Skaists instagram profils

Kāda veida bildes būtu jāliek instagramā, lai profils būtu skaists, gaumīgs un šiks? Kādi knifi būtu jāņem vērā? Šeit noteikti kāda ir zinoša šādās lietās, un varbūt var drusku pačukstēt! :-)
Paldies!
04.01.2017 19:00 | saite

Ak, kungs... Kas te par bērnudārzu? Apsaukājas kā bērnībā. Fui. (t)
11.01.2017 19:51 | saite

Viss kā parasti!
Bet Apple_pie ļoti smuki visu pateica! :-) Piekritīšu Tev!
11.01.2017 19:52 | saite

:-D:-D
11.01.2017 20:04 | saite

Plusiņi ābolam. Nu kā 30 gados var uzvesties tā kā maza meitene?
11.01.2017 20:06 | saite

Cik jums ir gadu, ka jums skauž kaut kādas instagram bildes? Es ceru, ka mazāk nekā 20
:-D
11.01.2017 20:14 | saite

šeit tāda pakaļā līšana ir bieži novērota. Viena ieblējas, piecas citas līdz. No malas katrā ziņā tā izskatās, ka viedoklim piebalso ne jau tādēļ, ka tas ir pašas.

:D
Un tās, kuras lej samazgas pār citu galvām, gan ir at savu atšķirīgu un noderīgu viedokli. Dīvaini, ka parasti tās ir vienas un tās pašas - visās diskusijās lej krokodīla asaras, kā dzīvē neiet, bet nu turpina tādā pašā garā. Ziniet, ja sanāk regulāri saņemt pļaukas, iespējams, laiks apstāties un padomāt, kāpēc.
Bet nu ok.. jau tik dziļi ielīdu ārzemju dibuā, ka tagad gaidīšu kādu prezentu par to |-)
āpēc šis forums ir domāts, lai mēs runātos!

Keep talking.. tikai tad, kad kāda ko pasaka Tavā virzienā, nevajag karināt birkas, jo galu galā, mēs te taču tikai runājamies
11.01.2017 20:38 | saite

meksikana
kāpēc manis teiktais tevi tā uzrunāja? vai tad par tevi bija runa?
11.01.2017 20:47 | saite

meksikana
kāpēc manis teiktais tevi tā uzrunāja? vai tad par tevi bija runa?

Tikai, lūdzu, netēlo svētu sašutumu :-O Loģiski, ka Tu domāji mani tai skaitā ;)
Bet t.k. Tevi pašu uzrunāja mans komentārs, tad līdz galam tā arī neesi atbildējusi. Un galu galā, ko nozīmē, kāpēc? Šeit ir forums, un te gadās, ka kāda iekopē viedokli un raksta atbildi. Manuprāt, Tu te esi ļoti sen, lai uzdotu tādus jautājumus. Ja jau Tu tik drosmīgi izsakies par viedokļa neesamību X personām un līšanu tālēs zilajās (tad laikam būtu jānorāda, par kurām Tu runā, lai nedod Dievs, kāda nejauši ne pa ķeksi neiekomentē Tevis teikto), tad oponēju, ka Tavs viedoklis ir tikpat lielā mērā pieder pie bļāvējām ar bezpersonisku viedokli - tikai citā frontē
11.01.2017 20:53 | saite

Millenium paaudzes problēmas - Instagram profils. (t) Get a life!
12.01.2017 00:14 | saite

Pēdējās lapās par Instagramu kā tādu vairs nav runas :D ..
12.01.2017 00:23 | saite

Par mani varat nesatraukties, man pašai dzīvē viss labi. Bet par atvešanu, tiešām atgādina kaut ko no padomju laikiem, kad labais onkulis atveda končas no ārzemēm. Pieaudziet. :-)
12.01.2017 09:29 | saite

Sasmeejos par to pieliisanu un pacinu suutiisanu!Es nekaadas iipasas simpaatijas neredzu no meiteneem,kuraam esmu suutijusi kaut ko!:-D
12.01.2017 20:32 | saite

Kuram esi sutijusi? Ja vispar esi, zinu ka neatbildesi...
12.01.2017 20:45 | saite

un atkal vecajai okšķerei viss jāzina :D
12.01.2017 20:53 | saite

Man liekaas,ka tas nebuutu iisti taktiski tagad nosaukt vaardus!Man patiik ,ka meitenes ir taadas kadas ir,jo ja buutu iipasa laipniba utt, tiesaam justos,ka esmu vinas "uzpirkusi"!
Man patiik redzeet instagramas,kur var redzeet viirus,mazos ,arii dzivniekus,jo tas piedod taadu dabiskaaku iespaidu!Nepatiik ,ja ir paarspiileets ar visu-raada tikai to mazo,viirs vispaar atstaats novaartaa-tad ir iespaids,ka sievietei vairs nekas cits neinteresee...
12.01.2017 21:03 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (1)