30 gados viens

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ko Jūs domājat par vīrieti, kas savos 30 gados joprojam viens? Vai tas ir normāli vai tur kādi zemūdens akmeņi? Varu piemetināt, ka normāls cilvēks no malas, strādā un arī kopj sevi..
09.01.2017 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 7628
Reģ: 21.03.2014
Tas ir normāli! kaut vairums sabiedrībā valda uzskats, ja līdz 30 nav ģimene, bērni vai vismaz ilgstošas attiecības, ka tad tas cilvēks nav īsti normāls. vienalga, vīrietis vai sieviete... un visi domā, ka iedomīgs, izvēlīgs, ar ne tādu orientāciju utt.
bet nu.. katrs dzīvo savu dzīvi... kad katram lemts vai vispār lemts izveidot attiecības, ģimeni, tad arī ir...
un ir tādi, kam vnk neveicas, pat ja visādi citādi ir jauki cilvēki.
otrs, tieši par vīriešiem runājot.. zinu vairākus, kuri vnk nevēlas uzņemties atbildību ne par otru pusi, kur nu vēl bērniem. arī simpātiski, izglītoti, ir darbs, hobiji, auto utt... bet pa lielam visu sponsorējuši vecāki un paši soc.tīklos rada super iespaidu par sevi, bet realitātē... diezgan nenobrieduši un cenšas tā viegli slīdēt pa dzīvi, just chill un bauda brīvību.
pati tuvāk pazinu vienu tādu čali, kādu laiku satikāmies, bet nekā nopietna. jo sapratu, ka ar viņu arī nebūs nekas notpietns un viņš arī to nevēlējās. sex pēc ar meičām tikās, bet no nopietnām attiecībām bēga pa gabalu. tā arī pateica,ka varbūt ap 35 būs nobriedis ģimenei un ja kāda meiča tgd paliktu stāvoklī, viņš izbarauktu no valsts. Bērnudārzs! bet nu konkrētam tipam vēlāk ''paveicās'', ka meiča palika stāvoklī un 26 gados kļuva par tēti un nācās vien precēties!
23.04.2017 12:56 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
imolarot, meitenei pēc būtības īsti nav mājkalpotājas funkcija. :-D
ziniet, kas ir skumji? ja cilvēks ilgus gadus ir viens un nevēlas tāds būt. bet nezina, nemāk, nesanāk veidot attiecības. grib kādu sev tuvumā, bet nesanāk.

+
28.02.2017 23:25 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.10.2009
Tīri no savas pieredzes:
25
Nav meitenes, pirms tam ir bijušas, bet neviena pie vecākiem nav vesta.
Labs darbs, apgrozījums arī ok.
Neesmu tievākais, bet pie tā tiek strādāts
Ar komunikāciju problēmu nav, varētu pavadīt liftā 4h ar jebkura vecuma sievieti un beigās abi iznāktu smiedamies.
Godīgi sakot, viss liekās absolūti normāli. Mūsdienās cilvēki tik ļoti cenšas būt neatkarīgi, ka tādi arī paliek. Šo punktu es sapratu, kad tuvi draugi apprecējās,- dala pienākumus savā starpā, prasa palīdzību kaut kādās lietās utt. un dažreiz paklausoties, liekās wtf, to taču var pats izdarīt, pie tam ātrāk un labāk utt.
Beigās analizējot visas situācijas sapratu, ka pat tad, ja būtu draudzene- no tā īsti nebūtu jēgas. Visas problēmas varu atrisināt pats, ar kaut kādām emocionālām problēmām arī varu tik pats galā un mājas darbus arī varu izdarīt pats vai iRobots, vai trauku mazgājamā mašīna, vai mājkalpotāja.
Būtībā arī trūkstošo ''insight'u'' sievietes pasaulē un skatījumu uz dzīvi, kaut kādā formā var iegūt no kolēģēm vai kādā draugu pasākumā.
Pazīstu vēl pāris tādus kadrus- visi vairāk vai mazāk ir apmierināti ar šādu set-up'u. Lieki piebilst, ka arī darbā iet labāk, jo var 100% sevi ielikt tajā.
Doma visam apakšā ir- ja čalim ir 20, 25, 30, 35, 40 un viņš ir viens, un nav bijušas super-nopietnas attiecības, tad tas automātiski nenozīmē, ka viņš ir dīvains vai skapī sēdētājs utt.
06.02.2017 14:41 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ar nesaprotu kada starpiba ir viens vai nav? Kada starpiba? Iespejams cilveks mekle savu isto un vienigo vai nevelas attiecibas. Labak tas kuras aprunaa citus lai skatas uz sevi. Vai jusu attiecibas ir pefrfektas? Ir ari cilveki kam patik but vieniem. Nav tads termins kad jaaprecas, jadzemde berni utt.
12.01.2017 02:39 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Maza pipele, tāpēc staigā viens.
12.01.2017 00:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Un viņam bērnus nemaz negribas? Neliks jau mātei un tēvam savu bērnu audzināt...

Esmu jautājusi. Saka, ka grib bērnus, bet negrib tos audzināt. T.i. grib ķeksīša pēc, lai var draugiem palielīties.
Bet par to, grib vai negrib bērnus, man nešķiet nekas aizdomīgs. Man pašai ir nopietnas attiecības un ar atbildības uzņemšanos nav problēmu, bet bērnus negribu, jo vienkārši negribu, jo nepatīk bērni.
11.01.2017 22:49 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Man ir superīgs kaimiņš, puika sporto, rokas aug no pareizās vietas, ir komunikabls, ar humorizjūtu viss ok, bet attiecības nemaz nemeklē, jo izdomājis, ka viņam vispirms vajag gaisa pilis, lai viņš būtu nodrošināts un tikai tad meklēs attiecības.

Kas tur īpašs? Ļoti normāla attieksme. Vīrietim piedien uzturēt ģimeni.
11.01.2017 22:19 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Jā, protams ir tādi un kapēc nē? Daži šķirušies, daži vienkārši nevēlas būt attiecībās, citam vēl kāds iemesls.
Vīrieši jau arī mēdz noklusēt kapēc vieni, vai attiecības bijušas utt, uztver jau savādāk lietas kā mēs.
11.01.2017 21:04 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Galu galā varbūt arī kādam no tādiem večiem vienkārši neveicas. Pazīstu personīgi vienu sakarīgu čali, kurš ir strādīgs, inteliģents un visādi citādi tīkams sarunu biedrs. Taču kā viņš pats atzīst - sievietēm patīk viņš kā draugs, kam izkratīt sirdi, ar kuru parunāt, bet ne vairāk. Protams, tas nav attaisnojums un tāpat vainīgs ir viņš pats, taču tas, ka, visticamāk, trūkst attiecīgās harizmas un šarma, lai kādai iepatiktos arī kā kas vairāk kā labs draugs, nav īsti labojams, jo gēni ir tādi, kādi katram viņi ir.
11.01.2017 19:25 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.09.2016
Man arī izlasot liekās, ka autorei ar niku "sharmantaa" ir kompleksi, ja jau tik ļoti jāinteresējas par vientuļu vīriešu dzīvēm. Katrs cilvēks ir individuāls un nav ievietojams nekādās padomju laiku radītās normās vai ne- normās. Varbūt, ka viņam bijušas attiecības ar tādu cilvēku kā autore un pēc tam vairs nav gribējies? Vai arī nav laika - karjerists, studē, ceļo. Zinu arī vecākus pārus, kuri izšķīrušies 24-29 gados, pēc tam nākošos 20 gadus tā arī vairs neveidodami nevienas attiecības. Varbūt ir kāds periods dzīvē, kurā vienkārši to nevēlas. Palasīju, kur viena šausminās - viņam nav pat autovadītāja apliecības. Šitas gan liek smieties - kur teikts, ka visiem tādai jābūt, a cilvēkam nepatīk braukt pa ceļu pašam? Daudz stereotipu mūsu latviešu sabiedrībā.
11.01.2017 17:20 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Daenerys1
Un viņam bērnus nemaz negribas? Neliks jau mātei un tēvam savu bērnu audzināt...
11.01.2017 17:13 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tad mums ir jānonāk pie kopsaucēja, ko mēs saucam par "nopietnām attiecībām".
Piemēram, man ir viens pazīstams vīrietis, kurš 46 gadu vecumā visu dzīvi ir nodzīvojis ar vecākiem, izņemot dažus gadus augstskolas kojās. Viņš nekad nav dzīvojis kopā ne ar vienu sievieti, bet randiņattiecības, kad brauc ciemos, viņam ir gandrīz visu laiku ar kādu, man ir aizdomas, ka ar vairākām vienlaicīgi arī. :-D Vienmēr kāda sieviete ir pie sāniem, ar ko uz kino aiziet vai pārgulēt. Iemesls nedibināt ģimeni gaužām vienkāršs: negribas ķēpāties un uzņemties atbildību, jo tas ir tiiiiik ļoti ērti - mamma uztaisa ēst, izkurina krāsni, tētis samaksā nekustamā īpašuma nodokli, māja īpašumā. Par visiem kopā tikai elektrības rēķinam jāsametas. A tā vīrietim nav nekādu defektu, ne viņš invalīds, ne debils. Ir pat savs uzņēmums un mašīna.
11.01.2017 16:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Autore, ko Tu ķērc kā traka? Īstenībā no malas izklausās atbaidoši tieši Tu ar savām - tā nav norma, tā nav norma
ziniet, kas ir skumji? ja cilvēks ilgus gadus ir viens un nevēlas tāds būt. bet nezina, nemāk, nesanāk veidot attiecības. grib kādu sev tuvumā, bet nesanāk.

Piekrītu! Iespējams, tām puisim tā arī ir. Un dēl tādām kā autore tie kompleksi var tikai augt, jo taču nav norma 30 gados būt vienam vai bez attiecībām mūža garumā
11.01.2017 13:02 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Daenerys1, vai tik tiešām tu domā, ka tie galvenie un izplatītākie iemesli? Manuprāt, šo iemeslu izplatība ir ļoti niecīga. Un, vispār, daudziem cilvēkiem patīk pīt intrigas, lai aizpildītu garlaicīgo dzīvi, tāpēc te arī tādas tēmas panesas.
11.01.2017 06:27 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā Tu zini, ka nekad nav bijušas nopietnas attiecības? Iemesli var būt vairāki:
1) Nopietnas veselības problēmas. Jūs kādreiz esat domājušas kā dzīvo cilvēki ar iedzimtām nieru slimībām vai iztrūkstošiem zarnu posmiem, kaut arī vizuāli izskatās pilnīgi OK un ir gudri, laipni, utt.? :-)
2) Apdedzinājies jaunībā un bail veidot attiecības. Ja kaut kas sagrauj smadzeni 18-20 gados, nav viegli tikt tam pāri un daudzi arī netiek.
3) Netradicionāli orientēts... vai fetišists...
11.01.2017 00:44 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Man tikai rodas jautājums - a kas tēmas autorei pa daļu vai viņš ir viens vai nav, ir viņam bijušas attiecības vai ne!? Konkrēti besī cilvēki, kuri lien citu dzīvēs un tad vēl publiskā forumā tās apspriež, uzdod desmitiem jautājumu un tad šausminās kā nu tā var būt. Vajag uzdot viņam personīgi šo jautājumu, ja reiz tā interesē. Acīmredzot, autorei ir baisi garlaicīga dzīve, ja reiz ir laiks un vēlme diskutēt par cita cilvēka dzīvi un attiecībām.
11.01.2017 00:06 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
es jau nerunāju par to, ka šamais netaisa bērnus un neprecas, bet nopietnas attiecības ar kopdzīvi nav un nekad nav bijušas
10.01.2017 23:41 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Nekādi nespēju saprast, kur slēpjas āķis.

diskusija ir par to, ka cilvēks var aizdzīvoties līdz kādam konkrētam vecumam, vispār bez jebkādas attiecību pieredzes. nevis par to, ka cilvēki mēdz būt vieni dažādos vecumos, vai ne? nekur neslēpjas āķis. ne visi precas un rada bērnus savos early 20's, tur arī viss āķis.
10.01.2017 23:24 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
To Laura65
1. Āķis, acīmredzot, ir tur, ka viņš ir iemīlējies un tādu meiteni kā tevi redz kā savu sievu :) Starp citu, vīriešiem tas ir diezgan tipisks ģimenes veidošanas vecums. Līdz 30 daudzi vīrieši par to nemaz nedomā.
2. Starp citu, man ir daudz simpātisku, sakarīgu, draudzeņu ap 30, bet ... praktiski neviena no viņām na brīva :)
10.01.2017 19:34 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Manā dzīvē kādu laiku atpakaļ arī uzradās viens vīrietis, nedaudz pāri 30, viens, bez sievas, bez bērniem un piedevām vēl bagāts (un nē, runa neiet par lieku tūkstoti kontā , bet par daudz iespaidīgākām summām, īpašumiem utt.). Esmu gados daudz jaunāka par viņu, bet manis dēļ pat ir gatavs pārcelties no Rīgas pie manis un jau pat paspēja izmest man frāzi, ka būs vien jāprec mani nost. Nekādi nespēju saprast, kur slēpjas āķis. (t) Ārēji arī ļoti pievilcīgs un sportisks, lieki piebilst, ka ar savu materiālo bagātību neizrādās, vēl vairāk, pat sākotnēji slēpa to no manis. hmm(t)
10.01.2017 18:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!