Strīds ar nesen iepazītu vīrieti

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas meitenes!
Vēršos pēc Jūsu viedokļiem par sekojošu situāciju:
Decembrī sāku satikties ar vīrieti. Pirmajos divos randiņos radīja ļoti labu priekšstatu par sevi, šķit, ka varētu arī sanākt, kas nopietns. Taču nākošajos divos randiņos sapratu, ka pirmais iespaids bija maldīgs un viņš pats arī atzina, ka bija izlicies par visiem 100%, bet nebija viņš pats. Kā es to sapratu? trešajā un ceturtajā randiņā viņš sāka man stāstīt par visām savām bijušajām draudzenēm - stāstīja pilnīgi visu, pat intīmo tēmu aizskāra. :-| Es viņam beigās pajautāju vai viņš varētu man to nestāstīt uz ko viņš atbildēja, ka tā būtu labāk viņu iepazīt. :-O Uz to es pievēru acis un domāju, ka tālāk jau būs labāk.
Tikāmies vēl pāris reizes un sapratām, ka sākam ļoti pieķerties. Bet mūsu sarunas vienmēr izvērtās ļoti negatīvas - viņš visu laiku stāstīja cik viņam ir slikti dzīvē gājis, cik viņam ir slikti attiecībās gājis, ka nevienam viņš nav vajadzīgs utt. Es mēģināju uzklausīt un mierināt, taču bezjēdzīgi, viņš pat neklausījās ko es saku un turpināja tik par sevi. (t)
Arī uz to es pievēru acis.
Kad jau sākām braukt pie manis uz dzīvokli, tad sākām arī parunāties par savām ģimenēm, es stāstīju, ka ar māsu tiekos katru ceturtdienu (viņa paliek pie manis), viņš teica, ka tas ir daudz par biežu :-O. Īsti nesapratu vai man vajadzētu tagad pārtraukt tikties ar māsu? :-/ Uz to es neko neatbildēju. Kad mēs skatāmies filmas, tad viņš visu laiku grib sēdēt apķēris mani, es viņam teicu, ka nevaru tā visu laiku, jo gribas arī mazliet brīvāk justies, jo ne vienmēr ir ērti sēdēt kāda apkampienos visu laiku un tad sākās - "cik tu esi auksta" utt. Tad es vairs neizturēju un mēs sākām strīdēties par visu, ko es noklusēju..beigās sanāca tā, ka es palieku vainīgā, ka es tādā veidā visu mūžu palikšu viena. Nenoliegšu, ka es arī nebiju vainīga, jo pastāvēju pār savu viedokli diez gan skarbi. Taču vai tā ir normāla attieksme? (t)
Es tā arī nesapratu ko tas vīrietis no manis gaida. Vakardien mēs sastrīdējamies un es pateicu, ka mums nekas nesanāks, bet domas līdz pat šodienai vēl maļas ap viņu un nevaru saprast vai esmu darījusi pareizi.
Zinu, ka viss šis teksts ir murgains, bet sniedziet jebkādu savu viedokli par visu šo - vai man jājūtas vainīgai par to, ka mums nekas nesanāca? Jo es šobrīd tā jūtos. Vai arī man vajadzētu viņam atvainoties par to, ka sanāca tāds strīds?
09.01.2017 09:15 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Es teiktu, ja Tev viņš patīk tad satiekaties.
Man arī visu laiku ir rīvēšanās. :-)
09.01.2017 12:47 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Esmu viņam mēģinājusi skaidrot to, ka jābūt brīvām attiecībām, bet viņš pastāv uz savu.

Šitādiem neko ieskaidrot nav iespējams. Viņš ir privātīpašniecisks pirms jums pat sākušās nopietnas attiecības - šķiries no viņa pēc iespējas ātrāk un būs paveicies, ja viņš nesāks tiranizēt pēc tam, kad būsiet pašķīrušies.
09.01.2017 12:50 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.01.2017
labāk atrāk aizmirsti un pārtrauc šo kontanktu ,vēlāk būs vēl sāpīgāk un grūtāk. ja nesanāk sākumā ,tad vēlāk arī noteikti nesanāks ,īpaši,ja vīrietis atzina ,ka ir tēlojis ( un tieši tad ir bijis tev tīkams) un tā nejuties savā ādā ,taču atklājoties tev ir licis justies nepatīkami ,tad noteikti nav vērts turpināt..:-/
09.01.2017 12:58 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
TokyoDream
es negribētu ne ar vienu salīdzināt, jo katras attiecības tomēr ir savādākas un jā, viņš tā arī teica.

Es nespēju noticēt, ka Tu pieļauj iespēju samierināties un dzīvot ar vīrieti, kurš grib nošķirt Tevi no ģimenes un draudzenēm, kurš lūr tavā telefonā, un kurš faktiski pasaka, ka ja Tu nepieņemsi viņu ar visiem viņa trūkumiem, tad visu mūžu būsi viena. :-O
Nezinu cik bagātam viņam būtu jābūt, lai tas būtu to vērts...
09.01.2017 13:03 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Iesaku šķirties. Izklausās pēc galīga loha un tā nav tava vaina.
09.01.2017 13:26 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu tur jau saprotams, ka tagad viņš tevi sācis jau ierobežot savā ziņā.
Man liekas tik nevīrišķīgi,ja vīrietis gaužas par lietām visu laiku. Viņam jābūt tomēr tam stiprajam dzimumam. Tā vien šķiet pēc tevis aprakstītā, ka viņš grib lai viņu žēlo.. Tev to vajag?
09.01.2017 13:54 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
ToBeinspired es viņam tā arī mēģināju teikt, ka vīrietim nevajadzētu visu laiku sūdzēties par to cik slikti, jo viņš man visu laiku kladzināja, ka viņš taču ir stiprs vīrietis un radīs drošības un uzticības sajūtu. Nekas no tā visa nav bijis.
09.01.2017 13:59 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Tā nav normāla attieksme,nav! Ja man būtu tādi strīdi ar nesen iepazītu vīrieti un ja viņš man aizliegtu darīt to vai šito,es sen jau būtu tādu pasūtījusi piecas mājās tālāk. Nopietni! Pat ja smuks kā velns pēc ģīmja,nu nebūs tur nekas labs nākotnē,ierobežos vēl vairāk un laimīga nebūsi,ja vien patīk,kad tur īsā pavadiņā tad gan cits stāsts. Attiecību sākumā visam jābūt viegli,rožaini un skaisti.
09.01.2017 15:32 |
 
Reitings 879
Reģ: 23.04.2014
Čīkstēšana par bijušajām ir vāks! Tas daudz par ko liecina, it sevišķi sākumā. Mūžīgā čīkstēšana,cik slikti viņam gājis.. Atradis kam pasūdzēties,pažēlojiet nu. Un tu žēlo un vēl jūties vainīga. Mērķis ir panākts. Ar vienu roku apķer,parāda,cik viņš ir gādīgs,bet ar otru-atstum māsu un atņem telefonu. Kā to var neredzēt?! Man šķiet,ka esi uzbūrusi viņu savādāku savās domās nekā patiesībā. Iespējams ļoti vēlies atteicības. Kas tieši tev viņā patik? Lūdzu bez " mīļš un jauks",tās ir tukšas skaņas.
09.01.2017 15:37 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Pārāk sarežģīti. Turklāt bez iemesla. Ja vēl būtu reāla problēma dzīvē, kas jārisina. Bet tā. Man jau sen būtu noriebies.
09.01.2017 16:02 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Standby es jau nesaku, ka samierinos un pieņemu tādu attieksmi. Es viņam reāli teicu, ka es ar to neesmu mierā, taču viņam visu laiku sanāca to visu pagriezt tā, ka es palieku ar nepareiziem uzskatiem un vainīgā.
Katrā ziņā šīs attiecības tika jau izbeigtas, jo es neredzu iemeslu tādās ilgāk uzkavēties.
Ja jāatbild uz jautājumu Kas tieši tev viņā patik?, tad atbildēšu tā - tikai tas, ka cilvēkam ir daži nopietni mērķi dzīvē. Taču sapratu, ka tas nekompensē visu pārējo, jo arī man ir savi plāni dzīvei un tie noteikti neiekļauj norobežošanos visas apkārtējās pasaules.
09.01.2017 17:02 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
cilvēkam ir daži nopietni mērķi dzīvē

