Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

akk, palīdzat

 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Labvakar. man ir viena problēma kas mani ļoti nomāc pašlaik. Man ir apnikuši visi strīdi ģimenē utt... bet, mani vecāki ir šķīrušies un es nenormāli ienīstu savu mammas vīru. Vienmēr strīdoties es saku ka nepatīk ka viņš tur saka kaut ko ne tādā tonī utt bet patiesais iemesls ir ta, kas man riebjas ka viņš, man svešs cilvēks ienāca manā dzīvē un sāk kaut ko noteikt vai regulēt mani. Lai gan ar mums dzīvo jau 7 gadu es tāpat nevaru. Un es nevaru pateikt to mammai arī strīdu laikā. Bet es skaidri zinu ka nekas nemainīsies tad. Es nezinu, itkā jau vajadzētu pateikt īsto iemeslu, bet negribu, jo varbūt mamma pēc tam būs nenormāli dusmīga uz mani...kaut gan domāju ka ja visu pastāstīšu kā jūtos tad viņa varētu arī nebūs tik nikna. Taču es nezinu kā to teikt un vienmēr nolemju ka ajj, vel 2 gadi un viss. Taču tas nebūs viss, būs taču jābrauc te arī pēc skolas beigšanas. man viņš itkā neko tādu sliktu nedara bet es patiešām ienīstu viņu, es pat normāli sejā paskatijusies neesmu runājot šo gadu laikā. protams kad biju mazāka lai gan īsti neatceros laikam tiik liels riebums nebija jo tad daudz ko nesapratu. Jūtu arī to ka man dzīvē būs un ir jau takā traumas un kas traucēs man būt pilnvērtīgai. Nepatīk arī draugus uz māju aicināt ja viņš te. Bet ko jūs darītu manā vietā?
04.01.2017 21:10 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
man viņš itkā neko tādu sliktu nedara bet es patiešām ienīstu viņu
Ja neko tādu nedara, tad kāpēc ienīsti? Es redzu tik daudz par to, ka tu viņu tik ļoti ienīsti, bet pašu problēmu neredzu. Kas tieši ir pie vainas?
04.01.2017 21:15 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Kāds tam (riebumam, nepatikai, u.t.t.) ir iemesls?
04.01.2017 21:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kada trauma? Nevaino savas problemas citus nekad. Un neizdoma maksligi sev nelaimes. Ka saprotu tu gribetu lai mamna ir pamesta vientula skirtene bez privatas dzives kas vergotu tikai tev?
04.01.2017 21:25 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
man viņš itkā neko tādu sliktu nedara bet es patiešām ienīstu viņu, es pat normāli sejā paskatijusies neesmu runājot šo gadu laikā.

Mamma ar tēti šķīrušies un Tev šķiet, ka viņš vainīgs, vai tētis gājis bojā un Tev liekas, ka mamma viņu pārāk agri mājās atveda?
04.01.2017 21:27 |
 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
protams nevēlos lai mamma tur kaut kāda vientuļa šķirtene bet.... manuprāt, iemesls ir tas ka joprojām netieku pāri tam ka viņš nav mans īstais tēvs un te dzīvo un diktē man dzīvi. es saprotu kā tas izklausās vis bet patiešām, man vair nav spēka, man tā viņš riebjas
04.01.2017 21:30 |
 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Šķiršanās notika kad biju maza es neko īsti neatceros, bet ja godīgi neatceros arī brīdi kad mamma dzīvotu viena,un viņš nebūtu klāt jau. Bet man dīvaini liekas ka parasti šādi ir maziem bērniem kas cīnās par uzmanību, bet es neesmu vairs jau mazais bērns un naids tikai pret viņu un tas ka viņš ir vainīhs ka man nav tādas dzīves kā pārējiem ar abiem vecākiem, tikai pieaug
04.01.2017 21:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izlasot autores problēmu, man autore palika pretīga. Nu tāds egoisms un pārākums, ka nu tik!... Tev mammas laime laikam neko nenozīmē? Ka tik pašai būtu labi, un ir arī taču labi, bet nē, vienalga atrod problēmu tur, kur tās nav. Fuj! Kaunējusies būtu!
04.01.2017 21:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tev ir DIVI vecāki!!! Bioloģija nav noteicošā.
04.01.2017 21:34 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Pieņem to, ka viņš ir Tavas mammas dzīvesbiedrs, un netaisi liekas drāmiņas. Viņš nav Tavs īstais tēvs un nebūs, tomēr kaut kādus ieguldījumus viņš noteikti Tavā dzīvē veic (kaut vai materiālā ziņā). Manuprāt, Tu pārāk saasināti visu uztver. Pamēģini mainīt skatu uz situāciju, un varbūt viņš neliksies nemaz tik briesmīgs. Lai izveidotu labas attiecības, ir jācenšas abiem, arī Tev. Šobrīd izskatās, ka Tu esi ieslēgusi cietēju, un nepaej pretī. Viņam arī noteikti nav viegli.
04.01.2017 21:35 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Bet ko jūs darītu manā vietā?

Sāktu uzvesties kā pieaudzis cilvēks un beigtu taisīt drāmu kā maza meitene. Priecājies, ka mamma ir laimīga. Tas ir simtreiz labāk nekā ja vecāki dzīvo kopā, bet tur nav ne mīlestības, ne cieņas. Nevajag sevi nostādīt cietējas lomā ne pa ķeksi un bendēt dzīvi gan sev, gan mammai, gan mammas vīram.
04.01.2017 21:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neons
Varētu jau piebremzēt ar diagnozes uzstādīšanu - pārākums, egoiste utt. (t)
Gingergirl
Kāda veidā viņš diktē tavu dzīvi?
04.01.2017 21:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Caloo, neesi nu tik maigs! Vīrietim jābūt skarbākam šad tad. ;-)
04.01.2017 21:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neons - bet tak vispirms jāsaprot ar ko ir darīšana, lai tad var mācīt dzīvot un te vispār bērns pretī. :D :D
Bet vispār paskatoties profilu, autore izmanto cosmo kā dzīves skolu - uzsākusi n-tos topikus par miljons dažādiem jautājumiem. Trollis? (t)
04.01.2017 21:46 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Cik Tev gadu? Jo man izskatās, ka pie vainas drīzāk hormonu plosīšanās, kad lielākai dałai pusaudžu viss ir slikti, visi diktē noteikumus utt. Man pusaudžu gados pat ar savu īsto tēti strīdi bija nonstopā un man vińš nenormāli kaitināja kaut tikai par to, ka nełāva aiziet uz kādu ballīti:-D
Pati atzīsti, ka negribi, lai mamma ir vientuła, tāpēc pieñem to kā faktu, ka viña ar šo vīrieti ir precējusies un viss. Viñam nav jāieñen Tava tēva vieta!!! Ja tik łoti viñš riebjas-nu ieturi neitrālu distanci, bet izturies ar cieñu. Ticu, ka arī viñam nav patīkama šāda situācija. Un nē, nedomā tā, ka viñš būtu vainīgs pie tā, ka Tavi īstie vecāki škīrušies, tā noteikti nav! Pati saki, ka pēc 2 gadiem beigsi skolu, iespējams, pārcelsies..vai tiešäm gribi, lai Tava mamma būtu vientuła un nelaimīga, kad tas notiks? Nu bāc, tiiik egoistiski :-/
04.01.2017 21:52 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Nevajag ēst nabaga meiteni bez sāls. Tas nav nedz egoisms, nedz kas. Visticamāk bērnības trauma, kas radusies vecāku šķiršanās (kas īsti notika ar tēvu?) rezultātā. Mazs bērns taču nesaprot, kas notiek vecāku starpā. Viņš redz tikai to, ka tēta vietā parādās kaut kāds svešs vīrietis.
Autorei - ja ir iespējams, iesaku izrunāties ar psihologu, viņš/a Tev palīdzēs saprast, ko jūti, un pieņemt to.
04.01.2017 21:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
myth, trauma? Kāda vēl trauma, ja viņai nebija nekādu lielo pārdzīvojumu bērnībā par šķiršanos un pret patēvu arī sākumā nekādu dižo pretenziju nebija?... Pati sevi vnk uzskrullēja ar stulbām domām, kad paaugās. Nu nav vairs nekāds bērns! Nav dzīvē viss kā seriālos. Jāskatās uz situāciju loģiski.
04.01.2017 22:06 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Nu, tādā gadījumā jautājums būtu par to, vai māte (arī tēvs) ir normālā valodā (mazam bērnam saprotamā) izskaidrojusi situāciju. Ja nē, tad, protams, viņa redzēja, ka tēva vietā ir svešs onkulis. Tomēr jāsaka, ka, laikam ejot, vajadzētu tā kā saprast, kas notiek. Meitenei tagad ir +/- 16 gadi.
Kādas ir attiecības ar bioloģisko tēvu?
04.01.2017 22:08 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Neons, tev loģika empātiju izslēdz? :-| Man, savukārt, šķiet, ka par egoisti šajā gadījumā varētu saukt māti, kura, acīmredzot, nav kārtīgi izrunājusi visu ar savu bērnu.
*
Gingergirl, izrunājies ar mammu par to, kāpēc vispār izšķīrās ar tavu bioloģisko tēvu. Bet nevis uzbrūkoši vai aizvainoti, bet pamēģini saprast, kas tad tur īsti notika, kā mamma jutās tad, kādas ir tagadējās attiecības.... Ja tev kaut kas sāp, par to ir jārunā, jātiek līdz problēmas saknei.
04.01.2017 22:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Empātija ir jauka lieta, bet nu citreiz par daudz ucinoties var cilvēku vairāk traumēt, nekā iemetot acīs skarbo patiesību.
Bet es piekrītu, ka visticamāk tas ir trollis un tāpēc vēl jo vairāk - nav man viņas žēl un esmu skarba savos izteikumos. Vnk neticu šai situācijai kā tādai.
04.01.2017 22:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tavi vecāki ir šķirušies. Piedod, bet tavai mammai arī ir tiesības uz laimīgu dzīvi kas var ietvert citu vīrieti kas nav tavs tēvs.
Tev šīs vīrietis nav jāmīl, pietiek ar cieņu.
04.01.2017 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits