Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Saderināšanās gradzens

Meitens, palīdziet!
Brālis beidzot ir nolēmis bildināt savu draudzeni. Un ir lūdzis manu palīdzību saderināšanās gredzena izvēlē.
Kādam, jūsuprāt, jābūt saderināšanās gredzenem. Tostarp, kādā summā...
Kādi ir jūsu saderināšanās gredzeni? Cik izmaksāja? Ja nezināt cenu, varbūt varat pateikt vismaz, kāds metāls, kāds akmens un tamlīdzīgi.
Gribu saprast, kurā virzienā "rakt" ;)
Cik lasīju, esot jābūt zelta gredzenam ar dimanta aci.
08.01.2017 20:54 | saite

tieshi tikko bija sizhets Bez Tabu par ceremonijaam dzimtsarakstu nodaljaas. Tur taa nemaz bez ceremonijaam nevar:D parasti weekendi ir pieejami ar ceremonijaam :D bet nu visu varot sarunat :D
11.01.2017 12:18 | saite

Buuu
kā tas ir domāts, bez ceramonijām?
Esmu bijusi vairākās kāzās, esmu bijusi kā viena no lieciniekiem, bijām mazā 2x2 m telpiņā, dažus vārdus pateica, papīri, dzejolitis kautkāds, dāvanā pildspalva ar kuru papīrus paraksta un viss.
11.01.2017 18:51 | saite

Es precējos gadu atpakaļ un mums bija max 15 min ceremonija. Nebija nekādu muzikantu, nekas lieks. Mums liecināja foto -video cilvēki. Būtībā bijām divi savās kāzās ar tehniskajiem cilvēkiem fonā.
Un joprojām atceroties savas kāzas pārņem jaukas atmiņas... (l) viss bija tieši tā kā vēlējāmies - īpašā diena tikai MUMS! (l)
11.01.2017 19:10 | saite

Carpe diem, tev tik skaists kaazu video(l)
11.01.2017 19:12 | saite

Mees oktobrii svineejaam kaazas tikai ar lieciniekiem.Liecinieki bija mana labaakaa draudzene un viira labaakais draugs.Vinji mums ir kaa gimenes locekli,ir arii krustvecaaki beernam.Mums bija ceremonija briivdienaa,ar dziivo muuziku,kas godiigi mani tracinaaja.Kaut kaada sieviete ar traki laimiigu sejas izteiksmi kaut ko speleja uz sintezatora,tracinoshi.:-D:-D:-D:-DPaareejais man patika,dariijaam visu dienu kaut ko forshu.Edaam pusdienas Jaunmoku pilii.Arii fotograafs bija uz paaris stundaam.(l)Par saderinaahanas gredzenu runaajot,man viirietis pasniedza zelta gredzenu ar cirkoniju.Un ziniet,esmu dziiva un vesela un laimiigaa lauliibaa.Nemaz to dimantu nevajag pilnai laimei.:-D:-D:-D
11.01.2017 20:06 | saite

Iepriekšējās attiecībās man bija pasniegts aptuveni šāds gredzens

Tur manam ex nebija ilgi jāzīlē, jo tas, ka man patīk un nēsāju balto zeltu un safīrus, ir visiem tuviem cilvēkiem zināms. Cena tam gredzenam bija ap 700-800 Ls.
Vēl man ļoti patīktu kaut kas šāds (l)
12.01.2017 11:50 | saite

Man arī liekas jokains uzstādījums, ka tikai no zelta un tikai ar briljantu. :D Man, piemēram, nepatīk zelts nu nemaz. Mans metāls ir sudrabs. Un akmeņi/actiņas uz gredzeniem arī neliekas pievilcīgi, nekad tādi nav likušies. Nemaz jau nerunājot par to - ne lētāks par tik un tik! (t)
12.01.2017 15:09 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (31)