Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar drauga māti.

 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Vēršos pie jums ar problēmu. Varbūt variet ko ieteikt?
Pagaidām dzīvojam kopā ar drauga vecākiem zem viena jumta. Problēma ir ar drauga māti - viņa ar mani nerunā. Esmu pazīstama ar viņa māti 9 mēnešus un 9 mēnešu laikā esmu pārminusi ar viņu labi ja pāris vārdus. Cik zinu, viņa ir diezgan mākslinieciska dzied ansamblī, taisa paštaisītas rotaslietas, utt. Turklāt viņai ir 2 augstākās izglītības. Es jūtos ļoti neomulīgi, domāju ka varbūt viņai nepatīku. Ejot kaut kur ārā no istabas, paprasu draugam lai viņš paprasa, ko par mani domā, utt. Viņš ir paprasījis. Viņa esot atbildējusi ka esmu forša meitene. Kā vienīgo trūkumu esot atzīmējusi ka man ir straujš un emocionāls raksturs un viņai nepatīk ka es besos šad tad.
Ja jau esmu forša, tad kur ir vaina, ka vienkārši attiecībā pret mani ir nerunīga kā kaps. Es arī nezinu par ko runāt, jo nezinu vai viņa man vispār kaut ko atbildētu jo ir bijušas tādas situācijas ka es kaut ko pasaku bet man vienkārši neatbild.
11.01.2017 20:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits