Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaists instagram profils

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Kāda veida bildes būtu jāliek instagramā, lai profils būtu skaists, gaumīgs un šiks? Kādi knifi būtu jāņem vērā? Šeit noteikti kāda ir zinoša šādās lietās, un varbūt var drusku pačukstēt! :-)
Paldies!
04.01.2017 19:00 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Vieniigaa vecene sheit ir riidziniece un vina pati to loti labi apzinaas:-D taapeec arii izpildaas
29.11.2018 21:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ko tu vari muldet ...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
26.11.2018 15:49 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Riidziniece-nu tu nosaavi paari striipai speeciigi,jo es vienmer atkaartoju vienu un to pasu-man ieteica so forumu mana radiniece.toreiz jutos loti vientuli,loti gribeejaas parunaat ar kaadu sievieti ,un tiesi gribeejaas vairaak to dariit anoniimi-izktratiit sirdi,vairaak domaaju,taa buutu laba terapija utt ,un radiniece man ieteica so forumu,vina nemineeja sieviesu vecumu un saakumaa es domaaju,ka visas vairaak vai mazaak ir nobriedusas sievietes.
Es nejuutos slikti arii ar jaunaam sievieteem,esmu jau ar dazaam tikusies,iedraudzeejusies-nekaadu probleemu.Es vispaar domaaju,ka vecumam nav lielas noziimes ,lai sievietes saprastos-ir vajadziigs tas "viena vilna" variants.
26.11.2018 15:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
blackpoetry-manai radiniecei ,kura arii ir Cosmo ,un kura ieteica man te ienaakt pirms vairaakiem gadiem,iemineejaas ,ka te ir taada forsa parunaasanaas ar sievieteem ,
ohoa si pa daudziem gadiem ir jauna versija par to ka nokluvi cosmo :D ko tu vari izdomat muzgi pasakas...
!Tagad zinu ,ka lielaakaa dala sieviesu te ir loti jaunas,toreiz nezinaaju.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D perle!!!!!!!!
?Es zinu reaalu gadijumu ,kur Cataleya paliidzeeja cilveekam materiaali-vareetu teikt ,pilniigi nepaziistamam cilveekam,t
vari iedomatiers LV ir par grupa FB palidzesim viens otram, tur daudz cilveku aks nav bagati palidz svesiem....LV ta daudzi dara....VARI IEDOMATIES:-D
26.11.2018 12:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man nav instagramaa bildes,bet es sodien iedomaajos,kaa izskatiitoes ja liktu?sodien saforograafeeju savu maaju-draudzene luudza lai paraadu mazliet kaa dziivoju un tad neemu visu prieksaa,ieskaitot minku.Sasmeejos veelaak,jo kaut kaa sanaaca taa loti smuki-jaunais diivaans tonos loti saskeneeja ar minku,kura guleeja virsuu,viss iznaaca taa loti labi,saskaniigi.Draudzene veelaak rakstija-tev viss tik smuki , tik smukas meebeles uttDaarzs tik kopts,viss tik smuki.
Tad es padomaaju-man patiik mana maaja,bet fotograafeejot veel vairaak piedomaaju,kaa izskataas viss aizmuguree utt.Skatoties citu bildes ,biezi ieveeroju to nekaartiibu aiz taa pasa cilveeka,vai kaut taads siikums ,ka koridorii ,piemeram, vesels leerums kurpju,ciibu utt
Man pat liekaas,ka daudzi vienkaarsi neprot nokert to pareizo momentu,bet citiem cilveekiem ir talants uztaisiit visu taa loti smuki,saskanoti.Te pat Cosmo-Lilit arii bija viena meitene,kura tiesaam vienreizeeji prata ielikt savas bildes,tik saskaniigi,atceros veel mazaa meitina bija pieskanota dreebees-nu loti tiikamas bildes.
25.11.2018 21:52 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Skaudība nav laba lieta. Nu lai viņa fočējas ar rolex, bolex vai vēl visādiem pulksteņiem. Ko tad viņai vajadzēja nofočēties kā viņa raud vai ko citu negatīvu? Tas būtu domāts tā, ka mēs varētu pārliecinâties, ka mums iet labāk nekā viņai

Es jau zinaaju, ka man pieshuus skaudiibu :-D:-P Es driza par to, ka Ridzineice savaa nozelojamaa stilaa pakjeera Cataleyu aiz zoba par metela brendu un Cataleja ari nofoceeja plus roku izgrieza taa, lai redzeetu ka vinai ir Rolex.
Odetta, ja Cataleja dzivo Sveicee, tad pat zemajam slaanim seit ir iespejas tikt pie Rolex un dizaineru somaam. Tikai mazliet japakraaj :) Zinu meiteni, kura strada Sveicee par viesmiili un katru menesi 1,5 k noliek saving, taa kaa nu taja valstii tas ir iespejams :)
25.11.2018 18:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tweek-Cataleya ir ne tikai ar padomiem izpaliidziiga.Tie bla bla par paliidzeesanu materiaali ir no visaam puseem,bet cik mees zinam reaalus gaijumus?Es zinu reaalu gadijumu ,kur Cataleya paliidzeeja cilveekam materiaali-vareetu teikt ,pilniigi nepaziistamam cilveekam,tad es varu mineet arii to ,ka ne tikai vina man atsuutija graamatu,bet arii labaakaas Sveices konfektes.Es priecaajos par katru daavaninu,cik katrs var atlauties,tik uzdaavina,atliidzina,bet man bija loti liels prieks -cilveeks tiesam bija piedomaajis!
Runaajot par bildeem internetaa-katrs cilveeks veelaas paraadiit to labaako no savas dziives!Man patiik redzeet skaistas bildes ,skaistus cilveekus uttPeedeejaa laikaa pasaulee tik daudz trageediju,negatiivais mutulo uz visaam puseem,tad kaapeec nevareetu prieceet acis redzot,dzirdot ko labu?:-)
25.11.2018 18:34 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Kāda no jums var atbildēt, kurai ir tas instagaram konts, priekš kam vispār tāds vajadzīgs? Un kam gan interesē tās bildes?

Man Instagram vieta vajadzīga, lai pētītu- kāds saturs visiem (par "lietus sandaļu" tēmu) apkārtējiem patīk vislabāk. Pētniecība, vienvārdsakot.
25.11.2018 18:25 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Mani komentari par jebko vienmer ir bijusi neitrali. Es nekad nevienu tapat vien neesmu izsmejusi par to, ka cilvekam mazak. Nav mana vaina, ja kads nevar pardzivot to, ka otram ir vairak.
Taja senilaja disjusija Ridziniece pieblava ka nenormala 3 lapas par to, ka es melojot par mantu autentiskumu. Kadel to nepatik atcereties? Es paradiju, ka vina kartejo reizi blauj pa velti. Neaptveru, ka si sieviete ir ar novirzem un melnu uzdos par baltu.
Vispretigakos komentarus par to, kadas seit visas stulbas vistas un ubadzes, kuras nekad nekur nav bijusas un 100gadus nepelnis ta ka vina, ir rakstijusi tiesi DieKleineHexe.
25.11.2018 18:18 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nu meitenes... (l)
Es šoreiz gribētu aizstāvēt Cataleya
Skaudība nav laba lieta. Nu lai viņa fočējas ar rolex, bolex vai vēl visādiem pulksteņiem. Ko tad viņai vajadzēja nofočēties kā viņa raud vai ko citu negatīvu? Tas būtu domāts tā, ka mēs varētu pārliecinâties, ka mums iet labāk nekā viņai (l)
Man par Cataleya cik esmu lasījusi viņas komentārus ir radies tikai labs iespaids, kārtīga, gudra, ļoti izpalīdzīga ar padomiem meitene. :-)
Nesekoju tik ļoti Cataleya, lai ņemtos spriest par to visu ko sasniegusi, bet māksla nav paplest kājas arābu šeiham, māksla ir strādāt un nekad nepadoties. :-)
25.11.2018 18:13 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
odetta, bet kadelj ir jafotograafee metela birka un pulkstenis? es priecajos par sasniegumiem, bet taaa uzvediba sheit r tik shausmiga, es drizak sliecos domaat, ka vinai vienakrsi ir turiigs viirietis un taa arii ir visa vinas karjera :) :-P
25.11.2018 18:13 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
ShabbyEve-jaa, tev ir taisniiba tur,ka biezi tie beerni,kuriem berniiba ir bijusi loti gruuta censaas peec loti labas dziives veelaak,man pasai rados ir taadi cilveeki.Nu katrs palielaas ar to kas ir -vienam taa buus izgliitiiba,citam skaists augums,veel citam laba maaja,masiina utt.Un kas tur buutu tik nososdoss?Nu ja kaads nespeej paardziivot to,tad taa ir pasa vaina.
Labak padaliities ar to,kas cilveeka dziivee ir pozitiivs,labs,ne visu laiku vaideet par slikto dziivi.
Iipasi veel tad,ja sasniegts pasa speekiem.Es loti lepojos ar saviem radiem,kuri dziivo labi.Prieks !:-)
25.11.2018 17:57 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Cataleya, atvaino, bet pati Tu esi radijusi par sevi sausmigu iespaidu, bildejusi meetela birkas un roku pagriezusi taa, lai visas redz, ka tev ir rolex pulkstenis, stasti par privatajiem soferiem utt. ta ir lielishanas, bet psihologi saka, ka, ja berns berniba ir cietis loti lielu trukumu un nabadzibaa dzivojis, tad pieaugot vins bus loti uz naudu tendeets, kas nav slikti un lieliigs.
25.11.2018 17:43 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Jaskatas uz Ridzinieces un DieKleineHexe attieksmi pret dazam lietotajam savadak: es saku uztvert ka savu fanu pulcinu. Iedomajieties- tada Hexe seko katram manam vardam, komente manas bildes.. un visu arpus temas: ka tikai izgazt kartejo samazgu spaini un apmelot. Nevar cilveks savadak pardzivot.
Ridziniece ari skrien visur pakal un atkarto no konteksta izrautus vardus.
Nu apsestas fanes! (l)
25.11.2018 16:11 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
odetta, prieks, ka te ir vēl kāda domubiedre, vai varbūt par vairākas! :-D
25.11.2018 15:52 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
blackpoetry-manai radiniecei ,kura arii ir Cosmo ,un kura ieteica man te ienaakt pirms vairaakiem gadiem,iemineejaas ,ka te ir taada forsa parunaasanaas ar sievieteem ,arii tuuliit buus PhD,tad zinu veel vienu sievieti,kurai arii bija PhD -veel nodomaaju -taads malacis!!!!!Tagad zinu ,ka lielaakaa dala sieviesu te ir loti jaunas,toreiz nezinaaju.
25.11.2018 15:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Nu bet.. te tak tikai skolnieces un patversmju iedzīvotāji. Nevar būt, ka kādai ir normāla un vairāk kā normāla dzīve.
25.11.2018 15:16 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Atceros, ka Rīdzniece te kaut kad aktīvi rakstīja, ka nevar būt, ka cosmo sēž PhD studentes, lai es beidzot melot. :-D
25.11.2018 14:46 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Rīdziniec, bet kas tev tā par ilūziju, ka uz tavām samazgām kādam vajadzētu atbildēt “mūžīgi laipni”? (t)
25.11.2018 02:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ri apsaubamas profesijas parstavji.

uriem ir vairak par vinu vai vinas gimenes locekliem, ir

Psihiski slimo dalibniecu komentarus gruti novertet- smieties vai raudat. Ja godigi, baisi, ka tik loti dzives saesti, launi un nenovidigi individi ir kaut kur tepat mums apkart. Drosi vien izskatas pec normaliem cilvekiem, bet kas galva daras....
un koes teicu ka cataleya prasta baba vien ir, nevis muzigi laipna....re ka saka sudu kustinat saka smirdet skali:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-P man ka vienmer taisniba!(l)
24.11.2018 20:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits