Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši 21.gs.

 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Iekopēju no FB vienu postu, kas paķēra ar tā patiesumu.
Да! Поизмельчал ныньче мужик!
Нет у него в голове семейных ценностей, вообще понятие „ семья” у него в голове отсутствует.
Он хочет свободы, чтобы никому не быть обязаным. А семья - это большая отвественность! Если и начинает жить с девушкой – то это просто так, без ответственности. Так же очень удобно – убрано, постирано, сготовлено. И секс регулярный. А как дело доходит – а даавай поженимся... он сразу - нее не готов, рано еще, с работой все плохо, квартиры, машины нет... Отмазка... А если дети? Да Вы что! Это же какая ответсвтенность! Оно мне надо?! Я не готов.
И живет он так с девушкой годами, а все равно ему не спокойно.
Его Эго не дает покоя.
И давай приударять за каждой юбкой. Ну может не за каждой, но если есть случай с кем то перепихнуться – не упустит, а порой и сам ищет этот момент.
Вот соберутся компанией мужиков где-нибудь в баре и давай телочек кадрить. Сидят, обсуждают всех вокруг – сиьки-письки, подходят, знакомятся... Ну а потом уж... того...где-нибудь в туалете удовлетворяют с ней свои потребности. А потом опять же, сидят и хвалаятся своими трофеями: кто где когда и сколько.
А нет чтобы вот во время такого разговора мужик так взял и сказал всем своим друзьям – а вы знаете, не нужны мне эти все, у меня дома такая! Самая лучшая! Я ее выбрал, с ней живу, она достойная женщина. Она и умница и красавица, и любит меня и на все готова ради со меня, и со мной вместе пойдет хоть на край света. Я нашел ту, которая мне дорога.
И видел бы он, этот мужчина, глаза своих друзей! Они бы искренне завидовали и восхищались им, потому что понастоящему оценить женщину, которая рядом может только настоящий мужчина! И смелости набраться и отказаться от других - это вам не хухры-мухры. Именно это - не вестись за каждой юбкой и есть настоящий мужской поступок, а не колличество окученных телочек!
Порой мужик не замечает что имеет, а ищет счастья где-то. Там и сиськи больше и попа круглей и платье красивей и шпильки выше. А своя что... есть и есть. А зачем, для чего... Кто его знает.
09.01.2017 17:35 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
law7, tad skaidri redzams starp tev pazīstamajiem, ne visiem tagad tā būtu jāpieņem par normu un patiesību. Un loģiski, ka tiem, kam ģimenes neizjūk, acīmredzot, iet labāk attiecībās.
Jā, es saprotu, gredzens pirkstā negarantē laulību uz mūžu, bet liecina, ka cilvēks vismaz to grib un ir gatavs censties. Man tā stabilitātes sajūta būtu vajadzīga.

Var piekrist arī šim. Tas solis no vīrieša puses man tomēr kaut ko nozīmētu un ne jau tas, kāds man būtu gredzens vai kāda nu kleita no šī ''pasākuma'', ir svarīgākais. Bet attīstība, vīrieša žests virzībai uz priekšu, kā vīrs un sieva. Nav jau runa par kādiem konkrētiem termiņiem, kad tam 'jānotiek', bet par principu un augšanu kopā, un apliecinājumu tam, ka tiešām vēlas sev blakus šo cilvēku un kopīgu izaugsmi.
14.01.2017 13:10 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Par bērniem runājot, es nemūžam neradītu bērnus ar vīrieti, kurš mani neprec - jā, padzīvot kopā var, var parandiņot, var paizklaidēties, var viens otru atbalstīt, utt., bet, ja runa aiziet jau par bērniem - nu paklau, ja mēs spēlējam pieaugušos un ģimeni, tad spēlējam līdz galam! Vienīgais iemesls, kāpēc neprecēta sieviete varētu piekrist uz bērniem, manā skatījumā ir tas, ka viņa pati priekš sevis izmisīgi grib bērnu un vīrietis viņai īsti nav vajadzīgs. Nu ja nu vienīgi kā sponsors un šoferis. Es šajā kategorijā nebūšu nekad.
Un teikt, ka "man tas nav svarīgi" nozīmē melot sev, sievietēm tas IR svarīgi, ar retiem izņēmumiem.

parasti Daenerys1 komentāri mani tracināja :-D bet šajā pilnīgi piekrītu Tev :)
13.01.2017 11:11 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Nu ok, bet par šķiršanos runājot. Ņemot vērā, ka reāli izšķiras katrs 2 pāris un ne tikai Latvijā - tai pašā ASV tie ir 45%, vai tiešām to visu var norakstīt uz "neizvēlējās pareizo"? Vai cilvēki pēc savas būtības vnk nav radīti tik ilgai savienībai un agrākos laikos tā pastāvēja ilgāk tikai tāpēc, ka savādāk bija pārāk grūti izdzīvot?
Jo tagad jau priekš sievietes elementāri - uztaisi bērnus, uzaudzini līdz pāris gadu vecumam, ej strādāt un mierīgi var sūtīt vīru dillēs. Ja viņš ir labi pelnošs, var izkarot alimentus no kuriem var dzīvot un pat jāstrādā nav. Un vīrietim pa lielam nav nekādu variantu...
13.01.2017 10:55 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par to partnera nāvi runājot - es tā iedomājos, bet kāpēc vīrieši nekad šādus argumentus par labu kāzām neceļ? Jo ja sieviete iet bojā, tad situācija jau ir tāda pati? Iznāk, ka vīriešus atšķirībā no sievietēm neuztrauc šī pasākuma materiālā puse.

A kāpēc Tu domā, ka neceļ? Ceļ, un kā vēl. :-D Īpaši, ja sievietei ir kādi īpašumi vai labs amats.
Tas notiek retāk, jo sieviete reti kad ir materiāli labāk nodrošināta par vīrieti, kā arī pēc statistikas sievietes mūža ilgums ir garāks nekā vīrieša. Ja vīrietim apkārt ir daudz vecmāmiņu-atraitņu, iespējams, neaizdomājas.
12.01.2017 18:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Neuzskatu sevi par konservatīvu, bet es neprecēta apzināti stāvoklī nepaliktu :) Uzsvēršu, ka tas ir tikai mans viedoklis un skatījums. Bet divatā var dzīvot visādi, ar kāzām vai bez, ar nākotnes perspektīvu vai bez, kamēr abi apmierināti, tikmēr viss kārtībā. Taču es neplānotu bērnu ar cilvēku, kurš nav gatavs dot tāda veida solījumu un uzņemties tādas saistības. Jo tas man neviestu ticību, ka viņš gatavs kopīgai nākotnei. Jā, es saprotu, gredzens pirkstā negarantē laulību uz mūžu, bet liecina, ka cilvēks vismaz to grib un ir gatavs censties. Man tā stabilitātes sajūta būtu vajadzīga.
12.01.2017 17:50 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man vienmēr ir licies, ka mēs paši būvējam pasauli sev apkārt, varbūt arī ir tas iemesls, kāpēc dažiem iet labāk, bet dažiem sliktāk! :-)
12.01.2017 17:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pēc 2 nedēļām vīrietis traģiski gāja bojā. Sieviete bez darba (mājsa
Nu i dumja ta sieviete! Abi berni uz pusewm manto teva ipasumus, lidz vinu pilngadibai mamma tos parvalda... Tak lai skrien karto bernu mantojumu, ja nav 6 menesi pagajusi.
12.01.2017 16:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ja uztrauc mantojuma jautājumi, kāzas jau nu gan nav vienīgais veids kā tos risināt 8-) Es pati neesmu baigi PAR precēšanos. Vienkārši nesaskatu tajā visā nekādu baigo vajadzību. Nekad nav patikusi doma par lielām kāzām ar baltu kleitu, viesiem, mičošanu un visu to padarīšanu, pē.
12.01.2017 15:56 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
bet kāpēc vīrieši nekad šādus argumentus par labu kāzām neceļ?

tā nav. varbūt šādas sarunas un pierunāšanas, ka kāzas nav nekam vajadzīgas, visbiežāk tiek mērķētas uz sievietēm, tāpēc tev tā šķiet. bet tā nav, arī vīrieši runā par šādām lietām, ja saruna vispār tiek iesākta.
12.01.2017 15:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Par to partnera nāvi runājot - es tā iedomājos, bet kāpēc vīrieši nekad šādus argumentus par labu kāzām neceļ? Jo ja sieviete iet bojā, tad situācija jau ir tāda pati? Iznāk, ka vīriešus atšķirībā no sievietēm neuztrauc šī pasākuma materiālā puse.
12.01.2017 14:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es Te nemēģinu kādu pārliecināt, ka precēties nevajag. :) Es tikai gribu saprast jūsu skatījumu uz šīm lietām.
Par gadījumiem, kad partneris iet bojā piekrītu.
12.01.2017 13:07 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
to Zomzom
Es izteicos par daudziem sev pazīstamiem cilvēkiem, neapgalvoju, ka tā ir jebkuram visā sabiedrībā. Un jā lieliskas ģimenes attiecības, kurās ir kopēji bērni, un kuras nekur "negrimst", neatkarīgi no tā vai pāris ir laulāts, ir labākas, veiksmīgākas, nekā tiem, kam izjūk ģimenes.
12.01.2017 12:57 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
"Vienīgais iemesls, kāpēc neprecēta sieviete varētu piekrist uz bērniem, manā skatījumā ir tas, ka viņa pati priekš sevis izmisīgi grib bērnu un vīrietis viņai īsti nav vajadzīgs"
Nevaru piekrist. Tā kā, kā jau minēju, zinu daudz sievietes, kurām ir bērni nereģistrētā kopdzīvē, tur nav nekāda izmisīga gribēšana, bet gan normāla vēlme pēc bērna/ bērniem no vīrieša, ar kuru ir mīlestības pilnas attiecības. Šīm sievietēm vnk ar pašapziņu viss ir kārtībā, tas ir, viņas galīgi neuztrauc, ko kāds padomās par to, ka viņi nav laulāti.
12.01.2017 12:54 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Un teikt, ka "man tas nav svarīgi" nozīmē melot sev, sievietēm tas IR svarīgi, ar retiem izņēmumiem.

Piekrītu. Ir vairāki aspekti, kāpēc tomēr daudzas to vēlas. Nav laika sīkāk skaidrot savu nostāju, bet katram jebkurā gadījumā savs. :-)
Turklāt, skaidri ir redzams, ka šīs ģimenes ir veksmīgākas, attiecības labāk izdevušās nekā tiem, kam 2 vai pat tikai 1 šķirta laulība aiz muguras.

Interesanti, kādā veidā veiksmīgākas? Plus tas viss atkarīgs no daudziem faktoriem, cik ilgi bija kopā, pirms izšķīrās, vai ir bērni utt. Pateikt, ka skaidri redzams, smieklīgi. :D
12.01.2017 12:50 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Cita lieta, ka mantošanas jautājuma dēļ svarīgi būt laulātiem ir cilvēkiem, kuriem nepatīk bērnu un tādēļ nav kļuvuši par vecākiem.
12.01.2017 12:50 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016

Ja pārim ir kopēji bērni, bet nav bērnu no citām attiecībām, tad viena partnera nāves gadījumā, vismaz Latvijā, visu pēc likuma manto tikai bērni. Tātad viss īpašums paliek ģimenē. Citu valstu normatīvos tiesību aktus šajā jautājumā nepārzinu.
12.01.2017 12:49 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Par visu sabiedrību nespriedīšu, bet starp labi izglītotiem cilvēkiem, kādi, galvenokārt, ir man apkārt, ir ļoti daudz labas ģimenes ar bērniem, kur vecāki nav laulāti. Praktiski visos gadījumos šiem pāriem ir tikai kopēji bērni (nav bērnu no citām attiecībām), un šīs attiecības nekur negrimst. Turklāt, skaidri ir redzams, ka šīs ģimenes ir veksmīgākas, attiecības labāk izdevušās nekā tiem, kam 2 vai pat tikai 1 šķirta laulība aiz muguras.
Man ir iespaids, ka autore, kurai bijušas neveiksmīgas attiecības, kaut kā maldīgi uzskata, ka tās būtu bijušas labākas, ja viņa būtu bijusi laulāta ar šo partneri. Sakne tomēr ir jāmeklē attiecību kvalitātē, nevis laulības esamībā vai neesamībā. Lai attiecības izdotos, cilvēkam ir jāuzņemas atbildība par savu dzīvi, t.sk., savām attiecībām un partnera izvēli. Ja izvēlas partneri, kuram acīmredzami ir īpašības, kas būs šķērslis labām ilgtermi''na attiecībām, tad atliek vien vainot tikai sevi.
12.01.2017 12:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Gredzens mainīs to, ka tad, ja cilvēks nomirs, tad otrs cilvēks var mantot viņa īpašumu. Zinu vienu gadījumu, kur arī pāris skandināja, ka gredzenam nav nozīmes, dzīvos tāpat, kāda starpība. Viņiem teica - a ja nu nomirs? Uz ko atbilde bija: ai nu nē, jauns cilvēks tak, tas ir tik maz ticams, ka nav vērts par to domāt. Pēc 2 nedēļām vīrietis traģiski gāja bojā. Sieviete bez darba (mājsaimniece) ar 2 bērniem palika svešumā pilnīgi bez nekā.
Par bērniem runājot, es nemūžam neradītu bērnus ar vīrieti, kurš mani neprec - jā, padzīvot kopā var, var parandiņot, var paizklaidēties, var viens otru atbalstīt, utt., bet, ja runa aiziet jau par bērniem - nu paklau, ja mēs spēlējam pieaugušos un ģimeni, tad spēlējam līdz galam! Vienīgais iemesls, kāpēc neprecēta sieviete varētu piekrist uz bērniem, manā skatījumā ir tas, ka viņa pati priekš sevis izmisīgi grib bērnu un vīrietis viņai īsti nav vajadzīgs. Nu ja nu vienīgi kā sponsors un šoferis. Es šajā kategorijā nebūšu nekad.
Un teikt, ka "man tas nav svarīgi" nozīmē melot sev, sievietēm tas IR svarīgi, ar retiem izņēmumiem.
12.01.2017 12:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Paulalala
Man patiktu tā sajūta, ka otrs nav ar kaut kādām psiholoģiskajām problēmām, kuru dēļ baidās kļūt par pieaugušu cilvēku vai uzņemties atbildību.

Vari paskaidrot to uzņemties atbildību? Cilvēks mīl Tevi, grib būt kopā ar Tevi, jūs dzīvojat kopā un gribat audzināt kopīgus bērnus. Ja cilvēks ir īstais un Tu redzi, ka viņš neplāno Tevi apčakarēt, tad kas ir tas, ko kāzas mainīs tajā visā?
Vai Tev šķiet, ka gredzens otru noturēs, ja gribēs izšķirties vai aizšļūkt pa kreisi? Man liekas, ka nē.
12.01.2017 12:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mistel izvēlas un cieš. Neviens neliek visu mūžu būt blakus un ciest. Izvēlē vienmēr var kļūdies, bet paciest nevajag. Biežāk gan sievietes izvēlas ciest un gaudot. Ja saproti, ka cilvēks ir tāds, kāds autores tekstā - staigulis, kurš neko nedara, nepelna, visu uzveļ uz sievietes pleciem u.t.t. nu saki, kurš ir vainīgs? es vai?
12.01.2017 11:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits