Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es būtu starā par Stenders vai līdzīgiem dāvanu komplektiņiem, krēmiem, smaržīgām ziepēm, vannas bumbām, eļļām. ļoti patīk arī sveces (jā, iedomājieties :D ) un unikālas krūzītes :) man var dāvināt standarta dāvaniņas, kas citiem var likties liekas. bet ar visu šo piezemēto gaumi, bieži vien saņemu komentārus, ka man jau neko nevar nopirkt, komplektā ar drogu dāvanu karti (t)
dažiem cilvēkiem vienkārši nesanāk/nepatīk dāvināt, censties, lai iepriecinātu. vai nav laika. vai nav vēlmes. vai patīk atrunas un "nepatīk svētku komercializācija". to, manuprāt, ieaudzina ģimenē, ir ģimenes, kur kaut kas jānopērk, jo dāvanu taču vajag, ir ģimenes, kur tam visam pieiet radošāk un dāvana nav piespiedu manta smukā maisiņā, bet veids kā iepriecināt cilvēku.
28.12.2016 19:45 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Man nav bijušu briesmīgu dāvanu. Manuprāt, man ir viegli izdabāt, jo arī priecājos par Stenderi, svecēm, konfektēm, piparkūkām utt.
Bet es varu iedomāties lietas, kas man nepārāk patiktu jeb kuras es nelietotu. Tas Drogu šampūns viens pats par sevi būtu lietojams, bet šķistu jocīgs. :D Tikko iedomājos, ka zinu, ka dažkārt cilvēki dāvina eglīšu rotājumus vai drīzāk vienu rotājumu. Es tam tiešām nesaskatu nekādu pielietojumu, jo manas egles vienmēr ir ar saskaņotiem rotājumiem un uz tās nav samests virsū jebkādi rotājumi, kas ir mājās, līdz ar to šāds rotājums ir pielīdzināms statujiņai, porcelāna figūriņai - bezjēdzīgs.
28.12.2016 19:55 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Pilnìgai skaidrībai laikam ir jānodala divu veidu dāvanas. Pirmās ir no ģimenes,draugiem,bet otrā grupa ir visi pārējie. (Koléģi,sadarbības partneri utt).
Ja pirmā grupa man uzdāvinātu vannas bumbas,kaut man nav vannas,tad es apvainotos. Ja to bumbu dāvinātu otrā grupa,tad man būtu vienalga. Atdotu kādam.
Un tā ir ar visām dāvanām. Es negaidu,lai svešie mani iepriecina pa manai gaumei,bet ģimenei to būtu jāprot,manuprāt.

+
28.12.2016 19:58 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
no kaut vai ne tik dārgajiem The Body Shop vai Stenders. Nav taču diži dārgāk, bet skats cits nekā Drogas.

nu nu , dārgāk ir gan un vēl kā . The Body Shop viens ķermeņa krēms maksā ap 12 eur , bet , ja kaut kāds komplekts , tas jau maksā ap 35 eur . Stenderam tas pats , nedāvināsi taču vienas ziepas par 4.50 eur gabalā ? Noteikti , ka kombinēsi viskaut ko klāt vai pirksi komplektu , kurš jau maksās ne mazāk par 20 eur , ja gribi lai iekšā nav tikai ziepes un švammīte ar žāvētām lapiņām ;)
Savukārt, Drogās (ne tikai) , man patīk vairāk Prisma komplektiņi no viskaut kā sakombinēts maksā ap 10-15 eur , kas ir lētāk nekā minētajos .
Un nē , man tuvākajiem nebūtu žēl arī no TBS vai Stendera kaut ko dārgu salasot ap 30-40 eur , bet runa ir par draudzenēm un paziņām ,un piedod , bet man tiešām negribas dāvināt tik dārgas dāvanas draudzenēm , zinot , ka man paralēli jāapdāvina daudz vērtīgāk savi tuvākie . Prioritātes tā teikt .
28.12.2016 19:58 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
dr567309 ar rupjíbám métáties forumá tu sáki pirmá :D ká tev nepielec, ka pasaulé ir vairák neká tikai tavs viedoklis :D
ej izmazgá savu muti ar kádu léto dushas zheleju, ko taisies kádam dávinát :D varési iesáktu uzdávinát, kas tur liels, gan jau priecásies :D:D:D
vnk smieklígi, ka tu lasít nemaz neproti, tikai bljauj savu bljaujamo :D
iedod adresi, nosútíshu tev glázes pa pastu :) pat sútíjumu apmaksáshu, nopietni! man nav zhél, dzívotu LV, atdotu labdaríbá, maná pilsétá nav kur (es jau reáli esmu intereséjusies pirms párvákshanás, jo bija ljoti daudz mantu, no kurám bija játiek valjá)
28.12.2016 20:04 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
piekrītu , ka svarīgi , kuras kategorijas cilvēki dāvina "sūdus" , bet tāpēc nav jaapvainojas , ka "sūdu" uzdāvināja kāda paziņa vai draudzene , jo sorrī , tu neesi pasaules naba , ka tev jādāvina brendu kosmētika vai preces . Šādas lietas vai nu pērc pati vai gaidi no tuviniekiem .
Bet par omes dāvāto segu komplektu , tur tiešām bez komentāriem , kā tā var omei pateikt visu ko domā , ja viņa dāvāja no sirds un vēl iztērēja 200 eur ? Prats ir , vot totāla cūka jej bogu (t) Nu neder tev tās segas , atdotu pēc laika savai mammai , turklāt nekad neticēšu , ka tādas lietas nenoder . Pēc pieredzes saku , šādas segas ir labi sapakotas speciālās somās , kuras pilnīgi noteikti var pabāzt zem gultas , ielikt pieliekamajā līdz sagaidīs ciemiņus vai pašai varbūt gribēsies kādreiz pasildīties zem gigantiskas segas !Tas ir ieguldījums taču , praktisks , bet redz atrodas tādas , kuras nespēj novērtēt vērtīgas praktiskas lietas . (t)
28.12.2016 20:05 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es piem, kolégu standarta dávanas lídz 10$ vértíbá nemaz neizskatu ká dávanas, kuras jáapspriezh, jo tas ir táds vairák - jádávina kautkas, pakjershu kaut ko variants, un tur NAV jábrínás un jápvainojas par dushas zhelejas komplektu, chíbám vai ko tádu.... ípashi, ja cilvéks nav ljoti tuvs. man arí víra mása vienmér uzdávina kádu dushas zheleju, nagu laku jokainá krásá vai ko tádu, bet - man ar vinju nav izveidojushás nekádas tuvás attiecíbas, ípashi pat nesarunájamies, logiski, vinja nezina, ne ko es lietoju, ne ko man vajag... dushas zheleju var izlietot, nagu laku kádai atdot, ja man nepatík.... bet ja mana mása man ko tádu uzdávinátu, es gan pabínítos
28.12.2016 20:10 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tas ir ieguldījums taču , praktisks , bet redz atrodas tādas , kuras nespēj novērtēt vērtīgas praktiskas lietas

Jā, nu pilnīgas cūkas un vēl idiotes :D Neienāk prātā, ka ne visiem vajag divdesmit segas mājās? Viedokļa izteikšanu par dāvanu gan neatbalstu, bet tā brīnīšanās par segu nenovērtēšanu ir tikpat dumja...
28.12.2016 20:13 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Un nē , man tuvākajiem nebūtu žēl arī no TBS vai Stendera kaut ko dārgu salasot ap 30-40 eur , bet runa ir par draudzenēm un paziņām ,un piedod , bet man tiešām negribas dāvināt tik dārgas dāvanas draudzenēm , zinot , ka man paralēli jāapdāvina daudz vērtīgāk savi tuvākie . Prioritātes tā teikt .

Ja man būtu ierobežoti naudas līdzekļi, bet apdāvināmo skaits - liels, tad es darītu tā, ka pašiem tuvākajiem pirktu dārgas, pārdomātas dāvanas, attālākiem cilvēkiem - pa kādam nieciņam, kur tu 100% zini, ka patiks šai draudzenei (ja jūs tiešām esat draudzenes, tad jau būtu jāzina gaume) vai arī tādi nieciņi, kas ir universāli (labs alkohols, pašgatavotas piparkūkas vai citi gardumi utt., kur, ja pati draudzene neizlietos, viņas vīrietis apēdīs/izdzers).
Ja zini, ka draudzene TIEŠĀM priecājas par dušas želeju no Drogām, tad, protams, var un vajag dāvināt. Domāju, ka šajā diskusijā ir runa par to, ka, ja dāvina kaut kādas nebūt kādas dāvanas tikai lai iekļautos 10 eur budžetā, vienalga par to, vai cilvēkam patiks vai nepatiks - tas ir skumji. pa 10 eur var nopirkt/pagatavot pašam tādu dāvanu, kas konkrētajam cilvēkam patiks, tikai jāieslēdz savs prāts un izdoma.
28.12.2016 20:13 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Mis Take, aizver tak tu savu pāksti jau vienreiz 8-)
elzaelza, nja.. man kaut kādus drogas pričendāļus ome tieši ir dāvinājusi. Nekad mūžā neienāktu prātā par to apvainoties un vēl kaut ko aizrādīt, ka nelaime tāda, uzdāvinājusi man kaut kādu fa dušas želeju! Ar to tak tikai podu var tīrīt :-D bezkauņas :-D
28.12.2016 20:14 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
piekrītu , ka svarīgi , kuras kategorijas cilvēki dāvina "sūdus" , bet tāpēc nav jaapvainojas , ka "sūdu" uzdāvināja kāda paziņa vai draudzene , jo sorrī , tu neesi pasaules naba , ka tev jādāvina brendu kosmētika vai preces . Šādas lietas vai nu pērc pati vai gaidi no tuviniekiem .

Man draudzeņu nav daudz, bet, ja ir, tad viņas tiešām ir draudzenes, kas nav tālākajā kategorijā, kur var dāvināt s'dus.
28.12.2016 20:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
dr, ne tev mani mácít, kad man aizvérties :D nenjem tik ljoti pie sirds visu, mierígák dzívosi :d
28.12.2016 20:16 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
dr, ne tev mani mácít,

zelta vārdi, Mis Take. Zelta vārdi! Practise what you preach you filthy animal :)
28.12.2016 20:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
dr :D tu ar pamégini, skatos, uzskati, ka métáties ar rupjíbám tiesíbas ir tikai tev :D
28.12.2016 20:23 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
(l)(l)(l)
28.12.2016 20:28 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
(l)(l)(l);-)
28.12.2016 20:30 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Lasot dažas komentārus es atcerējos vienu ļaunu joku...(s)
Par žiguļa durvīm un muti...Baidos teikt skaļi!:-D
Būšu ne tikai nepateicìga,mantkārīga cūka,bet arī baigā rupekle.(s)
Priecē,ka ne man vienīgai ir tāds viedoklis kā citām dāmām! (l)
28.12.2016 20:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
kristīna, vai, man tāds prieks par tevi, ka tu savu piepildījumu meklē vienlīdzīgos viedokļos cosmo forumā! Kas meklē, tas atrod! (l)(l)(l)
28.12.2016 20:47 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Dr,iedzer kādu tējiņu...Kaut gan ar tējiņu vairs nebūs līdzēts.:-/ Te vajag zāles! Kādu nomierinošo dropīti!
Ne Tu ko zini par manu piepildījumu,nekā! :-P
Ej un sapako savas dušas želejas un citis sūdiņus!(l)
Cerams,ka nākamajos svētkos Tev kāds uzdāvinās hemoroīda sveces! Un Tu varēsi priecāties! Galvenais tak ir dāvināt vai ne! (l)
28.12.2016 20:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Uķi puķi :-D divkosīte (l)
28.12.2016 20:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!