Plānoju atvērt privāto bērnudārzu.

 
Reitings 56
Reģ: 04.12.2016
Sveiki! Domāju uzsākt savu biznesu un atvērt privāto bērnudārzu. Kas tam ir nepieciešams? Kādas licences? Kā nonākt līdz tam, ka var aicināt klientus un neuztraukties par pvd un citām pārbaudēm? Nezinu ar ko sākt. Telpas ir atrastas īrēšanai
05.01.2017 13:39 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Prasības ir dizgan daudz, un ir pagrūti to visu uzsākt..
Tomēr, ja ir pacietība un apņēmība, tad tik uz priekšu! Peļņa būs laba, ņemot verā, ka PII ir līdzfinansējums ar kuru iespēams segt lielu daļu izmaksu.
Ja pareizi saprotu autori, viņa grib atvērt bērnudārzu, nejau strādāt kā auklīte šajā bērnudārzā..
Tādā gadījumā Tev nav vajadzīga pedagoģiskā izglītība!! Atvērt vajag SIA! Darbinieki, t.i., PII vadītāja, auklītes utt., tur ir vajadzīga pedagoģiskā izglītība, nejau SIA īpašniekam, kurš dibina PII. (Ja neko nesajaucu..)
06.01.2017 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 16.04.2009
cilvēkam ir uzņēmība un sapnis kaut ko uzsākt - visu cieņu.
07.01.2017 18:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Galvenais ir gribesana , visu parejo var izlasit , iemacities vai ka citadi iegut !
Mana meita apmekle privato pii, ta atrodas bijusaja 5stavu dzivojama maja Rigas centra...
Katra stava ir 2 grupinas, katra grupina 12 berni... ( 2 istabas , nu videji ka normalas dzivojamas istabas )
nodarbibas ir atseviski , bet gulesana un ara iesana kopa ....
uz gulesanas laiku viena no grupinam partop par gulamistabu , gultas visas ir uz zemes , skiet 10 cm ( man vaditaja baigi stastija par standartiem un lielo plusu, ka nav kumodes atviknu tipa gultas)
Est gatavo blakus maja , tur ari ir grupinas , un uz esanu katrai grupai atnes.
Kopuma , es domaju , ka tas viss nav neiespejjami , ja ir velesanas un lidzekli .... Ja visu darisi pec sirdsapzinas, tad klientiem nevajadzetu but problemai ....
07.01.2017 19:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits