Saderināšanās gradzens

Meitens, palīdziet!
Brālis beidzot ir nolēmis bildināt savu draudzeni. Un ir lūdzis manu palīdzību saderināšanās gredzena izvēlē.
Kādam, jūsuprāt, jābūt saderināšanās gredzenem. Tostarp, kādā summā...
Kādi ir jūsu saderināšanās gredzeni? Cik izmaksāja? Ja nezināt cenu, varbūt varat pateikt vismaz, kāds metāls, kāds akmens un tamlīdzīgi.
Gribu saprast, kurā virzienā "rakt" ;)
Cik lasīju, esot jābūt zelta gredzenam ar dimanta aci.
08.01.2017 20:54 | saite

man ir ļoti klasiska zelta stīpiņa ar briljantu. mans sapņu gredzens. līgavainis pilnībā zināja manu gaumi un to, ka nēsāju smalkas rotas (smagnējas ļoti nepiestāv un nejūtos komfortabli). :)
10.01.2017 11:46 | saite

Wendy, es cenu zinu, jo manējais uzdāvināja lielāku izmēru (nepareizi biju kkad viņam pateikusi). Izrādās no vidusskolas laikiem man pirksti šaurāki palikuši :D Tad nu braucām kopā apmainīt. :-)
10.01.2017 11:52 | saite

Es domāju, ka ir ļoti muļķīgi izvēlēties gredzenu "no zelta un ar briljantu" un "no tik un tik euro" tikai tāpēc, ka tā ir pieņemts un tā ir pareizi. Ja sieviete nēsā sudrabu, ir jāpērk sudraba gredzens, viņa nepriecāsies par saderināšanās gredzenu no zelta pat tad, ja tas maksā 1000 euro.
Pazīstamam pārim pat laulības gredzeni ir sudraba.
Mans vīrietis precīzi uztrāpīja ar saderināšanās gredzena izvēli manai gaumei. :-) Briljants man nav būtisks, bet sarkanais zelts + pieklājīga izmēra rota gan, jo man nav smalki pirksti un nekad nav bijuši, un pavisam tievie gredzeni izskatās idiotiski.
10.01.2017 13:04 | saite

Vispār nedaudz dīvaini, ka vīrietis nein savas sievietes gaumi. Ne tikai uz rotām, bet vispār. Viņš taču galu galā grasās viņu precēt ne viņa māsa. Viņai tur nekāda daļa. Tas jau ir tas interesantākais, pašam meklēt un izvēlēties, un atrast tādu kurš viņaprāt ir tas īstais.
10.01.2017 13:05 | saite

Vispār nedaudz dīvaini, ka vīrietis nein savas sievietes gaumi. Ne tikai uz rotām, bet vispār. Viņš taču galu galā grasās viņu precēt ne viņa māsa. Viņai tur nekāda daļa. Tas jau ir tas interesantākais, pašam meklēt un izvēlēties, un atrast tādu kurš viņaprāt ir tas īstais.

Laikam piekritīšu šim! Man vīrs pats izvēlējās. Izmēru uzzināja, jo nočiepa manu žetonvakara gredzenu :D Gredzens ir vnk ar zilu, četrkantīgu akmentiņu. Zīmīgi, ka kāzas mums arī bija zilos toņos! Pat mana kleita! (s)
10.01.2017 13:23 | saite

++++
10.01.2017 13:33 | saite

Mjā, zelts ar briljantu... Forši, ja var atļauties, bet domāju, ka vairums latviešu neko tādu atļauties nevar, ja ņem vērā, ka arī kāzām naudu vajadzēs. Gredzens ir tikai simbols! Nav nozīmes ne materiālam, ne cenai. Saderināšanās gredzens vispār ir Cartier izdomājums, lai nokāstu naudu no patērētājiem.
10.01.2017 17:47 | saite

Sitiet kaut mani nost, bet pat 50 eur par gredzenu man jau liekas ļoti dārgi, kur nu vēl 100 un uz augšu. :-D(s)
10.01.2017 17:47 | saite

Piebildīšu, ka tagad skaidrs, kāpēc daudzas sievietes nebildina :D
10.01.2017 17:49 | saite

Gaumes dažādas, tas tiesa!
Es noteikti gribētu saņemt zelta gredzenu, sudrabu nenēsāju un neciešu.
Patiktu saņemt kādu no šāda tipa gredzeniem:
http://vigoriuswedding.lv/lv/katalogs/saderinasanas-gredzeni/pardosana/ar-cirkoniju/17049207/
https://www.amazon.com/Yellow-Princess-Zirconia-Engagement-Wedding/dp/B002DWKZ6M
neviens no esošajiem nav tāda veida. Priekšroku vienmēr esmu devusi smalkākiem akmentiņiem, kas nav tik ļoti uz āru izvirzīti, bet, nu, kā saderināšanās gredzenu gribētos ko īpašāku. Kaut gan pilnīgi noteikti ikdienā tik daudz kur varētu traucēt. Es jau ar saviem neizvirzītajiem akmeņiem esmu paguvusi gan mazajam ieskrāpēt, gan zeķubikses saplēst. Bet tik un tā, gribētu tādu! (l) Gan jau kādreiz pati sev nopirkšu, jo ja arī precēsimies, tad varu derēt, ka tādas romantiskas saderināšanās un gredzena man nebūs! :'-(:-D
10.01.2017 18:52 | saite

Ļoti patīk šie (l)

10.01.2017 18:55 | saite

Man nebūtu svarīgi kāds gredzens, kamēr vien vīrietis "pareizais" :) Ar zelta rokām un, citējot "Sprīdīti", ar sirdi kā dimanta oliņu. Tā ka nē, manuprāt nevajag iespringt uz zeltu+briljantu, sevišķi, ja puisis finansiāli nevar pavilkt.
10.01.2017 18:59 | saite

57 days-pareizi jau ir!
Don Juan-vispaar loti interesants dizains!Es tagad gribu taadu rokasspraadzi,kuraa vairaaki metaali sakauseeti!Doma jau liela,bet vai praktiski to var-Dievs vinu zin!
Man noteikti patiik taadas netradicionaalas rotas lietas.Taa jau saka-klasika kalpo ilgi,neapniikst utt-taisniiba,bet reizeem taa ir tik nepraktiska-es domaaju tiesi taas acis ,kuras visur keraas...
10.01.2017 19:17 | saite

Personīgi man laba un dārga rotaslieta šķiet prātīgāks naudas ieguldījums par 100 cilvēku izbarošanu kāzās(t) Tas par to akūto naudas vajadzību kāzām.
Galu galā, nav tie gredzeni ar dimantu nemaz tik dārgi, nevajag pārspīlēt.
10.01.2017 20:40 | saite

Personīgi man laba un dārga rotaslieta šķiet prātīgāks naudas ieguldījums par 100 cilvēku izbarošanu kāzās

Tu jau zini, ka to sauc par materiālismu :D Bet mūsdienās tas jau skaitās tikums.
10.01.2017 20:52 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (18)