Jaunais gads divataa

 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
Cau, damas! Veletos zinat vai esas svinejushas Jauno gadu divata ar savu otro pusiti?
16.12.2016 23:18 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Zīle, tu esi tik smieklīga. :D
Varbūt sanāks tā, ka Jauno gadu sagaidīsim divatā (trijatā, jā pieskaitām suni), un man nekas nebūtu iebilstams. Jau kādu laiku neprasās nekādus baļļukus, reibumu un skaļu mūziku - vairāk tādu mājas ballītes tipa pasēdēšanu ar skaisto klātu galdu un kādām spēlēm, bet to varbūt nākamgad. :)
17.12.2016 01:34 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Mēs laikam trīsreiz esam sagaidījuši JG divatā.
.
Pirmoreiz, tā bija vīra (toreiz vēl drauga) iniciatīva. Nevarējām vienoties, kur un ar ko kopā svinēt, drusku sakasījāmies, jo es uzskatīju, ka varam taču arī svinēt katrs ar saviem draugiem vai ģimeni. Tad nu viņš man lika sataisīties īsā laikā, pats sagādāja uzkodu arsenālu, rezervēja viesu namu mazpilsētā. Īsenībā atceros šo kā jaukāko JG sagaidīšanu. Divatā, svešā pilsētā, bija ļoti mīļi.
.
Otrreiz, tā bija apstākļu sakritība.. Taisījām dzīvoklī remontu, un es smagi atsitu galvu :-D Tā kā bija satraukums, vai nedabūju smadzeņu trīci, tad JG sagaidījām dīvānā, skatoties JG koncertus :-D Neko darīt, gadās.
.
Trešā reize namaz nebija forša. Mums vienkārši mājās bija skandāls. Sēdējām satrīdējušies katrs savā istabā un vairs nesarunājāmies :-D Mēs strīdamies reti, bet tad no sirds. Nu ko darīt, ja tas iekrīt tieši Vecgada vakarā. (s):-P
.
Bet vispār vakari divatā taču ir brīnišķīgi. Kāpēc ne JG? Nekāda vaina, manuprāt.:-)
17.12.2016 04:44 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Jauno gadu nē. Jāņus gan ar bijušo- mēs abi bijām ļoti atjautīgi un dzīves priecīgi. Mums bija uzvelta telts dzīvoklī.
17.12.2016 04:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kopš esam precējušies (nu, jau būs laikam 7. Jaunais gads), svinam tikai divatā. Dažas reizes esam bijuši ceļojumā, bet lielākoties mājās. Un lielākoties Jauno gadu nemaz nesagaidām, jo aizmiegam :D Reizām pamostamies, jo dzirdam salūtu, tad guļam tālāk. Šogad gan jau būs tāpat :D
17.12.2016 07:36 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Annie, izklausās garlaicīgi, ikdienišķi tā. Nav Jums tādas svētku sajūtas un vēlmes kkā foršāk pavadīt tādas garākas brīvdienas?
Man visvairāk atmiņaa palicis, ka ar draugiem devāmies uz dzelzs vilka koncertu, iztrakojāmies no sirds, paskatījāmies salūtu un turpinājām dejot līdz rītam. Divatā neesam sagaidījuši, jo pietiekami biezi ir tie romantiskie vakari divatā un svētkos prasās pēc kompānijas, ciemiņiem un jautrības, sarunām.
17.12.2016 08:20 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
2x sagaidījām divatā. Vienu reizi Alpos, otru reizi arī ārvalstīs, pa dienu nodzīvojoties pa ūdens atrakciju un SPA centru un vakarā noīrēts dzīvoklis ar virtuvīti, kur gatavojām paši vakariņas. Man patika :)
17.12.2016 08:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc lai mums būtu garlaicīgi? Brīvdienas mēs izmantojam ļoti forši. Un lai tās būtu izdevušās, obligāti nav jāsagaida pusnakts. Cilvēkiem vajadzētu saprast, ka katram savs.
17.12.2016 08:31 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Annie, es jau saprotu, viss OK. ;)
17.12.2016 08:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Hmmm.... Divatā - neatceros. Vienatā gan laikam ir gadījies pāris reizes.
.
Ja gribi, lai nav "garlaicīgi", tad vai nu romantiskais variants, vai arī divatā dodaties uz pilsētas centru.
17.12.2016 09:48 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Annie dzīve, cik te novērots, sastāv no mājām, virtuves, vīra un bērna. Nekad neesmu no viņas dzirdējusi neko par kādu atpūtu, izklaidēm utt. Ok, dažreiz vēl ir kādi ciemiņi viņai mājās.
Protams, es nesaku, ka visiem interesē trakulīgas ballītes, man pašai tas vecums jau garām, bet vienmēr izdomājam ko interesantu , var jau divatā, bet tad ir jābūt saturam, kā te meitenes iepriekš minēja, ceļojums, spa, viesnīca, īpašas vakariņas, vai nu kāds pasākums, vai ar draugiem, vai ģimenes lokā. Katru gadu sēdēt mājās un vēl iet gulēt 22 svētkos ir pensionāru variants :D :D
17.12.2016 10:30 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Nesanāk diemžēl. Pēdējos 3 gadus draugs strādā 31.decembra naktī un vēl 1.janvārī, tā kā, es pēdējos 3 gadus vai nu ar draugiem un ģimeni, mierīgā, mazā lokā, ar spēlēm, sarunām, kādu labu filmu, šampanieti ar apelsīnu sulu, sagaidu salūtu,un bieži vien jau 2:00 guļu :D
17.12.2016 12:25 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Nē, nav sanācis divatā. Pat ja izdomājam nekur neiet, tāpat kāds piesakās ciemos :-)
Bet man pilnīgi nekas nebūtu pret Jaunā gada sagaidīšanu divatā - mums noteikti būtu forši un interesanti. Ļoti gribētos kādu reizi sagaidīt Jauno gadu divatā ceļojumā - siltajās zemēs. Tas tāpēc, ka pēdējos gados šajā laikā man vienmēr ir trakoti daudz darba un esmu pārgurusi, lai arī 31. un 1. vienmēr ir brīvs. Gribās kādreiz no tā visa kārtīgi atslēgties un uztaisīt sev garās brīvdienas kā skolas laikos :-D
17.12.2016 12:51 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Annie dzīve, cik te novērots, sastāv no ...

Greja-a, izdari pati sev pakalpojumu un pārstāj novērot Annie dzīvi! Varbūt pat paliks pāri mentālā enerģija veidot veselīgas attiecības pašai savā ģimenē! (e)
17.12.2016 13:23 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Pēdējos gados ir svinēts ar gan tikai ar tuvākajiem draugiem, vai ģimeni, vai lielās kompānijās, bet, izlasot, cik jauks var būt svētku vakars arī divatā, pilnīgi gribas šogad tā pamēģināt! :)
Draugs parasti saka, lai es pieņemu lēmumu, kur dosimies, jo viņam vienalga, galvenais, lai kopā, tā kā paldies par iedvesmu, ieminēšos par šādu variantu, kas noteikti nav slikts, ja to padara īpašāku kā citus kopābūšanas vakarus :)
17.12.2016 13:23 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Nordiķi, es neko nenovēroju, es atrodos forumā , kur cilvēki paši izvēlas , kādu info par savu dzīvi sniegt, nav mana vaina, ka Annie komentāri, tāpat, kā drošivien arī viņas dzīve, vienmēr ir garlaicības kalngals.
17.12.2016 13:42 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nu jā, katram nav dots padarīt savu dzīvi interesantu, par drāmu pārvēršot jebkuru nieku.
:D
Par tēmu: sanācis vienu reizi, lai gan gribējies biežāk. Vispirms devāmies pastaigā pa pilsētu, uz krastmalu un sagaidījām uguņošanu, šampanietis no mazajām pudelītēm... Kopumā pozitīva gaisotne, cilvēki visdažādākie... Bariņš ar bērnu ratiņiem atstūmušies, vēl padomāju - tad nu arī, bet no bērna tur nebija ne smakas - piknika komplekts ar uzkodām uz dzērieniem :D
Pēcāk mājās uzkodas sveču gaismā, jautrs kino.
17.12.2016 14:02 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Jā, pēc ierakstiem cosmo noteikti var spriest par to, ka cilvēka dzīve ir garlaicības kalngals. :-D
Es arī cosmo nerakstu par lielāko daļu savu izklaižu, nu nav svešiem cilvēkiem jāzina, cik krutus SPA un restorānus es apmeklēju un kādos naktsklubos atpūšos - es netaisos dot iemeslu skauģiem skaust.
Pie kam, katram savs.
Piemēram, manā ģimenē Ziemassvētkus nesvinēja, es arī neprotu šos svētkus svinēt, manis pēc var nesvinēt nemaz vai svinēt ar draugiem. Mēs svinējām Jauno gadu, tie bija koši, priecīgi un jautri ģimenes svētki ģimenē, kurā uzaugu, tad arī bija dāvanas zem eglītes, pašiem savs salūts, pīle ar āboliem, utt. Un man joprojām Jaunais gads ir mīļākie gada svētki, kurus patīk svinēt mājās ar tuviem cilvēkiem, nevis kā pagājšgad - lielā kompānijā, no kuras puse cilvēku besī.
17.12.2016 14:31 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Dae, nepaliec smieklīga, protams, ka pēc ierakstiem nevar visu saprast, bet, ja cilvēks katru dienu pastāsta, ko viņš dara un uzsver, ka sēdēs mājās, tad jau tur diži daudz variantu nav vairs fantāzijām.
Ok, tu neuzsver, kādus restorānus un spa apmeklē, bet to, ka tev ir ļoti liela un laba alga gan pamanies uzsvērt katrā 2. diskusijā. Un tas , ka tev ir kaķu apsēstība arī nav nepamanāms.
Vienkārši cilvēks šeit nemanot izstāsta, ja ne pusi, tad vismaz daļu savas dzīves un domu, plānu. Tā nu tas ir. Nav ko te sēdēt tik daudz un stāstīt par savu dzīvi, ja pēc tam neapmierina, ka kāds to visu komentē un apspriež.
17.12.2016 14:36 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Ak jaaa, to , ka tev gimeenee ir truucis miilestibas arii var pamanit katraa otrajaa diskusijaa!
17.12.2016 14:37 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Protams, ka tā ir darīts. Plusā vēl kāds erotisks piedzīvojums - forši sagaidīts jaunais gads :) Gulēt pusnakts laikā es nevarētu, tad sanāk, ka es palieku vecajā gadā. Attaisnojums varētu būt tikai vecums līdz 4 gadiem, bezsamaņas stāvoklis vai nāve.
17.12.2016 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits