Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Spondiloze

Sveikas!
Vai seit ir kada cosmo dama,kurai ir bijis/tagad sastapusies ar spondilozi?
11.01.2017 17:20 | saite

Man ir kakla daļas spondiloze.
11.01.2017 17:22 | saite

Ka to arsteji/arste?
Ka ta ietekme tavu ikdienu?
11.01.2017 17:24 | saite

Principā pagaidām neko nedaru. Ieteica iziet masāžas kursu, lai noņemtu mazliet saspringumu.
Man viņa tik būtiski pagaidām neietekmē veselību vai pašsajūtu.
Tādas lietas īpaši neārstē, ja tas būtiski neietekmē veselību.
Man tas ir no sēdošā darba, tāpēc ieteica arī pievērsties sportam vairāk, lai galīgi nedeformētos mugurkauls.
11.01.2017 17:27 | saite

Pievienojos sim:-(
11.01.2017 18:29 | saite

Man ari ir :-(
Dzeru Mydocalm un Neiromidi vai kko tamlīdzīgu.Izgāju masāžas kursu,bet diži neko nelīdzēja,vienīgi galva vairs nereibs.Ieteica iet sportot.
Darbs sēdoš un darba vieta nav ergonomiski pareiza,līdz ar to nekas nemainās :'-(
11.01.2017 19:29 | saite

Atceros man ugurkaula ķirugs skatoties magnētisko rez. teica- ''ha tev mugurkauls kā siers''. Un vel spondiloze, un citas problēmas.
Turies, man palīdz voltaren tabletes vai injekcijas .
11.01.2017 19:34 | saite

Es eju uz fizioterapiju. Tulin jau bus 10x. Terapeits saka,ka kaklam ir spondiloze. Zales nekadas nedzeru, saka,ka nevajag.
Pec visam FT apmeklejuma reizem diskomforts,jo viss tiek izkustinats.
Sajuta,ka sis murgs ar reiboniem nekad nebeigsies!(e)
11.01.2017 19:39 | saite

Un tas muskulu diskomforts....visu laiku terapeits mase,bet nesaprotu-kas viniem nepatik? Dazbrid ta neko nesaprotu-wtf?!(e):'-(
11.01.2017 19:42 | saite

Man viiram ir mugurkaula spondiloze tuvaak iegurnim.Ziemaa taa saapeja guuzhas,ka staigaaja kaa vecs veciitis un dziivoja kaadu nedeelju uz pretsaapju injekcijaam.Domaajaam,ka kaut kas ar guuzhaam bet izraadiijaas mugurkaula spondiloze.Daktere ieteica staigaat uz baseinu vismaz reizi nedeeljaa un treneet muguras muskuljus.Tas viss paliidzeeja un tagad nekas nesaap.Agraak nedomaaju taa,bet peldeeshana iisteniibaa paliidz ljoti daudzaam kaiteem.Varbuut pameegini pasataigaat uz baseinu un uudens nodarbiibaam?
11.01.2017 20:19 | saite

Bus FT par baseinu jaierunajas.
Man problemas ari krustos, sodien ejot skita,ka kkas tur atvienojies, kajas ka bluki. Tur ari masazas veic. Besis par to visu....kad reiz tas beigsies,jo tiesam ceru un pozitivie stasti liek noticet,ka viss ir izdarams!
11.01.2017 20:24 | saite

Oj,nu viirs ljoti mociijaas,naktiis neguleeja.Ik peec 4 stundaam taisiiju pretsaapju injekcijas,bet pat tad saapeeja ,tikai saapes bija cieshamas.Tachu tagad, jau kaadu pusgadu vismaz,nav pat iemineejies par saapeem vai diskomfortu.
11.01.2017 20:45 | saite

Nju ja,man tik traki nav. Drizak vairak tas muskulu diskomforts, galvai reiboni. Katra diena nekada...
11.01.2017 20:49 | saite

Gimenes arstei ir jega kkadas zales prasit?
Palasijos ari neta,ka zales sada gadijuma nevajag, tikai vingrosanu un pareizu turpmaku sedesanu.
Apskauzu...daudzi raksta,ka jau pec 2-3x jut riktigu uzlabojumu,man ta nav. Lai gan FT teica,ka man tur pamatigi viss ir, bus ko darbu ieguldit:-(
12.01.2017 12:28 | saite

Man ir vairāk kā 10 gadus hroniskas sāpes. Bijusi operācija. Un esmu dzērusi tik daudz dažādas zāles, morfinu ieskaitot. Vienigais kas palidz ir vingroshana... zales nearste.. vinjas varbut samazina sapes drusku... vingroshana palidz.. attista muskulus.. izveido pareizu staju.. atrodiet labus fizioterapeitus un vingrojiet katru dienu... es vairak zales nedzeru... tikai ar vingroshanu megjinu uzturet savu stavokli. Un muskulju stivumam palidz ieiet izmerceties kartigi vanna ar magnesium salt.. (magnija sāls - laikam latviski)
12.01.2017 13:09 | saite

Manai māsai ir mugura spondiloze sāpecs ir neciešamas. Naktī nevar gulēt, dakters tik saka SĀPES IR JĀPACIEŠ un raksta parastas zāles kas ir bez receptēm.
12.01.2017 13:21 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai jau esi tikusi pie jauniem un foršiem ziemas apaviem?
vairāk

Lietotāji online (20)