Cik var

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Sveiki
Nezinu vairs cik tas ir normāli.
Pirms bērna piedzimšanas viss bija ok, darbs, bija gana laiks gan draugiem, gan hobijam (spēlēju hokeju amatieru līmenī un ar komandu piedalamies arī LV amatieru līgā katru sezonu), gan sievai, nedaudz arī paslinkošanai.
Bet kopš ģimenē ienāca bērns viss krasi mainījās. Jā, sapratu jau iepriekšs ka daudzas lietas nebūs kā agrāk bet nu uz ko tādu kā tas ir šobrīd nebiju gatavs.
Bērnam ir jau nepilni 2 gadi, un visu šo laiku man ikdienas režīms ir šķietami nenormāls.
Man vairs nav laika nedz draugiem, nedz hobijam, nedz kam citam, jo visa ikdiena ir viens vienīgs darbs un viss par un ap bērnu.
Piemēram darbadienās ceļos 7.00, pagatavoju gan sev gan sievai brokastis, paēdu, saģērbjos un uzprišinos uz darbu pulkstenis ir jau 8.10-8.20, braucu uz darbu kurš sākas 9.00, darba laiks līdz 18.00, mājās ierodos īsi pirms 19.00, atkal gatavojju ēst gan sev gan sievai, kamēr paēdu ir jau teju 20.00, pēctam man pienākumos ir ap 2h pieskatīt bērnu, attiecīgi ikdiena beidzas ap 22.00, nonstopā visu laiku ko darot.
Tā saucamās "brīvdienas" kas ir 6diena un 7diena, režīms sekojošs - ap 8.00 ceļos, 6dienas ir tā diena kad man bērns jāpieskata visu dienu līdz 22.00 vakarā, svētdiena gluži tāpat tiaki palīdz sieva, var teikt kopā.
Gala rezultātā draugus nēesu saticis jau ap 2 gadiem, pat ja uzrodas brīva 1h man vienkārši nav vēlem vairs ko darīt kā atpūsties, hobijam arī vairs nav laika un spēka un vēlmes pat ja būtu laiks.
Tas vispār ir normāli? Visas dienas sastāv tiaki no darbs+bērns.
10.01.2017 13:50 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Akd, es tak teicu, ka nerunāju konkrēti par šo gadījumu , Caoloo, bet tapat, cilveki precas tikai razotu bernus? Es ari esmu precejusies, bet bernam saku ne, lai gan virs gribetu taka
Busu gatava, taisus, preceties esmu gatava, bernam vel ne, ko man tagad jadzemde pec vira velmes, lai man vai vinam naktos zeloties cosmo? :-D
10.01.2017 16:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Naaaabadziņš :) Kad taisies pieaugt?
10.01.2017 17:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
NightSky
Es jau ar ne par konkrēti trollīgo gadījumu. Man bija interesanti viedoklis vispār. :)
Jo es no vīrieša skatu punkta mūsdienās toč neredzu nekādu citu jēgu no kāzām. Vismaz es neprecētos ar sievieti no kuras es negribu bērnus.
10.01.2017 17:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu ok, varbūt arī drusku pārspīlēju. Mamma gan jau pa dienu arī ko padarbojās, varbūt drusku patīra, varbūt kādu haltūru uztaisa un ja jau neminēja autors, ka uz veikalu iet, tad visdrīzāk to dara viņa.
Tomēr, vajag godīgi sadalīt laikus, autors no rīta var tik sev pagatavot brokastis, izņēmuma gadījumi varētu būt brīvdienās. Vakaros ēst gatavot var arī kopā. Brīvdienās normāli sadalīt laikus tā lai abiem būtu laiks saviem hobijiem un izpriecām + arī kopā visi pavadītu laiku. Galvenais ir komunikācija un spēja abiem piekāpties.
10.01.2017 17:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vai tiešām bērna ienākšana ģimenē ''arpus darba un bērna viss pārējais dzīvē ir "miris"

Miris diez vai, bet līdz noteiktam bērna vecumam lielākā daļa laika veltīta bērnam. Jūs pavadat laiku trijatā ārps mājas? Pastaigas, citas izklaides?
10.01.2017 17:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vēl man jautājiens, vai šī sieviete nav no tām kuras uzskata, bērns ispiests un viņa paveikusi varoņdarbu? Tagad vīrietim jādanco viņai apkārt jo viņa taču tāaaaaa nogurst.
10.01.2017 17:07 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man gan liekas, ka brokastis jau nu nav big deal abiem (vai visiem 3 uztaisīt). Tāpat jau virtuvē tusē, priekš kam vēl 2x traukus smērēt :D Uz vakariņām gan varēja jau kaut kā tomēr sadalīt. Viens vienu dienu, otrs otru. Es ar čīkstēju, ja es darītu visu, bet otrs tik ar 1 pienākumu sēdētu. Varbūt tiešām vērts investēt auklītē kaut 1-2 vakarus nedēļā, lai abi vecāki var gan divatā uz kādu date-night aiziet, gan katrs pa savām lietām?
10.01.2017 17:08 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Caloo, es to domāju tā, ka var apprecēties, var būt gadiem kopā, bet jātaisa mazais tad kad abi ir gatavi, nevis grūtniecība kā obligāts - tūlītējs iznākums kāzām :-)
10.01.2017 17:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
dr567309, vot tu tagad pieminēji traukus un es uzreiz iedomājos, ka varbūt sieviete arī traukus visus mazgā un visus citus mazos mājas darbiņus dara, kurus nemaz vīrietis nepamana.
10.01.2017 17:11 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jā, daidziem večiem liekas, ka drēbes pašas mazgājas, trauki tāpat un cepeškrāsnis, tosteri utml ierīces arī pašas tīras paliek no domas vien :-D
10.01.2017 17:14 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Miss Joker tieši tā, jo vīrietis ir darbā un neredz ko sieviete dara mājās. Varbūt viņam šīs lietas liekas pašsaprotamas un to nemaz neievēro. Taču ar bērnu uz rokām vai pie sāniem tas ir mazliet apgrūtināti. Tāpēc uzskatu, ka ir nevietā čīkstēšana, ja nav zināmas tās detaļas.
10.01.2017 17:15 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Laikam buus gjeneetiski modificeets monstrs dzemdeets nevis beerns. Ar normaaliem beerniem var gan eest pagatavot, gan maaju savaakt, gan visas skaistumkopshanas kuures veikt, gan iepirkties, gan pastaigaaties aiziet. Vieniigi uzmaniiba jaasadala un viss process notiek leenaak.
Nevis divi egoisti bet divi pilniigaakie idioti laidushi beernu pasaulee. Ja neesat beernam jeegushi jau no ziidainja vecuma iemaaciit pavadiit momentus bez 100% vecaaku uzmaniibas pieveershanas, tad savaa stulbumaa vainojiet tikai sevi.
Manaa radu, pazinju un draugu lokaa ir tikai normaali beerni. Par idiotiem, kaadi esat juus, lasu tikai forumos.
P.S. Nedz Tu, nedz tas beerns Tavai sievelei neesat vajadziigi, samierinies ar sho domu.
10.01.2017 17:15 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
NightSky
jātaisa mazais tad kad abi ir gatavi, nevis grūtniecība kā obligāts - tūlītējs iznākums kāzām

Tam var piekrist, tikai tad ar kāzām kur jāsteidzas?
Es par šo ierunājos, jo varbūt šeit ir atbilde uz paulalala tēmu, kur viņa sacepās, kāpēc vīrieši neprec? Iespējams vīrieši redz jēgu no kāzām tad, ja ir gatavi tuvākā laikā arī kļūt par tēvu. Savukārt sievietes, lai gan par bērnu nedomā, tomēr grib to balto kleitu un visu pārējo.
Nesanāk tā jokaini?
10.01.2017 17:16 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vēl jau arī vannas istaba , pods utt jātīra. Logi, veļa utt. Bērns vēl jāmazgā , jāslauka un jāved ārā, svaigā gaisā utt. Varbūt bērns no ļoti aktīvajiem gadījies.
Bet jebkurā gad., var jau pasēdēt un padomāt kā labāk saplānot laiku. Var arī kādu svētdienu paņemt aukli un aizbraumt pie draugiem vai ko citu.
Pluss tanī skalā raksti par hobijiem, draugiem un tikai tad laiku ar sievu... šķiet tev vairāk besī , ka nesanāk tā tusēties un ar hobiju nodarboties, jo reāli trijatā VAR atpūsties.
10.01.2017 17:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
dr567309, lūk atbilstošs video :D
https://www.youtube.com/watch?v=O1_QTm-wpsY
10.01.2017 17:17 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Hah, jā. Maģiskais kafijas galdiņš... manējam ir niķis vienmēr pirms miega našķoties un aiz sevis atstāt bardaku. Es to visu pa dienu novācu, kamēr šis darbā, tad viņš atkal piecūko dīvāna zonu vakarā un laikam domā, ka viss pats ieliekas misenē un krūzītes/glāzītes pašas nomazgājas un ieliekas skapīšos un tā :D Tad citreiz speciāli atstāju, jo piebesī šis "rituāls" un tad sākas... tāds bardaks, balblabla. Es jau neņemu pierē :D lai pats vāc :D
10.01.2017 17:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
dr567309, manējais arī reizēm ir pamatīgākais sušķis! Nu jau ir mazāk tas, bet reiz bija tā, ka viņš grauza sēmenes savā atpūtas krēslā, miziņas metot iekšā maisiņā. Nākamajā dienā es tīriju to istabu un es ievēroju krēsla stūrī iestūķētu maisiņu,nebija pirmā reize, mierīgi paķēru to maisiņu un izrāvu laukā nezinādama, ka tajā maisiņā kaut kas atrodas un protams visas sēmenes izgāzās pa krēslu un grīdu. Tajā brīdī man nervi neizturēja un es paņēmu nofočēju to krēslu un aizsūtiju draugam bildi ar "Kas tas tāds?" vai apmēram līdzīgu tekstu... Tad viņš man atvainojās un tādu niķi ir pārtraucis darīt. Vismaz viens niķis mazāk. :-D
10.01.2017 17:34 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Miss Joker, yes, es neesmu vienīgā, kā izrādās :-D Nja, vīriešiem patīk uztaisīties par nabadziņiem... atnāk mājās un "ehh kā varētu ko gardu paēst utt". Es saku - ok, uztaisīšu to un to un to (lai gan reāli negribas), bet pašam būs jāsatīra virtuve/trauki/cepene pēc tam. Un tad sākās - aaa nuuuu, laaaabi es tad uztaisīšu sev maizītes vienkārši. Phe! Taisi! Kas tad man :-D Man patīk gatavot un taisu ēst 4-5 no 7 dienām, bet citreiz ietiepjos un iedodu mazliet šoka terapijas, lai neaizmirst, ka arī ēst taisīšana un pēc tam visa novākšana prasa enerģiju un laiku... bet tas nav mans pienākums par to rūpēties visu laiku :)
10.01.2017 17:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
dr567309, nu man vīrietis tā nelūdzas lai es ko viņam gatavoju, bet pašam par sevi iznāk baigi labo nekārtību sataisīt. Manējais parasti brīvdienās gatavo ēst, ja vispār gatavo, tad nu vienmēr ir tā, ka pēc viņa gatavošanas kādam jau būs visi trauki jāmazgā un sīpolu miziņas jaizmet..jo lūk viņš jau nevar atjēgties, ka to var uzreiz izdarīt pēc gatavošanas. Šoka terapijas es viņam netaisu, bet laiku pa laikam norādu uz kādu sušķību kuru viņš ir savārijis, lai tad pie viena savāc un izmet vai neatstāj papīrīšus kur pagadās. Es viņam ierādīju arī to, ka pa lielam viņa svarīgākais uzdevums brīvdienās ir gatavot ēst, savādāk es jau sevis gatavoto ēdienu ienīstu. :D Kaut vai lai man uztaisa putru vai pasūta picu, galvenais lai man tajā virtuvē nav ilgi jauzkavējas brīvdienās.
Viņš jau man vispār labiņš šušķīts, ja arī ko palūdzu tad vienmēr izdarīs, tā kā nav arī tāda baigā iespītēšanās, ka piemēram netaisās darīt mājas darbus principa pēc. Trakākajā gadījumā nopūšas un izdara. :D
10.01.2017 18:13 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ahhh, vīrieši! :-D man atkal riebj vākt un tīrīt visus gatavošanas "instrumentus".. ēst gatavot es varu, bet pēc tam vēl stāvēt un berzt pannas utt, nav mans :-D
10.01.2017 18:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)