Ceļojumu beztēma 2017

 
Patīk
Reitings 3006
Reģ: 09.08.2016
Kādi ceļojumi ieplānoti 2017?
Gribētos martā vai maijā aizlidot uz kādu no siltākām vietiņām, nekādi muzeji un lielas ekskursijas neinteresē, principā laiska atpūta pie jūras, baseina. (l) Ko ieteiktu? Skatāmies uz Spāniju, Portugāli, Maltu, Grieķiju, Kipru, kādu no salām - Lanzarote, Tenerife, Grankanāriju. Ja kādai ir ko ieteikt - padalieties! Lidojuma biļetes,viesnīcu meklējāt paši vai caur tūroperatoru ņēmāt paku? Cik skatos tad tādi ceļojumi uz Grieķu, Kipru sanāk izdevīgāk,ja ņem caur tūrfirmu.
12.12.2016 11:36 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Septembrī - Australia, mate!!! (l)
14.12.2016 09:56 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Septembrī - Australia, mate!!!

Lucky you! :-) Kur tieši?
14.12.2016 10:14 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Scandinavian, mašīnu vienmēr rezervēju caur rentalcars.com - skatos, kur izdevīgāki nosacījumi, lētaka cena, kaut kādi apgrūtinājumi utt, jo tur tiek piedāvātas visas firmas vienkopus.
Par depozītiem ir atkarīgs no valsts, kurp dodies - normālā gadījumā, jā, ar depozītu, jo tas ir standarts, bet ir valstis, kur labāk izvēlēties all-in apdrošināšanu un piemaksāt to simtiņu klāt (nesen biju Ārikā un tā bija ļoti laba izvēle, ņemot vēra, ka satiksmes noteikumi tur neeksistē :D).
Ar atdošanu vienmēr viss bijis ok - jānočeko noteikumos, kas rakstīts, un tad jau viss ok - lai ir laicīgi, lai iepriekš ir atķeksēti visi virsbūves bojājumi jau, lai bāka pilna utt.
Tā vispār man vislabākā pieredze ir ar Avis. Vienreiz man 2 dienas pēc ceļojuma nebija vēl depozīts atgriezts, uzrakstīju viņiem epastu un pusstundas laikā man bija nauda kontā, atsūtīta sms no customer service un atvainošanās, ka tāda aizķeršanās.
14.12.2016 10:18 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nekad neesmu īrējusi auto ceļojumos , jo tas ir ārkārtīgi dārgi un lieku līdzekļu vairs tam nav , jo viss ir saplānots ceļojumam . Vispār šo štelli neizprotu , ja cilvēkam ir lieki eur 500 uz auto īri , tad kāpēc neizvēlēties labāku galamērķi , nevis aprobežoties ar tuvāku valsti , lētāku viesnīcu un knapināšanos ar ēdienu ?
Cik zinu , tad parasti cilvēki atliek noteiktu summu ceļojumam , kurā jāiekļaujas un kur tad vēl ņem tos liekos uur 500 auto īrei ? Ar sabiedrisko sanāk stipri lētāk , lai arī piekrītu , ka varbūt nevar aizbraukt kaut kur stipri tālu mežā .
14.12.2016 12:48 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Vienmēr visu plānoju pati, izņemot braucienus uz AI kūrotiem, tur ērtāk ņemt uzreiz paketi.
Nākamā gada plānā bija snovošana Austrijā vai Gruzijā februārī, USA maijā, uz vasaras beigām roadtripiņš pa Itāliju un uz gada beigām Āzija.. bet uz doto brīdi izskatās, ka snovošana atceļas, jo būs traki daudz darba, un pārējais arī būs attiecīgi jāpakārto darbam, bet nu uz vietas nepaliksim :D ja pāris mēnešus nekur neesmu bijusi, slikti jūtos un viss sāk besīt :D
Uz Turciju šobrīd nebrauktu. Var paveikties, var arī nepaveikties, ir arī kūrortos bijušas problēmas, un negribētu atvaļinājuma laikā lieki satraukties.
Par lidošanu grūtniecības laikā – cik zinu, līdz 29.nedēļai var mierīgi lidot, jāuzrāda laikam tikai ārsta izziņa, ka viss ok (vai varbūt izziņa jāuzrāda pēc 29.nedēļas? apjuku :D )
Fiore, uz Maroku vasarā labāk nebraukt, ja nu vienīgi nav plānots tikai pa kalniem dzīvoties, citādi traki karsti (biju jūnijā).
Ray, bijām šogad Maldīvās. Plānoju arī pati – meklēju viesnīcu, kas no visām vislabāk patīk, pirku aviobiļetes. Lidojām ar TK, aviobiļetes uz 2 cilvēkiem izmaksāja 1550€. Izvēlējāmies turkus, jo Etihad bija nedaudz lētāka cena, bet neizdevīgāki lidojumu laiki un savienojums. Viesnīca uz 8 naktīm izmaksāja 6000€ (ieskaitot hidroplāna transferu no Male lidostas uz salu, to viņi paši organizēja). Suvenīros neko daudz neiztērējām, kādus 50$ tikai – nopirkām pāris magnētiņus un bilžu rāmīti. Uz salas biju uz spa, mans treatments izmaksāja 250€. Tas kopā bija viss, jo ņēmām AI, lai nav ne par ko jādomā. Viesnīcu rezervēju, atrodot lētāko cenu dažādos rezervēšanas saitos, kā hotels.com, agoda utt. (konkrētajai viesnīcai, kuru biju izvēlējusies), un tad nosūtīju pieprasījumu uz viesnīcu, lai iedod labāku cenu, ja rezervēšu pie viņiem pa tiešo.
Scandinavian, es neizvēlos konkrētu auto nomas kompāniju, bet salīdzinu piedāvājumus vajadzīgajā galamērķī. Esmu nomājusi arī Izraēlā no vietējā tīkla, ne starptautiskā, un viss bija ok. Apdrošināšanu gan iesaku, lai mierīgāks prāts. Pati normālās valstīs agrāk neņēmu, bet draudzenēm bija gadījums tepat Eiropā, kad ieskrēja pakaļā viens..bez apdrošināšanas būtu bijis izčakarēts brauciens, viņas bija priecīgas, ka bija apdrošināšana, jo atkrita ņemšanās ar policiju (tas nekas, ka vainīga otra puse).
Diversija – šobrīd Prāgu, jo sen nav būts tur :D
14.12.2016 12:57 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
elzaelza - kas tās par muļķībām?? :D Kāpēc Tev šķiet, ka maksāt par auto nomu nozīmē izvēlēties sliktāku galamērķi,
, aprobežoties ar tuvāku valsti , lētāku viesnīcu un knapināšanos ar ēdienu
? :D :D
Cik zinu , tad parasti cilvēki atliek noteiktu summu ceļojumam , kurā jāiekļaujas un kur tad vēl ņem tos liekos uur 500 auto īrei ? Ar sabiedrisko sanāk stipri lētāk , lai arī piekrītu , ka varbūt nevar aizbraukt kaut kur stipri tālu mežā .
Tu absolūti maldies. Cilvēki vēlas iepazīt citas valstis, izbraukājot tās pilnībā. Ceļojums nav aizlidošana uz viesnīcu un gulēšana pie baseina, kā Tu to (kā izskatās) saproti. Kā arī izpratne par dārgi un lēti katram ir sava. Un arī tie, kam varbūt naudiņas ir mazāk, ceļo, un laicīgi ieplāno šīs izmaksas (auto īre) ceļojuma izmaksās.
14.12.2016 13:05 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
elzaelza, diezgan ļoti muļķības tu raksti. ok, ja esi tipiskais tūrists, kam vienīgā interese ir sauļoties pie baseina, tad, jā, mašīna ir visnevajadzīgākās izmaksas, bet, ja vēlies iepazīt valsti, tad, manuprāt, bet auto un roadtripiem vispār neiztikt. un tas piiilnīgi nebūt nenozīmē ceļot uz tuvāku valsti, dzīvot gadjušņikos vai taupīt uz ēšanu. Ja plāno ceļojumu, tad zini, cik esi gatavs tērēt, un auto īre jau ietver to summu, ja ir paredzēt braukāt apkārt.
es personīgi gandrīz vienmēr īrēju auto un taisu apli pa valsti, lai apskatītu visu, iepazītu vietejo kultūru un nedaudz padzīvotu prom no tūristu centriem.
14.12.2016 13:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
.Nekad neesmu īrējusi auto ceļojumos , jo tas ir ārkārtīgi dārgi un lieku līdzekļu vairs tam nav , jo viss ir saplānots ceļojumam . Vispār šo štelli neizprotu , ja cilvēkam ir lieki eur 500 uz auto īri , tad kāpēc neizvēlēties labāku galamērķi , nevis aprobežoties ar tuvāku valsti , lētāku viesnīcu un knapināšanos ar ēdienu ?

Neko tik stulbu sen neesmu lasījusi!
1. Ja man galamèrkjis tàpat ir labs un tàlà valstī? Tieši tas ko vèlos?
2. Ja man ir 4 vai 5 zvaigzhnju all inclusive tà ir knapinàšanás uz èdienu?
3. Auto noma nemaz nav tik dàrga, var nenjemt uz visu atvaljinàjuma laiku, ar panjemto auto vari braukt kur gribi un kad gribi! Arī uz vietàm, kur sabiedriskais nekursè, un ja brauc ekskursijà tad visu vari apskatīt tikai konkrètu laika sprīdi, un ko darīt, ja gribi tur pavadīt vairàk laika?
14.12.2016 17:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Glorija, Byron Bay un ceru, ka varbūt izdosies Sydney iestarpināt (bet pagaidām izredzes švakas) :-)
14.12.2016 23:16 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
nemaz negulshnaaju tikai pie baseina , bet apbraukaaju visas paziistamaakaas vietas ar sabiedrisko , paarvietojos ar kaajaam vai panemu riteni .
Un uz cik ilgu laiku tad juus braucat celojumos , ja plaans ir apbraukaat ar auto visu valsti ? Kamoon , iznemot Andoru un taas siikaas kvalitatiivi apskatiit visu valsti ar auto teiksim nedeelaa ir nereaali ! Visu laiku jaadomaa par to , kur auto atstaat , jaamaksaa naudu veel par autostaavvietaam , tik daudz serezhgiita tur .
Auto noma nemaz nav tik dàrga, var nenjemt uz visu atvaljinàjuma laiku,

cik skatiijos , tad jo nem uz iisaaku laiku , jo sanaak daargaak !
15.12.2016 15:48 |
 
Reitings 44
Reģ: 09.07.2012
Sveikas meitenes, vai Jūs būtu tik mīļas un palīdzētu man, ziedojot pāris minūtes sava laika, lai aizpildītu nelielu anketu: https://www.surveymonkey.com/r/GR8YW53
15.12.2016 15:54 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Pasadena, super! :)
Ja nav noslēpums, vari padalīties, cik Tev tas viss izmaksās?
15.12.2016 15:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, paldies par automašīnu nomas pieredzes izklāstiem. Jautājums joprojām aktuāls - iznomātājs, avanss, apdrošināšana, klapatas utt.
17.12.2016 14:09 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Čau!
Man jautājums par aviobiļešu pirkšanu tālajiem virzieniem. Cik mēnešus iepriekš esat pirkušas biļetes uz Āziju, piemēram? Tagad ir diezgan ok cenas, līdz ceļojumam vēl 3 mēneši, nevar saprast, vai ir jēga vēl gaidīt, vai pirkt nost un vairs neskatīties, lai netīšam neuzdurots kaut kam lētakam? :D iekšzemes lidojumus pēc tam skatīšos, tur lētucis, bet interesē tieši long-haul lidojumi un cenu svārstības.
27.12.2016 11:51 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Renē,
Tieši nesen lasīju vienu rakstiņu par izdevīgo ceļošanu- biļetes jāpērk ne pārāk ātri un ne pārāk pēdējā brīdī. Optimālais laiks ir tieši 3 mēneši pirms lidojuma.
27.12.2016 12:22 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Es no Ameikas uz Eiropu biļetes pirku 3 mēnešus pirms. Mēnesi pirms varēja atrast par 200 $ lētāk.
Arī viesnīcu norezervējām diezgan pirms, un dienu pirms došanos uz viesnīcas cena bija daudz zemāka, tad šo cenas diferenci ir iespējams atgūt, caur booking, nosūtot rēķinu un starpību atmaksā. Vienas aviokompānijas ietvaros ( ne visas aviokompānijas un katrai sava sistēma) arī iespējams dabūt, piemēram, voucher nākamajam lidojumam. Ir šādi tādi knifiņi.
27.12.2016 12:38 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
Nespeju vien pietiekami ieteikt Seiselu salas, pasakainas pludmales, dzungli, kalni, klusums un miers. Es pati gan esmu pabijusi tikai uz Mahe salas paris reizes, bet, ja panem letu parlidojumu un blakus esosajam salam, tad vispar esot pratam neaptverama paradize. Es esmu pabijusi 40+ valstis un Seiselu pludmales ir mans absolutais favorits:-) Un nav uz vietas tik dargi, skatoties hotels.com var daudz labu piedavajumu atrast un iesaku palikt ne lielajam viesnicas, bet gan mazakas un letakas, ta var pa istam izbaudit katras valsts sarmu :-)
27.12.2016 12:51 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
O, forsa beztema. Noteikti pa laikam pachekosu. (l) Pati janvaara viduu vai beigaas plaanoju aizbraukt pie mammas,bet nu nezinu vai sanaaks. Teica,ka buusot lielas atlaides! (l) Tur arii uz spa noteikti aiziesu, paskatiisos skaistas vietas. Turpat ar praami var aizbraukt uz Franciju,manu sapnu valsti (l)
27.12.2016 12:51 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Manuprāt, biļešu cena ir atkarīga no tā uz kurieni lido. Var paveikties un nopirkt mēnesi iepriekš ļoti lēti, bet tikpat labi var gadu iepriekš nopirkt daudz lētāk. Es biļetes uz ASV pirku tagad 10 mēnešus iepriekš pirms lidošanas, jo ļoti lētas bija, it īpaši, ja salīdzina cenas tagad. Pirmstam 11 mēnešus iepriekš skatījos, cenas bija vēl zemākas.
27.12.2016 14:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
paldies par atbildēm, meitenes :)
pa lielam izskatās, ka tad jāpērk nost. pati čekoju jau kādus 2 mēnešu neregulāri, bet cenas svārstās aptuveni 70-80 eur robežās, tā ka principā nekāds mega ieguvums vismaz pagaidām nebūtu, lai gan, protams, pastāv pēdejā brīža supercenu piedāvājumi.
vispār kaut kur lasīju, ka visizdevīgāk esot pirkt 6 nedēļas pirms lidojuma trešdienā, nezinu gan, cik tur taisnības.
27.12.2016 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!