem, bet, mazliet pacenšoties, es spēju atrast labu darbu. Bet klimatu es nespēju pārvarēt; Latvijā man nepārtraukti tek deguns un es šķaudu, pat vasarā, esmu vērsusies pie n-tajiem speciālistiem, visi iesaka pārcelties uz citu valsti. Kanārijās vai AAE es aizmirstu, kas ir iesnas.
__________
Spānija? Klimats super, bet darbu atrast tur nav vieglāk kā Latvijā, ja vien neesi gatavs padsmit stundas dienā no vietas staipīt smagas paplātes un čalot ar krievu tūristiem.
__________
Vācija? Malači par ekonomisko stāvokli, bet, pirmkārt, darbu atrast nav viegli, otrkārt personīgi man šī mentalitāte un kultūra ir absolūti sveša un nesaprotama, es laikam Maskavā iedzīvotos ātrāk nekā Berlīnē, man nepatīk ne valoda, ne cilvēki, ne uzskati, nekas.
Es priecājos, ka neesmu piedzimusi Ķīnā, Etiopijā, Krievijā, Afganistānā. Nu nav tādas ideālās valsts. Nenosodu tos, kuri brauc projām no Latvijas, gluži otrādi - varu tikai uzteikt par apņēmību un apbrīnot, kā cilvēki sevi motivē un ceļ savu dzīves līmeni, vien gribu teikt to, ka, ja tu esi lūzeris, tad tu esi lūzeris globāli. Visās valstīs.
13.01.2017 01:58 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Cataleya, es jau nu tavā vietā nelielītos ar to, kā sāki naudu pelnīt! labāk, man nekā pagaidām nav, nevis ir tā, kā tev:-D:-D:-D:-D:-D
13.01.2017 08:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits