Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
mis take, un kas tieši tev liek domāt, ka mēs ko tādu rakstītu? ;) Pēc kādiem kritērijiem diez tu ko tādu nospriedi? Man tas liekas pazemojoši PRASĪT dāvanas un tie aploksnīšu teksti un kāzu ielūgumiem vispār ir bomba.
P.S. Es augstāk uzrakstīju pāris konkrētus gadījumus, kādās situācijās manā skatījumā cilvēks ir mantkārīgs, egocentrisks bezkauņa. Un vēl - noteikti visi tadi radi un draugi zina, cik tev glāžu komplektu mājās :-)
28.12.2016 17:43 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Dr, no malas lasot sho diskusiju, izskataas, ka tu kritizee atshiriigaa viedokla argumentaaciju, izmantojot tos pashus argumentus(t).
+tavi teksti tikai apliecina to, ka cilveekiem piemiit nosliece saredzeet un kritizeet cilveekos to, kas pashiem ir raksturiigs. Tu noveertee,kaa minimums, ar nepieklaajiibu, daavanu kritizeeshanu, bet pati shajaa diskusijaa diezgan nepieklaajiigi izsakies par konkreetaam daliibnieceem.
Vienkaarshi es nespeeju "iebraukt" shaadaa logikaa.
28.12.2016 17:53 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Dr, tu padebīla? (Palasīju visu diskusiju tàlàk) tev laikam personīga sàpe, jo tu visiem pèrc dàvanas maximà no pirmà plaukta 3. dušas želeju? Un tagad esi šokà, ka kàdam nepatīk? Tachu nomierinies! Nav visiem 5 istabas, kur kràmèt nevajadzīgas mantas.
Un jà, tie draugi zina, vinji bija vecajà dzīvoklī, kur visus 9 komplektus varèja redzèt :/ un es jau nesaku ka man tà dàvana riebjas, nepatīk, man vienkàrshi vinjas nav vajadzīgas vispàr necik, man ir atstàti 6 ljoti glīti komplekti, kas arī turpmàk tiks lietoti,
Es sacepos par to, ka cilvèki neievèro paši savu norunu un nostàda visus pàrèjos viesus un mūs ljoti tizlà situácijà! Un tàpat ceptos, ja vinji bùtu uzdàvinàjusi ko superforshu!
Jà, viena te raksta ka vinja bùtu ljoti laimīga par glàzèm, un shausminàs ka es neesmu, un tàlàk piebilst, ka vinjai nav shampja glàzhu! Nu bljin, ja man nebùtu es arī laikam priecàtos :D bet man ir pašlaik 6 glīti komplekti :D
28.12.2016 17:58 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tu noveertee,kaa minimums, ar nepieklaajiibu, daavanu kritizeeshanu, bet pati shajaa diskusijaa diezgan nepieklaajiigi izsakies par konkreetaam daliibnieceem.
Vienkaarshi es nespeeju "iebraukt" shaadaa logikaa.

es gan spéju un te nav vispār nekādas pretrunas .
Ja cilvēks ir mantkārīgs ciniķis , tad to nedrīkst pateikt ?
Nu kamōn , daudzu komentāri šeit ir mankārības un cinisma pilni , tu domā , ka tas neko neliecina par tiem cilvēkiem ? Arī nespēju iebraukt šajā loģikā , sanāk , ka nevar pateikt , ka cilvēks ir nepateicīgs cūka , lai gan rīkojas tieši tā ?! (t)
28.12.2016 17:58 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Jackie, izràdàs logikas tur nav.
28.12.2016 17:59 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Mis Take tev mēle ir vai tikai forumā ? Kad nāks tuvāk nākamie svētki , tad kur problēma pateikt , ka traukus lūgtum nedāvināt , jo to ir daudz , bet priecāsies par jebko citu ? Un , ja arī viesi atnāk patvaļīgi ar 10. glāžu komplektu , lai gan bija noruna neko nedāvināt , tad nevajadzētu no tā celt lielo brēku , pasakies un pēc svētkiem tiešām aiznes glāžu komplektu tur , kur tas būs nepieciešams .
Nav jau runa par tiešām dīvainām vai nelietderīgām dāvanām , kad dāvina vannas bumbas , ja zin , ka vannas nav utt , bet gan par to , ka diezgan daudzas ir tik vizdegunīgi iedomīgas un mantkārīgas , ka Drogu klāstu uzskata par sūdiem . Lūk par to ir stāsts . Jānolaižas no debesīm , selektīvā kosmētika tāpēc arī ir selektīva , jo ne visiem tā vajadzīga un ne visi arī var atļauties . Bet normāls šampūns vai dušas želeja no Drogām , kas tur slikts ? Normāla vidusmēra sieviete priecātos , ka lieku mēnesi nebūs jātērē 10 eur uz šampūnu un želeju , nevis kā te daudzas , ka baigais sūds un jāmet misenē , grīdas jāmazgā . Pretīgi !!!
28.12.2016 18:06 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Elzaelza, tu lasīt neproti? Speciàli prieksh tevis atkàrtoju, bija noruna ka nedàvinàsim dàvanas vispàr!!!! Kàdà sakarà man teikt, ka traukus lùdzu nedàviniet? Nu wtf???
Un "brèka" jau par to, ka visi viesi sajutás ljoti neèrti par sho situàciju kopumá, un sàka atvainoties, ka dàvanu nav utt. Nu varbūt es jocīga, bet man bija ljoti neèrti, jo man nebija dàvanas ko dàvinàt.
28.12.2016 18:12 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Normāla vidusmēra sieviete priecātos , ka lieku mēnesi nebūs jātērē 10 eur uz šampūnu un želeju
Nu kā tu zini kā domā normāla vidusmēra sieviete?! Veici pētījumu?
28.12.2016 18:14 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka tie, kuri prot lasīt, visi ir mācējuši izlasīt, ka meitenes ne tik ļoti bēdājas par Drogu kosmētiku, bet par to, ka tuvie cilvēki zina, ka viņas tādus produktus nelieto, bet tomēr tādus dāvina.
Un, jā, man liekas, ka tas ir dīvaini, jo cilvēkam nebūtu jādāvina lietas, ja zina, ka viņam tādas nav vajadzīgas.
28.12.2016 18:16 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, kā citām ir attiecības ar ģimenēm un draugiem, bet jā - mana ģimene un tuvākie draugi zina, vai man ir glāzes vai nav, tāpat viņi zina apmēram, ko es lietoju un ko nē u.tml.
28.12.2016 18:17 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
, ka nevar pateikt , ka cilvēks ir nepateicīgs cūka , lai gan rīkojas tieši tā ?!

Pateikt jau var, tikai tas, manaa skatiijumaa, sanaak bezjeedziigi, ja shis, hm..,nosodiijums, tiek izteikts tik negliitaa formaa.
Bet okey, tie varbuut ir mani tarakaani un sheit vispaar iesaistiities nevajadzeeja)
28.12.2016 18:17 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
te dažas gan sacepušās.
varbūt mazliet off topic, bet man vienmēr licies dīvaini dāvināt šampūnus, dušas želejas u.c. personīgās higiēnas līdzekļus. man domāt, ka tas ir pašsaprotami, ka cilvēks ievēro higiēnu un iegādā sev pats nepieciešamo tās ievērošanai. tīri intereses pēc, ja jau dušas želeju dāvināt ir normāli tad jūs arī piemēram, zobu pastas dāvinat? es nez, ja man dāvinātu dušas želejas utt. katrā ziņā piekrītu te kaut kādā tālā lapā izskanējušam komentāram, ka pirmssvētku drudzī pilni veikali ar cilvēkiem, bet neko vairāk kā dušas želejas un šampūnus izdomāt dāvanām nav spējīgi. es laikam apvainotos par kaut ko tik bezpersonisku.
28.12.2016 18:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Mis Take man šķiet , ka tu pati lasīt neproti un joprojām cepies par to , par ko es nemaz nepārmetu :D
Nu kā tu zini kā domā normāla vidusmēra sieviete?! Veici pētījumu?

nav jāveic pētījumu , lai ikdienā iepērkoties neredzētu masu , kura iepērkas Drogās , Rimi utt un pērk masu klāstu šampūnus un kopjošo . Neredzu tur nekā slikta . Minimāla daļa lieto TIKAI atlasītu dārgāko galu , lielāka daļa lieto jaukta tipa - biežāk pērk masu , bet šis tas ir arī dārgāks un vislielākā daļa pērk tikai masu produkciju .
Ja tā nebūtu , tad Latvijā visi būtu krietni virs vidējā dzīves līmeņa , bet mums Latvijā labi , ja vidusslānis ir . Liela daļa no algas līdz algai , mazāka daļa vidusslānis un vēl mazāka virs vidējā .
Man prieks , ka tu pelni tūkstošus Latvijā , bet nevajag domāt , ka vidusmēra sievietei selektīvā kosmētika ir ikdiena (t)
28.12.2016 18:21 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
tīri intereses pēc, ja jau dušas želeju dāvināt ir normāli tad jūs arī piemēram, zobu pastas dāvinat?

tāda sajūta , ka tu no mēness nokriti ! Visos veikalos ap Ziemīšiem tiek piedāvāti skaisti iepakoti kopjošās kosmētikas komplekti - dušas želeja , šampūns , dezītis , ķermeņa krēmi , losjoni utml , klāt citreiz čībiņas vai zeķes . Skaisti iepakotas dāvanas ar lentām .
(t)(t)(t)(t)
28.12.2016 18:23 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un, jā, es pārsvarā kosmētiku pērku Drogās, Rimi vai Maximā, tomēr nepriecātos par tādām dāvanām, jo jebkuru šampūnu vai dušas želeju lietot nevaru, man bieži vien tie kairina ādu.
28.12.2016 18:24 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
nav jāveic pētījumu , lai ikdienā iepērkoties neredzētu masu , kura iepērkas Drogās , Rimi utt un pērk masu klāstu šampūnus un kopjošo .
Tad jau Tavi novērojumu balstās uz tāda paša principa, kā Latvijā tiek uzskaitīti vilki un lūši, mežzinis vienu dienu redz vilku un pieraksta, otro dienu redz vēl vienu vilku, nezinot tas pats vakardienas vai cits, un piepluso iepriekšējam... Ņemot vērā, ka noteikti katru dienu uz veikalu neej, ļoti iespējams, ka tās masas ir konkrētās dienās, piemēram, atlaides veikalā, attiecīgi tavi novērojumi var būt arī maldīgi.
28.12.2016 18:27 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Man katros Ziemassvētkos nāk klāt vismaz viena krūzīte un absolūti neēdami saldumi(t) Lai kā es sūdzētos, ka nav kur krūzes likt un jokojos, ka nāksies drīz tirgot, tāpat atrodas kāds, kas uzdāvina. Tas pats ar saldumiem - var izrunāt muti sausu, ka esi izvēlīgs saldumos un nepērc konfektes ar sliktu sastāvu, tik un tā kāds uzdāvina konfekšu kasti ar hidrogenētajiem taukiem.
Jā, un es būtu tā mantkārīgā, ciniskā maita, kura ar lētu dušas želeju vai šampūnu mazgātu grīdu - man nav jājūtas vainīgai par to, ka lietoju tikai dabīgo vai aptieku kosmētiku. Būtu labāk maisiņu ar apelsīniem uzdāvinājuši, nekā nelietojamus štruntus, kuri jāmet ārā.
Ja par tēmu, tad briesmīgākās Ziemassvētku dāvanas tiešām ir bijuši bezjēdzīgi sīkumi - priekšauts ar sniegavīru, pussalocījies tējas sveču turētājs ar spīdumiem, neglīta krājkase ar šķību zirgu virsū utt, tas gan bija sen.
Daudzas šajā kašķu diskusijā to nesaprot, bet no tāda tipa "dāvanām" perfekti var nolasīt cilvēka attieksmi gan pret apdāvināmo, gan pret svētkiem un dāvināšanas procesu principā. Priekš kam tas vajadzīgs?
28.12.2016 18:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekrītu komentāram, kurā tika teikts, ka šī diskusija nogalina vēlmi dāvināt. Es saprotu sarūgtinājumu sañemot lietotu, netīru blenderi, bet nu "ak, kā var nepārzināt manas vannasistabas plauktu saturu" variantu ne īpaši. Saprotu, ka tuvākie cilvēki +/- zina gaumi, bet ir diezgan vienkārši 'nošaut greizi' ar dāvanu pat labu gribot. Meitene, kura vēl omei "pateica visu ko domā" nākošajā dienā - hmmm....kaut kā man šajā situācijā ir vairāk žēl omes. Un par ne pietiekoši izsmalcimātajiem saldumiem :-/...
28.12.2016 19:37 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Mis Take, tu pati esi padebīla ar visām savām glāzēm. Sen jau varēji labdarībā atdot, ja reiz tik daudz un nav vajadzīgas, bet drošvien žmiedz kādam ko par brīvu atdot? Jackie, rekur tev vēl viena foruma dalībniece ko pamācīt - paskaties, kāda rupele! ;) Mute lielāka kā pakaļa!
28.12.2016 19:41 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Nē, mantkārīgi idioti ir tie, kuri apvainojas uz draugiem, ka viņiem tikusi dušas želeja no drogām, bet redz citai draudzenei uzdāvināta stendera produkcija.

Jāsaka, ka parastos apstākļos dušas želeja no Drogām man šķistu jocīga dāvana. Es esmu kaut ko dāvinājusi no Drogām (nejau dušas želeju) vīrietim, jo zināju, ka pats viņš neies un nepirks to, ko es uzdāvināju. Tomēr tas bija tikai kā viena no dāvanām. Un dušas želeju katrs pats var nopirkt, jo īpaši no Drogām. Saprotu, ja ir kādi smuki sakomplektēti komplekti no kaut vai ne tik dārgajiem The Body Shop vai Stenders. Nav taču diži dārgāk, bet skats cits nekā Drogas.
28.12.2016 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits