Vīrieša safrizēšana :D

 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Sveikas!
Gribu savu vīrieti aizvest pie friziera, bet nezinu kur. Ja aizies pats, atkal nogriezīs ko līdzīgu ezītim, bet man tik ļoti patīk nedaudz garāki mati, kuros ir kur ieķerties.. :-D
Varbūt ir kāda forša frizētava vai frizieris (vēlams pārdaugavā), kur(š) ne tikai labi nogriezīs, bet arī piemeklēs ko sejas formai un matu augšanas virzienam..?
P.S. Kašķu meklētājam - neuztraucieties, vīrietis ir informēts un ir ar mieru izmēģināt.
07.01.2017 17:12 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
House of Hair frizieri strādā teicami, tikpat teicami arī izveido to, ko sīki pastāsta/parāda ;)
14.01.2017 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Inky - man patīk tas variants, pie kā jūs palikāt, un dzīvē čalim izskatās labāk nekā tevis iemīļotie. ;) Es to saku, jo arī gribētu sev Toru ar gariem matiem (pavisam gariem), bet manējam patīk mašīnītes griezumi. Un viņam piestāv. Un tā ir parasti. Jo vīrietim, kam ir gari mati, ir jābūt attiecīgam stilam. Tāda mana pārliecība. Džeks vienkāršais casual/sportiskā apģērbā ar pagariem matiem izskatīsies drusku tā kā..nekopti.
14.01.2017 21:36 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
vienspats, nav vaina, ja piestāv pie stila. Man darbā ir vairāki vīrieši, kas dzen ar mašīnītēm un viņiem ļoti piestāv. Nevarētu iedomāties ar citiem un viņiem ne mūžam neprasītu, lai maina. Diemžēl, šajā gadījumā (protams, tikai manas domas), labāk izskatītos cits griezums.
Netīšam atradu šo bildi - šādi tie mati arī izskatījās līdz šim. Precīzi tāds griezums ar tādu matu augšanas virzienu. Vismaz tik, cik redzēt var. Krāsa gan brūna.
14.01.2017 21:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es balsoju par Wood Religion vai Knockout (viens ir kungiem, otrs vairāk jauniešiem, bet tas tikai formāli). Vīriešu friziersalons ļoti augstā līmenī! No dzērieniem var attiekties, bet serviss un kvalitāte ideāli! Manējais tur tika perfekti sakopts - gan galva, gan bārda un kopumā - vnk patīkama atmosfēra un apkalpošana.
14.01.2017 21:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un, jā, sievietes tur parasti laipni palūdz iziet. Tas viss tādēļ, lai viņas nediktētu savus noteikumus un ļautu savam vīrietim atpūsties un būt virietim un noteicējam. Lai nav tā, ka "manējais nedzer!", "viņam vajag priekšā garākus, aizmugurē īsākus!", "viņam ir alerģija pret šo smaržu!", "viņš tā bārdu nekad neskuj!" utt.
14.01.2017 21:44 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Tomēr arhīvos atradu gadu vecu bildi ar nedaudz ataugušiem un vēl visu cekulu pakausī :D
Dupijs, pierunāji, nākamreiz dosimies tur :)
so.so, līdz galam nepiekritīšu, jo esmu redzējusi, kā ideāli izskatās vīriešiem, kas pie apģērba īsti nepiedomā (tomēr frizūras pa pirmo), bet hoodijos utml apģērbam, protams, nepiestāvētu. Nebija jau arī doma, ka tagad viņam gari mati jāaudzē, mani pilnībā apmierina tas kompromiss, pie kura nonācām, vienkārši jāatrod frizieris/frizūra, kas saskanētu gan ar stilu, gan matu īpatnībām :)
Neons, šajā gadījumā man ir iedota vadības pults ar tekstu "ok, pāris reizes izmēģināsim Tavu variantu un, ja man patiks, pie tā arī paliksim, ja ne, atpakaļ pie iepriekšējā griezuma".
14.01.2017 22:02 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
ehh... nu bet tāpēc arī ir jāiet uz jau pieminētajiem barberiem, lai čalis saprastu,kas viņam piestāv un tu arī būtu apmierināta. Un pilnībā priekrītu Neons apraksstam kāpēc sievietes tur nav vēlamas. Tici, tur ar viņu paveiks brīnumu. Prieks,ka gribi savu vīrieti padarīt skaistāku!
14.01.2017 22:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits