Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāds vēl ļaunu?Nelaimes

 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Jūtos izmisusi.
Pēdējā laikā nelaimes - dvīnīšus neiznēsāju,cietu ar vīru avārijā pirms divām nedēļàm vīra auto pamatīgi ietriecās, kad gribēja doties papildus nopelnīt naudu ģimenei(auto biju arī es),vakar vīra otrs auto ieslīdēja sniegā un evakuators jāizsauc bija. Šodien iekāpu taksī un izbraucot no vietas spēcīgi cits auto taksī ietriecās.
Kā tas var būt,ka tik daudz nelaimju???
10.01.2017 21:58 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Izklausās ,ka sniegputenis ir pa ko dziļi sirdī sarūgtināts,jo visu laiku lasu no vviņa negācijas. Iespējams kļūdos,bet vai nebija tā,ka kādu gadu atpakaļ te izveidoji tēmu,ka nevari paturēt bērnu,ka taisīsi abortu, bet nevari saņemties vai arī draugs gribēja lai taisi abortu(īsti neatceros). Jā varbūt cita būs vairāk jutīga ,cita mazāk, bet nevajag savas negācijas izlikt viSur, tev varbūt ,tas ir mazsvarīgi un neliekas ka aborts ir tas pa ko vajadzētu bēdāties,tomēr atceries,ka kādai citai tā būs lielākās sāpes kādas ir piedzīvotas.
Sniegputeni tev varbūt tas ir vienkārši embrijs, un ja nēesi redzējusi viņu ,pieskarusies, viņam tad nav jau pa ko pārdzīvot. Bet autore varbūt runāja ar mazjiem, iztēlojas kā viņi izskatītos, un mīlēja viņus ,lai arī viņu vēl nebija.
Tu varbūt pārdzīvotu par lietu ,pa ko kādam citam būtu vienalga,vai ne tik sāpīgi . Vai tev būtu patīkami??? Padomā lūdzu.:-)
12.01.2017 00:06 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Izskatās, ka daži domā - "ja man tā nav bijis, tad tāda problēma neeksistē".
11.01.2017 21:12 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Biggy, es gandrīz visu to pašu varēju par sevi teikt pagājušajā gadā. Nelaimes viena pēc otras, tajā skaitā arī neveiksmīgas grūtniecības un avārijas (un abi daudzskaitlī), kurās arī nevienā nebiju vainīga. Pārdzīvoju visu gadu, bet šogad sapurinājos un cenšos dzīvot ar domu, ka dzīvē viss ir līdzsvarā, ir slikti laiki, būs labi laiki. Lieku lielas cerības uz šo gadu un esmu jau sākusi rīkoties, lai šis gads atnes vairāk pozitīvā.
Sniegputenis, es reti, tiešām ļoti ļoti reti lamājos vai apvainoju svešus cilvēkus, bet šoreiz nevaru noturēties un nepateikt, ka Tu esi DEBĪLA! (e)
11.01.2017 21:09 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ja jau tā izfantazēsi,ka visur nelaimes, tad arī reāli piesauksi vēl klāt buķeti.
Varbūt tevi vienkārši sargā. Domā labas domas, ka viss ar tevi ir kārtībā, ka viss beidzies labi.
Tici man, man arī daudz visādas ķibeles ar lidmašīnām, transportlīdzekļiem bijušas, aizdomāties pat negribas,bet viss taču labi, jāaizmirst, neķidāt tādas tēmas un viss.
11.01.2017 21:01 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Biggy, tici, ka ir tāds periods un ar laiku Tavā dzīvē ienāks dažādu veidu veiksmes un panākumi.
11.01.2017 20:33 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
jēzus, atslābstiet par bērniem un IVF. Kāda starpība? Neviens nezina iemeslu tam, kādēļ grūtniecība "izgāzās". Jau minēju, ka tas ir ļoti bēdīgi un tas ir liels pārdzīvojums ģimenei, bet tomēr... tas notiek katru dienu. Statistika vispār ir diezgan biedējoša šajos jautājumos. Ar lāstu tam nav absolūti nekāda sakara...
