Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieša attieksme pret mani sabiedrībā

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Līdz šim ar vīrieti vairāk laika pavadām divatā, un ar to viss ir lieliski, rūpes un mīļums, čubināmies un mīlināmies :)
Bet pēdējā laikā ir nācies pabūt sabiedrībā (ballīte, pasēdēšana ar draugiem), un tagad sāku atskaŗts, ka man ne pārāk patīk viņa attieksme pret mani. Nē, neko sliktu jau viņš nedara :) Bet ir pāris lietas.
1. Sabiedrībā viņš kļūst dominants, skaļāks, pulcina ap sevi cilvēkus, iniciē diskusija un dominē dialogos. Savukārt es esmu tāda, ka neiešu jau viņu tur pārbļaut, līdz ar to palieku tādā kā otrajā plānā.
2. Viņš nepievērš tik daudz uzmanības man. Mierīgi var stundu norunāt ar kādu, pat nepienākot un nepķerot mani, neparūpējoties, lai man ir piepildīta glāze un tamlīdzīgi.
Sanāk, ka pavisam citādāks cilvēks nekā ar mani divatā.
Kā jūs uz to skatāties?
Kā jums ir ar jūsu vīrieti sabiedrībā?
02.01.2017 14:38 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Par to otro punktu - varbūt esmu briiiiesmīgi ciniska, bet man nepatīk, piemēram, ja ballītē satieku sen nesatiktu paziņu, pļāpāju ar viņu, bet viņš visu laiku čubinās ap savu otro pusīti. Vai tu tiešām nevari nepavadīt vakaru neapķēris draudzeni, nemasējot viņas plecus/muguru/kāju, bet uzvesties kā normāls cilvēks? :D
Arī man pašai ne īpaši patīk čubināties publiski. Jāatpūšas no otra taču arī :D
02.01.2017 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
1. Nu acīmredzot viņš ir tāds cilvēks, kuram patīk būt uzmanības centrā, kompānijas dvēselei. Ko tur padarīt? Tev jau nav jābļauj viņam obligāti līdzi. Ļauj, lai izrunājas, ja grib. :D
2. Piekrītu Mincim. Mani kaitina tie pārīši, kas vienmēr salipuši kopā pat ballītēs tā, ka citi cilvēki nevar normāli parunāt. Liekas, kāpēc tad jāsatiekas ar citiem cilvēkiem, ja visu laiku gribas čubināties tikai divatā. Varēja taču tikpat labi mājās palikt.
02.01.2017 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Kad man bija 21, tad man arī likās, ka aprakstītās situācijas ir problēmas :D Vienigi es neko neteicu.
1. UN? Kur tieši ir problēma?
2. Vai tajās ballītēs Tev nav neviena pazīstama ar ko parunāties? Ja nu totāli nav, tad varbūt vai nu atgādini pati par sevi jebsu neej līdzi, ja zini, ka tev nebūs ko darīt. Es neeju vīram līdzi uz darba pasākumiem un izvairos iet uz ballītēm, kur lielākā daļa viņa kolēģi/studiju biedri etc. Jo zinu, ka viņi runās ar lietām, par kurām man nav ne mazākās saprašas un intereses.
02.01.2017 15:05 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Pasākumos, kur ir citi cilvēki ar ko komunicēt, mani tas neuztrauc. Ja jau zinu, ka pasākumā nebūs ko darīt, izvēlos neiet. Kādreiz rāvos uz visiem pasākumiem, kur devās draugs un tad arī sanāca stulbas situācijas, apvainojos par sīkumiem. Bet nu diezgan daudz laika man vajadzēja lai to saprastu, vismaz gadus 4 :D
02.01.2017 15:15 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Es arii neredzu problemu, logiski, ka vins grib parunat ari ar citiem cilvekiem.
Vinam nav tevi jaaptekaleee kaa mazu beernu
02.01.2017 15:16 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Daļēji saprotu autori. Pirmais punkts šķiet pieņemams, bet otrs nē. Kaut vai par to, lai vīrietis uzmet aci lai nav tukša glāze un tml., izrāda uzmanību, rūpes. Tas nenozīmē uzreiz publisku laizīšanos.
02.01.2017 15:18 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Mans draugs dara tāpat kā Tu gribētu, lai tavējais dara kā otrajā punktā, goda vārds gribas kraut, cik reizes neesam salekušies, jo man tāda attieksme sabiedrībā nav pieņemama.
02.01.2017 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Es gan redzu mērenu problēmu, man tas nepatiktu. Vīrietim nav jāaptekalē kā mazu bērnu, bet gan kā savu sievieti. Protams, var būt situācijas, kad pabrīdina pirms pasākuma, ka nez vai būs sievietei interesenati, jo piem. salidojums vai kas tāds, bet, ja iet abi kopā, tad tomēr arī kopā ir pasākumā. Un nē, man nepatīk ne čubināties, ne skatīties kā citi baigi čubinās non stop sabiedrībā, te nav sakara. Var nonākt nepazīstamā kompānijā un izveidoties jaukas sarunas/pazīšanās ar citiem, bet man nebūtu svešā kompānijā jāspiež sevi bāzties virsū tik lai puisi liktu mierā. Un nebūtu arī jāsēž malā telefonu rubinot. Domāju palasot gudrākas etiķetes grāmatas, ir minēts cik ilgi pieklājas atstāt sievieti vienu svešā kompānijā - t.i. Ok uz pīppauzi paiet nost un papļāpāt, bet ne jau stundu sievietei jādomā kā sevi nodarbināt.
02.01.2017 15:27 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Protams, laizišanās sabiedrībā man arī nešķiet saistoša :D Runa ir vairāk par rūpēm, kā jau te minēju, kaut vai par to, lai parūpētos par manu dzērienu. Ik pa laikam pienākt klāt, nu kaut kā tā.
Man gribas izjust to, ka mani uzpasē
02.01.2017 15:27 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
1. punktā problēmu neredzu. Ja tu pati saki, ka tev negribas būt publikas uzmanībā, tad kur problēma, ka paliec otrajā plānā.
Par 2 punktu:
Kaut vai par to, lai vīrietis uzmet aci lai nav tukša glāze un tml., izrāda uzmanību, rūpes. Tas nenozīmē uzreiz publisku laizīšanos.

+
Es būtu ļoti sašutusi, ja ar vīrieti atnāktu uz pasākumu, bet viņš pazustu pūlī un neliktos ne ziņis par mani. Tas nenozīmē, ka jāčubinās vienam ap otru sēžot klēpī, tas nozīmē, ka ir jāizrāda pieklājība un cieņa pret savu sievieti.
02.01.2017 15:27 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Es domāju palielā kompānijā pilnīgi easy sievietei pienāktu klāt svešs vīrietis iepazīties, tad ko- jāsaka nee nee, man tur kaut kur ir mūža mīlestība, kas jau stundu neliekas ne zinis? Jo drīzāk aizrautīga čalošana/flirts puisim tomēr nepatiktu.
02.01.2017 15:30 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Mans ir tāds pats :) apzinos, ka mans draugs citu acīs vienmēr ir autoritāte un ved baru sev apkārt. Viņam jāuztur statuss. Tas noteikti nav slikti. Un savā ziņā komunikācija ir darbs, tu sevi kompānijā prezentē, vienalga vai paziņas vai draugi, čomi. Viņi grib būt līderi. Un vismaz ar manu draugu nav tā ka nemaz nepienāk, pienāk, tikai retāk jo uzmanība ir jāpievērš citiem - pēc tam kad atvadamies no pārējiem un esam divatā, tad atkal visa viņa uzmanība ir man un visa manējā viņam.
02.01.2017 15:34 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Ja tu pati saki, ka tev negribas būt publikas uzmanībā, tad kur problēma, ka paliec otrajā plānā

marcy, es nesaku, ka man nepatīk būt publikas uzmanībā. Man patīk! Bet vīrietis to visu savāc sev
02.01.2017 15:37 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Izklausās, ka mēģini radīt problēmu tur kur viņas nav...(t)
02.01.2017 16:09 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Mūsmājās notiekot ballītēm par tukšo glāžu neesamību sievietēm rūpējas mans vīrs (namatēvs), nevis sieviešu vīri, draugi.. mūsu draugu un radu mājās ir tieši tāpat.
02.01.2017 16:13 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Ms ir liidziigi,kaa V.L.K. balliitees!Nama teevs atbildiigs par dzeerieniem,es atkal piedaavaaju eedienus!
Man patiiik,ka mans viirs runaa ar citiem cilveekiem,izraada interesi par cieminiem!Es pat nespeeju iedomaaties taadu situaaciju,kad mees buutu visu vakaru kaa salipusi!Tad jau nav veerts nekur iet,ja nevar parunaat ar citiem!Man pasai arii patiik parunaaties,padejot ar citiem viiriesiem.
02.01.2017 16:39 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Man gribas izjust to, ka mani uzpasē
Tu esi suns vai sieviete? Jums ir BDSM role model attiecības un viņš ir Tavs saimnieks?
Kaut kā nepazīstu dzīvē nevienu sievieti ap 35, kurai vajadzētu uzpasēšanu, ja vien nav runa par augstākminēto. Viņas visas ballītē atradīs ar ko parunāt, pat ja čalis aizklīdīs uz ballītes otru galu.
Patstāvīga un neatkarīga. Ok, man varbūt gadās tādas party animal draugos.
02.01.2017 17:06 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Mīlināties varat divatā visu laiku. Kāda jēga iet uz pasākumu, ja gribi tikai ar viņu apķērusies staigāt? Tik izrādīties, ka esat kopā? Nupat bijām ballē, protams, dejojām abi vairāk kopā kā ar citiem, bet katrs izdancojāmies ar citiem, runājāmies.. man liekas pašsaprotami, ka, ja ejat sabiedrībā, tad ar domu komunicēt ar citiem. :-)
02.01.2017 17:08 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manuprāt, ir normāli, ka ir cilvēki, kas sabiedrībā ir skaļāki kā citi, vairāk uzmanības centrā, tas, ka Tev šķiet, ka tādā gadījumā Tu nevari būt visu uzmanības centrā, manuprāt, ir bērnišķīgi un viņš pie tā nav vainīgs, ka citiem šķiet interesantāks.
Par otro punktu- ir normāli, ka viņš Tev nepievērš tik daudz uzmanības kā tad, kad esat divatā, galu galā uz ballīti jau iet komunicēt, izklaidēties arī ar citiem cilvēkiem. Agrāk mans vīrs arī vairāk gribēja būt kopā pasākumos, blakus, to pašu dzērienu ieliet, mums ir sanākuši vairāki strīdi par to, jo es neesmu mazs bērns vai tik nespējīga, ka nevarētu palikt bez viņa. Man patīk pasākumos sarunāties, būt ar citiem cilvēkiem un man vienmēr ir bijis tā, ka blakus ir kāds vīrietis, kurš var man to glāzi piepildīt. Apķeršanās, bučošanās un citas fiziskas jūtu izpausmes cilvēkos man riebjas, citi var darīt, ko grib, bet es nepavadu laiku ballītēs sadevusies rokās ar vīru.
02.01.2017 17:35 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
Visam ir savas robežas. Ja es aizietu uz pasākumu un par mani kaut vai stundu neliktos ne ziņas arī nebūtu apmierināta. Un nevajag jau bučoties un mīlināties publiski tajā laikā.
02.01.2017 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits