Saderināšanās gradzens

Meitens, palīdziet!
Brālis beidzot ir nolēmis bildināt savu draudzeni. Un ir lūdzis manu palīdzību saderināšanās gredzena izvēlē.
Kādam, jūsuprāt, jābūt saderināšanās gredzenem. Tostarp, kādā summā...
Kādi ir jūsu saderināšanās gredzeni? Cik izmaksāja? Ja nezināt cenu, varbūt varat pateikt vismaz, kāds metāls, kāds akmens un tamlīdzīgi.
Gribu saprast, kurā virzienā "rakt" ;)
Cik lasīju, esot jābūt zelta gredzenam ar dimanta aci.
08.01.2017 20:54 | saite

Mans gredzens ir 100% vīra izvēle un bija pilnīgi pārsteigums. Tas pat ir jauki, jo nav viegla izvēle. Sākumā likās tāda dīvaina izvēle, jo pats gredzens tāds plats, biju radusi pie smalkiem, tomēr ļoti ērts un skaists. Izmēru gan bija nopircis pa mazu, bet to varēja labot. Cenu konkrēti nezinu, bet cik noprotu, tad ap 200 eiro, tā secināju no izteikumiem pērkot laulības gredzenus.
Man liekas cenai īsti nav nozīmes, bet gan pašam procesam :)
Vienīgi jānoskaidro, ko meitene nēsā zeltu vai sudrabu.
08.01.2017 21:55 | saite

nav obligāti jābūt dimantiem utt. man liekas ok zelta gredzens ar kādu iestrādātu akmentiņu vai vai kko savādāku par parastu stīpiņu.
08.01.2017 21:56 | saite

+ tiešām uzskatu, ka cenai īsti nav nozīmes,galvenais, ka no sirds un pats process :)
08.01.2017 21:57 | saite

Jā būtu kāda informācija par draudzeni, būtu vieglāk kko ieteikt - aptuvenais ģērbšanās stils, joma, kādā strādā, kaut kādā ziņā arī vecums hobiji varētu ietekmēt izvēli. Jo gredzens, kurš patiktu mākslinieciskai meitenei, varētu atšķirties no klasiska stila piekritējas, kura ikdienā strādā, piemēram, ofisā. Vismaz, jā pati būtu šādā situācijā, ņemtu vērā meitenes stilu un ikdienas paradumus + svarīga metāla krāsa, kādai meitene dod priekšroku.
08.01.2017 22:00 | saite

Meitenei 25 gadi, vairāk klasikas cienītāja, strādā birojā. Tāpēc sliecos uz klasiku - zelta gredzens ar briljantu
08.01.2017 22:05 | saite

Nepateikšu cenas, jo kādu laiku neko no zelta neesmu pirkusi, taču būtu priecīgāka par tādu saderināšanās gredzenu, kuram akmentiņš nebūtu platāks par pašu gredzenu vai tad būtu kvadrāta formā (kā augstāk bildē), lai varētu vilkt kopā ar laulības gredzenu un tam netraucētu. Apaļie traucē. Noteikti jāskatās, kādu metālu parasti nēsā. Labāk, ja metāls tāds pats, kāds būs laulības gredzenam, vai vismaz vienā krāsā. Kam patīk labāk sudrabs, laba izvēle ir balts zelts.
Par akmeņiem runājot, vislabāk patiktu ne dimants, bet rubīns. Bet tas man tāds fetišs.
08.01.2017 22:08 | saite

Man jau šķiet, ka saderināšanās gredzenam nav runas par cenu un akmens lielumu...
Brālim pašam jāiet un jāņem pēc izjūtām- kurš būs īstais.
Mans ir vīra paša taisīts, cena ir smieklīga, bet morālā vērtība (l)
Izskatās apmēram šādi-
08.01.2017 22:09 | saite

Man,piemeram,ir zelta gredzens ar vijumu un akmentiniem,bet ja godigi,pat ja mani bildinatu ar parastu sudraba gredzenu,tapat butu laimiga.Manuprat,galvenais jau nav tas gredzens!:-)
08.01.2017 22:10 | saite

Man šķiet, ka saderināšanās gredzenam vajadzētu būt ar actiņu. Man gan nav ar klasiski balto. Ļoti patīk. Ikdienā gan nenēsāju, jo nevaru pierast, ka gredzens ir uz kreisās rokas.
08.01.2017 22:14 | saite

Jolene ielika, manuprāt, gaumīgu, klasisku variantu. Atkarīgs jau no meitenes stila un personības, tā teikt, lai izvēlētais piestāv tieši viņai.
08.01.2017 22:21 | saite

Man patīk klasika:
Tāda tipa gredzeniem cenas variē no 100 līdz ..... , atkarībā no svara/ biezuma un akmens veida
08.01.2017 22:34 | saite

Meitenei 25 gadi, vairāk klasikas cienītāja, strādā birojā. Tāpēc sliecos uz klasiku - zelta gredzens ar briljantu

Latviešiem nav klasisku saderināšanās gredzenu, tā vispār ir tāds salīdzinoši nesen ieviesta nepieciešamība. Ja ar klasiku saprot amerikāņu tradīcijas, tad jāizvēlās metāls, kāds meitenei labāk patīk ar tik lielu dimantu, kādu var atļauties par 3 mēnešalgām. Visādi citādi ir jāskatās uz to, kas meitenei varētu patikt un kādu naudas summu var atļauties tērēt. Arī man ļoti patīk Jolene ieliktais gredzentiņš.
08.01.2017 22:37 | saite

Pirkām gredzenu kopā. Izvēle krita par to, kurš ir ērts lietošanā - lai akmens nav pārāk izvirzīts un lai neķeras matos/neskrāpē.
08.01.2017 22:38 | saite

Mans saderināšanās gredzens bija zelta ar dimantu tā klasiskajā formā , cena apm. 1000€
Man patīk zelts, vienkāršs dizains, bet viss atkarīgs no gaumes un ienākumiem.
08.01.2017 22:38 | saite

Klasika. Tikai un vienīgi. Citus gredzenus, kas nav kasika, neuztveru kā saderināšanās gredzenus.
Man pašai ir šāds un ļoti patīk.
http://www.debeers.com/media/catalog/product/cache/1/image/700x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/_/0/_0266_j1ex01b10p_01.jpg
08.01.2017 22:39 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (29)