Skaists instagram profils

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Kāda veida bildes būtu jāliek instagramā, lai profils būtu skaists, gaumīgs un šiks? Kādi knifi būtu jāņem vērā? Šeit noteikti kāda ir zinoša šādās lietās, un varbūt var drusku pačukstēt! :-)
Paldies!
04.01.2017 19:00 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Man IG arī ir sava veida dienasgrāmata.
Sasmējos par tagu newmommy :D Ir tāds niķis mātēm. Un arī šķiet absurdas tās bildes uz gultas ar paplātem ar kafiju,kas ir ok, bet te vel kastaņi, lapas un gaismas virtenes. Aha.Tā nejauši. Man tas nepatīk, jo var arī realistiskākas bildes uzņemt skaistāk.
Pati sekoju vairak tiem profiliem,kur ir stāsti apakšā. Piemēram,egle. Un apakšā,kā sagaidīti Ziemassvētki,kas uz galda, kādas sajūtas utml. Nu kā Ievai Ciprusei. Parastas bildes, bet komentārs apakšā to noskaņu ļoti veido.
05.01.2017 10:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
blackpoetry
Kā viņas so naudu pelna? Nelamā :) Es tiešām nezināju, ka ta dara, interesanti.
05.01.2017 10:09 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tad, protams, patīk bilžu daudzveidība. Ja vien tu neesi kāds recepšu, fitnesa u.c. profils, tad ir labi likt dažādas bildes, lai nav tā, ka ir 5 selfiji pēc kārtas, bet, miksēt bildes - selfijs, dabasskats, ēdiens, kaķis, apģērbs utt.

Tikko piefiksēju, ka man pēdējās sešas bildes ir kaķu bildes. Oh, my. :D
05.01.2017 10:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Labrit!
Man ir kaa Arietai, instagram man ir sava veida dienasgramata lai cik divaini tas neizklasitos.
05.01.2017 10:03 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Arieta, gaumīgs kopskats piesaista jaunus sekotājus, rada interesi paskatīties bildes tuvāk! Es pieļauju tāpēc IG blogerēm ir būtisks šis toņu saskaņojums utt.
05.01.2017 09:59 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Mans hobijs ir fotografēšana un pārsvarā lieku dabas skatu bildes, sevis taisītās kūkas (arieta iedvesmoja uz to), un pa reizei arī pa kādai savai bildei, jo nevaru saprast, kas labāk patīk - fotografēt vai fotografēties :D
Pati sekoju līdzi arī fotogrāfiem, gan amatieriem, gan profesionāļiem, jo man dabas skati ir tuvi, tāpat arī sekoju meitenēm, kas gatavo, vienvārd sakot, sekoju tādiem cilvēkiem, ar ko sakrīt intereses. Nesekoju dūdām, kurām ir tikai selfiji.
05.01.2017 09:52 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
mis_magdalena :D izklausās iedvesmojoši :D.
Es par to vienoto filtru, krāsām, saskaņošanu bla bla bla, tā padomāju - bildes katru dienu skatos aktuālajā lentē (?), tad tak pazūd jēga no tās vienotības, jo nekad, skatoties bildi, neatveru lietotāja profilu un neskatos, vai bilde pēkšņi neizkrīt no konkrētā profila "rāmīšiem" (t).
05.01.2017 09:34 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Bieži šķiet, ka tie profili kuros ir vienāda filtra foto un kompozīcijas ir izteikti domāti citiem, jo saturs, doma nav nekāda, trīs vārdi un neskaitāmi tagi. Tādam profilam var pasekot, bet plikas bildes apnīk un ātri vien atsekojos.
Personīgi mani interesē arī saturs.
Tagad ir tendence instagram izmantot profesionālo kameru, reizēm tas izskatās jau pēc fotogrāfa portfolio, es tādiem ar nesekoju, jo atkal nav satura. Plika kāzu bilde vai dabas ainava nav interesanta.
Citadi ja pazīsti to cilvēku, tad savādāk.
Neskaitāmi selfiji ar pārspīletu filtru ir vispār kaut kas :-D, , es tādiem arī nesekoju, gluži vienkārši mani nesaista pārāk uz sevi versti cilvēki, bet ir kam patīk :-P
05.01.2017 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Kaut kāda video bija teikts, ka ir labi vairākos attēlos pēc kārtas izmantot tos pašus toņus un filtrus (piemēram, sarkana krūze; sarkana kleita; rozes u.t.t.). Tad profilā visas bildes piestāv viena otrai.
Protams, krāsas un filtrus periodiski maina.
05.01.2017 02:42 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Te laikam dažas nesaprot, ka tās meitenes ar tām "dīvainajām" kompozīcijām pelna naudu un bezmaksas preces. Nu nevienam nepatiks plika, netīra kafijas krūze un pusēsta maize, bet skaistas kompozīcijas priecē tūkstošu acis un nes naudu. Kas tur ko brīnīties? Estētiskas lietas vienmēr būs modē.
05.01.2017 01:21 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Mani uzrunā konti ar skaistām, gaumīgām bildēm, tomēr ar bildēm vien nepietiek. IG sekoju dažām nepazīstamām sievietēm, kurām ir ne tikai skaistas bildes, bet arī interesanta, man tuva personība (vismaz ir radies tāds iespaids), tādas, ar kurām labprāt dzīvē gribētos satikties uz tasi kafijas. Tā pati šeit pieminētā Agnija Grigule- jā, super profils, atstrādāts un pārdomāts, bet nesekoju, jo neuzrunā viņas soc.tīklos pozicionētais tēls.
05.01.2017 00:31 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
ig profils, man pašai, vairāk ir kā sava veida dienasgrāmata

Šis par mani. Mans IG konts ir privāts, pieejams tikai tuvākajiem draugiem, lai gan veidoju to vairāk pati sev. Reizēm patīk patīt bildes atpakaļ, izskatīt vēlreiz, palasīt ko pie konkrētās fotogrāfijas esmu rakstījusi. Sanāk tāds kā mazs ceļojums atmiņās. :) Protams, nelieku iekšā miglainas vai sliktas kvalitātes bildes, pārsvarā ievietoju bildes no ceļojumiem, no ikdienas mirkļiem, selfiju tikpat kā nav. Pie krāsām un fontiem īpaši nepiedomāju, man tur ir no visa pa druskai. Jā, varbūt mazliet haotiski, bet profils atbilst manai tikpat haotiskajai dabai. :)
05.01.2017 00:08 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Savā kontā lieku reti bildes un ar sevi lieku vēl retāk,pēdējā laikā īpaši,jo pēc zāłu terapijas izskatījos slikti un bija skumīgs periods dzīvē. Neesmu perfekta un arī maas bildes nav perfektas.
04.01.2017 23:42 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
džodžo un obligäti gruzinu valodaa, lai glitaks fonts gramatai :)
04.01.2017 23:42 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man gan patīk arī tās nevajadzīgas brokastu kombinācijas ar puķu pušķiem. Vienkārši acīm patīkami. Patīk skatīties, kad cilvēki spēj kaut ko skaisti sakombinēt. Arī par krāsām kaut kā vienalga.
Mana instagrams lielākoties ir ceļojumi un selfiji, bet kaut kā pēdējā laikā sanāk visu likt rozā toņos, bet tas ļoti labi parāda manu dzīvi pēdējā laikā - pērku visu rozā. Tāpēc es varētu teikt, ka mans instagrams ļoti parāda manu personību.
04.01.2017 23:32 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Lai instagram konts būtu izdevies, noteikti vajag šādu bildi :)------

+vēl bildes no sporta zāles, selfiji ar atšautu dupsi utt...
04.01.2017 23:20 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ja runājam par to, kas nepatīk:
- tas, ko te minēja iepriekš - pārspīlēta kāda atdarināšana, no sērijas "te es dabīgi skaista, nejauši nobildēta", lai gan visās bildēs spraucas ārā tas, ka autore grib parādīt cik viņa te smuka vai cik pārspīlēti uzbāzīgi nobildētas kājas ar vilnas zeķēm ar grāmatu uz ceļiem un kakao krūzi rokās. :D nu, tā teikt,banāli un jau noiets etaps;
- desumaizes uz šķīvja, kas uzlikts uz nospeķota galda , un fonā aiz galda mētājas čības vai sieriņi. Un nākamajā dienā pilnīgi tas pats, tikai desumaižu vietā kotletes ar sinepēm.
- pupi, lūpiņtūtiņas un šķobīšanās tajos īsajos video ar mūziku fonā. Nu tādas Vogue modeles, ka tik turies! :D
- " tagi" vietā un nevietā, un pilnīgi ne pa ķeksim. Kāpēc? : latvianbeauty, newmommy, latviangirl, happy, girl, beautygirl, utml. Un vēl kādi 10 klāt. Un tas viss zem vienas selfijbildes. :D
Uuun tajā pat laikā, manā IG ir tieši tas pats, kas kādam noteikti besī vai nepatīk (miljons kaķu bilžu, fočētas ar priekšējo kameru ne tajā labākajā apgaismojumā, uzplaukušās orhidejas, selfmade lašu ikri, utml.), bet man ir pilnīgi vienalga, jo nevienam necenšos ar savu profilu pielīst un savākt folowerus. :D
04.01.2017 22:48 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
arieta, tavs profils vairāk ir kā spēcīgs atgādinājums brīžiem, ka neesmu ēdusi.:-D vai arī apēdusi pārāk daudz. :-D
.
manuprāt, vienkārši ir jābūt tai sajūtai, ka tas, ko es lieku, ir pārdomāts un kvalitatīvs, kas savukārt nenozīmē bliezt vienu filtru visām bildēm pēc kārtas, ja tas neder, kā arī kaut kādu ekstra-ultra mākslīgumu, no kā patiešām paliek daudz par daudz garlaicīgi. ak jā, vēl visu garlaicīgāku padarīs, ja liksi katrā bildē mākslīgu selfiju, kas bieži vien liek domāt par to, vai tiešām cilvēkam nav ar ko citu palepoties kā tikai ar savām uzacīm, lūpām, krūtīm.
Nesaprotu par ko tik daudz sekotāju , ja aktivitāte zema un plusā vēl tāda pelēcība .

melnbaltas (ok, more like pelēcīgas) ir tīri foršas, ja vien kvalitatīvas.
04.01.2017 22:35 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Patīk, ka visām bildēm ir viens filtrs izmantots. Nav tā, ka viena bilde ir blāva un miglaina, nākamā koša, ar visām varaviksnes krāsām.
Es tieši esmu sajūsmā par profiliem, kur dominē pelēks, balts, melns. Pati cenšos pie tā pieturēties, bet vēl ir, kur augt. :D
Tad, protams, patīk bilžu daudzveidība. Ja vien tu neesi kāds recepšu, fitnesa u.c. profils, tad ir labi likt dažādas bildes, lai nav tā, ka ir 5 selfiji pēc kārtas, bet, miksēt bildes - selfijs, dabasskats, ēdiens, kaķis, apģērbs utt.
04.01.2017 22:35 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
"re, kur es tikai no rīta ēdu ļoti estētiski baudāmas brokastis un uz galda gluži netīšām ir vairākas smaržu pudelītes, pūdernīcas, žurnāli un ziedi"... Izskatās baudāmi, bet dažreiz nevar neaizdomāties - WTF?

hahah :D es tieši to pašu domāju - nu kāpēc? :D
Bet vispār man ir tāpat kā arietai nekas nav saskaņots, tad selfijs, tad piparkūka, tad vēl kaut kas :D Tur lieku bildes vienkārši tāpat. Kaut ko nofočēju un padomāju - "jāieliek instagramā ":D netaisu speciālas fotosesijas
04.01.2017 22:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!