Nemaldini sevi - cilvēks, kuram tiešām ir mēŗki dzīvē, neiegrimst sevis žēlošanā un nesūdzas, ka pasaule viņu nesaprot, bet rīkojas, lai savus mēŗkus sasniegtu. Citādi tas viss ir tikai priekšvēlēšanu solījumi ;)
09.01.2017 17:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
sc , pasuti vinu dilles un dzivo talak laimiga .... Jus tiekaties tikai menesi.... nu ir tacu ari adekvati, brivi veci , neviss ar kompleksies, traumam un putniem.
Vispar man izklausas pec ta, ka putni vinam jau sen ir aizlidojusi un palicis , vien tukss buris
soreiz japiekrit wee! Te pat domat nav ko!
ka ar māsu tiekos katru ceturtdienu (viņa paliek pie manis), viņš teica, ka tas ir daudz par biežu . Īsti nesapratu vai man vajadzētu tagad pārtraukt tikties ar māsu?
kaut kads svess virietis nupat iepazits tagad komandes cik biezi tev tikties ar tavu miesigu masu? Es izmestu momenta tadu ara ar tekstu KAS TU TADS ESI?
uN LUZERIS BEZ NAKOTNES VINS IR! Tikai luzeris un lupata var neitigi sudzeties par dzivi. Fui
09.01.2017 17:32 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Jūs satiekaties TIKAI mēnesi, bet jau tagad problēmas ir vairāk kā vajag. Ciest nevaru tādus vīriešus, kuri sāk uzstādīt savus noteikumus un domā, ka ir pasaules nabas, tāpēc sievietei jāatsakās no draugiem un radiem, un visu laiku jāsēž viņiem pie sāniem. Es no tāda bēgtu neatskatoties. Ja vēl ņem vērā visu pārējo, tad vispār... Ja reiz ir tapusi šāda diskusija, tas parāda to, ka tam tipam jau ir izdevies Tev izskalot smadzenes, liekot domāt, ka pie strīda vainīga esi Tu. Tātad lielisks stratēģis - mācēs izdarīt tā, lai sieviete patiešām noticētu, ka pie attiecību problēmām vainīga tieši viņa, ne viņš. Nu es nez, ja gribi tā mocīties, tad tā ir Tava izvēle, bet es domāju, ka ir vēl pasaulē gana daudz saprātīgu vīriešu, ne tādi kā šis, kuru pēc dotā apraksta pat grūti par veci nosaukt.
09.01.2017 20:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un vel ja virietis apliek visas ex stastot visu sikumos, un ta izsakas par masu tavu bija momoneta jacelas un jaiet prom! Pat neko tadam paskaidrot nav verts. Tu vel tiecies ar tadu , un te jauta pec padoma....
09.01.2017 20:09 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
vai, es pat varu iedomāties kā viņš runā un izskatās :D pašpasludināts intelektuālis, kas tik daudz laika veltījis sevis analizēšanai un izprašanai, ka nespēj jēdzīgi kontaktēties ar apkārtējiem, bet tajā vienmēr vainos citus :) vai ne? vai ne?
(nu es viņu tādu iztēlojos)
pamēģini satikt vēl kādu vīrieti, ir arī labāki un sakarīgāki varianti. es pat uzdrošinos teikt, ka vairums :) uzreiz nomāks domas par šo indivīdu.
ā un vēl kas, ja tev kaut kas tiešām traucē vīrieša rīcībā un izteikumos, nevajag atkārtoti "pievērt acis". drāmu par katru nieku arī nevajag taisīt, bet nu cilvēki ļoti ātri saprot, kam var kāpt uz galvas, ar ko var manipulēt, pat, ja viņiem nav ļaunu nodomu. (skan dīvaini, bet nu jā)
09.01.2017 21:28 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
šitādus paveidus es saucu par princesēm :D Kas paši izdomā, apvainojas, bur drāmas, ehhh :D mūc prom :D
10.01.2017 00:15 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
TalisQualis principā tu ļoti precīzi viņu aprakstīji :D tieši tāds viņš arī ir. Un tur bija bezjēdzīgi runāt vai jebko teikt, tāpat man nav taisnība :D
Katrā ziņā paldies par viedokļiem un ieteikumiem, šīs attiecības ir jau izbeigtas. Nav man tas viss vajadzīgs un es labāk palieku viena nekā ar šādu cilvēku.
10.01.2017 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Malacis @TokyoDream , Tu noteikti esi pelnījusi, ko labāku, nevis tādu lašaru.
10.01.2017 09:56 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.01.2009
Bēdz neatskatoties, vienkārši nogriez kontaktus, attiecību sākumā cilvēki parasti mēģina izskatīties labāki, nekā viņi ir, šis ir pilnīgi nenormāli. jau mēģinājumi tevi kontrolēt, manipulēšana u.tml.
Iesaku iesākumam izlasīt:
https://www.psychologytoday.com/blog/communication-success/201409/10-signs-youre-in-relationship-narcissist
http://queenbeeing.com/toxic-narcissism-relationships-top-10-warning-signs-youre-gaslighted/
Tā nekādā gadījumā nav tava vainošana, bet tev jāapzinās, kādēļ esi gatava tik ātri apsvērt iespēju būt šādās attiecībās, pārkāpt savas robežas etc. Iesaku apmeklēt psihoterapeitu, pavisam nopietni, lai saprastu, ka tu esi pelnījusi cieņu, un, ka drīksti teikt nē, pastāvēt par sevi, un iemācītos kā to darīt. Ja tādas iespējas nav, tad izmanto internetu, sameklē stāstus no citām sievietēm, kuras ir bijušas tādās attiecībās, ir forumi ar padomiem ko darīt tādās situācijās, kā sev palīdzēt, kā ar sevi strādāt, terapeitu padomi utt. Tas ir svarīgi, lai nākotnē varētu veidot veselīga attiecības, kurās valda cieņa.
18.01.2017 23:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits