Iestrēguši dzīvē

 
Reitings 55
Reģ: 10.07.2016
Man ir viena liela problēma - esmu iestrēgusi dzīvē kopā ar savu draugu. Sākām strādāt Rīgā, paņēmām dzīvokli, strādājām, alga bija bet tāpat knapinājāmies. 4 mēn nodzīvojām Rīgā un izlēmām ka vairāk te nedzīvosim un draugs ierosināja braukt pie viņa vecākiem padzīvot uz Gulbenes pusi. Tagad te sēžam un domājam ko darīt, visu laiku te nevar dzīvot, gribas kādu privāto vietiņu. Aizgāju pieteikties darbā, neizturēju, pati pēc pirmās dienas aizgāju prom. Nevienam no mums nav darba, neko uzsākt nevar jo naudas arī nav. domājam vienīgais risinājums būs braukt uz ārzemēm, bet mums ir kaķis un suns. Vienkārši esam iestrēguši, uz Rīgu atpakaļ nepietiek līdzekļi. Ne tikai līdzekļi bet nav vairs arī kur dzīvot.
Ko reāli darīt šādā situācijā? Dzīvoklis mums būtu šeit bet ir tāda lieta ka nav ne naudas ne darba nekur.
05.01.2017 15:03 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Vispār izskatās, ka tikko jaunieši sākuši dzīvot kopā un saprot, ka pieaugušo dzīve nav nemaz tik viegla. Varbūt tomēr nevajadzēja tik ātri bēgt prom no vecākiem? Padzīvot pie vecākiem, izmācīties, atrast stabilu darbu un tad plānot dzīvošanu kopā?
06.01.2017 21:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Zini, nekas no gaisa jums nekritīs, vispār jums tāda naiva domāšana, ka pasaulē viss notiek pats no sevis.

Tāda domāšana būs visiem planšetniekiem. Pieraduši, ka paglāstot ekrānu, viss notiek :D Tie, kam bijusi normāla bērnība bez datoriem, ir pēdējā paaudze, kas reāli prot kaut ko darīt un domāt.
06.01.2017 21:47 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ko tu stulbam padarīsi....
06.01.2017 21:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ārzemēs piedāvā preču saiņotājus un pakotājus bet nevar braukt jo mums ir suns un kaķis kuru nav kur atstāt jo te ir jau 2 suņi un kaķene
a tagad kur dzívo júsu dzívnieki???? ja jau tagad vinji dzívo pie drauga gimenes, gan jau ljaus atstát. un vispár, vari ielikt kaut kur, kaut vai te, sludinájumu, ka dzívniecinjus atdod labás rokás, jo tev nav naudas vinjus uzturét. gan dzívniecinjiem bús labák, gan pashi varésiet braukt uz árzemém, kur nauda birst no kokiem un strádát nevajag, darbá tik sms drukát un pípét :D
06.01.2017 22:08 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
varésiet braukt uz árzemém, kur nauda birst no kokiem un strádát nevajag, darbá tik sms drukát un pípét

protams, protams :D
06.01.2017 22:10 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Ģeniāla doma vērt vaļā krogu Gulbenē bez neviena centa pie
dvēseles! :D Nopietni? :-P
Varbūt tomēr pasapņojiet ko reālu?
06.01.2017 22:20 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
karrrrla_1, tu tachu saproti, ka tas ir sarkasms?
khkh, man par to kroga ideju arí shoks :D
kad cilvékam nav naudas, tad arí no 6-22:00 strádá un paciesh sliktus apstákljus, lai tiktu uz kájám!
06.01.2017 22:24 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Mis Take bet protams! :D
Jā, par to krogu es arī smējos :D prātiņ nāc mājās!
06.01.2017 22:41 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Man jau vairāk šķiet, ka pati raksta autore tā īsti strādāt nemaz negrib. Ja tev tiešām vajadzētu naudu, tad tu piekristu jebkādam darbam, kaut par pārdevēju ar minimālo, bet tomēr alga, un pārdevējus vajag gandrīz katrā pilsētā. Un nestāsti, ka Gulbenē nav nevienas darba vietas, kaut ko atrast vienmēr var, bet vai gribās strādāt, vai tikai sēdēt un čīkstēt par to, ka naudas nav- tas ir cits jautājums. Ieteiktu atrast darbu da jebkur, iekrāt naudiņu, ja jau ar vecākiem dzīvojat, un tad dabūt izglītību un pārcelties atpakaļ uz Rīgu. Varat jau pamēģināt iestādīt naudas koku, varbūt nebūs jādara nekas, bet naudiņu, katru mēnesi novāksiet.
06.01.2017 22:50 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Varat jau pamēģināt iestādīt naudas koku, varbūt nebūs jādara nekas, bet naudiņu, katru mēnesi novāksiet.

aga, pats labákais ieteikums ! galvenais, paliet neaizmirstat, citádi tikai centus razhos, eiro nebús!
06.01.2017 22:58 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Drīz pavasaris - iesākumā pameklēt darbu pie lielsaimniekiem, viņiem parasti ir problēmas savākt tādus, kuri sezonas vidū nenoplauks kaut kur ar pudeli. Taču, protams, tas būs smags darbs. Otrs - iet katrā veikalā pēc kārtas un jautāt privāti - mazpilsētā tomēr darbinieku meklēšana notiek vispirms caur paziņām. Kaut kas, protams, ir jādomā un jādara.
06.01.2017 23:48 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Un nestāsti, ka Gulbenē nav nevienas darba vietas, kaut ko atrast vienmēr var, bet vai gribās strādāt, vai tikai sēdēt un čīkstēt par to, ka naudas nav- tas ir cits jautājums.

+++
Ne vienmēr vajag sēdēt un gaidīt kamēr vakanču portālos parādīsies vakances. Da viņas var neparādīties kaut gadu un ko? Gadu sēdēs bez ēšanas? Vajag pašai ņemt iniciatīvu savās rokās, uzzināt kādas lielākas firmas, uzņēmumi ir konkrētajā vietā, iet un dot vadītājiem tos CV uz rokas. Maximai nevajag darbiniekus? Ej un prasi pēc vadītājas! Ej un dod to CV rokās! Esi neatlaidīga! Ja nu galīgs izmisums - Maxima piedāvā kopmītnes. Nu nav paradīze, bet, ja darbu vajag, tad arī tas derēs! Ja neko negrib darīt, tad tā jau ir cita lieta.
06.01.2017 23:59 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es nenemtu majdzivniekus ja nevaretu pa viniem parupeties jo primari japalidz sev sakuma. Ja dzivnieks saslims ko tad??vetarsti ir dargi +kastresana un suniem ciposana...vispar es nekir uz dzilakiem laukiem nekur neietu zinot ka tur dzilaks bezdarbs.
07.01.2017 00:45 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man bija līdzīga situācija ar naudas trūkumu un darbu. Pēc aktīvas meklēšanas beidzot palaimējās dabūt darbu, kas spēj nosegt manus izdevumus un kredītus (neiedziļināsimies kā tie radās - life happened). Tolaik man darba pieredze bija diezgan neliela, tāpēc darbu Rīgā dabūt, protams, varēja viegli un katrā laikā, bet ne par algu ar kuru es reāli visu varētu nosegt. Bet palaimējās, mani pieņēma tādā darbā. Tā nebija nekāda zelta dzīve. Pirmo mēnesi gandrīz katru vakaru nācu mājās histērijā raudādama. Darbs bija smags, attieksme draņķīga, vēl dažādu apstākļu sakritības, kas visu padarīja vēl sliktāku. Bet man neienāca prātā reāli iet un rakstīt atlūgumu, jo man tā nauda bija vajadzīga! Jā, es aizdomājos par to, ka būtu forši, ja man tajā brīdī būtu skaists plāns B un varētu mierīgu sirdi uzrakstīt atlūgumu un dzīvot laimīgi tālāk. Bet tas arī viss, vien sapņošana vaļējām acīm! Tāpēc es gluži vienkārši nesaprotu tādu lietu kā iet prom no darba, jo vienu dienu paraudāji pēc darba un tur nepatika. Ja naudas tiešām nav un apstākļi spiež, tad cilvēks var izdarīt arī to it kā nevar.
07.01.2017 01:14 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
ja jums reāli būtu kastē zem tilta jādzīvo, tad no bibliotēkas cosmo te vis nerakstītu.
07.01.2017 02:58 |
 
Reitings 63
Reģ: 04.02.2015
Cik ilgi jau esi Gulbenē bez darba?
Kad visi mani plāni izjuka un paliku vecāku mājā bez darba arī biju tavā situācijā,tikai mans draugs strādāja. Ko es tev varu ieteikt.
1. Ja ir iespēja sagaidiet siltāku laiku un ejiet uz gateri. Man 3 draugi tur strādā. Sāka ar minimālo algu tagad pelna 500-700 uz rokas. Bet ja tu neiztudēji iepriekšējo darbu un es stipri nojaušu kas tā bija par vakanci, diez vai izturēsi šo.
2. Ja esi gatava iegūt profesionālo izglītību varu ieteikt Smiltenes tehnikumu. Manā laikā par kojām atvilka kādus 6€ no stipendijas,bet vidusskolniekiem stipendijas bija virs 100€ ja nemaldos.
3. Nes savu CV uz visiem veikaliem. Ja kāda pārdevēja aiziet atvaļinājumā/dekrētā tad tev piezvanīs.
A kas ir ar visiem tiem suņiem un kaķiem? Dzīvojat dzīvoklī,ka nevar palaist izskrieties? Un vēl piedevām pasaki ka nav sterelizēti?
07.01.2017 07:03 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Es gan teiktu par Eve komentāru, ka nevis palaimējās atrast darbu, bet darīšana atmaksājās. Kas meklē, tas atrod.
.
Izklusās, ka nevēlies neko mainīt. Tik daudz attaisnojumus sen nav nācies lasīt un sava slinkuma un augstprātības attaisnošana. Savs darba devējs, darbs pats, vecāki un vispār apkārtējie jāciena. Es neesmu gana veca, lai tā teiktu, bet mūsdienu jaunieši uzskata, ka viņiem ir tikai TIESĪBAS nevis PIENĀKUMI.
Liekas, ka vecāki jūs tikko paņēmuši aiz čupra, tad nu savā darbu sarakstā ieliki "pajautāt cosmo ieteikumus"(kas cilvēkam dabiski izstaros sajūtu, ka kaut kas tiek darīts lietas labā) nevis "meklēt darbu".
07.01.2017 20:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!