Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ASV HELP

 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
drizuma dodos uz ASV. uz ilgaku laiku. ludzu padalaties ar pieredzi tas kas ir bijusas. busu California. BET! man rodas jautajumi ar bankam! maksajuma kartem! telefoniem!
respektivi - vajadzes maksat ierastos LMT utt rekinus. vai SWEDBANK internetbanka darbosies? un ja darbosies caur netu, bus komisija? cik? bail, ka tik nav kadi 20eur.
ja parskaitisu naudinu gimenei...atkal komisija?
man bus 2 telefoni. viens ar manu nr otru laikam vajadzes asv prieksapmaksas karti? ka un kur iegadaties? Pieslegumi laikam tur dargi?
WIFI- esmu dzirdejusi, ka citas valstis tas ir par maksu. ASV laikam jau ari?
vnk padalties! LUDZU! esmu jau izmisuma. it ka sikumi, bet driz jadodas, tadel jau saku satraukties/
aaaaaa...... un koferi!!!!! kur var iegadaties labu, kvalitativu koferi, kas nav dargs? Laikam domaju par to lielo. aa un man bail, ka lidosta bagaza to pazaudesu. vai ir kads padoms, lai ta nenotiktu?
08.01.2017 01:13 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kàpèc lai bùtu komisija maksàjot no swedbank internetbankas?? Internetbanku varesi izmantot kà agràk
Wifi tachu ir gan bezmaksas lidostàs, kafe, bibliotèkàs, gan maksas visur, ne tikai asv
Koferim piesien kàdu lenti vai uzlīmè uzlīmi, lai atškiras no pàrèjiem līdzīgajiem. Un kàds kljúdas pèc nepaker
08.01.2017 01:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Domaju ka internetbankai jadarbojas neatkarigi no kurienes rekinus maksaa. Zvanot uz lv bus dargi es vairak aosvertu iespeju izmantot messenger un whatssap ja ir iespeja tikt poe wifi kas ir galvenais . Vai tu esi nokartojusi esta??? Kads ir tavs celojuma merkis? Es ari dodos nakamnedelj prom.
08.01.2017 01:53 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Nu ja. Bet man liekas, ka ja parskaitisu no ASV , tad bus komisijas maksa. Kaut ko tādu esmu dzirdejusi.
Uz kurieni tu brauc?
Esta? Man darba devejs kārto visu. Darba darisanas.
08.01.2017 02:20 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
ASV priekshampaksas kartes ir dārgas. Ja vien ir iespēja, ņem pieslēguma plānu.
sazinai ar LV - whatsapp un viber.
naudas pārskaitīšanai no ASV uz Latviju: paypal vai tamlīdzīgi servisi.banku pārskaitījums ir dārgs, arī čeku izmantošana ir nejēdzīga. ASV tie ir populāri, LV man izdevās tikai SEB to iekasēt.
08.01.2017 02:26 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
ja sākotēji grasies izmantot LV kartes, paņem rezerves karti// kredītkarti. ASV (es gan parasti esmu austrumkrastā) pin nav jāizmanto. ir nācies zvanīt un bloķēt ar aizdomām par kartes datu kopēšanu.
08.01.2017 02:28 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Kāpēc domā, ka varētu pazaudēt koferi? Es lidoju no vairākas reizes gan starptautiskajos, gan iekšzemes pārlidojumos un ar koferi viss bija kārtībā, tikai jāsaka, ka Denverā man tas vienreiz bija atnācis vaļā, jo man ir no tāda cieta materiāla un bija grūti aizvērt ciet
Atpakaļceļā uz LV domāju aplīmēt ar pārtikas plēvi.
Un koferi apzīmē ar kādu lenti, lai var atšķirt. Man nebija nekādu grūtību to pamanīt starp pārējiem koferiem.
08.01.2017 02:38 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Es nesaprotu, tu gribi pārskaitīt no sava swedbank konta naudu uz LV, esot ASV? Un jautājums ir, vai par to būs komisija? Nē. Komisija būs, ja no ASV konta pārskaita. Ja vajag priekšapmaksas karti, tad ej, piemēram, uz at&t veikalu vai kādu citu provaideri un tur arī uzdod visus jautājumus. Ir vietas, kur wifi ir par maksu, ir vietas, kur bezmaksas, tāpat kā LV un citās valstīs. Ja tavu koferi kļūdas dēļ aizsūta uz citu lidostu, tad tur tu neko nevarēsi darīt, bet tas notiek reti, un neko ieteikt nevar, lai nepazaudētu koferi. Tu vispār kādreiz esi lidojusi, ja jautā, ko ieteikt, lai nepazaudētu koferi?
08.01.2017 02:46 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Ja tu baidies pazaudēt koferi starp citiem koferiem lidostā, kamēr gaidīsi iečekoto bagāžu, tad pērc spilgti dzeltenu koferi un aplīmē ar uzlīmēm, lai tu uzreiz varētu atpazīt :-D
08.01.2017 02:48 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
08.01.2017 02:51 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Man kā parasti ievietot bildes ir problēmas :-D:-D, tāpēc ievietošu linku
https://n4.sdlcdn.com/imgs/b/y/a/Novex-Large-70-Cm-Above-SDL249124771-1-d0faf.jpg
08.01.2017 02:52 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Ļoti daudzās vietās ASV nav iespējams norēķināties ar debetkarti. Izgatavo Latvijas bankā kredītkarti. Ja nevarēsi norēķināties ar debetkarti, nāksies no debetkartes ņemt laukā skaidru naudu par ko būs komisija
08.01.2017 03:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
MAD, ar saviem kaķiem visu nokārtoji? Pavisam brauc prom?
08.01.2017 09:36 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Par koferiem runājot, ja es zinu, ka var aplimet utt. Bet šoreiz domāju ka pati lidosta to pazaudēts. Vienai pazistamai tā bija 2x.
08.01.2017 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Mums vienu koferi pārrāva uz pusēm :D(e) tā kā gadīties var patiešām visādi un ar jebkuru. Bet to tu nekad nezināsi. Ja baidies, apdrošini bagāžu.
08.01.2017 12:46 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
viens ar manu nr otru laikam vajadzes asv prieksapmaksas karti? ka un kur iegadaties? Pieslegumi laikam tur dargi?

Man ir priekšapmaksas karte, priekš manis izdevīgākais variants, jo arī ir vēl citas valsts numurs. Izrādījās visērtāk pasūtīt internetā. Biju at&t, T-mobile salonos, visur teica, ka viņiem vispār neesot priekšapmaksas kartes :D Viņiem piedāvātie pieslēguma plāni bija sākot no 40 vai 60 $ mēsesī, tie vienkāršākie. Ja pareizi atceros, tad ārzemiekam, bet credit history vēl bija jāmaksā drošības depozīts 1000$ apmērā, kuru vēlāk dabūtu atpakaļ. Neatceros vai nepieciešams social security number, lai noslēgtu pieslēgumu. Un ne no visām priekšapmaksas kartēm var sazvanīt ārzemes.
WIFI- esmu dzirdejusi, ka citas valstis tas ir par maksu. ASV laikam jau ari?

Ļoti daudz vietās wifi būs pieejams bez maksas. Noteikti visos Starbucks un tāda veida iestādēs. Šeit arī visās subway pieturās. Arī parkos un skvēros. Domāju, ar to nebūs problēmas. Ir kafejnīcas, kurās vienkārši jajautā parole.
un koferi!!!!! kur var iegadaties labu, kvalitativu koferi, kas nav dargs? Laikam domaju par to lielo. aa un man bail, ka lidosta bagaza to pazaudesu.

Tagad vajadzeētu būt atlaides un iespējams atradīsi piemērotu koferi. Labs koferis ir tomēr ilgtermiņa ieguldījums.
Ja baidies par nozaudēšanu, paredzētajā vietā norādi savu vārdu, tel., adresi. Rokas bagāžā ieliec svaigu pāri ar vešiņu un kādu topu, ja nu koferis ir noklīdi un jāgaida kāda diena, lai ir svaigs ko uzģērbt. Ja lido ar kādu kopā, tad viens otra koferī ieliekat viena apģērba koplektu ar apaviem, lai drošības pēc abiem būtu ko ģērbt.( viena sieviete stāstīja, kā staigāja vīra drēbēs, kamēr koferis atradies :D ) Ja ir patstāvīgā klienta karte ir aviokopmpānijas, kuras piedāvā priority baggage tag.
Veiksmīgi un centies neutraukties, viss izdosies ;)
08.01.2017 14:42 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Bet to tu nevari paredzēt, vai tev pazudīs koferis vai nē, tapēc, ja kaut kur lido, vajag pirkt ceļošanas apdrošināšanu. Plus aviokompānijām arī ir kaut kāda atbildība par nozaudētu vai bojātu iečekoto bagāžu, bet, ja kaut kas notiek, tad jārīkojas uzreiz, tikai nezinu, cik liela kompensācija no aviokompānijām pienāktos tādos gadījumos.
08.01.2017 16:44 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Apdrošini bagāžu un miers.
Ja kaut kas notiek, rīkojies uzreiz. Ticamākais,ka būs nepieciešama izziņa no pārvadātāja par nozaudēšanas/bojājuma faktu.
08.01.2017 17:48 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Esmu jau parstresojusies..... :D
Bet milzīgs paldies par atbildēm. Nāks tuvāk laiks, vēlreiz visu izcekosu. Ziņu jau zinu, ka wifi ir 4 free. Bet esmu dzirdējuši ka ir vietas ārzemēs vismaz kur wifi ir jāmaksā. Vnk wtf.
09.01.2017 01:41 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Annele 72-nem visu vieglaak!Es atceros sevi 20 gadus atpakal,kad ierados Kalifornijaa,nebija neviena no taviem uztraukumiem,laikam toreiz dziive bija vienkaarsaaka.Atceros- atbraucu ar vacu valodas zinaasanaam:-D
Nenem launaa,bet sasmeejos par to,ka neesi veel saakusi straadaat,bet jau domaa ,kaa teereesi naudu!:-D
09.01.2017 02:33 |
 
Reitings 89
Reģ: 28.05.2013
Ātrumā:
nesaprotu, ja darbosies ar Latvijas knta iBanku ASV, nekādas komisijas nebūs. Drošības pēc ieteiktu sakontaktēt ar banku kaut vai caur iBanku un noziņot, ka būsi ASV un veiksi pirkumus, norēķinus (ja veiksi ar Latvijas kartēm), jo gadās, ka viņi nobloķē, jo domā, ka tavi dati ir nozagti, jo kāds norēķinās pēkšņi ASV. ;-)
Lētāk būs nopirkt priekšapmaksas karti, jo ņemot pieslēgumu tur ir tricky, ir cena, ir fees, taxes, dati utt. un reāli tev sanāks stabili ap 70$ mēnesī. Ja ņemsi priekšapmaksas karti, vari iekļauties 35-50$ +tax (~9%), tur būs zvani, sms bez limita, dati būs kādi 500MB-1GB ātri, pēc tam ar lēnāku ātrumu. Bet tas ir pilnībā pietiekoši. Wi-Fi ir gandrīz visur un BEZMAKSAS. Katrā starbuck's, KFC utt., kafejnīcās, lielveikalos, gandrīz visur ir Wi-Fi. Priekšapmaksas kartes var nopirkt pārtikas veikalos (walmart, target, Harris Teeter, Best buy utt.) Es šim visam esmu gājusi cauri.
Koferi, nezinu par to :-D ieteiktu nopirkt vienk. izturīgu, neko brendīgu, jo tur dažreiz liekas necilvēki strādā lidostās, ka koferis ir mētāts, smērēts un kā mantas iekšā izskatās. :-D:-D:-D
Veiksmīgu lidojumu, lai veicas!:-)
09.01.2017 03:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)