Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Dāvana nav ne bezgaumīga, ne slikta, bet nepiemērota. Mums ar draugu uzdāvināja kristāla karafi ar glāzēm.. Mums īsti nepiemērota dāvana, jo liekas, ka 20+ jauniešiem nevajag dāvināt tādas kristāla lietas. Noteikti, kad būtu vecāka, daudz labāk spētu to novērtēt. Kā arī, nedzeram ne šņabi, viskiju, ko varētu tur liet, kā arī interjerā nepiestāv nu galīgi jauniešu dzīvoklī... tā nu stāvēs kastē :-/
26.12.2016 13:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man uz Ziemassvētkiem laikam nekādas šausmas nav dāvinātas, uz dzimšanas dienu esmu saņēmusi lokas skrullējamo fēnu, lai gan man riebjas lokas, pabriesmīgu gultas veļas komplektu vienguļamajai gultai, lai gan man tad bija 1,5guļamā (100% ka pārdāvināta), un tas viss no viena cilvēka.
Vēl no vienas radinieces esmu saņēmusi Select kataloga briesmīgo brūno ādas dārglietu lādi un neatceros, vēl kaut kādas draziņas. Viņai ir talants no tā kataloga izvēlēties visbriesmīgākos eksemplārus.
26.12.2016 13:52 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Ta ir pofigisms un pirkts pedeja bridi. L;ieki teitk ka ta izdaras ar visiem tuviniekiem, sanemt gan cilvecinam patik feinas davanas. Nu rieb skopuli pofigisti kam nosplauties uz tuviniekiem.
Nu nav jau arī tā jāārdās par dāvanu.:-D Tā ir tikai dāvana, nav jāgaida saziņai kas, tas ir tikai tāds svētku apliecinājums. Bērnišķīgi :-D
26.12.2016 13:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tikai davana? Visie tuviniekiem jau kuro gadu pilnigi netrapigi mesli, lai gan lielaka dala pateica ko velas. Cilveks gan grib labas davanas..
ne tas ir pofigs uz tuviniekiem, skopums un neuzmaniba. Cuka karoc cilveks!
26.12.2016 13:56 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Šajos svētkos neko tik traku nesaņēmu, izņemot šampūnu, ko jau nomēģināju un maniem matiem tas galīgi neder. Šampūnus, losjonus, krēmus, utt. dāvināt, manuprāt, var tikai tādā gadījumā, ja zini, kas tieši cilvēkam patīk un der, citādi būs kā man tagad - stāvēs un krās putekļus, ja nevienam nesanāks atdot.
26.12.2016 13:57 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Laikam mūžīgi atcerēšos kā man uzdāvināja klasisko channel5. Es pasmaržoju un pilnīgi nepadomājot pateicu - fuij, cik nesmuki smaržo. Dāvinātājs apraudājas pat. Bet nu, pēc kāda laika sāku pa drusciņai pūst un beigās tīri labi iepatikās.
Un otrs - man uzdāvināja spoguli ( tādu palielu un apaļu) un brūnas 20den zeķubikses. Bija smieklīgi.
Bet vispār es ziemassvētkos saņemu daudz dušas želejas, ķermeņa sviestus un saldumu, ka ilgam laikam pietiek.
26.12.2016 14:03 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Man uz sitienu nekas nenāk prātā...
Vienìgi besī,ka ir tādi radi,kuri nekad neko nedāvina. Savos svētkos gaida uh un ah dāvanas,bet pretì neko. Šogad tādiem neko nedāvināju! Pietiek! Es nekad nepèrku dāvanas no sērijas -šito krāmu Annai,to sùdu Ilzei utt. Es rūpīgi meklēju,domāju,bet,ja man nevar pat saldumus uzdāvināt,tad nafig! :-)
To naudu iztērēju tiem,kas tiešām pelnìjuši un novērtēs.
26.12.2016 14:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienìgi besī,ka ir tādi radi,kuri nekad neko nedāvina. Savos svētkos gaida uh un ah dāvanas,bet pretì neko. Šogad tādiem neko nedāvināju! Pietiek! Es nekad nepèrku dāvanas no sērijas -šito krāmu Annai,to sùdu Ilzei utt. Es rūpīgi meklēju,domāju,bet,ja man nevar pat saldumus uzdāvināt,tad nafig! ++++++++++++
man ar tadi ir , bet turpinu apdavinat. Jo nu man patik iepriecinat cilveku, vismaz kaut 2 reizes gada svetkos. Velak gan ir mazliet abidna par skopumu, bet... lai jau cilveki izdaras ka viniem labak.;-)
26.12.2016 14:12 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Lupatas no humpalu bodes. Auduma dēļ, pat grīdas nevarēja izmazgāt.
26.12.2016 14:20 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Manā gadījumā runa nav par sliktas dāvanas izvēli, bet attieksmi atdāvināt to ko pašam nevajag un kas ir saņemts loterejā. Ja naudiņas nav, tad nedāvini neko, uzraksti kartiņu un šokolādīti, bet nevis atdāvini nevajadzīgas lietas. Tā ir necieņa un pazemojums, attieksme!!!
26.12.2016 14:21 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Iepriekš no tā paša cilvēka saņēmu dāvanā lietotu blenderi, kas nav vajadzīgs pašai un meita saņēma divas lietotas mīkstās mantas, kuras bijušais vīrs dabuja Humānajā palīdzībā, jo tur strādāja. Ziniet, ir jāraud!!!
26.12.2016 14:29 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es tās mantas izmazgāšu, jo smird riktīgi pēc putekļiem(laikam nostāvējis ilgi) un vedīšu uz vietu kur pieņem ziedojumus,blenderis gan jau noderēs ar kādai, tikai paskatīšos vai nav netīrs :(
26.12.2016 14:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vienìgi besī,ka ir tādi radi,kuri nekad neko nedāvina. Savos svētkos gaida uh un ah dāvanas,bet pretì neko.

Kur jūs tādus raujat? :-D Un kā izpaužas dāvanu gaidīšana? Man par laimi nav tādu draugu un radu. :-)
Bija viens džeks, bijušais, kurš teica, ka neko man neuzdāvināja uz dz.d., jo viņš nesvinot dzimšanas dienas. Es teicu - bet es gan svinu! Tas viņam nebija arguments. (t)
26.12.2016 14:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Ar visām tām dāvanām esmu mīnusos, jo man viņas ir jāizmazgā, divas velenes jālaiž, un jātērē laiks un degviela lai aizvestu uz ziedojumu vietu, blenderis ar jāmazgā jo lipīgs no taukiem, aizmirsu piebilst, ka ir arī aizvēsturisks ziemas kombinzons bēbim. Es visu to toreiz pieņēmu jo negribēju skandalēties savas meitiņas pasākumā :'-(
26.12.2016 14:54 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
XZY tak vienkārši izmet.
26.12.2016 15:10 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Manā gadījumā runa nav par sliktas dāvanas izvēli, bet attieksmi atdāvināt to ko pašam nevajag un kas ir saņemts loterejā. Ja naudiņas nav, tad nedāvini neko, uzraksti kartiņu un šokolādīti, bet nevis atdāvini nevajadzīgas lietas. Tā ir necieņa un pazemojums, attieksme!!!

+++
Un nav runa par to, ka tas ir first world problem. Man bijušie kursabiedri uz kādreizējiem svētkiem uzdāvināja sudraba rokassprādzi, kaut gan sudrabu kā metālu vispār neciešu, kā arī nenēsāju rotas (izņemot auskarus un pulksteni), bet man tiešām bija vienalga - paņēmu, teicu paldies un ieliku mājās atvilktnē. Nu nav viņiem līdz sīkumiem jāzina mana gaume, es to noteikti ne no viena neprasu. Bet.. ja tā izdarītu kāds man tuvs cilvēks (taisnības pēc jāsaka, ka pie tuvāko cilvēku kategorijas pieder vien 5-6 cilvēki), tad tiešām būtu skumji.. bet paldies Dievam, tie visvisvistuvākie manu gaumi zina
26.12.2016 15:18 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Daenarys ir cilvēki kuriem vispār nekā nav!!! Man mammai senai paziņai dēliņam pat tādas mantas nebija, nekā nebija, mēs darbā sveši metāmies nopirkt, staigāja netīs jo drēbītes nebija. Kur nu kombinzonu atļauties nopirkt, kādai noderēs, tik jāieliek darbiņš, jaizmazgā, jo pat atdot kaut ko smirdīgu un netīru nespēju.
26.12.2016 15:21 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.01.2009
Arī es pačīkstēšu.
Par dāvanām es priecājos. Un arī tādām, kas man neder (kristāla glāžu komplektiem, lai gan meitene un radi zināja, ka mēs esam minimālisti, utt.).
Bet mani pārsteidz vīra brālis katru gadu. Ar vīru esam kopā sešus gadus un vienmēr esmu svinējusi svētkus kopā ar viņu ģimeni. Dāvanas viņu ģimenei un brālim tiek pasniegtas no mums abiem kopā.
Ir forši, ka vīra vecāki sveic mūs, t.sk. mani ar vīru, un dāvanas vienmēr ir tādas, kas domātas abiem kopīgi vai katram atsevišķi.
BET vīra brālis ir vienkārši "frīks". Katru gadu viņam tiek pasniegta dāvana no mums abiem (pārdomāta) un katru gadu no viņa ir teksts: emm, Liene , es nezināju, ka Tu arī būsi un, protams, ka dāvana ir domāta tikai un vienīgi vīram, dažkārt pat ar ierakstu speciāli.
Mazliet tomēr sāp sirsniņa, jo domāju, ka viņš labi zin, ka dāvanas vienmēr domājam un pērkam kopā vai nu arī tikai es... :-/
26.12.2016 15:22 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Es neesmu cilvēks, kas baigi kritizē dāvanas, bet diemžēl ir viens cilvēks, kurš dāvina nejēdzīgas dāvanas. Matu masku atdevu mammai toreiz, jo maniem matiem viņa nederēja. Vēl šis tas, bet kaklarota. Nu vsp ne mans stils, ne mans materiāls, ne krāsas nekas. Man pat viņu nav pie ka pievilkt. Nē, pat ja būtu, man viņa nepatīk.
26.12.2016 15:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)