Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu paga, te tak tiek apspriestas dāvanas un pilnīgi normāli, ka var kkas nepatikt. Es te, lasot, ar smagi pašokējos un noteikti nebūtu laimīga ja man netīras humpalas dāvinātu. Vēl variants, ka cilvēkam nav tās naudiņas, bet ar tukšām rokām ar kauns nākt vai pliku šokolādi pirkt.
Bet nu to jau var just un zin tikai tās, kas šo dāvanu saņem. Man arī ir bijušas visādas jocīgas dāvanas, kuras man ne īpaši vajag, bet es zinu, ka dāvinātājs ir centies vai nauda ir tik cik ir. Un mest ārā neko nemetu. Vienmēr atrodu pielietojumu. Bet ja man uzdāvinātu kko netīru, acīmredzami lietotu - noliktu to misenēm, lai kāds savāc. Ak es bezkauņa.
27.12.2016 13:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
besame, humpalas šajā visā epopejā bija 1 gadījums ;) Es arī esmu saņēmusi acīmredzami pārdāvinātus krāmus, bet man tas nekad nav kaut kā traucējis dzīvot un tā sakāpinājis emocijas, ka 7 lappušu garumā vajag šausmināties... Es tieši iesmeju par kādu rēcīgu (stulbu, galīgi "nekādu") dāvanu un tad aizmirstu, nevis pēc tam visu gadu visiem stāstu, ka redz, kā mani apvainoja! Uzdāvināja man tādu sūda dāvanu, bet pats priecājās kad manu saņēma! :-D
27.12.2016 13:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vispār šī diskusija ir domāta tam, lai rakstītu, kuras dāvanas nav patikušas. Kas tā par pārspīlētu toleranci, pieticību un smalkjūtību, kad ir jāpriecājas par pašu dāvināšanas faktu un par veltīto uzmanību? Murgi kaut kādi. Nu negaršoja rīdziniecei tas pussaldai baltvīns, nepatika dāvana, tāda arī ir diskusijas jēga. Smieklīgi protams ir par to, ka tas taču ir tik pašsaprotami, ka viņa dzer sausos Čīles. :-D :-D
27.12.2016 13:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vispar tas cilveks ZINAJA ko dzeru, pat loti labi un ka jau teicu tas frontera ir pat letaks ka tas uzdavinatais vins. Tacu te runajam ari par davanu ka tadu neesamibu aiz skopuma, ja cilveks taja pasa laika gaida davanas.;-)
27.12.2016 14:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Ja kas lidziags temas ir gandriz katru gadu pec ziemassvetkiem, daudzi reizi gadaa pasudzas. Un ne tikai cosmo. Cali un citviet ari...
27.12.2016 14:03 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mūsu ģimenē pieņemts, ka lielākas dāvanas dāvinām uz dzimšanas dienām. Ziemassvētkos nekādi vēlmju saraksti netiek stādīti un dāvaniņas parasti ir simboliskas. Nekad saprātīgā vecumā nav ienācis prātā dusmoties, apvainoties vai raudāt par kādu saņemto dāvanu. Tāpat arī manā ģimenes, draugu un radu lokā ir cilvēki, kuri nekad neko nedāvina, bet kuriem es turpinu katru gadu ar tādu pašu rūpību kā citiem sagatavot dāvaniņas šajos svētkos. Tāpat arī nemēru naudā - visiem dāvaniņas ir līdzīgas/vienādas neatkarīgi no tā, cik dārgas/lielas dāvanas šie cilvēki dāvina pretī.
Ja nu retu reizi gadās kas tāds, kas absolūti man nenoder (piemēram, zaļā tēja, kafija, kādu mājās nedzeram, vai šampūns, kāds galīgi neder mūsu matiem), tad šīs lietas saliekam labdarības pakās, jo ir cilvēki, kam tās noderēs. Ārā praktiski nekad neko nemetam.
27.12.2016 14:05 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Rīdziniec, man žēl , ka Tev svētkos netika uzdāvināta reālā dzīve ārpus cosmo :/
27.12.2016 14:07 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu varbūt cilvēkam lieka pudele bija mājās un nolēma pie reizes paķert, lai kreptīgāka dāvana. Primitīva ļoti domāšana, ka visi vienmēr visu dara, lai ieriebtu vai skopuma. Varbūt tu neesi tam cilvēkam tik svarīga, ka par tevi un tavu dāvanu atbilstību nodarbina savu prātu! Vai tiešām par to ir tik ļoti jāapvainojas?
27.12.2016 14:08 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Fionna, man žēl, ka tev netika uzdāvināts e-talons gadam vai naudiņa, lai nav jātirgo lietota veļa.
27.12.2016 14:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja visi kas te ieraksta kaut ko vispar nesvin svekus un 24/7 tup cosmo, diez kas musu vieta iet uz darbu un svineja svetkus... BEIDZ MUGROT no saviem ntajiem profiliem.:-P
ja kas cali ir tema kur vares ziedot davans kas nepatik , pļāpā meklējat sikak.
27.12.2016 14:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Fionna, man žēl, ka tev netika uzdāvināts e-talons gadam vai naudiņa, lai nav jātirgo lietota veļa.???????? Ko vina tirgO?:-O
27.12.2016 14:10 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Vilhelmīne- Es gadiem jau netirgoju neko , un e-talons man ir , paldies :)
27.12.2016 14:10 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
man vispār nepatīk tēmas nosaukums
Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

kaut kā man neiet kopā īpašības vārds briesmīgs ar vārdu dāvana.
nu nevar dāvanas būt briesmīgas, var būt, ka cilvēkam nepatiks kāda dāvana (nebūs vajadzīga utt.), bet tas nenozīmē, ka kādam citam cilvēkam šī paša dāvana liksies slikta :-P
man šogad arī ir sadāvinātas lietiņas, kuras pati sev nekad nebūtu pirkusi, bet es nekad nevarētu neko no tā nosaukt par briesmīgu (t)
27.12.2016 14:11 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Neteiktu, ka briesmigas, bet sajūsmā nekad neesmu par vīra radu dāvanām. Lēti trauki, prasti interjera priekšmeti un kosmētika, lakatini, ne manā gaumē. Vienu gadu bija vilnas zekes, laikam vienīgā dāvana, kas man patikusi.
Man parasti vīrs dāvina foršas dāvanas, bet šogad nobrinijos ari par vienu dāvanu, ko vīrs uzdāvināja savam radiniekam, šokolādes atslēgu. Pārsmējos un pateicu vīram, ko par to domāju :D
27.12.2016 14:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ai, beidziet!
Kādam Rīdziniece var patikt, bet kādam nepatikt, bet viņa vismaz izsakās pa tēmai. Es, protams, saprotu, ka kādai ir smieklīgi par to baltvīnu vai skopu radinieku, jo vienkārši nepatīk Kubiete.. bet... nākt te, pārmest kādam cepšanos un pašai ar putām uz lūpām histēriski drukāt savus haotiskos, nesavaldāmos un pilnīgi bezpersoniskos aizvainojumus nu gan ir inteliģences pazīme! Bet to parunu par skabargu un baļķi gan jau nav vērts pieminēt
27.12.2016 14:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://calis.delfi.lv/forums/tema/18343899-kurbaznus-vares-nodot/
ebajā tirgo var sameklet ari ziemsvetku davanas kas nav patikusas.;-)
27.12.2016 14:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ai, beidziet!
Kādam Rīdziniece var patikt, bet kādam nepatikt, bet viņa vismaz izsakās pa tēmai. Es, protams, saprotu, ka kādai ir smieklīgi par to baltvīnu vai skopu radinieku, jo vienkārši nepatīk Kubiete.. bet... nākt te, pārmest kādam cepšanos un pašai ar putām uz lūpām histēriski drukāt savus haotiskos, nesavaldāmos un pilnīgi bezpersoniskos aizvainojumus nu gan ir inteliģences pazīme! Bet to parunu par skabargu un baļķi gan jau nav vērts pieminēt
da beidz , te viena druka no visiem saviem ntajie profiliem. Tak pati nupat teica ka cosmo visiem ir daudz prifili:-D;-) Cilveks prosta cepas ...lai tak trako;-)
27.12.2016 14:19 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
meksikanka, un atkal jau izmantojam te tipiskos un sen sen nodrāztos tekstus par putām uz lūpām, baļķiem, inteliģences pazīmes utt... neapnīk vienu un to pašu malt visu laiku? Nu nopietni, tad, kad tava draudzene kubiete izsaka apvainojumus, tad viss ok... kad viņai ko pasaka, tad uzreiz neinteliģents cilvēks. :-D Sorry, bet nu neieskaidrosi tu man, ka man kaut kas ar galvu nav kārtībā, jo man liekas, ka 50 gadu vecumā babenei jau nu vajadzētu beigt apvainoties par sliktām dāvanām un bazūnēt par to internetā 250 reizes pēc kārtas.
27.12.2016 14:19 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Rīdziniec, nu nepielīdzini mani sev. Man nav vajadzības izmantot vairākus profilus, lai pateiktu to, ko par tevi domāju! Beidz sev glaimot un spogulī vienreiz apskaties. Cik tev ir gadu kā idiotei 14 gadīgai uzvesties?
27.12.2016 14:21 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Pirmkārt, diskusijas virsraksts ir izveidots tāds, lai cilvēkiem gribētos uz tā uzklikšķināt, un to sauc par mārketingu. :-D Otrkārt, pasmieties par dāvanām ir tikai veselīgi; gan jau es arī kādam esmu kādreiz kaut ko ne pa prātam uzdāvinājusi. Savukārt smalkjūtīgi teikt ka "visas dāvanas ir noderīgas", "forši, ka atceras", utt... ir khem... kā lai saka... mietpilsoniski laikam ir īstais vārds.
Treškārt, tas, ka nav patikusi kāda dāvana, nenozīmē, ka cilvēks ir cepies un raudājis, personīgi man ir superlaba atmiņa, es varētu, šķiet, no kādu 3 gadu vecuma noskaitīt visas dāvanas, ko man kurš ir dāvinājis un uz kuriem svētkiem, tas taču ir interesanti - atcerēties.
Mammas kolēģes mātei uz kāzām 50-tajos tika uzdāvinātas tādas garas dakšas, ar ko ķeksē vārītu gaļu no katla, tagad rēcīgi, bet toreiz bija noderīga dāvana.
27.12.2016 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits