Skaists instagram profils

Kāda veida bildes būtu jāliek instagramā, lai profils būtu skaists, gaumīgs un šiks? Kādi knifi būtu jāņem vērā? Šeit noteikti kāda ir zinoša šādās lietās, un varbūt var drusku pačukstēt! :-)
Paldies!
04.01.2017 19:00 | saite

Ledussirds, ja man pajautā daru, bet kas tur slikts? ja nemaldos, tad sociālā vide ir publiskai apskatei, kas ka lock ir uzlikts, tas nenozīmē, ka neviens cits neredzēs vairs! ja grib būt anonīma, tad netaisi profilu instagram vai nepieņem nevienu sekotāju! tāpēc ir tāds portāls, ja negribētu, lai redz, tad neliktu! mana seja arī jau te ir izzākāta nez cik reizes:-D
11.01.2017 15:58 | saite

Izsmiet cilvēku par viņa izskatu - kur vēl zemāk krist. Kā vārnas tādas. Un tā kura sūta tās bildes ir cūķis. Tiešām slimi.
11.01.2017 16:07 | saite

Jezin, here we go again. Es iesprauksos ar to, ka teju visi profili, kuri ir cosmo damam, man loti patik. Ar visiem berniem, edieniem, kukam un kakjiem! Superigas meitenes!
11.01.2017 16:18 | saite

nu vispār jau šoreiz nebija par seju, katrs jau skatās to, kas viņam tuvāk! ja neesat lasījušas Cataleya gudrās lielīšanās par viņas afigenno augsto klasi un dzīves stilu, pašas vainīgas, nu lūk, aplūrēju profilu, secināju, ka tā ir tukša lielīšanās un viss! nav ko burkšķēt pirms nezināt par ko:-D
11.01.2017 16:20 | saite

Cataleya daudz ir stāstījusi par sevi, bet viens gan, viņa nekad nav nevienu apvainojusi, izteikusies slikti par kādu, pateikusi ko ļaunu un aizvainojošu. ;-)
11.01.2017 16:26 | saite

bet kas tur slikts? ja nemaldos, tad sociālā vide ir publiskai apskatei, kas ka lock ir uzlikts, tas nenozīmē, ka neviens cits neredzēs vairs!
Cilvēks jau ne bez iemesla ir uzlicis to lock, attiecīgi dalās savās bildēs konkrēti ar tevi, nevis vēl simts taviem draugiem, vai tādiem, kam tu sniedz informāciju. ;-)
11.01.2017 16:27 | saite

vai ta katrs nelasa tādā interpertācijā kā pats māk? es uzskatu, ka nevienu nepapvainoju, tik izdaru savus secinājumus, to, ka tas nevienu neinteresē ir cita lieta!:-D:-D labi, tak liekamies mierā, atkal no manas mušas izpūšat savus ziloņus:-D
p.s. lai būtu skaidrs, es nevienu neuzskatu par skaistu vai neskaistu, bet ja cilvēks sevi nekopj, bet ja cilvēks sevi pozicionē kā skaistuma blogeri vai aukstās klases Parīzes dāmu, bet galu galā ir tāda pati kā mēs visas, es neuzskatu, ka pasaku kaut ko sliktu, varbūt es kļūdos, var jau būt ir par asu.. nu tad sorry...
11.01.2017 16:29 | saite

Jezin, here we go again.

:-D:-D:-D
viss, man nav garīgais kašķēties atkal, tāpat es uzskatu tā kā uzskatu es, un jūs, tā kā jūs! visas esam skaistas, superīgas:-D:-D(l)
11.01.2017 16:31 | saite

daudz ir stāstījusi par sevi, bet viens gan, viņa nekad nav nevienu apvainojusi, izteikusies slikti par kādu, pateikusi ko ļaunu un aizvainojošu

Lūk šim laikam jāpiekrīt, nezinu, kas te ir noticis agrāk, bet nevienu komentāru, ko šeit esmu pamanījusi - neesmu dzirdējusi, ka viņa par kādu citu smietos.
11.01.2017 16:31 | saite

XZY-noteikti varu piekrist!
Hellish-kaapeec tu domaa,ja cilveekam ir nauda ,tad viss ir jaaparaada uz sevis?Man tiesi patiik pie Cataleya tas,ka vina izskataas loti piezemeta izskataa,bet ir taads loti "tiirs" izskats,ar to es soreiz domaaju-nav loti daudz kosmetikas-ir uzlikts taa,ka liekaas-viss loti dabiigs!Tas man loti patiik ,skatoties meitenu instagramas.
11.01.2017 16:36 | saite

Haha, es pat nebiju izlasijusi pedejos komentarus :D
11.01.2017 16:37 | saite

nu re, tas kas bija tālā pagātnē, kad viņa jau neesošas cosmo lietātākas nostādīja zemāk par sevi, nu lūk, to jūs neesat manījušas! bet šķiet, ka ar vecumu nāk arī prāts:-D
11.01.2017 16:41 | saite

Hellish-tur gan es tev piekriitu,ja cilveeks sevi raada -vienalga kur,tad aatraak vai veelaak ,siis bildes redees daudzi!Es biezi iedomaajos pati sevi....tu jau noteikti atceries tos kafijas biezumus!:-DMana mamma bija redzeejusi!!!!!!un teica sausmas!!!:-D
11.01.2017 16:47 | saite

kumu, kafijas biezumiem nebija nekāda vaina:-D:-D tev jau nebija perversa tā bilde, bet tāda pieticīga:-D
11.01.2017 16:50 | saite

Man ar Cataleyas izskats patīk jo ir dabiska, nav nekas uzpūsts, diemžēl daudzas, tajā pašā instagram, redzu ļoti pārveidotas, daudz kosmētikas, mākslīgas skropstas, uzacis, lūpas, krūtis (tas tāds acīmredzams komplektiņš).
11.01.2017 17:07 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai jau esi tikusi pie jauniem un foršiem ziemas apaviem?
vairāk

Lietotāji online (2)