Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strīds ar nesen iepazītu vīrieti

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas meitenes!
Vēršos pēc Jūsu viedokļiem par sekojošu situāciju:
Decembrī sāku satikties ar vīrieti. Pirmajos divos randiņos radīja ļoti labu priekšstatu par sevi, šķit, ka varētu arī sanākt, kas nopietns. Taču nākošajos divos randiņos sapratu, ka pirmais iespaids bija maldīgs un viņš pats arī atzina, ka bija izlicies par visiem 100%, bet nebija viņš pats. Kā es to sapratu? trešajā un ceturtajā randiņā viņš sāka man stāstīt par visām savām bijušajām draudzenēm - stāstīja pilnīgi visu, pat intīmo tēmu aizskāra. :-| Es viņam beigās pajautāju vai viņš varētu man to nestāstīt uz ko viņš atbildēja, ka tā būtu labāk viņu iepazīt. :-O Uz to es pievēru acis un domāju, ka tālāk jau būs labāk.
Tikāmies vēl pāris reizes un sapratām, ka sākam ļoti pieķerties. Bet mūsu sarunas vienmēr izvērtās ļoti negatīvas - viņš visu laiku stāstīja cik viņam ir slikti dzīvē gājis, cik viņam ir slikti attiecībās gājis, ka nevienam viņš nav vajadzīgs utt. Es mēģināju uzklausīt un mierināt, taču bezjēdzīgi, viņš pat neklausījās ko es saku un turpināja tik par sevi. (t)
Arī uz to es pievēru acis.
Kad jau sākām braukt pie manis uz dzīvokli, tad sākām arī parunāties par savām ģimenēm, es stāstīju, ka ar māsu tiekos katru ceturtdienu (viņa paliek pie manis), viņš teica, ka tas ir daudz par biežu :-O. Īsti nesapratu vai man vajadzētu tagad pārtraukt tikties ar māsu? :-/ Uz to es neko neatbildēju. Kad mēs skatāmies filmas, tad viņš visu laiku grib sēdēt apķēris mani, es viņam teicu, ka nevaru tā visu laiku, jo gribas arī mazliet brīvāk justies, jo ne vienmēr ir ērti sēdēt kāda apkampienos visu laiku un tad sākās - "cik tu esi auksta" utt. Tad es vairs neizturēju un mēs sākām strīdēties par visu, ko es noklusēju..beigās sanāca tā, ka es palieku vainīgā, ka es tādā veidā visu mūžu palikšu viena. Nenoliegšu, ka es arī nebiju vainīga, jo pastāvēju pār savu viedokli diez gan skarbi. Taču vai tā ir normāla attieksme? (t)
Es tā arī nesapratu ko tas vīrietis no manis gaida. Vakardien mēs sastrīdējamies un es pateicu, ka mums nekas nesanāks, bet domas līdz pat šodienai vēl maļas ap viņu un nevaru saprast vai esmu darījusi pareizi.
Zinu, ka viss šis teksts ir murgains, bet sniedziet jebkādu savu viedokli par visu šo - vai man jājūtas vainīgai par to, ka mums nekas nesanāca? Jo es šobrīd tā jūtos. Vai arī man vajadzētu viņam atvainoties par to, ka sanāca tāds strīds?
09.01.2017 09:15 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tev pašai šķiet, ka ar šādiem murgiem esi gatava samierināties un sadzīvot ikdienā? Priekš kam Tev tas vajadzīgs... :D
09.01.2017 09:25 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Caloo vot es par to pašu domāju, bet kaut kāds nemierīgs prāts, tāpēc lūdzu pēc padoma.
09.01.2017 09:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Viņš nerēķinās ar Tavām domām un vajadzībām, pat neskatoties uz to, ka Tikko Tevi iepazinis. To, ka žēlojas visu laiku un stāsta par visām vecajām brūtēm es pat nekomentēšu. :D Sūti dillēs to dīvainiti... :D
09.01.2017 09:33 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Caloo par to, ka viņš sūdzās es vakara mēģināju viņam izstātīt, ka nav patīkami, taču viņš visu manu teikto pavērš tā, ka es pati to visu uzsāku un es palieku muļķes lomā. Viņš prot ļoti labi no mušas ziloni uzpūst. Man nekad nav bijis tik grūti sarunāties ar kādu.
09.01.2017 09:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Manuprāt, lai attiecības būtu ilgtspējīgas, tajās visam ir jānotiek viegli. Ja attiecības jau sākumā ir kā darbs, kur jāmaina otrs un sevi, tad tas nav ok. Agrāk vai vēlāk tas piebesī un nokauj visu prieku no attiecībām.
09.01.2017 09:43 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Man šķiet, ka te ir skaidrāks par skaidru - nav vērts turpināt! Saprotu, ka iespējams esi jau pieķērusies šim cilvēkam, biji jau uz kaut ko sacerējusies, bet paskaties uz šo situāciju no malas. Ja jau tagad ir tika daudz negāciju, iebildumu, dīvainību no otra cilvēka puses, kas būs tālāk? Labāk šo visu izbeigt jau tagad, ja nevēlies mēnešiem un varbūt pat gadiem ilgi malties par, visticamāk, neperspektīvām attiecībām.
09.01.2017 10:13 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Tu esi ar viņu nesen iepazinusies un viņš tev skalo smadzenes jau? Es tādu pasūtītu 10 mājas tālāk. Ir daudz citu vīriešu, kuri nenodarbojas ar tādām muļķībām.
09.01.2017 10:13 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Labāk bēdz prom neatskatoties. Ja tā ir jau tagad, tad diez vai gribi iztēloties, kas būs vēlāk. Izklausās, ka tas tipiņš ir kompleksu mākts, ar uzmanības trūkumu sirgstošs, pašnožēlas pilns emocionāls tirāns.
09.01.2017 10:13 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Psc , pasuti vinu dilles un dzivo talak laimiga .... Jus tiekaties tikai menesi.... nu ir tacu ari adekvati, brivi veci , neviss ar kompleksies, traumam un putniem.
Vispar man izklausas pec ta, ka putni vinam jau sen ir aizlidojusi un palicis , vien tukss buris
09.01.2017 10:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nav nesen skiries? Kautka izklausas svaigi "traumets" :)
09.01.2017 10:18 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Beibe.Marta man teica, ka esot gadu bijis viens un pa to laiku analizējis sevi un savu dzīvi utt. Taču es neko labu tajā analīzē nesaskatu, drīzāk panākts pretējs efekts.
09.01.2017 10:26 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Izklausās pēc mana bijušā :D vārds sākas ar E?
09.01.2017 10:30 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Mora nē, vārds sākas ar A :-P
Bet nu tiešām šķiet, ka nākotnes tādām attiecībām nevar būt. Varbūt, ja es pakļautos katra viņa iegribai, tad viņam tās šķistu ideālas attiecības, taču arī es pastāvu pār savu viedokli un komfortu, kas galīgi nav savienojams ar viņa vēlmēm. Es tā jau piekāpos daudz lietās, ko parasti neesmu darījusi.
09.01.2017 10:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es laikam atskirsos. Ja man virietis tiesam patiktu, es satiktos. Vosas attiecibas sakuma bija dazadas domstarpibas. Jus abi viens otru tikai sakat iepazit un tad nereti cilveks meetaa krutaaku nekaa ir. Jus abi skiet esat specigaa personibas un tados gadijumos tada riivesanas ir normala. Vismaz pec savas pieredzes skatoties. Manas pirmajas attiecibaas reali pagaja pieci gadi kamer mes reali viena otram lidz galam pierivejamies un viens otru pienemam. Un tas ieklava nesaskanas, stridus un smagus stridus. Bet milestiba jau tapat bija.
Varbut es to tavu situaciju lidz galam neizprotu, nezinu, bet kopuma es neredzu neko sausmigu. Ne vienmer viss ir viegli jau sakuma. Ja ir jutas, nevajag tik viegli padoties
09.01.2017 11:27 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
TokyoDream
...vai man jājūtas vainīgai par to, ka mums nekas nesanāca? Jo es šobrīd tā jūtos. Vai arī man vajadzētu viņam atvainoties par to, ka sanāca tāds strīds?

Pag, Tu līdz šim neesi satikusi normālu vīrieti? tev nav ar ko salīdzināt? :-O
...beigās sanāca tā, ka es palieku vainīgā, ka es tādā veidā visu mūžu palikšu viena.

Tie ir viņa vārdi, pārrāzējot: "ja reiz esi tāda, tad tā arī paliksi viena visu mūžu" ?? :D :D
09.01.2017 11:53 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Beibe.Marta ir vēl dažādas detaļas, kuras man ir svarīgas un neesmu uzrakstījusi. Būtība tajās detaļās ir tāda, ka man vajadzētu atšķirties no ģimenes, atteikt jebkuru tikšanos savai māsai, nemaz nerunājot par draudzenēm un visu savu brīvo laiku veltīt tikai un vienīgi viņam un ar citu vīrieti es pat runāt nevaru. Bija tā, ka viņš pat lūr pār manu plecu ko un kam es sms rakstu. Vai tad tas ir normāli?
Caloo es negribētu ne ar vienu salīdzināt, jo katras attiecības tomēr ir savādākas un jā, viņš tā arī teica.
09.01.2017 12:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu ja tik slikti, prieks kam diskusija? Aizmirsti un panem kaa pieredzi
09.01.2017 12:13 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Beibe.Marta veidoju ar domu, lai uzklausītu citu viedokli, lai nesapītos savās domās. Domāju, varbūt es viena tāda, kas uzskata to par ne-normālu attieksmi.
09.01.2017 12:18 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Tam vīrietim nav pilns rublis! Viņš uzvedas kā tirāns jau šobrīd. Bail iedomāties, kā viņš sāks uzvesties, kad attiecības kļūs nopietnākas. Dzīves tev nebūs - nevarēsi paskatīties ne pa labi, ne pa kreisi. Par katru darbību būs jāatskaitās un par visu būs jāprasa atļauja. Tev to vajag?
09.01.2017 12:21 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Ravemma nevajag, noteikti nevajag! Esmu viņam mēģinājusi skaidrot to, ka jābūt brīvām attiecībām, bet viņš pastāv uz savu. Es tādās noteikti nejustos laimīga.
09.01.2017 12:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits