Skaists instagram profils

Kāda veida bildes būtu jāliek instagramā, lai profils būtu skaists, gaumīgs un šiks? Kādi knifi būtu jāņem vērā? Šeit noteikti kāda ir zinoša šādās lietās, un varbūt var drusku pačukstēt! :-)
Paldies!
04.01.2017 19:00 | saite

a kur var arietas profilu iečekot? man arī interesē skaistais bardaks :)
05.01.2017 13:08 | saite

Oi, man nudien nav vienotas tematikas vai arī viss ieturēts līdzīgās krāsu gammās - dabasskati, ainiņas no dzīves, selfiji un bildes ar suņuku, viss dažādos toņos- tas ir mans instagram konts. :D
05.01.2017 13:10 | saite

Nu, neviens jau nesaka, ka visiem to saskaņošanu vajag. Ja kontam ir kāds cits mērķis, piemēram, vākt sekotājus, iegūt popularitāti, kaut ko pārdot vai tamlīdzīgi, tad gan ir jāpiedomā pie visa kopējā tēla.
05.01.2017 13:14 | saite

mans konts ir lietas, kas man tajā mirklī škiet svarīgas, ja man būtu vairāk laika, es droši vien piestrādātu arī pie apakšdomas un pārējā, bet man slinkums un nav laika:-D
05.01.2017 13:21 | saite

Arietai ir smukas bildes, bet nu tiešām, piedodiet, mākslīgas. Vai arī tiešām cilvēks ikdienā līmē fake skropstas un lieto kilogramiem kosmētiku.
05.01.2017 13:43 | saite

kur var redzēt to profilu??? es vienīgā neredzu kur?? :D:-D:-D
05.01.2017 13:44 | saite

Jā, bildes tagad visi tik daudz liek, ka šķiet, ka pietrūkst stāstu. Te jau minētās Cipruses profils ir atšķirīgs un interesants, bet man pēdējā laikā šķiet, ka viņa jau arī ir aizgājusi tās vēlmes izpatikt cilvēkiem ceļu.
Man laikam svarīga tā sajūta, ka cilvēks ir interesants un iedvesmojošs ar to, kāds viņš ir, publicējot skaistus attēlus bez mēģinājuma izpatikt. Nevis, mēģinot izpatikt, cenšas radīt iespaidu, ka ir interesants un iedvesmojošs.
05.01.2017 13:45 | saite

Elizabete., jā. Turklāt redzu, ka daudzas šādiem piedāvājumiem piekrīt. Man personīgi šķiet, ka tā ir klāja necieņa pret lasītājiem/sekotājiem.
05.01.2017 15:29 | saite

Ha, ha, ha, Bordo :D
Jā, arieta ikdienā izskatās apmēram šādi:

:D
05.01.2017 15:59 | saite

Ceru,ka arieta neveidos slegto profilu un nepazudis no musu acim.
Es laikam tik ar baltu skaidibu varu lukoties ka vina var ta izskatities, gerbties utt.
05.01.2017 16:02 | saite

Arieta, pateiksi, lūdzu, kā tevi sameklēt instagram? Vēlos piesekot.
05.01.2017 16:07 | saite

Es pat mazliet sabijos no tās bildes. :D
05.01.2017 16:07 | saite

Elizabete., jā. Turklāt redzu, ka daudzas šādiem piedāvājumiem piekrīt. Man personīgi šķiet, ka tā ir klāja necieņa pret lasītājiem/sekotājiem.

Nūū jā. Man šķiet, ka daži cilvēki raksta nevis lasītājiem, bet potenciālajiem sponsoriem :D Kas vairāk iegriež, nekā palīdz :D
05.01.2017 16:27 | saite

Man jau liekas, ka katrs var publicēt, ko vēlas un sekot, kam grib.
Piemēram, man galīgi neinteresē slavenības un selfiju karalienes.
Patīk bildes no ceļojumiem.
1.5 gadu atpakaļ teicu, ka instagrama nekad nebūšu un voilā, nekad nesaki nekad. :)
05.01.2017 16:42 | saite

Arietai ir smukas bildes, bet nu tiešām, piedodiet, mākslīgas. Vai arī tiešām cilvēks ikdienā līmē fake skropstas un lieto kilogramiem kosmētiku.

Man gan tur nekas mākslīgs nešķiet. Cilvēks sevi uztur formā, kopj, padalās ar garšīgām kūkām un saviem skaistajiem dvīņu puikām. Nezināju, ka ja esi uzkrāsojies, skaitās, ka Tev virsū kg kosmētika :D nespried par citiem pēc sevis ;)
05.01.2017 18:47 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!