11.01.2017 20:21 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja bērni tika ieņemts mākslīgās apaugļošanas laikā, tad jau tiešām nav jābrīnās, ka nomira viņi. Nespēja ieņemt bērnus vien liecina, ka nevajag cīnīties pret likteni. Padomā loģiski.

wtf (t)
Tu maz zini , cik ir laimīgu ģimeņu , kur bērni piedzima ar IVF palīdzību ?
Tu maz zini , ka ne jau liktenis ietekmē bērnu ieņemšanu , neieņemšanu , bet banāla veiksme vai neveiksme vai veselības problēmas ?
Ja sievietei aizaigušas trubas , tad vienīgā iespēja ir IVF un te nav nekāda sakara ar likteni .
Tiešām debīli ta domāt .
Un tu domā , ka mirst bērni tikai IVF ?! (t)
11.01.2017 20:17 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Ja bērni tika ieņemts mākslīgās apaugļošanas laikā, tad jau tiešām nav jābrīnās, ka nomira viņi. Nespēja ieņemt bērnus vien liecina, ka nevajag cīnīties pret likteni. Padomā loģiski.
,
Kā teica, galvenais, ka paši dzīvi esat un dzīve turpinās.
.
Par dzīvokļa nopludināšanu, sauciet laicīgi atbildīgos dienestus, pierādījumus fotogrāfējiet.
11.01.2017 14:30 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es kaut kā skeptiski skatos uz visiem tiem "lāstiem" utt. Tu esi paskatījusies uz to visu no racionālā viedokļa?
1. Dzīvokļi applūst... ja tas notiek 8 reizes, tas nav tādēļ, ka tev ir uzlikts lāsts, bet gan ir jāsalabo trubas (!)..
2. Avārijas (jo īpaši ->) ziemā ir normāla parādība. Varu uz 2 roku pirkstiem saskaitīt cik paziņām šogan vien ir sanācis kaut kur "iebraukt" vai viņiem kāds kaut kur "iebrauc". Sorry, bet ziemā dažreiz tu neko nevari izdarīt. Pašai ir bijusi situācija, kad melnais ledus zem riepām un aizmugurē mašīnai arī. Lēnā garā noskatījāmies atpakaļskata spogulī kā mašīna mēģina bībināt un brīdināt, ka slīd pa taisno mums pakaļā, bet ne mēs, ne viņi neko nevarēja izdarīt.
3. Par neiznēsātu bērnu - jā, tas ir liels pārdzīvojums, bet ar to saskarās ļoti, ļoti daudz ģimeņu. Līdz ar to, nu nevarētu teikt, ka tas ir kaut kāda lāsta dēļ.
Man arī ir bijuši sūdīgi periodi, kad visi apkārtējie saka, lai eju svecītes baznīcā nolikt utt. Bet nu realitātē, ja pasēž un paskatās uz visu no racionālās puses, teju visam var atrast izskaidrojumus...
11.01.2017 13:21 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Biggy
Ir arī normālie jaunieši.
11.01.2017 13:09 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Vīrs arī saka,ka sakritības un viss.
Augšējo dzīvokli īrē traki jaunieši,bet saimniekam vienalga,jo dzīv.nolietots.
11.01.2017 13:07 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
booboo
Es kā pārstāju toreiz kontaktēties ar konkrēto skaudīgo ģimeni. Tā viss atkal bija daudz maz normāli.
11.01.2017 13:05 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Ja,kas manu foto kapos ieraka.
Tas bija sen jau pirms 10 gadiem.
Tā ir realitāte!!!!
Bet, es tā arī nesapratu par ko, jo nevienai vīru neesmu atņēmusi. Tad es vēl saprastu.:-(
Ir visādi nelietīgi cilvēki.:-(
11.01.2017 13:01 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Cik saprotu, tās avārijas nav tādas, ka jābrauc uz slimnīcu pēc tam. Ja tā tas ir un vienīgais, kas cieš ir mašīnas un pašiem stress, tad tādas avārijas notiek katru dienu daudzas reizes, arī manā dzīvē pusgada laikā vairākkārt. Nopludināšana - tas pats.
Man šķiet, ka tu vienkārši ieciklējies uz slikto. Būtu tas noticis kādam citam cilvēkam, viņam neliktos nekas tik aizdomīgs.
11.01.2017 12:45 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Nedz taksometra vadītājs,nedz vīrs nebija vainīgs avārijā,citi auto ietriecās.
Dzīvoklis ir apdrošināts,bet kattreiz maksāt pašrisku 140eur apnicis maksāt plus kaimiņi kuri nopludina regulāri paši piedraudēja iesūdzēt tiesā,jo uzskata,ka apmeloju viņus,viņi paņēma advokātu.
11.01.2017 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ā, un vēl atcerējos, ir bijis, ka sāc draudzēties ar kādu puisi un negadījumi un ķibeles seko viena otrai, tad gan ātri izbeidzu attiecības, jo iespējams, ka tā ir otra cilvēka enerģija vai savienības nesaderība. Tā vismaz man liekas.
11.01.2017 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Kad man bija periods, kad bija ļoti, ļoti slikti, dzīvoju ar 100% pārliecību, ka pēc tā visa noteikti ir jāseko kaut kam ļoti, ļoti labam, jo pasaulē pastāv līdzsvars - nevar būt tikai slikti. Un ziniet, pēc tam tiešām piedzīvoju kaut ko patiesi fantastisku -nestāstīšu detaļas, bet jutos to visu labo pelnījusi. Tā ka galvenais laikam ir ticība. (l)
p.s.iekšējās dusmas arī var būt iemesls, kāpēc līp klāt negatīvais.
11.01.2017 11:13 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Varat mani noēst, protams... Bet, Bigy, varbūt vajag piedomāt un nerakstīt katrā diskusijā (katrā otrajā?) , kas ir pat nesaistīta ar mākslīgo apaugļošanu un grūtniecību, par savu gaidāmo laimi. Pati taču tik ilgi iīdz tam gāji! Nu nevajag vietā un nevietā to uzsvērt. Nenosargāji.

Par šo es piekrītu. Kāds negribot var noskaust :(
Turies, ļoti žēl, ka tā sanācis.
11.01.2017 11:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Meitenes, kas domā, ka nelaimes Biggy ir kādas zīmes vai aizsardzība, lai nenotiktu kas vēl sliktāks - kā jums šķiet, KURŠ tad šīs zīmes organizē un kāpēc?

Pašas intuīcija un zemapziņa.
Bet par tām mašīnām runājot, varbūt paši vainojami pie tā? Braucat laikam nepiemērotā ātrumā, riepām protektors nav pietiekams, mašīna nav kopumā labākajā stāvoklī, paša vadītāja uzmanība ir novērsta uz citām lietām, nepievērš pietiekamu uzmanību ceļam un citiem šoferiem, utt.
Par taksi runājot, es vispār nebrīnos, ka tie varētu bieži iekļūt avārijās.
Kaimiņi nopludināja vannas istabu? Nu tad ej un runā ar viņiem par to. Ja ar kaimiņiem nevar normāli izrunāties, tad apdrošini vai pārvācies. Tā jau nav nelaima, tā ir vienkārši varbūt pārāk maza atdeve lai risinātu šo problēmu.
Tas kā mēs uztveram problēmas ir tikai atkarīgs no mums pašiem. Šinī gadījumā dvīnīšu neiznēsāšana bija vienīgā īstā nelaime. Mašīnas sasistas, bet vīrs dzīvs, dzīvoklis appludināts, bet atkal jūs esat dzīvi, sveiki un veseli.
11.01.2017 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Varat mani noēst, protams... Bet, Bigy, varbūt vajag piedomāt un nerakstīt katrā diskusijā (katrā otrajā?) , kas ir pat nesaistīta ar mākslīgo apaugļošanu un grūtniecību, par savu gaidāmo laimi. Pati taču tik ilgi iīdz tam gāji! Nu nevajag vietā un nevietā to uzsvērt. (t) Nenosargāji.
Bet par auto.. Jā, vairāk sliecos domāt , ka tā kāda zīme "no augšas", ka kaut ko tu dari nepareizi.
11.01.2017 10:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits