Vīrieša attieksme pret mani sabiedrībā

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Līdz šim ar vīrieti vairāk laika pavadām divatā, un ar to viss ir lieliski, rūpes un mīļums, čubināmies un mīlināmies :)
Bet pēdējā laikā ir nācies pabūt sabiedrībā (ballīte, pasēdēšana ar draugiem), un tagad sāku atskaŗts, ka man ne pārāk patīk viņa attieksme pret mani. Nē, neko sliktu jau viņš nedara :) Bet ir pāris lietas.
1. Sabiedrībā viņš kļūst dominants, skaļāks, pulcina ap sevi cilvēkus, iniciē diskusija un dominē dialogos. Savukārt es esmu tāda, ka neiešu jau viņu tur pārbļaut, līdz ar to palieku tādā kā otrajā plānā.
2. Viņš nepievērš tik daudz uzmanības man. Mierīgi var stundu norunāt ar kādu, pat nepienākot un nepķerot mani, neparūpējoties, lai man ir piepildīta glāze un tamlīdzīgi.
Sanāk, ka pavisam citādāks cilvēks nekā ar mani divatā.
Kā jūs uz to skatāties?
Kā jums ir ar jūsu vīrieti sabiedrībā?
02.01.2017 14:38 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
uzreiz liek secināt, ka vīrietim no manis vajadzējis tikai pliku seksu.

Es tiešām nevaru saprast, kā cilvēkam, kam ir jūtas, vairāku stundu garumā neparādās vēlme kaut vai, ejot uz to pašu pīpētavu, pa ceļam pieiet pie sava mīļotā cilvēka. ;-) Nu, es ar tādu attieksmi noteikti nebūtu mierā.
Ja piedāvā manipulēt ar seksu attiecībās, tad varbūt arī par sekām pastāsti.

Caloo, kāds vispār sakars ar manipulēšanu? Ja tu manā komentārā kaut kādā veidā izvilki "Es ar tevi šodien negulēšu, jo tu nevienu reizi pie manis nepiegāji.", tad tev ir lieliska fantāzija. Es konkrēti akcentēju vīrieša rīcību - visu vakaru ignorē, bet kāpēc gan ne? Seksu jau tāpat beigās dabūs.
Konkrēti es tādā situācijā ar tādu cilvēku vispār netiktos nevis tajā vakarā nedotu, jo, redziet, man uzmanību nepievērsa.
Nevajag izdomāt to kā nav.
04.01.2017 01:34 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Mistel, tās bija manas pirmās attiecības un kopš to beigām pagājuši nu jau vairāk kā 6 gadi. Tolaik man tā situācija likās pilnībā pieņemama. Iespējams, tāpēc, ka citas pieredzes man nebija. Nebija ar ko salīdzināt, nebija pieredzes no kuras mācīties. Lai gan, kā jau minēju, man attiecībās ir svarīgi tas, ka viens otram dod to brīvības devu, tagadējās attiecībās vīrietis izrāda interesi arī pasākumos, kurus kopā apmeklējam. Iespējams, ja viņš uzvestos tāpat kā pirmais draugs, arī es vairs nebūtu ar to tādā mierā kā agrāk - kā nekā, gadi pagājuši, radušās jaunas prioritātes, vīrietī meklēju, iespējams, ne vairs tās vērtības, kuras interesēja 18 gadu vecumā, bet jau pavisam citas... Es tikai padalījos ar to, kāda bijusi mana pieredze saistībā ar šo jautājumu. Atvaino, ja pa skarbu atbildēju uz Tavu pirmo komentāru. Tā ir, ka manā dabā ir vispirms uzbrūkošā tonī kaut ko uzrakstīt un tad tikai sākt domāt. :D :)
04.01.2017 02:32 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mistel
Ok varbūt es par šerpu izteicos, atvaino. :) Vnk Tu tā uzrakstīji itkā sekss ir kaut kāda balva, kas pienākas par pareizu uzvedību.
Bet ok, nav jau normāli, ja čalis pa visu vakaru neatrod laiku meitenei, kas ir atnākusi, lai būtu kopā ar viņu.
04.01.2017 10:03 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Ophelie, un kā lai pakašķējas ar tik pieklājīgiem cilvēkiem? :-D Es jau arī skarbi uzrakstīju, atvaino mani arī. Vienkārši pēc tava komentāra nopratu, ka tāda attieksme tev liekas normāla.
Caloo, nu, tajā vecumā pieņemu, ka daudzi to uztver kā kaut kādu balvu. :-) Bet, nu, ne par to bija runa. Viss ok. :-) Prieks, ka arī vīrieši uzskata, ka tas nav normāli.
04.01.2017 12:11 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Mistel, viss kārtībā! ;)
04.01.2017 14:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits