Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Manuprāt, mūsdienās dāvanu dāvināšana vairāk nav savu tuvinieku palutināšana, bet gan pienākums, jo mēs viens no otra gaidam sazin ko. Viena lieta ir sagādāt kaut ko savam tuviniekam no sirds, otra lieta ir tad, kad tas jau ir pienākums un tu nezini, vai tas otrs cilvēks novērtēs tevis sagādāto pārsteigumu. Un te nav runa par to, vai kādā ģimenē ir pieņemts dāvināt vai nedāvināt dāvanas. Cilvēki tomēr nopērk un pagatavo to, kas viņiem šķiet ir piemērotāks otram, bet, protams, vienmēr atradīsies kāds, kurš pateiks, kam man kaut kas tāds vajadzīgs, tad jau varēja labāk neko nedāvināt, un beigās pats to dāvanu atdāvinās kādam citam.
27.12.2016 01:54 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Jāsaka, ka man arī ir gadījies apvainoties par dāvanu. Dāvanu, kuru saņēmu no tuva cilvēka ar kuru biež komunicēju, bet kurš piemirsa/palaida garām, ka man nepatīk visādi loriņi bez funkcijas. Tad sapratu, ka vaina manī. Pēdējā laikā biju maz runājusi par sevi. Aizmirsusi sevi, un iegrimusi citu problēmās. Dāvana nav vienkārši nopirkts sūds uz kociņa, bet simbols attiecībām, iespēja iepriecināt otru. Tad nu tagad, ja kāds prasa, ko dāvināt, tad dodu virzienu ko vajadzētu vai nē, lai mums abiem izpaliktu neērti mirkļi. Tāpat arī es vienmēr noskaidroju vēlmes, lai būtu droša, ka cilvēku tiešām iepriecināšu ar viņam vajadzīgu lietu.
Vienvārdsakot, par dāvanām uzskatu, ka drīkst runāt skaļi, mevis cerēt, ka gan jau. esmu ievērojusi, ka cilvēkiem neērti teikt, ko tie vēlās dāvanā un pēc tam raud, ka saņem loriņus. Tāpat arī kautrējas prasīt.
27.12.2016 02:26 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
negribu teikt briesmiga bet draugs izdavinaja kino biletes uz sodienu bet nepadomaja par to ka sodien visu dienu stradaju un vakara seanss atkrit..izmetu miskastee biletes diemzel :/
27.12.2016 02:27 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Mums ģimenē viss vienkārši: * ko Tu gribi, lai Tev uzdāvina?* :-D:-D Šogad, piemēram, pat gadījās tā, ka jau novembrī daži pateica, ko ļoti vēlētos un kurā veikalā var nopirkt :-D Es draugam pat vienas dāvanas foto aizsūtīju , lai ir pareizā :-D:-D Nekādas vilšanās, visi priecīgi. Pluss, tā pat sanāk pārsteiguma moments, jo blakus gribētajai dāvanai vēl šādi tādi nieciņi. Un es priecājos par visu!
27.12.2016 09:51 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Pārsteiguma brīžus atstāšu bērniem.
Neredzu neko sliktu tieši pateikt - ko tu pats vēlies. Tad izpaliktu šādas pļāpas.
Drauga mamma sakontaktējās ar mani un konkrēti jautāja to vai to un kādu labāk, protams, klāt bija arī visādi nieciņi. Neviens nav apvainojies un nav jādusmojas par misenē izmestām dāvanām.
Tieši tāpat arī draugs jautāja, ko vēlos, jo ikdienā tā nerunājam par tādām lietām.
27.12.2016 10:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu mes ar radiem ar painformejam ko gribetos, esmu ari teikusi ka labak par jebkadu kramu davanu karte kaut uz maximu. Tacu ir radi kam sanemt davanas patik bet citus neksd nedzird. Laikam skopums. Vai davina kramus vai vispar neko. Un ta gadiem.vienmer atrod attaisnojumu.
27.12.2016 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Nu jau ilgus gadus neko briesmīgu neesmu saņēmusi. Iespējams, ne manā gaumē ir vienas vecmāmuļas darinātie tamborējumi, pie kā regulāri tieku - šalles, brošas, galdautiņi. Bet, lai arī tie man stāv sakrauti vienuviet un es tos neizmantoju, zinu, ka līdzi tiem nāk liela deva sirsnības, mīlestības un dāsnuma, tāpēc neskaitu tos pie briesmīgām dāvanām.
Joprojām izjūtu duālas sajūtas, kad man dāvina naudu - jā, tā ir iespēja pašam izvēlēties, ko iegādāt, bet vienlaikus tā šķiet kā atpirkšanās, sak` "nu, še, nopērc sev kaut ko, man nav laika lauzīt galvu, kas tev varētu patikt".
27.12.2016 10:14 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Manā ģimenē apdāvināšana notiek tikai mazajā ģimenes lokā, tāpēc, teiksim, tā, galīgi nelietderīgas lietas izpaliek. Vienmēr visi pacenšas un var redzēt, ka piedomā, lai dāvanas saņēmējam būtu prieks. Bet, vispār, runājot par dzīvi kopumā, es pati nekad neizrādītu, ka man kāda konkrēta dāvana nepatīk. Taču šķiet dīvaini, ka, piemēram kāzās dāvina metru garas sveces, aplīmētas ar kafijas pupiņām. Vai, piemēram, Ziemassvētku laikā visādi svētku dekori, tur ragaviņas ar salaveci, vai keramiskā vāvere ar pūkainu asti. Nauda iztērēta, bet vai domāts par pašu saņēmēju? Vai pats dāvinātājs ko tādu nopirktu sev?
27.12.2016 11:01 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
fuj cik jūs te visas komerciālas un materiālas! Par dažām labām lasu un nespeju noticēt, ka pieaudzis cilvēks, jau cik tur lappušu garumā, var vārīties par vienu un to pašu - ka redz viņas radiem patīk saņemt dāvanas, bet "ko jēdzīgu" dāvināt nepatīk. Sorry, bet VISIEM patīk saņemt dāvanas, neskatoties uz to vai pats "labu" vai tomēr "sliktu" dāvanu nopircis. Varbūt vienkārši samierinies, ka tiem taviem radiem īsti neribas tevi iepriecināt? Pat nebrīnītos, ja tā būtu, ja cilvēks ir tikpat riebīgs un kaitinošs kā anonīmā forumā. 8-)
27.12.2016 11:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Paasai par brinumu izlasiju mans stalkeres debilo rejienu. Un sapratu ka ne velti blokeju, un en murgi nav tomer jalasa!
izlasi uzmanigi ko citi raksta tad pasaks nevajadzes izmurgot. Tas cilveks NEVIENAM nedavina NEKAD un neko, un gaida LABAS DAVANAS NO VISIEM! Ta ka diemzel tevi nevaresu iepriecinat ka nedavina tikai man:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
27.12.2016 11:24 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Mani mazliet smīdina šie pārmetumi par komerciālismu,dāvanu gaidīšanu utt. Laikam ja neienāk un nepiemin,ka ir bijusi forša fotogrāfēšanās,sarunas utt.,tad sanāk,ka tas nav bijis? Atnācām,atdevām dāvanas,papukstējām un šķīrāmies:-D
Nu,nebija tā! Mums bija superìga pasēdēšana,fotosesija,pie tam ar visiem suņiem un kaķiem:-D
Bet,lai jau paliek! Šeit tomēr tika jautāts par dāvanām,nevis visiem pārējiem apstākļiem! :)
27.12.2016 11:27 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Esmu saņēmusi dzimšanas dienā krūzes, sienas pulksteņus, dārglietu lādītes un mazās figūriņas. Nu nepatīk man, labāk parasti pasaku ko vēlos, vai arī palūdzu, lai nedāvina neko. Krūzes nav slikta dāvana, bet man ir 3 pilni plaukti ar dažādām krūzēm, tāpēc esmu sākusi viņas mest ārā/atdot (s)
27.12.2016 11:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jā,var gadīties,ka nav naudiņa,bet,ja cilvēks jau 9 gadus saka,ka nav naudas...nuuu...piekritìsiet,ka mazliet dīvaini. Un Ziemassvētki ir katru gadu! Pats saņem no visiem dāvanas,bet pretī neko. Kaut tajā pašā laikā iet tusēt pa bāriem utt. Tas liek domāt,ka naudiņa tomēr ir.
Es,piemêram,nenopirkšu sev kaut ko,bet mīļos vienmēr iepriecināšu.
Es tiesi par to pasu :-D:-D:-D
27.12.2016 11:52 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Krūzes nav slikta dāvana, bet man ir 3 pilni plaukti ar dažādām krūzēm, tāpēc esmu sākusi viņas mest ārā/atdot

+++
Man tāda pat situācija un daļa kastēs stāv, bet daļu uz darbu aizvedu.
Ar klasiskajām sulas un viskija tipa glāzēm līdzīga situācija.
Labi ka man figūriņas nedāvina.
27.12.2016 12:11 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ha ha ha, rīdziniece satrakojās ne pa jokam :-D patiesībiņa acīs kož! :-D
Kristīna, tu neesi aizdomājusies, ka cilvēkam varbūt tik tiešām nav naudas, vai vienkārši to uz tevi vai citiem nevēlas tērēt? Tāda mazliet stulba piebilde - bet pa bāriem gan var staigāt! Kas tad.. tam cilvēkam cauru gadu mājās jāsēž, lai varētu jūs, apmātos ar "labām" dāvanām, Ziemassvētkos no sirds iepriecināt? Neuzdāvinās neko, arī sūdīgi (ak, skopuļi), uzdāvinās kaut ko - arī nav labi :-D
Zini, es arī ļooooooti superīgi pavadīju ziemīšus. Gan ģimenes, gan draugu lokā. Lai arī cik ļoti es centos ar galdu, dekorācijām utt, man pat prātā neienāca par dāvanām pērties. Kas kuram tuvāks :)
27.12.2016 12:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
To idioti manu stalkeri nelasu, bet ka cepas. Tema neinteresetu te nemitigi nekomentetu. Smiekligi laikam ar ir tada skopule ar tksu muzigi naudas maku, kas tik gaida no radiem davans un pati nekad nevienam un neko..:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
27.12.2016 12:23 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ophelie, skaidrs. No vienas puses, uzskatu, ka nav slikti, ja ir diskusijas par svētku komerciālismu, jo dāvanas tiešām nav tas svarīgākais. No otras puses, reklāmas, preču pārdošana utt. dod cilvēkiem darbu un cilvēki, kuriem materiālās vērtības vienmēr būs svarīgākas, pastāvēs neatkarīgi no vides (piem., dusma par to, ka nevar dabūt kādu gadžetu tiktu nomainīta pret dusmu, ka 10tā vista netika iegūta).
Leillu, ja tas ir pienākums, tad, man personīgi, tas ir patīkams pienākums. Turklāt, svētki vispār nav obligāti jāsvin, ja nav vēlmes.
27.12.2016 12:33 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ha ha, jā, nemitīgi komentēju un CEPOS. Veseli 2 komentāri pie tēmas 7 lapām uzrakstīti, kuros Tu, nenormālā, katrā lapā paspēji pavaidēt par saviem briesmīgajiem radiem un draugiem, kuri saprotamu iemeslu dēļ, uz tevi pat tērēties nevēlas :-) :-D Un lūdzu, nevajag sev glaimot..tavi komentāri te parādās gluži tāpat kā jebkuras citas lietotājas komentāri. Tas, ka tavējie ļoti īpaši izlec (gan tavas rakstības dēļ, gan tekstu satura dēļ), diemžēl, nav mana vaina! :-D
27.12.2016 12:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sitai trakajai jau 4 komentars saja tema. Mes parejas te ja cepamies tapec ari komentejam, ja tema neinteresetu tad vispar te nerakstitos. Laik atraka ir no skopulu bara kam muzigi nav nauda tapec te trako:-D:-D:-D
27.12.2016 12:38 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
tev ir kaut kāda atkārtošanās slimība vai arī tas joprojām piederās pie garīgās atpalicības?
27.12.2016 12:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)