Saderināšanās gradzens

Meitens, palīdziet!
Brālis beidzot ir nolēmis bildināt savu draudzeni. Un ir lūdzis manu palīdzību saderināšanās gredzena izvēlē.
Kādam, jūsuprāt, jābūt saderināšanās gredzenem. Tostarp, kādā summā...
Kādi ir jūsu saderināšanās gredzeni? Cik izmaksāja? Ja nezināt cenu, varbūt varat pateikt vismaz, kāds metāls, kāds akmens un tamlīdzīgi.
Gribu saprast, kurā virzienā "rakt" ;)
Cik lasīju, esot jābūt zelta gredzenam ar dimanta aci.
08.01.2017 20:54 | saite

Ko nozime seit minetais, sieviete gaidijusi lielaku akmeni gredzenaa? Tas tiesam ir tik butiski? Nezinu, man ir absoluti vienalga.
09.01.2017 07:12 | saite

Ok cena ir taa kadu katrs var atlauties teret. Citam simts, citam sivi simti, bet citam tukstotis. Ne jau tad ir svarigakais. Ne jau cena nosaka gredzena svarigumu, svarigs ir pats notikums, emocijas, milotais cilveks galu galaa.
09.01.2017 07:15 | saite

Man patik gredzeni ar mazu uz aru izvirzitu actinu. Man netraucee un nekeras.
09.01.2017 07:34 | saite

Man ir dzeltenais zelts, tads veca stila ar 30 maziem briljantiniem un pa vidu safirs. Sads gredzens ir viena eksemplara. Busu veca vecenite, atdosu dela ligavai :-D
09.01.2017 11:33 | saite

Man ir šāds. Akmens nekur neķeras un uz rokas izskatās ļoti labi :) Tā kā es nēsāju tikai zeltu, tad par saderināšanās gredzenu biju ļoti priecīga. Draugs trāpīja tieši manā gaumē8-)
09.01.2017 11:48 | saite

Man ir zelta gredzens, kas izskatās kā savīts no divām stīpiņām, ar maziem akmentiņiem un vidū lielāku actiņu. Nu, man ļooooti patīk. (l) Maksaja pāri 100eiro. Bet, ja uzdāvinātu bižutēriju, arī priecātos, jo galvenais jau tā doma, ne summa (l)
09.01.2017 11:49 | saite

Mans (l)
09.01.2017 12:02 | saite

Brālim jādodas pa veikaliem gredzena meklējumos.
Citu neko nevaru ieteikt.
Gan jau kāds no gredzeniem uzrunās un tad jau arī redzēs cenu. :-)
09.01.2017 12:14 | saite

miss jocker ieliktais ir tiik skaists (l)(l)(l)
09.01.2017 12:30 | saite

Saderinàšanàs ir bildè augšèjais. Ikdienà ne pàràk bieži, jo diemžèl tàs kepinjas, kas tur akmentinju mèdz aizkerties. Nèsàju laulību gredzenu kopà ar vidèjo gredzenu, ko man vīrs dzimšanas dienà uzdàvinàja.
09.01.2017 16:54 | saite

Ikdienà ne pàràk bieži

Ikdienà ne pàràk bieži nésáju
09.01.2017 16:55 | saite

Mani bildināja ar labas kvalitātes sudraba gredzenu un pusbriļjanta palielu actiņu . Izmaksāja ap 150 eur :)
tagad saderināšanās gredzenu nevelku , jo velku laulības , nepatīk , kad jāvelk vairāki gredzeni , tāpēc vajag izvērtēt arī vai maz tas cilvēks nēsā gredzenus . Savādāk jēgas nekādas būs , ja iztērēs baigi daudz uz gredzenu , kuru tapat nevilks . Laulības gredzens jau ir vērtīgāks , tam lai arī tērē vairāk .
09.01.2017 17:01 | saite

Interesanti, ka visas zin savu gredzenu cenas. Dāvinātājs aizmirsa cenu noņemt? :-D Vai arī otrs teksts aiz #JĀ# bija #par cik pirki?#:-D
09.01.2017 17:08 | saite

Es zinu, jo gājām pirkt kopā. Bet nu man tā cena te nobāl citu priekšā :-D:-D
Man gredzens vairāk bija kā kaut kas uz ko paskatīties un atcerēties saderināšanos un visu patīkamo, kas līdz tam noveda un ir sekojis pēc tam. Tikpat labi jau tas būtu varējis būtu plastmasas gredzens (nebija, jo tomēr vajadzēja gredzenu, kas nesaplīstu pāris mēnešu laikā).
Bet nu katram pārim jāatrod savs. Ir vīrieši, kam ļoti patīk apdāvināt savas sievietes, nekas slikts tajā nav.
09.01.2017 17:19 | saite

Es arī zinu cenu, kārtojot māju atradu čeku vīra papīros:-D
09.01.2017 17:21 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai jau esi tikusi pie jauniem un foršiem ziemas apaviem?
vairāk

Lietotāji online (2)