Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latvijas pilsonība - vai no tās atteiktos?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tām, kas dzīvo ārvalstīs - vai apsverat iespēju atteikties no Latvijas pilsonības par labu tai valstij, kurā dzīvojat? Vai arī jau esat to izdarījušas?
12.01.2017 16:04 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
Noteikti nekad neatteiktos no lv pilsonības, ja vien nebūtu spiesta lieta vai kāds patiesi nozīmīgs iemesls (piemēram, ja no ārzemēs dzīvojošajiem vēlētos iekasēt). Tieši šobrīd esmu pilsonības kārtošanas procesā. Par laimi, ir tā iespēja iegūt dubultpilsonību. Ļoti novērtēju, ka būs divas spēcīgas pases. Neredzu iemeslu, kāpēc vajadzētu atteikties. Tikai Lv latvietis var vienmēr ir gaidīts. (Nepinot iekšā politisko, ekonomisko stāvokli, to, kas notiks pēc gadiem utt, bet pilsonības dēļ.)
Esot prom ļoti pietrūkst zemes, plašumu, svaigā gaisa.. tāpēc lepojos.
19.01.2017 06:02 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Man ir dubultā pilsonība, no Latvijas pilsonības pagaidām nav plānots atteikties.
Esmu oficiāli reģistrējusi abas pases PMLP, deklarējusies ārzemēs, un VID mani uzskata kā Latvijas nerezidentu.. nodokļus Latvijā nemaksāju.
Ja nākotnē kaut kas mainīsies un nevarēšu paturēt abas pilsonības, tad domāšu kuru izdevīgāk atstāt.
nekad nebūtu domājusi, ka būšu šādā situācijā, bet Latvijas nodokļu politika, mani aplaupīja un nevarēju savilkt kopā galus...kaut gan Latvijā bija gan darbs, gan izglītība. Šeit to pašu darbu strādājot, var nopelnīt 2x vairāk un vairāk arī paliek uz rokām, pēc nodokļu, rēķinu un obligāto maksājumu nomakas...
08.02.2017 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits