Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Neatbalstu Ziemassvētku komerciju.. šis ir laiks, kad labdarības organizācijas uzdarbojas ar 100 kāršu joni, veikalu reklāmas burtiski kliedz pirkt nesamērīgu dārgu dāvanu, bankas un citi augļotāji kliedz aizņemties .. apkārtējie ar nosodošu skatu metas virsū, ja neesi uzdāvinājis pietiekami labu dāvanu.. kas notiek? Ja ledusskapis un galds nelūzt no pārpilnības ar visādiem draņķiem un zem eglītes nav saliktas 101 dāvana tie nav svētki.. kur mēs virzamies?:-O kur paliek prieks par kopā būšanu, dalīšanos un vienkārši uzklausīšanu? Tā vietā selfiji un dāvanu atrādīšanas iG, snapchat utt.. :'-(
28.12.2016 14:35 |
 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Smējos kolēģim, ka man dāvina traukus ar ziediem.
Un šeku reku drauga ome uzdāvināja.
Lai gan bija noruna, ka saņemsu vilnas zeķes.
Nepatīk nedz trauki, nedz gultasveļa, jo man patīk ļoti askētisks stils un labas lietas.
tad, lai labak dāvina tiešam zeķes un kaut ko ēdamu.
Nevis mantas, kuram nevar atrast pielietojumu.
28.12.2016 14:31 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Atceros, kā skolas gados krāju naudu no savas kabatas naudas, pusdienu naudas lai vecākiem nopirktu dāvanas uz svētkiem

wow, mēs visi tā darījām, jo kabatas nauda bija mūsu vienīgais ienākums. Vēl kāds varoņdarbs?
28.12.2016 14:27 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Bet ja piedaloties šajā "sociālajā spēlē" kur tu esi vienā "materiālajā labklājības līmenī" tu izvēlies nedomāt par personalizētu dāvanu cilvēkam, kuru pazīsti vairāk par 7gadi, tad manuprāt kaut kas nav ok, iespējams ar šo cilvēku, attiecībām vai ko citu.

Nu ar tādu konveijera domāšanu nebrīnos, ka no mušas esi uzpūtusi ziloni. Nu nav visi vienādi. Es neesmu! Un ļoti daudzi nav! Man nav vispār būtiski ko un par cik un kā man uzdāvina un vai vispār uzdāvina, pat tie, kurus pazīstu no bērna kājas! Man pašos pamatos dāvanas kā tādas, nav svarīgas. Ir super saņemt dāvanas, protams, ka ir! Bet es negaidu ziemīšus tādēļ, lai varētu rīvēt plaukstas un gaidīt, ka tagad nu tik būs! Ja ir - tad priecājos, ja nav - nu un? Tādēļ manu pauri nenotrulina ŽULTS par to, ka man uzdāvināta tāda vai nekāda dāvana, bet Baibai šitāda.
Es tev iesaku aizdomāties šādi - lielākā daļa "slikto dāvinātāju" vienkārši cant be bothered ar to visu, bet konveijerdomātāji uzspiež to savu ziemassvētku tradīciju...tirgotāji dara visu, lai tu "neaizmirstu" nopirkt to dāvanu. Visur reklāmas, filmas, izpārdošanas utt. Tas viss ir tik komerciāli. Un man ir skumji noskatīties uz to, cik pārskalotas smadzenes ir lielākajai daļai sabiedrības! Tikpat, cik tu domā, ka ja jau mēs dzīvojam materiālā sabiedrībā, tad mums vajag visiem tagad pielāgoties, citi domā tieši pretēji... un tas uzskats, ka tuvam jau nu vajadzēja neignorēt TAVAS dāvanu vēlmes, ir vispār kronis. Kas tu tāda esi, lai cilvēks skrietu un ķertu to, ko tev vajag un gribās, bet pati pirkt nevēlies vai nevari? Kādēļ kādam ir vispār janoskrienās, jātērējās, lai apmierinātu tavu alkatību un lai tu pēc tam nesēdētu forumā un nenodirstu savu draudzeni? Acīmredzami, ka neesi tu ne laba draudzene, ne tu esi cilvēkam svarīga īsti, ja viņš tā nolēma ar tevi nežēlīgi izrīkoties.
28.12.2016 14:26 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
KristīnA!
Tieši ta - ieklausāmies, jo tas liekās svarīgi. Iespējams, ka katram ir sava svarīguma skala, kur dāvanas nelikās svarīgas, bet man tās ir bijušas svarīgas kopš sevi atceros. Atceros, kā skolas gados krāju naudu no savas kabatas naudas, pusdienu naudas lai vecākiem nopirktu dāvanas uz svētkiem. Jā un man tas likās svarīgi, jo arī materiālais veids, kā izrādīt mīlestību un attieksmi ir tikpat labs, kā vārdiskais & emociju/jūtu.
Es savējo mammu apsveicu līdzīgi, nopirku veselu maisu ar dažādām lietiņam kuras viņa nevar atļauties ( pensionārs tomēr.. ) smuki sapakoju un tiešām izbaudiju to sajūtu, kad redzēju ka viņai patīk :)
28.12.2016 14:24 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Ernestīne,nav vērts! :-D Tagad mums uz pieres ir iededzināts "mantkārīgās cūkas" vai "dižciltìgā,mantkārīgā caca".:-D Lai jau!
Tas neatsver to prieku,kuru redzēju savas mammītes acīs,jo dāvana sastāvēja no visa,ko viņa bija vēlëjusies un sen runājusi. Jā,es nopirku vienu lielu lietu un visādus sīkumiņus (jauns briļļu maciņš,virtuves piederumu komplekts utt.). Viņas prieks bija neizmērojas. Tā ir mana mīļā mammìte un viņa ir pelnìjusi visu. Ja varētu,tad nonestu viņai zvaigznes! Visas!!!
Runa ir par to,ka mēs ieklausamies. Un iepriecinam savus vistuvākos! :-) un tādos brìžos man ir dziļi pie kājas cik tas maksā un ko teiks citi!
28.12.2016 14:17 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Piekritīšu, ja cilvēks zina, ka, piemēram, neēdu gaļu, bet uzdāvinātu cienastā gaļas pīrāgu, es nebūtu laimīga, drīzāk pat aizvainota. Es vienmēr cenšos padomāt, kas otram patiktu, ja zinu un pazīstu cilvēku.
28.12.2016 14:13 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Skatos, ka visi atduras pret naudas tēmu, bet to pamata domu tā arī neuztver, domāju ka daudziem ir svarīga attieksme un mēs mīļie dzīvojam materiālajā realitātē, kur piekopjam dažādus materiālus rituālus, tad kāpēc izliekties, ka tie nav svarīgi? Tad jau varam tos nepiekopt un viss būs ok ( es nesvinu ķīniešu jauno gadu , tas tā , piemēram). Savu attieksmi mēs spējam izpaust ar vārdiem, sajūtām, ar kaut vai kartiņu, kur ieraksti vēlējumu, kas nāk no sirds.
Bet ja piedaloties šajā "sociālajā spēlē" kur tu esi vienā "materiālajā labklājības līmenī" tu izvēlies nedomāt par personalizētu dāvanu cilvēkam, kuru pazīsti vairāk par 7gadi, tad manuprāt kaut kas nav ok, iespējams ar šo cilvēku, attiecībām vai ko citu.
Ja man uzdāvinātu kaut ko, kas neinteresē cilvēks ko maz pazistu - es pret to nejustos slikti, jo apzinos, ka viņš nevar zināt, kas man patīk/ nepatīk. tādiem cilvēkiem cenšos dāvināt to, ko viņi var izlietot vai vismaz iedot bērniem/ draugiem - končas utt.
Domāju tā arī veidojās briesmīgās dāvanas, kad cilvēki, kas ir tuvi vai labi pazīstami ignorē otra cilvēka vēlmes. Un nēe es nerunāju par trakajām omēm, vai veciem cilvēkiem ( tur ir sava domāšana un viņa ir jāpieņem ,ka tā tas vienkārši ir.. )
Vienīgais ko šajā diskusijā nesaprotu ir tas, kāpēc citi nespēj saprast, ka ne jau naudas ziņā tā ir sū dāvana ka jau minēju varēja Dove uzdāvināt,kas nepavisam nav dārgais brends, bet kurš man ļoti patīk, jo nesausina ādu :D :D Bet gan tajā, ka netika pievērsta uzmanība, doma vai negribēts to darīt. ( par draudzenes apdavināsanu ar to kas man arī pateiktu pateicu, lai saprotat lietas būtību, ka nav tā hroniska problēma un cilvēks nav trūcīgs, kurš nevarētu iegādāties kaut ko kas man patīktu.)
28.12.2016 14:09 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Elza,tad izlasi vēlreiz par maniem krutajiem brendiem!
Dr,vienīgā babene šeit esi Tu! Kā tāda veca,aizspriedumaina tante!
Ledussirds,pievienošos Tev! :)
28.12.2016 14:00 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
kurš gan cels sev asti, ja ne pats :D
par dāvanām - man arī nekas neliekas briesmīgs, ko uzdāvina, varbūt parasti man neko tādu neuzdāvina, par ko šausmināties, bet priecājos par visu.. šogad uzdāvināja trauciņu, kur likt galda piederumus un ēdamkarošu komplektu, es pārlaimīga
28.12.2016 13:58 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Dr, nu uz to, ka ja man kādreiz likās, ka esmu nepatiesi kādu apvainojusi, tagad man tā vairs neliekas:-D
28.12.2016 13:48 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Acīmredzami, ka daudzām nauda un brendi ir sāpīgs temats, tāpat kā nespēja sasaistīt, ka jēdzīga, pārdomāta dāvana var būt ne brends un nemaksāt milzu naudu!!! ;-)
28.12.2016 13:48 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Nelasīju visu diskusiju, bet, es pat iedomāties nespēju, ko man tādu varētu uzdāvināt, lai man tas nepatiktu, vai liktos briesmīgs.
Nu, vienīgi kko vecu vai lietotu, protams.
Laikam esmu dīvaina, bet priecājos arī par šampūniem, gludekli, tosteri utt.
Ja cilvēks ir par mani piedomājis, tas vien jau ir forši. Un, vispār nereti der atcerēties, ka prieku var gūt no tik daudz sīkumiem. Vakar gāju pa ielu ar garšīgu kafijas krūzi rokās un domāju, cik viss ir labi. Ne tādi vien sūdi ir piedzīvoti/ir un būs nākotnē.
28.12.2016 13:48 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Elza, šampūnus visu mūžu esmu pirkusi sev pati.
28.12.2016 13:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mani senči visu mūžu lieto Drogu klāsta kopjošo

:D Es vēl ar PSRS laiku Niveju un Krja Krja šampūnu un breolīnu esmu "kopusies", mani senči vispār vēl tos laikus izdzīvojuši, kad matus ar veļas ziepēm mazgāja, tā ka tev tie senči dikti gados jauni :)
OK, ne pa tēmu. Zinu.
Par dārgo brendu šampūnu tēmu - ja es pērku dāvanās šampūnus/saldumus/kafijas, es visbiežāk tieši dārgo galu izvēlos, jo ne-dārgo galu cilvēks pats var nopirkt.
28.12.2016 13:45 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
ir jāsaprot , ka tā ir tava problēma , ka nespēj novērtēt dāvanu , nevis , ka dāvinātājs ir lohs , kurš pērk un dāvina sūdus , jo redz nav Shiseido , bet Isana (t)
28.12.2016 13:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
hellish, uz ko tu te tēmē? :-D
28.12.2016 13:41 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nu es arī par Drogu šampūnu nepriecātos, lietoju tikai 100% organiskos šampūnus. Šampūnu arī otram nedāvinātu, ja nezinātu zīmolus, kurus lieto. Šampūns ir individuāla lieta, kas vienai matus sausina, otrai tauko. Nu neder visi šampūni katrai!

tad arī pērc sev atlasītos organiskos , bet negaidi , ka tev tagad visiem jādāvina par 25-40 eur dārgos šampūnus . (t) domā visiem ir tik daudz naudas , lai davinātu tev tieši dārgo galu ?
Dārgo galu vai nu pērc pati , vai sagaidi no tuvākajiem , bet ne jau draudzenēm un paziņām , kuri paši varbūt nemaz nelieto tos dārgos šampūnus , jo neuzskata par vajadzīgu .
Mani senči visu mūžu lieto Drogu klāsta kopjošo un nekas , mati pat labāki kā mūsu paaudzei . (t)
28.12.2016 13:41 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Es nez, izlasot šitās vistu kūts sarunas, es tomēr sapratu, ka, lai arī es mēdzu būt rupja, tomēr es esmu daudz krutāka par visām šitām klukstēm:-D
Hello me again:-D(l):-D
28.12.2016 13:39 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nu es arī par Drogu šampūnu nepriecātos, lietoju tikai 100% organiskos šampūnus. Šampūnu arī otram nedāvinātu, ja nezinātu zīmolus, kurus lieto. Šampūns ir individuāla lieta, kas vienai matus sausina, otrai tauko. Nu neder visi šampūni katrai!
28.12.2016 13:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits