Kāds vēl ļaunu?Nelaimes

 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Jūtos izmisusi.
Pēdējā laikā nelaimes - dvīnīšus neiznēsāju,cietu ar vīru avārijā pirms divām nedēļàm vīra auto pamatīgi ietriecās, kad gribēja doties papildus nopelnīt naudu ģimenei(auto biju arī es),vakar vīra otrs auto ieslīdēja sniegā un evakuators jāizsauc bija. Šodien iekāpu taksī un izbraucot no vietas spēcīgi cits auto taksī ietriecās.
Kā tas var būt,ka tik daudz nelaimju???
10.01.2017 21:58 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Nu nezinu, ja mani visu laiku bombiitu un tiktu avaarijaas, tad nez vai domaatu , ka taa ir visu laiku sakritiiba. Es neteiktu,ka kaads ir uzlicis lastu, bet vairaak domaatu, ka paaraak daudz citiem esi staastiijusi kaa tev iet utt. Kaadam noskauda. Taapat kaa pozitiivaas domas, taapat arii negatiivaas atnesiis ko negatiivu. Pat ja cilveeks negrib velet tev launu. Vins arii grib sev kaut ko no taa kas ir tev un taadaa veidaa vins skauz. To es esmu noverojusi pec savas pieredzes, biezi cilveki jautaa nu kaa tev iet, kur straadaa, kaa veicaas. Kad bija plaanaa viena loti laba ideja, es par to staastiiju citiem. Itkaa neko daudz(tiesi ar taadu domu, jo mazaak zin, jo labaak) nekas iisti neveicaas, ka parstaju vispar stastit, ta saka veikties.
11.01.2017 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Arī sliecos piekrist D0LLs komentāram, bet, man liekas, var būt arī, ka tā vienkārši ir melnā svītra tavā dzīvē. Zināms taču, ka, ja nāk s*di, tad nāk uzreiz desmit dažādos veidos. Varbūt tā tu tiec pārbaudīta, varbūt tev šobrīd dzīvē ir jālūkojas citā virzienā, jādara cits uzdevums. Galvenais ir tam visam izkulties cauri un neaizmirst pēc visiem sitieniem no jauna piecelties. ;-)
11.01.2017 09:13 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.01.2015
D0LLs, XZY, Neiekarota Pilsēta, Aequita.s

Meitenes, kas domā, ka nelaimes Biggy ir kādas zīmes vai aizsardzība, lai nenotiktu kas vēl sliktāks - kā jums šķiet, KURŠ tad šīs zīmes organizē un kāpēc?
11.01.2017 09:53 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es tāpat neticu lāstiem, lielākā daļa zilnieku & co ir šarlatāni, labi psihologi kas prot izprašņāt un apstrādāt info.
Pasaules slavenībām taču ir tūkstošiem, kas viņus varētu ienīst, tāpat mūsu deputātus visu laiku gāna un nolādē komentāros internetā un arī dzīvē ķoķas vien apspriež ar ļaunu, tos pašus miljonarus Šķēli, Šleseru... Ta jau šiem sen traģiskās navēs butu jāmirst par sodu un uzliktajiem lāstiem.
Pašam sevī jāmeklē kas ir pa vainu.
11.01.2017 10:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ak, nu beidziet, cik daudz sievietes piedzīvo spontānos. Tā ir ikdiena un nav uzskatāma par īpašu parādību.
Spontānais aborts nav parādība, tas viens. Otrs, katrai konkretai sievietei tas ir ipasi. Tresais, ne jau pec embrija tu ilgojies kad to pazaudee. Te ir runa par sajutam, ceribam kuras pazud. Un apjausma, ka tiesi sii ceriba un tiesi si sajuta nekad vairs nebus tā pati. Cita grūtniecība, citas cerības un citas sajūtas.
Tā kā beidz ļerkstēt sīkā muša.
11.01.2017 10:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autorei - tā ir tikai fāze. Arī man tā ir bijis, s*di birst pār tavu galvu nepārtraukti, tu nezini kur likties un tevi sit un sit tā dzīve, bet tā ir tikai fāze. Citreiz garāka, citreiz īsāka.
11.01.2017 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Misssis, provokatīvs jautājums, protams, bet neko vairāk par es nezinu, tev nevaru atbildēt. Katrs jau to iedomu draugu citādi sauc. :-D Maybe neviens tur neko nekruķī un tā vienkārši ir, es tikai spēlējos ar variācijām. Varbūt, ka viņa vienkārši saņem to, ko ir pelnījusi un viss.
11.01.2017 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Varat mani noēst, protams... Bet, Bigy, varbūt vajag piedomāt un nerakstīt katrā diskusijā (katrā otrajā?) , kas ir pat nesaistīta ar mākslīgo apaugļošanu un grūtniecību, par savu gaidāmo laimi. Pati taču tik ilgi iīdz tam gāji! Nu nevajag vietā un nevietā to uzsvērt. (t) Nenosargāji.
Bet par auto.. Jā, vairāk sliecos domāt , ka tā kāda zīme "no augšas", ka kaut ko tu dari nepareizi.
11.01.2017 10:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Meitenes, kas domā, ka nelaimes Biggy ir kādas zīmes vai aizsardzība, lai nenotiktu kas vēl sliktāks - kā jums šķiet, KURŠ tad šīs zīmes organizē un kāpēc?

Pašas intuīcija un zemapziņa.
Bet par tām mašīnām runājot, varbūt paši vainojami pie tā? Braucat laikam nepiemērotā ātrumā, riepām protektors nav pietiekams, mašīna nav kopumā labākajā stāvoklī, paša vadītāja uzmanība ir novērsta uz citām lietām, nepievērš pietiekamu uzmanību ceļam un citiem šoferiem, utt.
Par taksi runājot, es vispār nebrīnos, ka tie varētu bieži iekļūt avārijās.
Kaimiņi nopludināja vannas istabu? Nu tad ej un runā ar viņiem par to. Ja ar kaimiņiem nevar normāli izrunāties, tad apdrošini vai pārvācies. Tā jau nav nelaima, tā ir vienkārši varbūt pārāk maza atdeve lai risinātu šo problēmu.
Tas kā mēs uztveram problēmas ir tikai atkarīgs no mums pašiem. Šinī gadījumā dvīnīšu neiznēsāšana bija vienīgā īstā nelaime. Mašīnas sasistas, bet vīrs dzīvs, dzīvoklis appludināts, bet atkal jūs esat dzīvi, sveiki un veseli.
11.01.2017 11:04 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Varat mani noēst, protams... Bet, Bigy, varbūt vajag piedomāt un nerakstīt katrā diskusijā (katrā otrajā?) , kas ir pat nesaistīta ar mākslīgo apaugļošanu un grūtniecību, par savu gaidāmo laimi. Pati taču tik ilgi iīdz tam gāji! Nu nevajag vietā un nevietā to uzsvērt. Nenosargāji.

Par šo es piekrītu. Kāds negribot var noskaust :(
Turies, ļoti žēl, ka tā sanācis.
11.01.2017 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Kad man bija periods, kad bija ļoti, ļoti slikti, dzīvoju ar 100% pārliecību, ka pēc tā visa noteikti ir jāseko kaut kam ļoti, ļoti labam, jo pasaulē pastāv līdzsvars - nevar būt tikai slikti. Un ziniet, pēc tam tiešām piedzīvoju kaut ko patiesi fantastisku -nestāstīšu detaļas, bet jutos to visu labo pelnījusi. Tā ka galvenais laikam ir ticība. (l)
p.s.iekšējās dusmas arī var būt iemesls, kāpēc līp klāt negatīvais.
11.01.2017 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ā, un vēl atcerējos, ir bijis, ka sāc draudzēties ar kādu puisi un negadījumi un ķibeles seko viena otrai, tad gan ātri izbeidzu attiecības, jo iespējams, ka tā ir otra cilvēka enerģija vai savienības nesaderība. Tā vismaz man liekas.
11.01.2017 11:23 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Nedz taksometra vadītājs,nedz vīrs nebija vainīgs avārijā,citi auto ietriecās.
Dzīvoklis ir apdrošināts,bet kattreiz maksāt pašrisku 140eur apnicis maksāt plus kaimiņi kuri nopludina regulāri paši piedraudēja iesūdzēt tiesā,jo uzskata,ka apmeloju viņus,viņi paņēma advokātu.
11.01.2017 11:27 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Cik saprotu, tās avārijas nav tādas, ka jābrauc uz slimnīcu pēc tam. Ja tā tas ir un vienīgais, kas cieš ir mašīnas un pašiem stress, tad tādas avārijas notiek katru dienu daudzas reizes, arī manā dzīvē pusgada laikā vairākkārt. Nopludināšana - tas pats.
Man šķiet, ka tu vienkārši ieciklējies uz slikto. Būtu tas noticis kādam citam cilvēkam, viņam neliktos nekas tik aizdomīgs.
11.01.2017 12:45 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Ja,kas manu foto kapos ieraka.
Tas bija sen jau pirms 10 gadiem.
Tā ir realitāte!!!!
Bet, es tā arī nesapratu par ko, jo nevienai vīru neesmu atņēmusi. Tad es vēl saprastu.:-(
Ir visādi nelietīgi cilvēki.:-(
11.01.2017 13:01 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
booboo
Es kā pārstāju toreiz kontaktēties ar konkrēto skaudīgo ģimeni. Tā viss atkal bija daudz maz normāli.
11.01.2017 13:05 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Vīrs arī saka,ka sakritības un viss.
Augšējo dzīvokli īrē traki jaunieši,bet saimniekam vienalga,jo dzīv.nolietots.
11.01.2017 13:07 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Biggy
Ir arī normālie jaunieši.
11.01.2017 13:09 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es kaut kā skeptiski skatos uz visiem tiem "lāstiem" utt. Tu esi paskatījusies uz to visu no racionālā viedokļa?
1. Dzīvokļi applūst... ja tas notiek 8 reizes, tas nav tādēļ, ka tev ir uzlikts lāsts, bet gan ir jāsalabo trubas (!)..
2. Avārijas (jo īpaši ->) ziemā ir normāla parādība. Varu uz 2 roku pirkstiem saskaitīt cik paziņām šogan vien ir sanācis kaut kur "iebraukt" vai viņiem kāds kaut kur "iebrauc". Sorry, bet ziemā dažreiz tu neko nevari izdarīt. Pašai ir bijusi situācija, kad melnais ledus zem riepām un aizmugurē mašīnai arī. Lēnā garā noskatījāmies atpakaļskata spogulī kā mašīna mēģina bībināt un brīdināt, ka slīd pa taisno mums pakaļā, bet ne mēs, ne viņi neko nevarēja izdarīt.
3. Par neiznēsātu bērnu - jā, tas ir liels pārdzīvojums, bet ar to saskarās ļoti, ļoti daudz ģimeņu. Līdz ar to, nu nevarētu teikt, ka tas ir kaut kāda lāsta dēļ.
Man arī ir bijuši sūdīgi periodi, kad visi apkārtējie saka, lai eju svecītes baznīcā nolikt utt. Bet nu realitātē, ja pasēž un paskatās uz visu no racionālās puses, teju visam var atrast izskaidrojumus...
11.01.2017 13:21 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Ja bērni tika ieņemts mākslīgās apaugļošanas laikā, tad jau tiešām nav jābrīnās, ka nomira viņi. Nespēja ieņemt bērnus vien liecina, ka nevajag cīnīties pret likteni. Padomā loģiski.
,
Kā teica, galvenais, ka paši dzīvi esat un dzīve turpinās.
.
Par dzīvokļa nopludināšanu, sauciet laicīgi atbildīgos dienestus, pierādījumus fotogrāfējiet.
11.01.2017 14:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits