Kāds vēl ļaunu?Nelaimes

 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Jūtos izmisusi.
Pēdējā laikā nelaimes - dvīnīšus neiznēsāju,cietu ar vīru avārijā pirms divām nedēļàm vīra auto pamatīgi ietriecās, kad gribēja doties papildus nopelnīt naudu ģimenei(auto biju arī es),vakar vīra otrs auto ieslīdēja sniegā un evakuators jāizsauc bija. Šodien iekāpu taksī un izbraucot no vietas spēcīgi cits auto taksī ietriecās.
Kā tas var būt,ka tik daudz nelaimju???
10.01.2017 21:58 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja bērni tika ieņemts mākslīgās apaugļošanas laikā, tad jau tiešām nav jābrīnās, ka nomira viņi. Nespēja ieņemt bērnus vien liecina, ka nevajag cīnīties pret likteni. Padomā loģiski.

wtf (t)
Tu maz zini , cik ir laimīgu ģimeņu , kur bērni piedzima ar IVF palīdzību ?
Tu maz zini , ka ne jau liktenis ietekmē bērnu ieņemšanu , neieņemšanu , bet banāla veiksme vai neveiksme vai veselības problēmas ?
Ja sievietei aizaigušas trubas , tad vienīgā iespēja ir IVF un te nav nekāda sakara ar likteni .
Tiešām debīli ta domāt .
Un tu domā , ka mirst bērni tikai IVF ?! (t)
11.01.2017 20:17 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
jēzus, atslābstiet par bērniem un IVF. Kāda starpība? Neviens nezina iemeslu tam, kādēļ grūtniecība "izgāzās". Jau minēju, ka tas ir ļoti bēdīgi un tas ir liels pārdzīvojums ģimenei, bet tomēr... tas notiek katru dienu. Statistika vispār ir diezgan biedējoša šajos jautājumos. Ar lāstu tam nav absolūti nekāda sakara...
11.01.2017 20:21 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Biggy, tici, ka ir tāds periods un ar laiku Tavā dzīvē ienāks dažādu veidu veiksmes un panākumi.
11.01.2017 20:33 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ja jau tā izfantazēsi,ka visur nelaimes, tad arī reāli piesauksi vēl klāt buķeti.
Varbūt tevi vienkārši sargā. Domā labas domas, ka viss ar tevi ir kārtībā, ka viss beidzies labi.
Tici man, man arī daudz visādas ķibeles ar lidmašīnām, transportlīdzekļiem bijušas, aizdomāties pat negribas,bet viss taču labi, jāaizmirst, neķidāt tādas tēmas un viss.
11.01.2017 21:01 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Biggy, es gandrīz visu to pašu varēju par sevi teikt pagājušajā gadā. Nelaimes viena pēc otras, tajā skaitā arī neveiksmīgas grūtniecības un avārijas (un abi daudzskaitlī), kurās arī nevienā nebiju vainīga. Pārdzīvoju visu gadu, bet šogad sapurinājos un cenšos dzīvot ar domu, ka dzīvē viss ir līdzsvarā, ir slikti laiki, būs labi laiki. Lieku lielas cerības uz šo gadu un esmu jau sākusi rīkoties, lai šis gads atnes vairāk pozitīvā.
Sniegputenis, es reti, tiešām ļoti ļoti reti lamājos vai apvainoju svešus cilvēkus, bet šoreiz nevaru noturēties un nepateikt, ka Tu esi DEBĪLA! (e)
11.01.2017 21:09 |
 
Reitings 190
Reģ: 05.12.2016
Izskatās, ka daži domā - "ja man tā nav bijis, tad tāda problēma neeksistē".
11.01.2017 21:12 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Izklausās ,ka sniegputenis ir pa ko dziļi sirdī sarūgtināts,jo visu laiku lasu no vviņa negācijas. Iespējams kļūdos,bet vai nebija tā,ka kādu gadu atpakaļ te izveidoji tēmu,ka nevari paturēt bērnu,ka taisīsi abortu, bet nevari saņemties vai arī draugs gribēja lai taisi abortu(īsti neatceros). Jā varbūt cita būs vairāk jutīga ,cita mazāk, bet nevajag savas negācijas izlikt viSur, tev varbūt ,tas ir mazsvarīgi un neliekas ka aborts ir tas pa ko vajadzētu bēdāties,tomēr atceries,ka kādai citai tā būs lielākās sāpes kādas ir piedzīvotas.
Sniegputeni tev varbūt tas ir vienkārši embrijs, un ja nēesi redzējusi viņu ,pieskarusies, viņam tad nav jau pa ko pārdzīvot. Bet autore varbūt runāja ar mazjiem, iztēlojas kā viņi izskatītos, un mīlēja viņus ,lai arī viņu vēl nebija.
Tu varbūt pārdzīvotu par lietu ,pa ko kādam citam būtu vienalga,vai ne tik sāpīgi . Vai tev būtu patīkami??? Padomā lūdzu.:-)
12.01.2017 00:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits